Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2016 Pazar Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık,  iş ve aşk yaşamını birbirine karıştırmaya devam ettiğin sürece aksilikler peşini bırakmayacak gibi görünüyor. Canını sıkacak olaylar olabilir. Çevrendeki kişilerin tavsiyesine kulak verin onlar senin iyiliğini düşünüyorlar. Sevdiğin kişiye karşı tutumunda yanlış olabilir daha anlayışlı olmalısın.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kararlar alırken sezgilerinize olduğu kadar, gerçeklere bağlı kalmanızda fayda var. Günlük burç yorumları Bazı olaylar kafanıza yatmıyorsa veya mantıklı görünmüyorsa daha fazla soru sormanız gerekiyor olabilir. Enerjinizi ve yaratıcılığınızı daha iyi kullanabileceğiniz yollar bulmanız gerekiyor. Sosyal aktiviteler veya içinde bulunduğunuz toplulukları ilgilendiren olaylar ilginç teklifleri beraberinde getirebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, her zamankinden daha hayalci ve dağınık olabilirsiniz. Yaratıcı konulara zaman ayırmaya bakın.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz.. Zor olanı seçmek sizin tarzınız ve sabırlı yönlerinizi ortaya çıkarmalısınız. Atılımlarınız ve hedefleriniz konusunda isabetli davranışlar içindesiniz. Düşündüğünüz olumsuz düşünceler yüzünden kafanız karışabilir..

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde partnerinize ve sevdiklerinize sevgi dolu yönlerinizi, güzelliğinizi ve duygularınızı daha belirgin şekilde ifade edebilirken, sizin bu tavrınız onların size daha fazla hayran olup, saygı duymasına sebep olacak. Sosyal çevreniz ve partnerinizle keyifli, eğlenceli etkinliklerde yer alabileceğiniz, sevildiğinizi daha yoğun hissedebileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Fazla sevgi dolu yanınız size zarar verebilir. Etrafınızda sizinle olmak isteyenlerin sayısı dikkat çekici. Seçici davranmanız size oldukça fayda sağlayacaktır.

24 Temmuz 2016 Pazar Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Temmuz 2016 Pazar günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!