Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2017 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, günün ilk saatleri zorlayıcı ve sorunlu olabilir. Yaslı ve tecrübe sahibi dostundan yardım almalısın. Bir arkadaşının evinde göreceğin biri geleceğinle ilgili fikirler verecek. Belkide seni rahata çıkartacak. Akşam saatlerinde iyimserlik saracak seni. Sevdiğinin içinde kalmış olan iyilik ve güzelliği ortaya çıkartmaya çalışmalısın.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç yorumları Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelebilir. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. İş hayatınızda gelişen gergin olaylar sizi de etkileyebilir. Fikir çatışmalarına girmemeye çalışın. Duygusal olarak etkileneceğiniz durumlar olabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yeni şeyler katabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Vereceğin kararlar, geleceğini etkileyebilir. Arkadaşlarına-yakınlarına danışıp onay almak isteyebilirsin.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Ailenizle ilgili olayların gündem kazanmasıyla, kişisel sorunlarınızı arka plana atacaksınız. Toplumsal olaylardan uzak kalmanız biraz canınızı sıkacaktır. Bugün çalışmalarınızı dengeleyecek yeni düşünceler içindesiniz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Kendinizle yüzleşerek hayatınızda doğru bir süreç başlatacağınızın işaretini veriyorsunuz. Aşk yaşamınızı canlandıracaksınız. Sevgiye hasret kaldığınız için bu iyi gelecek.

28 Şubat 2017 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Şubat 2017 Salı günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!