Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

10 Aralık 2016 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Venüs’le Ay’ın olumlu etkisindesin artık düğüm çözülüyor. Sonunda çevrende olup biten her şeyi net olarak görebileceksin. Seni üzen her ne varsa unutmaya çalışın. Oğlak burcundaki Venüs sayesinde ikili ilişkinde karşındaki kişiye güvenebilirsin. Bu aralarda vereceğin kararlarından emin olmalısın. Sabırlı olmanın mükafatı yakındır.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

İş görüşmeleri, toplantılar ya da yazışmalar konumunuzu güçlendirebilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde anlık gelişmeler olabilir. Günlük burç yorumları Hazırlıklı olmanızda fayda var. Siz yeterince hazırlıklı olursanız, işler aksamayacaktır. Parasal fırsatlar kapıda…Akşam üzerine yaklaşan saatlere kadar bazı belirsizlikler, isteksizlik veya kararsızlık şeklinde durumlar söz konusu olabilir. Hafta başında yazdığımız kalıcı yenilikler yapma, kişisel gelişimimize özen gösterme, yeni bilgiler edinme türünde olaylara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda ruhsal anlamda büyümeye açık, spritüel konularda gelişmelerin ön planda olabileceği, yaratıcılığın yüksek olduğu veya motive konuşmaların ve fikir alışverişlerinin yapılabileceği günlerdeyiz. Sadece gece yarısında ilişkilerde uyumsuzluklar veya stresli durumlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında beklemede ya da belirsizlik içeren koşullar olabilir. Öğle sonrasında duygularınızı daha iyi ifade edebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Çevrendeki kişilerin tavırları olumsuz düşünceler içerisine girmene neden olabilir. Karar almak için acele etmemelisin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Dünyevi zevklerinizden keyif aldığınız, yemek, içmek ve gezmek konularında vakit geçirmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Maddi hedeflerinizi tasarlayabileceğiniz, somut getirisi olan konulara odaklanabileceğiniz enerjilere sahipsiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Sürekli hazır cevap halleriniz tepki çekebilir. Her kararınızı hızlı düşünüp çabuk uygulamamalısınız. Biraz yavaşlayın. Sağlığınız için hareketli yaşamı tercih etmelisiniz.

10 Aralık 2016 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!