Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, Satürn sana beklenmeyen problemler çıkartabilir. Eski dostlarından birinden gelecek haberle endişenebilirsin. İş hayatında değişim çabaların sonuç vermezse üzülmemelisin. Zamanlama hatası. Kendi yolundan sapman pek sürprizli olur. Eski ve yeni dostlarının bir araya gelmesi senin işine yarayacak.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Duygusal anlamda motive bir gündesiniz. Günlük burç yorumları Yanlış nedenlere dayalı değişiklikler yapmak doğru olmayabilir. Olayları doğru değerlendirmeli, daha alçak gönüllü olmalı ve maddi anlamda kendinizi garantiye alacak uzun vadeli yatırımlar ya da adımlar üzerine düşünmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün gelecek planlarınızla ilgili gelişmeler olabilir. Aynı sosyal çevreden kişilerle görüşebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yeni görevler eklenebilir. Gün içinde değişen olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İşlerinize yön kazandırmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ortaya çıkarmak istediğiniz konulara yönelebilirsiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün öğlen saatlerinde sorumluluklarını artıracak gelişmeler yaşanabilir. Akşam ailenle vakit geçirebilirsin.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Değerli olmak ve saygınlık görmenin püf noktalarından birinin arkadaşlık ve dostluk ilişkilerin olumlu olması yaşadığınız olaylarla öğrendiniz ve denediniz. Fikirlerinizi söylerken politik olmaya özen göstermelisiniz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Arkadaşlarınız ve dahil olduğunuz sosyal topluluklardaki haberleşme yoğunluğu nedeniyle yoğun ve hareketli bir haftaya başlıyorsunuz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Yeni fikirlere açık olmanız size başarı getiriyor. Ödemeler konusunda bir hayli ilerleme kaydedeceksiniz. Ayakta kalma mücadeleniz sürüyor. Merak etmeyin şans sizden yana.

28 Nisan 2017 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!