Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, bugün duyguların özgürlüğü, huzuru bozmamalı. Kırgın olduğun sevgiliyle aranı düzeltmek için fırsat elde edeceksin. Onun sana ilgisi senin düşündüğünden de fazla bunu unutma. Kontrol edilmesi oldukça zor bir enerji yoğunluğuna sahipsin. Sevgilerin de nefretlerin de çok yoğun oysa denge şart. Zararı sana olur.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

İkili ilişkilerinizle ilgili dönüşümler yaşayabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan olaylardan dolayı sıkıntıya düşebilirsiniz. Olaylara daha sakin yaklaşmalısınız. iş hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Bazı konularda engelleri aşmak için ellerinizi kirletmeniz gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz sizin iş yönünüzü belirleyebilir.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Seni zorlayan insanlara net bir tavır sergileyeceksin. Geçmişteki ilişkine şans vermek isteyebilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle, ortaklık tekliflerine hazır olun.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz.

24 Nisan 2018 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Nisan 2018 Salı günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!