Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ocak 2017 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, çalışma hayatında fırtınalı bir devre başlıyor olabilir rüzgarlar sert de esebilir. Ancak sen dayanıklılığını sergilemelisin. Verdiğin sözleri mutlaka yerine getirmelisin. Sorunların halledilmesi seni meşgul edecek yeni işlere girişmek içinde heveslisin. Dişlerinin bakımına gereken özeni göstermelisin.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç yorumları Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda organizasyonlar yapmanız mümkün. Kişisel hassasiyetlerinizden ve hayallerinizden peşinden gitmek isteyebilirsiniz. Bazı olaylar size gerçekleri gösterebilir. Bu duygusal açıdan sizi yorabilir. İşlerinizde otorite figürlerinden yardım alabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Ortamlarda liderlik etmek isteyebilirsin. Aile bireyleri ile ilişkilerin ön plana çıkarken, kararlar alabilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün katıldığınız davetlerde felsefi konuşmalar ilginizi çekecek kişilerle tanışacaksınız. Üstün insanlardan hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak . Şansınıza her konuda güvenmelisiniz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Günü bireysel etkinliklerle geçirmek isteyebilirsiniz. Zihniniz ve sezgileriniz yüksek olmasına rağmen bedensel enerjilerinizde düşüş hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda artışlar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayıp kendinizi çatışma içinde bulmanız mümkün. Ancak doğruyu yanlışlardan ayırabilen bir zekanız var ve bunun için sıkıntıya düşme şansınız çok az oluyor. Pratik çözümleriniz sayesinde dostlarınız sorun yaşadığında sizi arıyor.

21 Ocak 2017 Cumartesi Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ocak 2017 Cumartesi günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!