Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, önünde geniş bir hayat sahası ve güzel bir gelecek varken birtakım kuruntulara kapılmanın sebebi anlaşılır şey değil. İçinde bulunduğun tatlı anları düşünmelisin. Sevgilin sürpriz yapacak. Hayretler içinde kalacak, çılgına döneceksin. Böyle bir şeyi çoktan haketmiştin zaten. Kıskançlığa paydos artık.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız, gereken zamanı ve gayreti harcamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün parasal konularda daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Beklemediğiniz harcamalar gündeme gelebilir. Göz önünde olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Finansal konularda değişim içinde olabilirsiniz. Ani kararlar almamaya çalışın. Aşk hayatınızda bilemediğiniz nedenlerden dolayı krize sokacak durumlar yaşanabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün zihnini gereksiz konular meşgul edebilir. Kim ne derse desin, bildiğin doğrulardan vazgeçmeye hiç niyetin yok.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Dengelerinizi korumak zorunda olduğunuzun farkında olarak, yenilikler ve hedefleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Ne istediğinizi biliyor ve çevrenizden etkilenmeden kişisel hareket ediyorsunuz. Ne istediğiniz önemli.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız konularla ilgili bir destekle karşılaşmanız olasıdır. Parasal kaynaklarınızla ilgili temaslar yapacağınız bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Sürekli hazır cevap halleriniz tepki çekebilir. Her kararınızı hızlı düşünüp çabuk uygulamamalısınız. Biraz yavaşlayın. Sağlığınız için hareketli yaşamı...

28 Nisan 2017 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!