Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, duygusal yaşamının fırtınalı bir devresindesin. Duygularını kontrol altına alabilmek sana güç gelebilir. Kendini kapıp koyvermemelisin. İçine kapanık olman yüzünden arkadaşlarını kaybedebilirsin. Senden yardım bekleyen biri sorunlarını açabilmek için senden gereken ilgiyi bulamıyor

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

İş hayatınızı, evinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Günlük burç yorumları Belli ilişkilerinizin, iş birliklerinizin veya anlaşmaların tekrar ele alınması gerektiğini düşünebilir, hatta hiçbirşeyin eskiden olduğu gibi olmadığını görerek, devam edip etmeme konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Olaylar beklenmedik bir seyir izleyebilir veya ani gelişen olaylar meydana gelebilir. Stresli durumlara, tartışmalara veya gergin ortamlara açık bir gündeyiz. Ufak tefek sakarlıklara ve kazalara karşı da tedbirli olmak gerekebilir veya ufak çaplı gaz sıkışmaları, yangınlar, ufak tefek patlamalar, saldırgan kişi ve gruplar türünde etkiler de günün gezegen etkileri arasında olabilir. Akşamın ilerleyen saatlerinde ise, daha sakin etkiler altındayız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Yeni ufuklara açılmak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde bütünü görmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Bugün ikili ilişkilerinizde farkındalığınız artabilir. Öğle saatlerinde sabrınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde sorumluluklarınız gündeme gelebilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi en iyi ne şekilde saptayabilme becerisine sahip olacaksınız. Koşullarınızı doğru bir şekilde yönlendirmelisiniz. Ciddi ve sabırlı bir çalışma içine gireceksiniz. İlginç aşk gelişmeler sizi bekliyor. Seyahatlere ve tatiller sürprizleri de beraberinde getirecek. Evli olanlar eşleriyle iletişimlerinde daha özenli olmaları gerekiyor. Bazı olaylar kafanızda netleşecek.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Fikir çatışmaları ve anlaşmazlıklar gereğinden fazla uzayıp büyüyebilir bugün. Hiç ummadığınız kişilerden tahmin etmediğiniz karşılıklar alacaksınız. Uzatmamak ve anlaşmak için bugün ısrar etmemek en güzeli olabilir.

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İşyerinizde yalnış anlaşılmalar olabilir. Sizi ilgilendirmeyen konulara özellikle bugün karışmayın, uzakta kalmayı tercih edin.

30 Temmuz 2015 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Temmuz 2015 Perşembe günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!