Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2014 Cuma Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, Ay venüs ilişkisi sana yardım ediyor.Aşk hayatında ilginç olaylar olmakta daha anlayışlı ama kıskanç olmamaya dikkat etmelisin.Aksi taktirde bu ilişkinde ayrılık rüzgarları esecektir.Sevdiklerine duygularını samimi biçimde açıklamalısın.İşinde fazla bir değişim yok.Bir haber alacak heyecanlanacaksın.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konular göründüğü gibi olmayabilir, özellikle bazı anlaşmalar, üzerinde uzlaşılan konular veya kontratlar bitmiş gibi görünse de havada kalan öğeler olabilir. Günlük burç yorumları Güvenilir bilgilere ulaşana kadar beklemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İlginç olaylar, beklenmedik gelişmeler veya ani açıklamalar gündeme gelebilir. Öğle saatlerinde gezegen etkileri keyifli olsa da ve sevgi temalı ilişkileri olumlu etkilese de, bugün, genelde yanlış yorum yapan veya bazı kişiler tarafından yanlışları yakalanan eleştiri odaklı kişilerin belli bir gün veya beli bir konu hakkında ne tür tepkiler verebileceği üzerine daha sık düşünüyor olabiliriz. Bu durumun üzerinde dururken üzerinde yoğunlaştığımız konuların zorluğu, karışıklığı ve mantığı üzerine de düşünmemizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Haberler ve ziyaretler açısından oldukça yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yalnız sohbetler sırasında soğukkanlılığınızı ve sağduyunuzu korumaya çalışın. Anlık tepkiler ileride başınızı ağrıtacak sorunlara yol açabilir. Yakın çevrenizde ani değişiklikler gözüküyor. Yazışmalarınızda detayları tekrar gözden geçirmeniz iyi olabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Güneş'in çevresel ilişkilerinizde verdiği güç ve sağlam bir akılcılıkla, engeller karşısında pes etmiyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz bir çok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde. Maddesel isteklerinizde çok fazla bir artış var.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Birilerine bir ödeme yapacaksanız ya da bu konuda bir mazeret iletecekseniz bir aracı kullanmak yerine direkt elden vermeyi, yüz yüze temas halinde olmayı tercih edin. Bugün elinizdeki paranın bereketi de yokmuş gibi gelebilir.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

DİNGİN bir gün sizi bekliyor. Bekar Aslanlar yada yeni bir ilişkiye başlamış Aslanlar, gereksiz kıskançlıklar başınıza dert açabilir.

29 Ağustos 2014 Cuma Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Ağustos 2014 Cuma günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!