Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Kasım 2014 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan, Ay terazide sosyal ve ikili ilişkiler artacak belkide bazı ortaklıklar kurulacak. Sevdiğinle aranızda tartışma çıkabilir ona olan güvenini sarsabilir ama sen insanları iyi tahlil edensin. Bunun sayesinde karşı tarafı da yumuşatmayı becerebilirsin. Hayatındaki hareketlilik nihayet bir anlam ifade etmeye taşlar yerine oturmaya başladı.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Mantıksız veya saçma öneri, teklif veya davetleri kabullenmek zorunda kalabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu durumdan fayda elde edebilmek içinse, olumlu taraflarını ortaya çıkartmaya çalışabilir ve işleyişi faydalı hale getirmenin yollarını bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ekip çalışmalarının verimli olmasının veya grup aktivitelerinin istendiği gibi sürmesinin temel şartı şikayet etmeden çalışmak kuşkusuz. Dolayısıyla, grubunuzdaki kişilere neyin nasıl yapılması veya neyin nasıl çalıştığı konusunda açıklama yaparken ya da olaylar kendi kendine ilerlerken acele etmemenizde ve sabırlı olmanızda fayda var. Genel anlamda keyifli planlara uygun bir hafta sonu. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz.  Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir. Çabalarınızın sonuçları size kazanç olarak rahatlıkla dönebilecek. Giderlerinizi kısmanın yollarını bulmalısınız.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Ay zıt burcunuz Kova'da ilerlerken, duygusal anlamda etkileniyor ve sezgilerinizi istem dışı çalışmaya başlıyor. Maddi konularda istediğiniz gelişimin, arkadaş organizasyonlarına bağlı olarak değişim göstermesi, motivasyon açısından olumlu oluyor. Sınırlı hareket ettiğiniz zaman, kendinizi kısıtlanmış hissediyorsunuz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

İnsanlarla ortak hareket etmeniz gereken işler gündeminizde. Ne kadar isteseniz de kendi başıma kalayım diyemeyecekseniz. Uyumsuzluk göstermek en çok size zarar verir. Fikirlere ve isteklere saygı önceliğiniz olsun bugün.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

CEVAP beklediğiniz kişiler ısrarla bundan kaçınabilir. Üstlerine gitmeyin. Göstereceğiniz sabır sayesinde kıymetli olan siz olacaksınız.

1 Kasım 2014 Cumartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Kasım 2014 Cumartesi günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!