Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Kasım 2015 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, çok hayalci bir kişiliğin var. Gerçek yaşamdan hoşnut olamadığın için sürekli hayaller alemindesin. Bu hayallerin hayalden çok zararı olabilir. Kurduğun hayallerin hepsinin gerçekleşeceğini zannetme. Gerçek yaşamı kabullenip mücadeleci olmalısın. Burcun son günlerinde doğduysan sinirlerin yıpranmış olabilir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konuların zayıf yönlerini tespit etmenizi ve kuvvetli yönlerinden fayda sağlamaya çalışmanızı öneren kişilere uymanız durumunda çok fazla çalışma yapmanız gerekebilir ya da tavsiyelere kulak tıkamayı tercih edebilirsiniz. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ev hayatınızla ilgili konularda karşıt fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Planlarınızda değişiklikler olabilir. Sabah saatlerinde hayallere daha açıksınız. Gün içinde geçmişle ilgili olaylar da gündeme gelebilir. Bu konularda kendinizi rahatlatmaya çalışın. İkili ilişkileriniz gündeminizi etkileyebilir. Başkaları ile gerginlikten uzak durun.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Mesleki başarınızı, inatçı tavırlarınız ve kişisel çabanıza borçlusunuz. Bugün, fırsatların söz konusu olduğu bir gün. Kazançlarınız konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Sizin en büyük kusurunuz, olayları karşı tarafa abartarak sunmaktır. Bugün, yoğun ve hızlı hareket ederek, ani gelişebilecek hatalar yapabilirsiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde ikili ilişkileriniz, ailenizle, patronlarınızla ve kurumlarla ilişkilerde tatminsizlik hissedebilir, dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Ne var ki akşam saatlerinde ilişkilerinizde romantizm, teslimiyet ve sevginin hakim olduğu, problemlerin aşılacağı kaliteli bir zaman sözkonusu olacak.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Alfa... Kartınız size bugün birkaç uyarıyı aynı anda yapıyor gibi görünüyor. Elde edebileceğiniz bazı menfaatlerinizi gözetip kollamayı iyi bilmelisiniz.

27 Kasım 2015 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Kasım 2015 Cuma günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!