Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2016 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balik, ev almak,satmak yada değiştirmekle veya evlenmekle de alakalı konular gündeme gelebilir. Güzel anlaşmalar sözleşmeler yapabilirsiniz. Duyacağınız iltifatlar keyiflenmeniz için yeterli görünüyor. Aşk yaşamınız monoton geçecek gibi görünüyor..Soğuk algınlığının dışında başkaca bir rahatsızlığınız yok.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünden itibaren 6 ay içinde, ikili ilişkilerinizde veya iş hayatınızda, önemsiz gibi görünen şeyler bir an da önem kazanabilir. İlişkiler testten geçebilir veya ilişkilerinizde hem kendinize hem de karşı tarafa dürüst olmanın karşılığını görebilirsiniz. İlişkilerde değişimler kaçınılmaz olabilir. Günlük burç yorumları Yeni tanışacağınız kişiler hayatınızda etki yaratabilirler. Ya da partnerinizin veya sevdiğiniz kişilerin hayatlarındaki bazı olaylar sizi de etkileyebilir. Maddi anlamda değişiklikler söz konusu olabilir. Yaratıcılığınız sizi yeni boyutlara taşıyabilir. Sağlığınızı ihmal etmemeniz gerekiyor.Mart ayındaki olaylara benzeyen olaylar yaşanabilir
Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda yoğun bir gündeminiz olabilir. Üstlerinizle daha fazla zaman geçireceğiniz görüşmeler içinde olabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili koşullar sizi de etkileyebilir. Gün içinde sizi yıpratan durumlar meydana gelebilir. Aşk hayatınızda yaşadığınız duygusal geçişler işinizi etkileyebilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Neptün’den önemli destekler almaya başlayacaksınız Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor Bugün, olayları sürekli yargılayarak, duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutmak isteyeceksiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde eğitim öğretim hayatınız, seyahatleriniz, partneriniz ve dostlarınızla iletişiminizde sınırlayıcı ve zorlayıcı etkiler alırken, hayatınızdaki insanların sorunları ve problemli tavırları size daha fazla yansıyabileceği için yapmanız gereken onlarla birebir mücadeleye girmek yerine sakin tavrınızı korumanız ve olası problemleri enerjisi daha rahat bir günde halletmeye çalışmanızdır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Boşluk... Birilerinin boşlukta olmasına canınız sıkılabilir ve ona yardım için çağırılabilirsiniz. Hayatın tadını diğer insanların sıkıntılarından dolayı kaçırıyorsunuz.

30 Ağustos 2016 Salı Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Ağustos 2016 Salı günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!