Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Ekim 2016 Çarşamba Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, bir arkadaşının verdiği tavsiyeyi ve bilgiyi zaman kaybetmeden değerlendirmeye çalışmalısın. Gerçeğe en yakın görüş onun sözlerinde gizli olabilir anlayıp dinlemeden düşünüp taşınmadan karar vermek başına tatsız işler açabilir. Durum aleyhine dönebilir. Elindeki kozları tam zamanında kullanmalısın.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Sizden bazı bilgi ya da haberleri gizleyen kişiler olabilir. Günlük burç yorumları Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemenizde ve düşüncelerinizi paylaşmamanızda fayda var. Aşk hayatınıza ve sevgi temalı ilişkilerinize öncelik vermelisiniz. Çekiciliğiniz zirvedeyken yeni ve özel buluşmaları hızlandırmak uygun olabilir.Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli:Ev, aile, ülke ve ulusal başlıklı konular bugün de ön planda olabilir. Sabah saatlerinde beklenmedik gelişmeler, gergin ortamlar, stresli durumlar veya saldırgan kişilerle uğraşılabilir. Ani tepkiler vermekten, acele hareketlerden veya hızlı kararlar almaktan özellikle sakınmakta ve dikkatli konuşmakta fayda var. Değişen durumlar, aniden oluşan gelişmeler ya da farklı fikirler ve yaklaşımlar planlarda da değişikliklere neden olabilir. İkili ilişkiler veya iş birlikleri hassaslaşabilir ya da meydan okumalar veya rekabet ortamları söz konusu olabilir, ilişkiler iyi yönetilmeli. Gece saatleri, ise tam tersi sevgi temalı ilişkileri besleyen ve kuvvetlendiren romantik etkiler devrede olacak. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Parasal konularda girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları dönüştürebilmek için başkalarından yardım alabilirsiniz. İşlerinizde üstlerinize karşı sorumluluğunuzu aksatmamaya çalışın. Sorumluluklarınızdaki artış keyfinizi kaçırabilir. Başarılı olmak için daha fazla çalışacağınız bir İligündesiniz.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuzda ilerliyor. Duygusal yapınızla ilgili taviz vermekten hoşlanmadığınız için, çevrenizde ve özel ilişkilerinizde zor bir kişi olarak tanınıyorsunuz. Bugün geçmişinizle ilgili sezgisel yeteneğinizi kullanarak bazı unutulan konuların yeniden canlanmasına neden olacaksınız. Gün içinde bilinçaltı takıntıların sizi rahatsız edecek.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Emeğinizin karşılığı beklediğiniz biçimde karşılanmayabilir. İhtiyacınız para isetakdir, ya da beğeni ise bir kuru teşekkür gelebilir. Ancak bugün alamadığınıza,sonradan daha çok ihtiyacınız olduğu bir anda ulaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Sözcü Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda irdeleme, alışveriş dengelerinizi ve bu yoldaki ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Sosyal alanda kendinizi geliştirmeyi seviyorsunuz. Bugünlerde her şeyden memnun olup mutlu olmanız çevrenizin de hoşuna gidiyor. Güzel ve enerjik bir gündesiniz.

26 Ekim 2016 Çarşamba Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!