Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Temmuz 2014 Salı Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, daha önce verdiğin bir sözü yerine getirmek durumundasın. Başkalarının sözlerini çok fazla önemseyerek kararlarını değiştirmeye kalkışma. Dargınlıkları ortadan kaldırmak için biran önce harekete geçmelisin. Yoksa iş işten geçebilir. Sana güvenen dostlarının sırlarını başkalarına anlatma.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bir süredir iniş çıkışlı ruh halinizi kontrol altına alamıyorsanız, bu durumun sürmesine yol açabilecek olayları tekrar etmemenizde fayda var. Günlük burç yorumları Aksi takdirde, duygularınızı ve tepkilerinizi kontrol etmeniz zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hedeflere ulaşmanın veya belli amaçları gerçekleştirmenin birden fazla yolu olabilir. Tek yol, bildiğimiz veya alışık olduğumuz yol değildir. Dolayısıyla, kendinizi köşeye sıkışmış ve ilerleme imkanınız yokmuş gibi hissediyorsanız, amaçlarınıza ulaşmanın diğer yöntemleri üzerine düşünmelisiniz. En imkanlı görünenden en imkansız görünenine kadar türlü seçeneğin yaratacağı mükemmel sonuçları görüp çok şaşırabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Balık Burcu Milliyet Yorumu

İş ve çalışma konuları gündeminizin üst sıralarında yer alabilir. Bugün tartışmaları hızla büyütecek enerjiler var. Bu yüzden olgun yaştaki iş arkadaşlarınızla iletişiminizde esnek ve özenli olmanızda fayda var. Yeni görevlere talip olmadan önce biraz daha düşünmeniz iyi olabilir. Kendinizi bu kadar yormayın.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Önünüzde sizi zorlayacak günler var. Fakat, her zaman ki gibi panikleyerek de olsa olayların planlı bir şekilde gitmeniz sayesinde, başarılı olacaksınız. İşinizle ilgili konuşurken temkinli olun. Başarınızla ilgili ciddi çalışmalar içine girebilirsiniz. Bazen, her şeyden uzaklaşıp, inziva hayatını özlüyorsunuz. Bu duygularınız sizi sosyal hayattan uzaklaştırıyor.

Balık Burcu Vatan Yorumu

İkili ilişkilerde zorlanma, aşk hayatınızda çekişmeli durumlar kıskançlık ve şüphe nedeniyle gelişen tartışmalar günün en yorucu durumları. İnce işlerle uğraşacağınıza kendinizi yapılacak tamamlanacak şeylere verin.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

ORTAK çalışmalar içinde bulunduğunuz kişilerle aranızda duygusal yakınlaşmalar olabilir. Kendinize çok güveniyorsunuz

29 Temmuz 2014 Salı Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Temmuz 2014 Salı günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!