Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2018 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, sakin geçecek bir gündesin. Yeni gelişmeler beklemeyin ancak var olan işlerin için daha sabırlı ve disiplinli çalışmalar içinde olacaksın. Senden yaşlı veya tecrübeleri fazla olan kişilerle kolayca anlaşabilir aile büyüklerinden destek alabilirsin. Sıkıntılara rağmen çalışmaktan vazgeçmeyeceksin. Gelecek günler için plan yapabilirsin.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

AKREP Finansal konularınızla ilgili geleceğe yönelik bazı kararlar almak isteyebilirsiniz. Günlük burç yorumları Yakın çevre ve dostlarınızla ilgili de bugün kuracağınız iletişimler sizi oldukça şaşırtabilir. GÜNÜN EMOJİSİ:

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ailevi konular ön plana çıkabilir. Geçmişte kalan konularla tekrar yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemenizde fayda var. İlerleyen saatlerde tavrınız sertleşebilir. Konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. Ev hayatınızda kazalara karşı küçük önlemler alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yeni kararlar almanız muhtemel.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati ev ortamınızdaki ilişkilerin gerginleşmesine neden olabilir. Özelikle canınızı sıkan konuşmalara maruz kalabilirsiniz. Çevrenizdekilerin duyarsız davranışları sizi rahatsız eder. Ilımlı, adalete önem veren yapınızla bencil tavırlı insanlardan rahatsız olursunuz. Entelektüel konulara karşı ilginiz artar. Uzay, elektrik, elektronik cihazlarla sorun yaşama potansiyeliniz yüksektir.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Uyumlu olmak için her söyleneni bir çocuk edası ile dinliyor ve yerine getiriyorsunuz. Böylece yeni dostlar da ediniyorsunuz. Akşam saatlerinde aşk teklifi almanız sizi mutlu edecek.

11 Aralık 2018 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 11 Aralık 2018 Salı günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!