Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

3 Mayıs 2015 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, güneş Ay Neptün senin için olumlu iletişim kurmaktalar. Bunların hepsi senin iyiliğin için kararlar almışlar. Şimdi sende onlarla uyumlu hareket etmeli, isteklerine kavuşma şansını kaçırmamalısın. Konuşarak her sorunu aşarsın. Hayal aleminden yeryüzüne inmeli gerçekleri yaşamaya bakmalısın.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Başkalarıyla ilgili işlere ya da diğerlerinin istek ve taleplerine çok fazla zaman ayırmanız kendi işlerinizi ve görevlerinizi iptal etmeniz anlamına gelebilir. Günlük burç yorumları Biraz da kendi işlerinize zaman ayırmanız gerektiğinin farkına varabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında güne ait zorlu gezegen konumları yok, hatta oldukça sosyal, keyifli sohbetlere veya sanatsal konulara zaman ayırmaya müsait bir gündeyiz. Ancak, Pazartesi günü meydana gelecek dolunay, şimdiden ortamı bir şekilde gerecektir. Gizli kapaklı işler, ortaya çıkan haberler veya gerçekler, zorlayan ilişkiler, baskıcı kişi, grup ya da ülkeler gündeme gelebilir. Ülke olarak ekonomi, toprak, tarım, güvenlik, iş birlikleri başlıklarında ve bu başlıklarla bağlantılı konularda zorlayıcı koşullar söz konusu olabilir. Yardımlaşma konularında veya destekçi yapımızla göz doldurabiliriz. Önümüzdeki birkaç gün, ufak tefek konuları abartmak yerine gerçek sorunlara yoğunlaşmamız ya da uzlaşmacı olmanın daha faydalı olacağı konular ortaya çıktıysa uzlaşmacı olmamız gerekebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Duygularınızı, yaratıcılığınızı daha iyi ifade edebilirsiniz. Uzaklarla ilgili konular, yolculuklar düşüncelerinizi etkileyebilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Balık Burcu Vatan Yorumu

Ailenizle bir araya gelip ciddi bir konuda önemli bir konuşma yapmanız gerekebilir bugün. Bir şeylerin sorumluluğunu almalısınız. Sizden bu tip bir yaklaşım bekleniyor. Bugün gelecek bir haber sizi heyecanlandırabilir.

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde aşk hayatınız, tanıtımlar, çocuklarla ilişkiler, tatiller ve parasal konularda tatminsizlik, belirsizlik yaşayabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde aşk enerjisi yayıyor ve ilişkilerde, flörtlerde yeni tekliflere açık, devam eden ilişkilerde ise romantik görüşmeler gerçekleştirmeye uygun bir zaman yaşıyor olacaksınız.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Kafanızı karıştıran bir konuda aslında gerçekleri hissediyor yada biliyorsunuz fakat ısrarla sessiz kalmayı seçiyorsunuz. Vakit kaybediyorsunuz.

3 Mayıs 2015 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 3 Mayıs 2015 Pazar günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!