Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2014 Perşembe Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, uzaktan uzağa sürprizler hazırlanıyor. Müstesna günlerin arefesinde olduğun muhakkak. Giriştiğin teşebbüsler olumlu istikamete doğru gelişecek. Aşk  içinde başarılı olacaksın. Manevi konularda yaptığın iyiliklerin boşa gitmediğini göreceksin. Ne kadar isabetli kararların olduğunu anlayacak kendinle gurur duyacaksın.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konulara ağırlık verebileceğiniz bir aylık süreçtesiniz. Günlük burç yorumları Bu başlıklarda yaşanabilecek tartışmalı durumlarda nabza göre şerbet vermenin önemini hatırlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ticari açıdan önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Enerjinizi ne kadar işinize verirseniz o kadar kazançlı çıkacaksınız. Sabırlı ve anlayışlı olmanız sayesinde yeni anlaşmalar gündeme gelebilir. Eğitime dair çalışmalarınız açısından üretken bir gününüzdesiniz. Sözleşme ve yazışmalarda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Yakın dostlarınızı evinizde ağırlayabilirsiniz. Bugün, sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Görüşmeyi arzuladığınız kişilerle gerekli bağlantıyı kurmak için atılımlarınızı yapmalısınız. Bazı Aslanlar; çevrelerinde onları gözleyen kişilerin varlığından dolayı, canları sıkılabilir.Ayak bileklerinize dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Yakın bir akrabanızdan alacağınız haber ya da söyleyeceği bir söz bugünkü planlarınızı değiştirebilir. Fikriniz sorulmadan hakkınızda bir plan yapıldığını görüp gerilebilirsiniz. Tartışmayın. Katılmak zorunda değilsiniz.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

RÜYALARINIZIN etkisi altında kalabilirsiniz. Hepsini hayra yorun çünkü size doğru yolu gösterecek işaretleri var rüyalarınızın.

23 Ekim 2014 Perşembe Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 23 Ekim 2014 Perşembe günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!