Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Eylül 2016 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, hayatla ilgili yeni kararlar alabilir bunları yakın hissettiğin birisiyle paylaşabilirsin. Ancak karar almaktan çok bu kararları hayata geçirmenin daha önemli olduğunu unutmamalısın. Sevgiye ve şefkate her zamankinden daha fazla ihtiyacın var. Neden bunu sevdiğine açıkça belli etmiyorsun?

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişiler kendinize boş vakit ayırmanızı sağlayacak kişisel değişiklikler yapmanıza yardım edebilirler. Günlük burç yorumları Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için yeni bir görüntü benimsemeniz kendinize güveninizi arttırmanızı sağlayacaktır. Maddi durumunuzu iyileştirmenizi sağlayacak yaklaşımlarınızın karşılığını alabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatleri sürprizlere veya farklı hoşluklara açık, yeni şeyler denemek isteyebiliriz, ama gün genelinde boşlukta olan Ay nedeniyle kararsızlıklar, belirsizlikler veya halsizlik türünde durumlar ön planda. Neyse ki, fırsatlara açık, iyimser akabileceğimiz, göreceli olarak şanslı günlerdeyiz. Ay boşlukta olsa da değerlendirelim. Bugün Oğlak burcuna geçecek olan Mars, Kasım ayının ikinci haftasına kadar başarıya odaklanacağımız, hedeflerimize ulaşabilmek için yüksek gayret göstereceğimiz motivasyonu yüksek bir sürece işaret ediyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. Bugün karşınızdakinin isteklerini anlamakta zorlanabilirsiniz. Bu durum sizi sıkıntıya sokabilir. Uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Tolerans göstermeniz gereken olaylar yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konulara yenilik getirme isteği içinde olabilirsiniz. Ortaklaşa işler gündeme gelebilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Dostluk duygularının temelinde geleneksel kuralların işlevi çok önemli. Arkadaşlarınızın yanında kendinizi daha iyi hissediyor olmanız, onlarla daha sık görüşmenize neden oluyor. Çevrenizde orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor. Bugün, bu yapınız çerçevesinde bazı organizasyonlarda bulunabilirsiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Eşiniz için verdiğiniz emeklerin kıymeti bilinmeyebilir. Eğer takdir edilmek, onaylanmak ya da alkış almak amacıyla yapıyorsanız beklediğinizi alamayabilirsiniz. Amaç sadece fayda sağlamaksa, yaptıklarınız çok işe yarayacak.

Balık Burcu Radikal Yorumu

Bugün saat 01.43’de Aslan burcunda gerçekleşen ve etkisini üç gün önce ve üç gün sonra yoğun olarak hissettirecek olan yeni ay ile birlikte iş hayatı, günlük rutin işler, sağlık, yanınızda çalışanlar ve yardımcılar ile evcil hayvanlarınız birincil olarak vurgulanırken, Mars’ın karesi bu alanlarla ilgili bir mücadele enerjisi doğurabilir ve fazladan bu alanlarda konsantre olmanız gerekebilir. Ancak devamında size iş hayatınızda yeni bir dönem vaad eden bu yeniay ile birlikte, çalışmalarınızla ön plana çıkabilir ve iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlık durumunuza özen göstermeniz gereken bu süreçte, Satürn’ün Venüs ve Merkür ile olan uyumlu görünümü aşk hayatınızda uzun süreli yeni başlangıçlara, evlilik kararları ve evlilik zamanına, aşk, romantizm ve tutkunun ön plana çıkacağı enerjisi yüksek bir zamana, çocuk sahibi olmak isteyenler için çocuk haberleri almanıza ve üzerinde çalıştığınız projeler için desteklenmenize aracı olacak. Dolayısıyla hafta genelinde olası sorunlar üzerinde durmamanız ve ikili ilişkileriniz başta olmak üzere iş hayatınızda son derece keyifli bir döneme girdiğinizi fark etmeniz yararlı olacaktır

Balık Burcu Takvim Yorumu

Fazla titiz davranarak detaycı bir tavırdasınız. Bu durumda kendinizi de mutsuz edebilirsiniz. Olaylara karşı olduğu gibi bakmayı öğrenmelisiniz. Çevreniz de bunu istiyor.

29 Eylül 2016 Perşembe Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Eylül 2016 Perşembe günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!