Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep,  Ay Balık burcundan geçerken çeşitli planetlerle açı yapıyor ve bunlardan sizde etkileniyorsunuz. Bu sebeple hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bir arkadaş toplantısına katılarak gelecek zamanda hayatında önem kazanacak olan kişilerle karşılaşabilirsin. O nedenle bugünkü tanışmaları dikkate almakta fayda var.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Dış etkilere bağlı duygusal durumlarla uğraşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç yorumları Bazı kişilerin yapacağı son dakika değişiklikleri sizi asıl uğraşmanız gereken işlerden alıkoyabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı tamamlamanız gerekebilir. Kabullenmeniz gereken şeyler sizin için zor olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmeleriniz artış sıkışmanıza neden olabilir.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Bugün her ne olursa olsun moralini yüksek tutmak istiyorsun. Sevdiklerinin seni anlamasını bekliyorsun.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aşkta şanslı dönemlerinizden birini yaşıyorsunuz. Neptün’den önemli destek alıyorsunuz.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Haftaya çalışanlarınızla aktif bir toplantı yaparak başlayacaksınız. İşteki dinamik proje yaptığınız görev dağılımıyla hız kazanacak.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Yeni tanıştığınız insanlara kolayca aşık oluyor ve hayal kuruyorsunuz. Ancak kalıcı aşk olduğuna emin olmadan sıkıntılarınızı dile getirmeyin. Sonuç hüsran da olabilir.

22 Mayıs 2017 Pazartesi Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!