Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, her şey mi bu kadar olumlu görünür. Gökyüzünden aldığın etkilerle tek bir tasan tek bir korkun olmamalı. Haftanın son çalışma gününde işlerini kolayca yoluna koyup eğlence için zaman ayırabilirsin. Romantik anların, duygusallığın yaşanacağı bu günde sezgileriniz güçlü rüyalarınız da ilginç olabilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, bazı işleri ele alış veya uygulayış biçiminizi ya da bilgi edinme ev haber alma yöntemlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu sayede kendinizi tanıtmanız veya imajınızı güçlendirmeniz daha rahat olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün parasal konularda destek bulabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Aile içindeki konular sizi zorlayabilir. Tartışmalardan uzak durun. Teknik işlerde hızlı çözüm gerektiren konularla uğraşabilirsiniz. Ticari konularda ani kararlardan kaçının. Bugün evinizde zaman geçirmekten keyif alacaksınız. Sevdiklerinizi davet edebilirsiniz.

Balık Burcu Sabah Yorumu

İnsanlara karşı sert bir tavır takınabilirsin, ancak bu durum pişman olmana neden olabilir. Düşünmeye ihtiyacın var.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Çevrenizi ikna etme konusunda oldukça başarılı olacaksınız. Bazen bulunacağınız ortamlarda baskıcı davranabilir veya çevrenizin tepkisini alabilirsiniz. Sözlerinizde aşırıya kaçabilir. Yeni tarzınızı sevmeye başlayacaksınız

Balık Burcu Sözcü Yorumu

Kariyer alanınızda bir otorite figürünün baskısı yüzünden gerginlik yaşamanız olasıdır. Bu kısa süreli gerginlik gün boyu canınızı sıkabilir.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Fikirlerinizin her zaman kabul görmesini bekliyorsunuz. Ortak karar almak bugünlerde şartlarınıza daha uygun. Özel hayatınızda ise şımartılmak hoşunuza gidiyor.

28 Nisan 2017 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!