Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

6 Mart 2015 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, bugün maddi konular alım satımlar borsa ve tarım işleri planlanabilir. Güzel olaylar yaşanabilir.bu sayede bir hayaliniz gerçekleşebilir. Çok değerli ve aynı zamanda güzel bir şeyin sahibi de olabilirsiniz. Konuşmalar canınızı sıksa da kelimeler üstünde fazla durmamalısınız. Abartılardan uzak kalın yaşamın keyfini sürün.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Sabrınızı veya şanslarını zorlayan kişiler söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Tartışmalı ortamlardan uzak durmakta, sakinliği korumakta ve ani tepkiler vermekten kaçınmakta fayda var. Stresten uzak kalmak için günü, size iyi gelen kişilerle geçirmeniz yararınıza olur. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay’ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş’le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. İkili ilişkilerde yenilenmeye gitmek isteyebilirsiniz. Her zaman gösterdiğiniz fedakarlığı karşınızdakinden bekleyebilirsiniz. Çalışma hayatınızda detaylara dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ikili ilişkilerde çatışmalar çıkabilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Seçtiğiniz konularda ömür boyu sürecek başarıların altına imza atabilirsiniz. İlişkilerinizde partnerinizin olanaklarını kendi menfaatleriniz doğrultusunda kullanabilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor…Kendi sınırlarınızı koruma içgüdüsü ile yaşayacaksınız. Yeni ortaklıklar gündeme gelecek... Ortak organizasyon çalışmaları içinde olacaksınız

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

6 Mart 2015 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 6 Mart 2015 Cuma günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!