Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 2016 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan,  fazla dikkat çektiğin için bazıları seni kıskanıyor olabilir. Etrafında yeni yeni insanlar belirdiğini fark edeceksin. Onlardan bazıları sadece kendi menfaatlerini düşünmekteler. Konuşmalara çok dikkat etmelisin zira zarar vermeye çalışan biri çevrende olabilir. Sevgide her istediğini yapabilirsin. Sağlığın mükemmel.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

İlişkilerde ve iş birliklerinde güç savaşlarının ve gücü elinde tutmanın ön plana çıkabileceği 6 aylık süreçtesiniz. Günlük burç yorumları Maddi anlamda bağımsız kalabilmek için tüm bağları kopartmaya eğiliminiz olabilir. Ancak, bu tür tepkiler vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Bugün tam olarak bilemediğiniz konularda riskli işlere girmemelisiniz. Ailevi konular da duygusal açıdan bağlayıcı olabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Yakın dostlarınızın size destek vereceği, yeni konular gündeme gelecektir. Ani değişimlerin size kazandıracağı hiçbir şey yok ve temkinli yapınızı her zamanki gibi ispat edeceksiniz.. İş yaşantınızda özgür çalışmaya ihtiyacınız var. Bugün iş imkanlarınız daha da genişleyebilir. Dikkatinizi dağıtmamalısınız.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Bugün sakinleştiren ve de zamanla yarışmak zorunda kalmayacağınız işlere yönelin. Sabır ve istikrar ve bunun yanında da dinginlik bugün size maddi ve manevi kazanç getirecek. Ruhsal çalışmalar ve ibadet için de uygun bir gün.

Aslan Burcu Radikal Yorumu

Kendinizi toplum içinde bulunduğunuz her ortamda sevgi dolu ifade ederek, güzelliğiniz/ yakışıklılığınız ile ön planda olacağınız bugün, ilişkilerden yana muazzam fırsatlar elde ederken, aile ilişkilerinizi geliştirebilir, iş hayatınızda olumlu kararlar alabilir ve ilişkilerinizde keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Ölçülülük... Kendi enerjinizi ve zamanı iyi kullanma yeteneğine sahip olmanıza rağmen bugün birilerine uyarak ölçüyü kaçırabilir ve kötüye sürüklenebilirsiniz.

25 Eylül 2016 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 25 Eylül 2016 Pazar günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!