Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Mart 2015 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, daha önce yapmış olduğunuz bir işin olumlu sonuçlarını elde edip çok sevinebilirsiniz ve bu arada dostlarınız veya yakınlarınızla iyi zaman geçirebilirsiniz. Yapmayı düşündüğünüz parasal yatırım veya düzenlemeyi düşündüğünüz önemli bir davet hakkındaki fikrinizi değiştirebilirsiniz.  Parasal konularda tartışmaktan sakınmalısınız.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Sizi sinirlendirmeye ya da manipüle etmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu kişilere tepki vermek yerine ne söylediklerine kulak vermelisiniz. Bu sayede, ufak problemlerin büyümesini ve kıvılcımların üzerinize sıçramasını engellemiş olursunuz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön planda. Zeka gerektiren konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı geliştirmek için yeni girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İşinizle ilgili konularda başkalarından destek alacağınız zamanlar var. Aşk hayatınız da keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Yaşamınızla ilgili yeni değişimlere hazırsınız. Bazı konularda, partnerinizle geliştirdiğiniz ortak gayretlerinizin ve özel yeteneğinizin ortaya çıkarmak isteyeceksiniz.Bugün katılacağınız davetlerde, fevri düşünceleriniz başlangıçta ilgi çekebilir fakat daha sonra size performans kaybettirebilir. Değişim konusunda dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

4 Mart 2015 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Mart 2015 Çarşamba günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!