Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan Burcu arkadaşım, haftanın en şanslı burçlarından birisin ve bu zamanını en iyi şekilde değerlendirmelisin. Satürn’ün engellemelerine, zorlamalarına rağmen Mars’ın gücünü en doğru şekilde kullanarak herşeyi istediğin kıvama getirebilirsin. Cesaretin hayranlık yaratabilir. Çevrende oluşan olaylara karşı duyarlılığın artacak. İnsanların sorunlarıyla ilgilenerek yorulabilirsin ama bunun verdiği tatmin daha önemli olabilir. Hafta sonuna doğru hayatının en önemli konusunun para olduğunu düşünebilirsin. Geçmiş zamanda yaşadıklarının kaynağının maddi olması sana bunu düşündürtebilir. Uzun zamandır gösterdiğin istikrar sayesinde problemin kalmayacak .

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı ilişkiler, bu sefer geçmişte ilerlediği şekilde ilerlemeyebilir. Şans tanımak isteyeceksiniz. Günlük burç yorumları Belli mesafede olduğunuz veya gerçekten mesafeli olan ilişkilerinizde belli belirsiz bir gerilim oluşabilir, sakinliğinizi korumanız gerekiyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Maddi konular sosyal yaşamla birlikte gelecek. Eğer çevrenizle bütünleşebilirseniz, çevresel koşullarınızdan para kazanma şansınız çoğalacaktır. Bulunduğunuz ortamlarda kendi içsel egonuzu daima tetikte tutuyorsunuz. Bencil değilsiniz fakat tarzınızın incitilmesine ve tepki almasına tahammülünüz yok. Bileklerinize dikkat etmeli ve ağır kaldırmamalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Başkalarının mali yatırımları hakkında kendinize söz vererek karışmamayı deneyin. Şansınız sadece size ait başkalarına değil. Bunu sakın unutmayın.

22 Aralık 2014 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Aralık 2014 Pazartesi günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!