Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

6 Temmuz 2015 Pazartesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, Merkür ile ayın buluşması işlerin karışmasına sebep olabilir. Sözler havada uçuşacak. Bazı kişiler sözleriyle seni yanıltabilirler önemli bir sebep olmadıkça işinde değişim düşünmemelisin. Hava değişikliklerine dikkat etmelisin. Biraz sabredersen sevdiğin kişiye kavuşacaksın. Yalnız bu defa daha iyi anlamaya çalışmalısın onu.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, olumlu düşünmeye çalışmalısınız. Günlük burç yorumları Olayları gerçekçi şekilde değerlendirmeli, reel duruma göre pozisyon almalı, ama genelde pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular ön plana çıkabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hedefler koyabilirsiniz. Bugün ışıltılı hayallerinizin içinde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Beslenmenize dikkat etmenizde fayda var. Karar almak için öğleden sonrayı beklemeniz daha iyi olacaktır.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Ay rsquo;ın konumu nedeniyle, birlikte çalıştığınız kişilerle ilgili bazı duygusal çekişmelerin gündeme gelmesi canınızı sıkabilir. İletişim konusunda her türlü zıtlıklara karşı hazırlıklı olmalısınız. Karlı çıkmanız için, duygusal takıntılardan uzak kalmalısınız. Yaşantınızdaki olumsuzlukların kaynağı sizi değilsiniz. Doğru karar vermeli ve alışkanlıklarınızı bozmamalısınız.

Balık Burcu Vatan Yorumu

İlişkilerinizde düzenleme yapmak ihtiyacı duyuyorsunuz. Değişmesi gereken bazı şeyler olabilir belki ancak bunları bir kalemde yapmanız şart değil. Dengeleri yıkmaktan kaçının. Radikal kararlar bunu zorlayacaktır.

Balık Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde aile hayatınıza zaman ayırabilir, sevdiklerinizle kalabalık olmayan sakin ortamlarda görüşerek pozitif bir gün geçirebilirsiniz. Olası maddi işlerinizi başarıyla tamamlayacağınız bugün, ilişkilerinizde romantik görüşmeler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Kartınız erime... Bu kart evli olanların çeşitli nedenlerden bazı tartışmalar yaşayabilirler. Tartışmalardan uzak durmayı yeğleyiniz. Bekarlar için aile fertleri ile tamuyum söz konusu.

6 Temmuz 2015 Pazartesi Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 6 Temmuz 2015 Pazartesi günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!