Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Eylül 2014 Perşembe Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, bugün ay balık Venüste akrep burcundan geçiyor ve daha çok duygular para işleri öne çıkıyor. Sizin adınıza her şey güzel seyrediyor sizi sert etkileyen gök konumu olmasa da dikkatli olmalı bütçenizi korumalısınız. Karar vermekte güçlük çektiğinde düşüncelerini yakınlarına açarak fikirlerini sormaktan çekinmemelisin.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Belli girişimleriniz konusunda bazı endişelere sahip olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Ancak, genelde endişeli bir mizacınız olduğunu hatırlamanız, biraz olsun rahatlamanızı ve attığınız ya da atacağınız adımların sağlamasını daha rahat bir kafayla yapmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Evimizi, ailemizi, sahip olduğumuz şeyleri ve mal varlıklarımızı ilgilendiren başlıklar ön planda. Tüm gürültülü patırtının içinde kendinizi eğlenceye veya ödüle kaptırmamalı, ayağınızı yere sağlam basıp karşı taraf için değil kendiniz için iyi bir şey yaptığınızdan emin olmalısınız. İyi yönlerini görmeye çalışırken en kötü tarafları gözden kaçırabileceğimiz gün. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Yaratıcılık ve beceri gerektiren çalışmalarınız açısından olumlu gelişmeler var. İşe dair konularda öne çıkabileceğiniz durumlar gözüküyor. Üstleriniz tarafından takdir edilebilir, mesleki tanınırlığınızı arttırabilirsiniz. Çevrenize karşı daha sevecen ve anlayışlısınız. Bu yüzden çocuklara dair uğraşlarınızda güzel sonuçlar verebilir.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Ortak dostlarınızı aramak için, fırsatları değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz. Sağlığınızla ilgili bugün bol su içmelisiniz.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Anne babalar erken saatler de, çocuğunuzla ya da çocuklarla alakalı görevler sizin üzerinize kalabilir. Tavrınız, konuya ve kişilere karşı yaklaşımınız küçük yüreklere örnek olacak. Bu nedenle olgun yaklaşımlara ihtiyaç var.

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

AKRABA ilişkilerinde sorun yaşayan Balıklar zamanında tepki vermediğiniz için istediklerinizi elde etmekte zorlanıyorsunuz.

18 Eylül 2014 Perşembe Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 18 Eylül 2014 Perşembe günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!