Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Ekim 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, hem sosyal hem de ikili ilişkilerinde şanslı olmana karşın bunları değerlendiremiyorsun. Ya farkında değilsin yada isteyerek yapmıyorsun. Yalnızlar kendilerinden yaşça büyük kişilerle kendilerini güvende hissedecekleri için birlikte olmayı tercih edebilirler. Akla gelmeyen başa geliyormuş.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Belli başlı durumlarda hakimiyetinizi arttırmanıza yardım edecek somut gelişmeler yolda. Günlük burç yorumları Bu gelişmelere hazır olabilmek için, artık işe yaramadığını düşündüğünüz yerleşik bazı şeyleri rafa kaldırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Eve ve aileye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Gerek duygusal gerekse maddi açıdan güven arayışı içine girebilirsiniz. Uzun vadeli yatırımlarınızı daha iyi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Aileden kalma mülkler başta olmak üzere taşınmaz mülklerle ilgili girişimleriniz olabilir. Ailevi meselelerde daha özenli olmanız gerekebilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemeniz en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Eski bir teklif tekrar sunulabilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bir süreliğine kendinizi sosyal hayata kapatma, evde ve ailenizde birlikte zaman geçirme ihtiyacınız artacak önümüzdeki günlerde. İnsanlarla iş gereği olarak iletişim halinde olsanız bile yüzeysel olanıyla yetinmeyin bugün.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

SEVDİĞİNİZ kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Tartışmalarınıza asla üçüncü kişileri dahil etmeyin. Suyu daha fazla tüketmeye çalışın.

24 Ekim 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Ekim 2014 Cuma günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!