Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2014 Pazar Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, genel olarak bugün katı kuralların içinde kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yatırımlarınız emlak alım satımları ile ilgili ise bugün bunlar için olumlu bir gün olmayabilir. İskelet sisteminizi koruyun. Tarım ve emlak işi ile ilgilenenlerin uzun vadeli planlarını tekrar gözden geçirmeleri faydalı olacaktır.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Aşk hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya çocuklarınızı ilgilendiren konularda şanslı başlangıçlar yapabileceğiniz veya mevcut ilişkilerinizde yenilenme fırsatları yakalanabilecek 10 günlük süreçtesiniz. Günlük burç yorumları Bu süreçte atılacak adımlar önümüzdeki yılları da şekillendirebilir. Dolayısıyla, yalnız Aslan’ların bol bol sosyalleşmesinde fayda var! Zaten istemeseniz de sosyal hayatınızın hızlandığı süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Kafamızda bazı konularda halen bazı şüphelerimiz veya endişelerimiz olsa bile ya da kararsızlıklar doğru adım atmayı zorlaştırsa da, gerçekçi olmayı, işaretleri veya sezgilerimizi doğru okumayı başarabilirsek çok yol kat edebileceğimiz günlerdeyiz. Bilgi edinme ve yeni şeyler öğrenme isteğimiz artıyor. Yay burcuna geçen Güneş ve Yay burcunda oluşan yeni ay, Yay burcunun ilk günlerinde doğanlar başta olmak üzere, tüm Yay burçlarına ve hepimize on günlük süreçte(aslında başladı) yenilikler veya yeni başlangıçlar yapma olanağı sağlıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Gönül işlerinize bir süre ara vererek huzuru yakalayabilirsiniz. Sürekli onun peşinden koşmaktan yoruldunuz. Bırakın biraz da o sizin peşinizde koşsun ki kıymetinizi anlasın. PARA: Birçok yeni iş teklifleri alacak ancak kendi arzu ettiğiniz işe koyulacaksınız. Mali yönden istediğiniz sizi tatmin etmese de işinizi severek yaptığınız için sıkıntıları unutacaksınız. SAĞLIK: İnce giyim tarzını kendinize ilke edindiniz. Üşütme korkusuna kapılmıyorsunuz.

23 Kasım 2014 Pazar Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 23 Kasım 2014 Pazar günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!