Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Eylül 2014 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balik, tecrübeni yabana atamazsın. Hayalinde neler kurmuş neler tasarlamıştın..Her gerçek hayalle başlar ama sen bu konuda fazla ileri gidiyorsun. İmkansız olanla mümkün olabilecekleri birbirine karıştırıyorsun.Bu sadece aşk konusunda değil günlük işlerin için de böyle. Daha gerçekçi olmalısın.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Aslında tarzınız olmasa da, bazı konuların, planların, işlerin veya ilişkilerin zamanını doldurduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Ama, acaba doğru mu düşünüyorsunuz? Ya da bir kere daha düşünemez misiniz? Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Araştırmacı yönleriniz oldukça kuvvetlenecek. Sezgileriniz de güçleniyor. Akademik çalışmalarınız açısından bir hayli önemli ve verimli bir gündesiniz. Tabi bu açıdan iş ortamınızda size karşı bir kıskançlık oluşabilir. Medya ve iletişime dair işlerinizde yeni hatta yabancı uyruklu ortaklar bulabilirsiniz. Girişken olun.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Yaşam enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor ve duygusal yaşamınızı renklendirmek adına katılacağınız sosyal ilişkilerinizde tanışacağınız kişilerle sıcak gelişmeler yaşayacaksınız. Bugün çevrenizi gözlemlerken, olayları esprili yönlerini yakalayabilirsiniz. Karşı cinsle aranızda ani gelişen elektrik var.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Bugün sizin adınıza karar vermeye çalışan insanlar çıkabilir. Eğer sizin için radikal denilebilecek müdahaleler söz konusu ise mutlaka müdahale etmelisiniz. Aram bozulmasın niyetiniz işlerin bozulmasına vesile olabilir.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Tatlı sözler duymaya, küçük komplimanlarla karşılaşmaya hazır olun. Bir kişinin size hayranlığını dile getirmeye çalışması sizi şaşırtacak.

2 Eylül 2014 Salı Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 2 Eylül 2014 Salı günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!