Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

6 Temmuz 2015 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, bugün ne kadar işiniz olursa olsun, kendinize zaman ayırmak iç sesinizi dinlenmek, sakinleşmek ve haftanın yorgunluğunu atmak için imkan yaratmalısınız. Yakın dostlarınızın birbirini tutmayan sözleri karşısında karar vermeniz zorlaşıyor. Başkalarının tavsiyelerini yaparken kendi isteğinizi atlamamalısınız

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Belli hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için en çekici halinize bürünmeli ve etkileyici bir anlatımla ilerlemelisiniz. İkili ilişkilerinizde çekiciliğinizin ve asil duruşunuzun faydasını görebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konularda yeniden harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha fazla paylaşım içinde olacağınız zamanlar var. Gün içinde yapacağınız planlar ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Öğleden sonraki zamanlarda kendinizi rahatlamış ve uyum içinde hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Aile içinde birtakım sorunlar yüzünden kafanız karışabilir. Siz kendi hesaplarınızı yaparken, çevrenizde farklı gelişmelere sahne olacaksınız. İletişim konularında beklediğiniz gelişmeler gündeme gelecektir. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkaracak özel durumlar söz konusu. Birlikte çalıştığınız kişileri yeniden yapılandırmayı düşünebilirsiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugünlerde hiç tahmin etmediğiniz noktalardan zarara uğrama riskiniz var. Kim sizin aleyhinize hareket eder, hangi hareketin olumsuz tesirleri dolaylı da olsa size yansır görmekte zorlanıyorsunuz. Dikkatinizi artırın.

Aslan Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde devam eden işlerinizde ve özel yaşamınızı ilgilendiren konularda son derece pozitif haberler alabileceğiniz ve görüşmelerinizden mutlulukla ayrılacağınız, olası seyahatler ve sosyal etkinliklerde yeni insanlarla tanışıp, eğlenceli zaman geçireceğiniz bir gündesiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Kendi fikirlerini beğenen ve hiç düşünmeden sözlerini esirgemeyen kişileri beğeniyor ve takdir ediyorsunuz. Hatta siz bile bazen ani sözler sarf edebiliyorsunuz. Ancak lafınızın nereye gittiğini hesaplayıp, öyle konuşmalısınız. Sağlığınıza dikkat.

6 Temmuz 2015 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 6 Temmuz 2015 Pazartesi günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!