Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Kasım 2015 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, her şeye gülen gözlerle bakacak her şeyi hoş göreceksin. Kendini iyi hissettirecek şey alışveriş yapmaktansa burada biraz dikkatli olup bütçeni korumalısın. Burcun ortalarında doğanların aşk meşk işlerinin yoğun olduğu sıra dışı bir gün. Sosyal ilişkilerde başarılısın. İlişkilerini kullanarak bağlantılar kurabilirsin.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda harekete geçmeden önce elinizdeki verilerin doğruluğunu, size verilen bilgilerdeki yanıltıcı yerleri ya da konu her neyse üç kere kontrol etmeniz gerekiyor. Günlük burç yorumları Zira, sizi manipüle etmeye çalışan kişiler bunu en iyi şekilde başarma şansına sahip. Dikkat! Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Değişken düşünceler, planlar, dalgınlık, halsizlik, kararsızlık, belirsizlik veya belirsizliklere bağlı kaygılar ön planda olabilir. Güven sorunları oluşabilir. Yanıltıcı kişi veya haberlere dikkat etmekte fayda var. Yaşanan bazı olaylar nedeniyle inandığımız şeylerde hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Belli fikirlerimizin, beklentilerimizin veya amaçlarımızın boş olduğunu düşünebiliriz. Ancak, hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Dolayısıyla, yaşanan olayları yorumlamak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Kendinizi duygusal açıdan huzursuz hissedebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Olaylar karşısında daha sakin, dengeli kalmaya bakın.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Ay para evinizde size olumlu etkiler veriyor. Kişisel harcamalarınız artmasına rağmen, Alış veriş yapma zevkinize bir türlü dur diyemiyorsunuz. Bugün gereksiz masraflarınız olabilir. Ouml;nce kafanızda alacağınız şeyleri belli bir listesiniz yapmalısınız. Uuml;stelik borç para olaylarına kesinlikle girmemelisiniz. Size verilen sözler yerine getirilmiyor.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca kendinizi bulunduğunuz her ortamda ışığınız, yetenekleriniz ve yüksek enerjinizle gösterecek ve ön plana çıkacaksınız. Ani gelişen güzel haberler alabilir, seyahat edebilir ve sevdiklerinizle olumlu ve keyifli diyaloglar geliştirebilirsiniz. Gün içinde aile ilişkilerinde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Her şeyin en iyisini yaşamak, en iyisine sahip olmak istiyorsunuz. Böyle olmayıncada isyan ediyorsunuz. Hataları hep çevrenizde aramayın.

29 Kasım 2015 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Kasım 2015 Pazar günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!