Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2014 Pazartesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu

Sevgili Aslan,senden beklenenler seni harekete geçirecek.Ay ile  Mars yanında olacak.Güçlükleri yenmek üzeresin.Güvendiğin kişiler hayal kırıklığına uğratmış olabilirler.Hiç hesapta olmayan bir dost hızır gibi yetişecek.Onun yardımı ile engelleri bir anda bertaraf edecek ve huzura kavuşacaksın.Çekinmeden duygularını açıklayabilirsin.

Aslan Burcu Hurriyet Yorumu

Mevcut pozisyonunuzda gelişme kaydetmenin bir yolu olabilir. Günlük burç yorumları Bazı kişilerin öneri ve tavsiyelerine kulak vermeniz durumunda fayda sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Aslan Burcu Milliyet Yorumu

Ev ve aileye dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle aileye dair meselelerde sorumluluk ve fikir ayrılıkları öne çıkıyor. Düşüncelerinizde ne kadar mantıklı veya haklı olsanız bile daha sakin ve anlayışlı olmanız gereken durumlar var. Ani tepkileriniz basit tartışmaları alevlendirmekten başka bir işe yaramayabilir.

Aslan Burcu Sabah Yorumu

Bugün gücünüzün sınırlarını fazla abartmamalısınız. Altından kalkamayacağınız konulardan uzak kalmalısınız. Anaç duygunuz size zarar verebilir. Eğer; sanatla uğraşıyorsanız, çalışmalarınız yoğunlaşacak. Sosyal çalışmalarınızda da meydana gelecek olumlu gelişmeleri beklemelisiniz. Kendinizi de kontrol altında tutmayı öğreneceksiniz.

Aslan Burcu Vatan Yorumu

Ailenizle ve evde geçirdiğiniz zamanı daha verimli ve kali teli hale getirmeyi amaç edinin. Yoksa dinlendiğinizi düşünüp aksine hiçbir şey yapılmadığı iç in miskinlikle birlikte olan fiziksel yorgunluk haline yakın olacaksınız.

Aslan Burcu Posta Yorumu

Bugün işinizle ilgili bazı sorunlar olsa da çabucak çözülecektir. Bugünkü emekleriniz önümüzdeki haftadan itibaren meyvelerini vermeye başlayacaktır. Hayatınızda olumlu değişimler başlayacak. Kendiniz biraz meditasyon yaparak değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Takvim Yorumu

Çevrenizdeki bir kişinin uğrayacağı haksızlıkla ilgili kendinizi frenliyemiyebilir, olaya dahil olabilirsiniz. Siz siz olun fevri davranışlarda bulunmayın.

1 Eylül 2014 Pazartesi Aslan burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Eylül 2014 Pazartesi günü Aslan burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!