Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos 2014 Cuma Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, bugün hem Ay Merkür karşıtlığı var hem de Satürnün senin üzerinde olumsuz yansıması var. O nedenle konuşurken dikkatli olmalı geçmişi hatırlamalısın. Yersiz olarak birisini suçluyor üzüyor olabilir misin? Dedikoduları doğru kabul etmek neyin nesi. İşlerinin yoğunluğu canını sıkmasın. Şartlar zamanla değişir.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Yaşça sizden küçük veya sizi iyi hissettirebilecek kişilerle bir araya gelebileceğiniz aktivitelere katılmalısınız. Önümüzdeki ay, ilişkileriniz toleransınızı sınayabilir, ama şimdilik ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir, özel planlarınızı devreye sokabilmek için gerekli desteği bulabilirsiniz. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin arzu ettiğimiz şekilde davranması, olayların istendiği gibi gitmesi veya keşkelerin olmaması durumunda neler olabileceğini veya neler yapabileceğimizi hayal etmekte zorlanabileceğimiz günler. Dolayısıyla, en azından kendimize düşen kısımları yönetebileceğimizi bilerek, disiplinli olmalı ve kelimelerimizi dikkatli seçmeliyiz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Yaratıcılık ve özgünlük gerektiren çalışmalarınızda ilerleme kaydedebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi daha rahat ve etkili ifade edebileceksiniz. Gün içinde romantizm açısından olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hoşunuza gidecek ufak hediyeler almanız mümkün. Eğlenceden yana güzel fırsatlar çıkabilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Neptün'den önemli destekler alıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Çünkü, bağımsızlık duyguları içinde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor Bugün, olayları sürekli yargılayarak, duygusal tatminlerinizin çıtasını yüksek tutmak isteyeceksiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Anne-babalar çocuğunuza elinizden gelen kadar özen göstermek ve iyiliği için çalışmak iyi niyeti önemli tabii ki. Ancak onun kendi doğrularını bulup düşerek ayağa kalkmayı öğrenmesine de izin verin. Kendi tecrübelerini yaratsın.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Pişmanlık... Bugüne dek hiç yapmadığınız bir misyonu üstlenerek arabulucu konumuna geleceksiniz. İyi düşününün sonra pişmanlık yaşamayın. Suçlu siz görülebilirsiniz.

22 Ağustos 2014 Cuma Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ağustos 2014 Cuma günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!