Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Şubat 2018 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, oğlak burcuna geçecek olan ayın planetlerle yaptığı olumlu açı sizi keyiflendirecek. Haftanın ilk çalışma günü mutlaka yapmanız gerekenler olacaktır bunları atlamayın. Alacağın haber veya bir ziyaretçi romantik yönden hayatına renk katabilir. Başkalarını etkileyebiliyorsun eski bir ilişki mutlu sona ulaşacak.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Mevcut durumunuzu koruma veya mevcut durumunuzu insanlara açıklama konusunda ısrarcı olabileceğiniz bir gün. Günlük burç yorumları Ancak, bu esnada bazı alanlarda geri adım atmayı düşünüyorsanız biraz zorlanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Eğer alışveriş yapıyorsanız biraz daha gerçekçi olmaya bakın. Parasal konularda, harcamalarınızda daha çok dalgalanma olabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

İnsanlara karşı çıkışlar yapabilir, herkese toleransını sıfıra indirebilirsin. Dostların ise davranışlarından şikayetçi.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Kendinizi bitkin hissetmeniz için hiçbir sebep yok. Sadece sorumluluk duygunuzun artması sizi zorluyor. Yükünüzü hafifletmeye çalışmalısınız. Denetleme ve diretme özelliğiniz yüzünden, karşınızdaki kişileri kırıyorsunuz.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Emin adımlarla ilerlediğiniz bir gündesiniz. Spiritüel konular, okült bilgilerde yeniliklere açıksınız.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Bugün mali anlamda güçlü dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. Sabırlı olun sıkıntılar bitecek.

24 Şubat 2018 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Şubat 2018 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!