Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2018 Pazartesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu

Sevgili Akrep, Ay boğadan geçerken Merkür ve Satürnle de zıtlaşmakta. Eskiden yaşanan olaylar konuşulabilir. Uzun vadeli planların içine girmemelisin. Ortada verilmiş bir söz ve edilmiş bir de kader birliği varsa yalnızca kendini düşünmeye hakkın olmasa gerek. Daha anlayışlı olmaya gayret etmelisin. Mutluluğun ilk şart bu.

Akrep Burcu Hurriyet Yorumu

Sanatsal yaratıcılığınızın artacağı ve bu tür işlerde başarı sağlayacağınız güzel bir gün. Günlük burç yorumları Partnerinizle birlikte keyifli vakitler geçirebilir ve günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

Akrep Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde çalışma hayatınızda bazı konularda daha fazla farkındalık içinde olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde zaman zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. İdrak ettiğiniz konular hakkında yeni kararlar vermeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kafanızı karıştıran konulardan uzak kalmaya çalışın.

Akrep Burcu Sabah Yorumu

Akrep Burcu Vatan Yorumu

İsteklerinizde net ve farklı şartlar sunan bir kişi olarak karşı tarafın aklında ikilem yaratmanız mümkün. Kendinizle barışık olmak işinize yarayacak.

Akrep Burcu Sözcü Yorumu

Bugün incir çekirdeğini doldurmayacak nedenlerden dolayı aniden öfkelenebilirsiniz.

Akrep Burcu Takvim Yorumu

Hayal ettiğiniz adımları atmakta kararlısınız. Gerçekten arzuladığınız şeyler bir bir olmaya başlayacak.

22 Ekim 2018 Pazartesi Akrep burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2018 Pazartesi günü Akrep burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!