Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2015 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Bir süredir size karşı ilgisiz davranan veya sizi önemsemeyen sevdiğiniz veya yakın çevrenizde bulunan kişiler, tümüyle tavır değişikliğine gidebilir ve size kendinizi çok iyi hissettirebilirler. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün kendinizi bir ölçüde dağınık hissedebilirsiniz. Ancak psikolojik alanda da pek çok etkiye açık durumdasınız.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Ay rsquo;ın konumu, duygusal patlamalara neden olabilir. Gerilimlerinizi çevrenize yansıtacağınız bir gün. Karışıklığa tahammülünüz yok. Bugün her türlü aksilikler sizi bulabilir. Arabuluculuk yapmamalı ve çevrenizdeki kişilere akıl vermemelisiniz. Farkında olmadan çevrenizi kırabileceğiniz bir gün. İskelet sisteminizle ilgili bazı aksaklıklar olabilir. Bedeninizi doğru kullanmalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün siz konuşmaya başladığınızda insanlar pür dikkat size kulak verecekler. Başkalarına kendi hayat deneyimleri ile ilgili yol gösteren tarafınız ön plana çıkacak. Söylediklerinizden kendinize de dersler çıkarabilirsiniz.

Aslan Burcu Radikal Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Sevdiğiniz kişi bugün ruhunuza ilham vererek insani duygularınızı harekete geçiriyor. Sanki ayaklarınız yerden kesilmiş gibi çok mutlusunuz.

2 Ağustos 2015 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 2 Ağustos 2015 Pazar günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!