Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ekim 2016 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Aslan burcunda ki ay ev içinde veya gönül dünyanda gururlu tepkiler vermeye müsait olduğunun göstergesidir. Kendi yuvanda huzur ve mutluluk istemektesin. Maddiyat ve  manevi üzüntüler gücümü kesebilir.  Eninde sonunda bir çıkış yolu  bulacaksın. Ancak senin de esneklik göstermen, özellikle iç dengeni muhafaza etmen gerekir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Karşı karşıya kaldığınız rekabet ortamlarını avantajınıza çevirmenize ve dış görünüşünüzü yenilemenize yardım edecek sosyal aktiviteler veya seyahatler planlayabilirsiniz. Günlük burç yorumları Açık fikirli olmanız ve meraklı yapınız sayesinde önemli detayları toplayabilmeniz kolay olacaktır. Sevgi temalı ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öğle sonrası saatlerde Ay yine boşlukta olduğu için kafamızı toplamakta zorlanabilir, halsizlik, endişeler veya kararsızlık türünde ruh halleri ya da belirsizlik içeren durumlar nedeniyle biraz da yavaşlayabiliriz. Ancak, sabah saatlerinde zihnimiz açık, hızlı düşünebilir veya istediğimiz konularda harekete geçebiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Duygusal konularda kendinizle ilgili aşamalar kaydetmek istiyorsanız, yakın çevrenizle işbirliği yapmak zorundasınız. Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Kardeşler arası iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bir gün. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşacak ve onlarla kısa vadeli planlar yapacaksınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün iş ortamınızda huzur ve denge var. Önemli ve birlikte alınması gereken kararlar, sonucuna önem verdiğiniz görüşmeler için ideal bir gün. İşe yarar ve fayda sağlar şeyler yapmayı amaçlarsanız ardından beğeni de gelecek.

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde ikili ilişkiler alanınızda yeni kararlar alabileceğiniz, partneriniz, dostlarınız ve değer verdiğiniz insanlarla aranızda duygusal mesafe hissederek yeni bir tavır benimseyebileceğiniz, varolan problemlerin üzerine gitmemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Güzel bir güne hazırlanıyor olabilirsiniz. Ancak gün ortasında tatsız bazı olaylara şahit olarak üzülebilirsiniz. Taraf tutmayarak gerçekleri haykırabileceğiniz bir gündesiniz.

1 Ekim 2016 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Ekim 2016 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!