Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Nisan 2015 Salı Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, Merkür’ün konuşmalarını etkileyici kılması mümkün. Arkadaşlarının arasında ara bulucu olabilirsin. İletişim kurmak için harcadığın paralara dikkat etmelisin. Kazanç ve kayıpları bir arada yaşayabilirsin. Gereksiz tüm harcamaları kesip birikim yapmaya çalışmalısın. Ailenle baş başa verip halledilmez gibi görünen işleri konuşmalısın.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Maddi konuları çok fazla ön plana almamayı tercih etseniz de, yapacağınız anlaşmalarda veya pazarlıklarda kendiniz için en iyi koşulları ve zamanı belirlemeniz yerinde olur. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili kendinize yeni hedefler koyabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla birlikte keyifli zamanlar geçirmek size iyi gelecektir. Gün içinde abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal konularla ilgileneceğiniz zamanlar olabilir. İşten gelen destekler var. Akşam saatlerinde kendinizi duygusal karmaşa içinde bulabilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Güçlü hafızanız iletişim konusunda harikalar yaratmanıza neden oluyor. Mesleki anlamda başarı yetinizin yüksek oluşundan dolayı, sizinle birlikte çalışanları oldukça şaşırtıyorsunuz. Bugün Ay tepe evinizde ilerlerken, toplumsal hırslarınızı ön plana çıkarıyor ve olayları kendi düşünce biçiminize göre şekillendirmekle başarıyı yakalayacaksınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Sosyal olmanız gereken ortamlarda bugün kendinizi gösterip fikrinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. İyi ilişkiler tıkanıklıkları açacak. Her türlü özel işinizde bu desteğe ulaşmak için belli tavizler vermeniz gerekebilir.

Aslan Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca çalışma hayatınızla ilgili konular ön plana çıkarken, iş hayatınızda görüşmeler yapabilir, varolan enerjinizi çalışmalarınıza yönlendirebilirsiniz. Akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile gece yarısına dek arkadaş çevreniz ve özel hayatınızda iletişim kurabilmek için daha fazla mücadele ederken, geçici baş ağrıları hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

İÇSEL sıkıntılarınızın tek nedeni kendinizi ifade edecek konulardan uzaklaşmanız. Her zaman sosyal aktivitelere dahil olmalısınız.

21 Nisan 2015 Salı Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Nisan 2015 Salı günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!