Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, Ay’ın balık burcunda olması duygularını yoğunlaştırmakta. Ancak bu seni içe dönük biri yapmayacak. Çok hareketli ve dinamiksin. Biraz uçarı hareketler yapmasan daha iyi olacak. Espri yapayım derken bazı arkadaşlarını kırabilirsin dikkat et. Evinle ilgili yapmayı istediğin değişiklik için sorun çıkmasını engellemeye çalışmalısın.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

İş hayatınızla ilgili konularda öngörülü davranmalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. İşlerinize yenilik katabilirsiniz. Bazı konuların netlik kazanması gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda harcama yapabilirsiniz. Değişik fikirler geliştirebileceğiniz bir gündesiniz.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Bugün elinden geldiği gibi davranmak niyetindesin. Çünkü yakın çevrende fikrine ihtiyacı olan insanlar var.

Akrep Burcu Vatan Yorumu

Bugün aile içi konular yeniden gündeme gelecek. Yıllarca görüşmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz. Uzun zamandır süregelen bir kırgınlığınız varsa, hepsine son vermek adına yapılan çalışmalar gündeme gelecek.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Dış görünüşünüz bugün tüm karşı cinsi etkiliyor. Enerjiniz oldukça pozitif. Ancak sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz. En çok da beslenmenize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınız oldukça güzel gidiyor. Şanslısınız

21 Ağustos 2017 Pazartesi Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!