Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

9 Şubat 2016 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde, verebileceğinizden fazlasını isteyen kişiler sıkıntı yaratabilirler. Günlük burç yorumları Olayların dışında kalmanız veya oradan uzaklaşmanın yollarını aramanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni Ay bugün Kova burcunda meydana geliyor. Bu da elektrik ve elektronik, teknolojik, bilişim veya uzay ile ilgili konularda yeni durumlara ve yeniliklere destek oluyor. İnsancıl tarafımız baskın olacak. Belirttiğim konularda hayatımıza yenilikler girebilir, yeni teknolojik cihazlar edinebilir veya kullanmaya başlayabilir, yeni bir web sitesi, blog, Instagram hesabı edinebiliriz. Bu 10 günlük süreçte yeni fikirlerle ilgi odağı olabilir, daha fazla sosyal ilişki geliştirebilir veya ihtiyacı olan kişilere yardımlarda bulunabiliriz. Fakat dün de belirttiğim gibi ufak kazalara ve sakarlıklara karşı tedbirli olunmalı bu süreçte. Mücadele etmeyi gerektiren rekabet ortamları olabilir. Kalp ve akıl arasında kalınabilir. Karar verirken ve hareket ederken duygularımız ve mantığımız farklı yönlere gidebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize keyifli günler günler. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan durumlara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Bugün dostlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İkili ilişkilerinizde çatışmalar olabilir. Olgunluk gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kendinizi daha fazla ifade etmek için çaba sarf edebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Her şeyi önceden planlamanıza rağmen, yaşadığınız aksilikler sizin motivasyonunuzu bozuyor. Dostlukların zedelenmesinden yana değilsiniz ve her zaman çevrenizi kaynaştırma özelliğine sahipsiniz. Bugün yine iş size düşüyor. Duygusal yapınızı pek anlayamazlar. Olaylara yaklaşımınız farklı. Dışa dönük gibi de olsanız, kendinizi anlatmayı sevmiyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca enerjinizi, yeteneklerinizi ve ışığınızı en iyi şekilde yansıtmanıza sebep olacak görünümler sözkonusu iken, güzellik ve bakım işlerinizi tamamlayabilir, ilişkilerde beklediğiniz haberleri alabilir ve partnerinizle olumlu,, çözüm odaklı ve romantik diyaloglar geliştirebilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Sevdiğiniz insana kızabilirsiniz. Eğer konu maddiyatsa hırs yapmak yerine konuyu mantık çerçevesinde tartışmak daha faydalı olacaktır.

9 Şubat 2016 Salı Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 9 Şubat 2016 Salı günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!