Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Aralık 2014 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, tam istediğin gibi bir gün seni bekliyor. Ay Yengeç burcundan geçiyor ve Neptün’le el ele vermiş seni destekliyor. Çevrendeki her şeyi güzelleştirmek için hareket edebilirsin. Bu arada mantığını bir kenara itip duygularına kaptırabilirsin kendini. Sanatla ilgilenip yaratıcı gücünü kullanarak kendini gösterebilmelisin.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Üstünde yoğunlaştığınız konuların üzerinden geçmeli ve elinizden gelen performansın en iyisini göstermelisiniz. Günlük burç yorumları Bazı konuları tek tek ele almalısınız. Her şeyi aynı an da halletmeniz gerekmiyor. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Medya ve reklamcılık konularıyla ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bu alanlardaki çalışmalarınızı tamamlamaya öncelik vermelisiniz. Yurtdışı bağlantılı çalışmalarınıza dair gelişmeler olabilir. Yabancılardan yana destekleyici ve olumlu bir hava gözüküyor. Ancak bu durumu somutlaştırma girişimleriniz için biraz erken olabilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Zihinsel olarak bulunduğunuz ortamdan çok farklı yerlerde olduğunuz için, sizi tenkit edenleri sayısı bir hayli fazla. Bugün Ay'ın konumu, özel arkadaşlarınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacağınızı gösteriyor ve sakin bir şekilde durum değerlendirmesi yapacaksınız. Enerjinizin sizi yanlış yönlendirmesini istemiyorsunuz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, kişiliğinizin olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya çıkarıyor.Güven ve tatmin olma duygularınızın aynı anda ortaya çıkması,size ikilem yaşatacaktır. Amaçlarınızı saptırmak istemiyor fakat bazı zorluklar karşısında da, takıntılarınızı denetlemek zorunda kalıyorsunuz. Dengelerinizi korumalısınız.

18 Aralık 2014 Perşembe Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 18 Aralık 2014 Perşembe günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!