Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Kasım 2014 Çarşamba Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu

Sevgili Balık, kararsızlığın yüzünden büyük bir fırsatı kaçırmamalısın. Bugün alacağın teklifleri değerlendirmeye bak. Önceden planlamadığın  arkadaş toplantısına gidebilirsin yeni kişiler tanıyıp arkadaş edinmekten mutluluk duyabilirsin. Bir aile büyüğünü ziyarete de gidebilirsin. Sosyal hayatın hareketlenmekte.

Balık Burcu Hurriyet Yorumu

Yapacağınız işlerin göz doldurabileceği veya ani parasal kazançlara yol açabileceği beklenmedik gelişmelere açık üç günlük süreçtesiniz. Günlük burç yorumları Beklenmedik bir kaynaktan gelen ilginç bir teklif söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Sabah saatleri biraz gergin etkiler içerse de, aslında hoş olanakların yüzünü gösterebileceği birkaç günün içerisindeyiz. Beklenmedik hoş gelişmeler bizi bazı tercihler yapmak zorunda bırakabilir ya da yanlış beklentiler içerisine girerek bazı olanakları verimli kullanma şansını yitirebiliriz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve gelişmeleri dikkatle takip etmeliyiz. Şanslar kapıda. İstikrarlı ve organize olan başarılı olur. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Balık Burcu Milliyet Yorumu

Uzun vadeli projelerinizle ilgili gelişmeler olabilir. İşe dair kazançlar ve desteklere dair yeni durumlar gözüküyor. Düşünce paylaşımları sırasında daha soğukkanlı ve akılcı olmanızda fayda var. Akşam vakti arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ufak şakaları veya fikir ayrılıklarını büyütmemeye çalışmalısınız.

Balık Burcu Sabah Yorumu

Bugün, kafanızda bir çok değişik fikirle yola çıkabilir ve daha sonra bir çoğundan vazgeçebilirsiniz. Hiçbir şey, sizi kolay ulaşmayacak ve mücadeleci yönünüzü ön plana çıkaracaksınız. Geçmişten kaynaklanan problemlerin ruhsal anlamda sizi baskı altında tuttuğunu hissediyorsunuz. Yapacağınız çok iş var.

Balık Burcu Vatan Yorumu

Balık Burcu Posta Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman. Ayrıca kibar ve nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Herkes bugün sizin fikirlerinizi dinlemek isteyecek ve onlar üzerinde bıraktığınız etkileriniz çok verimli olacaktır.

Balık Burcu Takvim Yorumu

İş ortamınızdaki insanlar mevcut başarınızı kıskanıyor. Yeni fikirlerinizi açıklamamalısınız.

26 Kasım 2014 Çarşamba Balık burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Kasım 2014 Çarşamba günü Balık burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!