Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mart 2017 Salı Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu

Sevgili Başak, sosyal yaşamdaki çarpıklığın dengeye gelmesi amacıyla çalışmalara katılabilirsiniz. Duygusal kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinizle hareket edebilirsiniz. Zihinsel yorgunluğun içindesiniz.  Aklı ve duyguyu dengede tutmak gerekiyorken siz hep duygusal oldunuz. Sanata yoğun ilginiz sizi güçlü kılacaktır.

Başak Burcu Hurriyet Yorumu

Sahip olduğunuzdan daha fazla paranız varmış hissine kapılmayın ve aşırı harcamalardan kaçının. Günlük burç yorumları Sizi motive eden kişilerle görüşebileceğiniz bir hafta sonundasınız. Planlarınızı ve ilgi alanlarınızı dile getirmeniz ilgi çekmenizi ve gereken yardımı almanızı sağlayabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Başak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda çözülmeler olabilir. Öğle saatlerinde işlerinizi yavaşlayabilir. Hayal ettiğiniz şeyler için destek alabilirsiniz. Akşama doğru finansal konularda stresler yaşayabilirsiniz. Ortaklı konularda çözülmeler olabilir.

Başak Burcu Sabah Yorumu

Yanlış anlaşılmalara maruz kalabilirsin. Ailende arkandan konuşan kişilerle yüzleşip tartışmalar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Vatan Yorumu

Değişim yaşamak için en uygun günlerden biri. Çözümlenmesi zor olan bir çok olayı radikal bir kararla sonuçlandırabilirsiniz. Görünüşte iyi izlenim veren sorunlar, bazı tıkanmalara neden oluyor. Beklemek bazen işe yarıyor.

Başak Burcu Sözcü Yorumu

Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir. Duyguları yöneten Ay, öğleden itibaren ilişkiler evinizde ilerliyor ve bu konuda şanslı gözüküyorsunuz.

Başak Burcu Takvim Yorumu

Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlardasınız. Öğlen saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Gün içindeki sıkışıklıklar moralinizi bozmamalı.

28 Mart 2017 Salı Başak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Mart 2017 Salı günü Başak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!