Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mart 2017 Salı Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, her şeyden çok özgürlüğünüzü isteyebilirsiniz.. Uzak diyarlar ve yabancı insanlarla ilgilenebilirsiniz. Sezgilerinizde oldukça güçlü. İç sesinize kulak verin. Onlar bugün sizin için birçok karmaşayı çözmenin yollarını gösterebilir. Rüyalarınızı da takip etmelisiniz. Mesajları doğru algılamalısınız.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç yorumları Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler olabilir. Yavaşlayan işlerinizi çözmeye çalışmak daha yorucu bir hal alabilir. Mücadele ettiğiniz konularda istediğiniz sonuçları almakta zorlanabilirsiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Çevrende gelişen olaylarda taraf olmak yerine gözlem yapmayı tercih edebilirsin. Eskiye özlemin artacak.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Mars sizi olumu etkiliyor. İş çevrenizde kariyerinize yardım edecek kişilerle olumlu bağlantılar içinde olmanızı sağlayacak. Potansiyel gücünüzü harcamak istemiyor, beklemeyi tercih ediyor, hedeflerinizi belirliyorsunuz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Hayatınızın dağınık alanlarını toplamak ve pratik bir yaklaşımla detaylara önem vererek toparlanma gerekliliği hissedebilirsiniz. Duygusal olarak yoğun ve derin bir gün deneyimleyeceksiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Bugün sevdiğiniz insanla romantik anlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı konularda güç mücadeleleri olacaktır. Bazı yalanlar ortaya çıkabilir. Çevrenize karşı dikkatli olun.

28 Mart 2017 Salı Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Mart 2017 Salı günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!