Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ocak 2017 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Ay başak burcunda ve Jüpiter’le Venüs’le senin için anlaşma yapmış. Güzel bir gün geçireceksin.hayatında başarıya ulaşmanın senin isteğin ve gayretinle direkt ilgisi var. Maddi olanakların iyileşebilir. Yakın dostlarından yardım isteyebilirsin. Önemli bir haberle şaşıracaksın. Ayaklar üşütülmemeli karaciğeri yoracak besinlerden de kaçınılmalı.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Başarınızı diğerleriyle de kutlayabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bilgi toplamalı, bilgilerin gerçekliğinden emin olmalı ve başladığınız işleri bitirmelisiniz. Fark yaratmak istiyorsanız, gereken zamanı ve gayreti harcamalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Eşinizle ilgili olaylar duygusal olarak sizi zorlayabilir. Zihinsel aktivitelerinizin yoğun olduğu zamanlar içindesiniz. Yakın çevrenizle faaliyetleriniz artabilir. Kendi fikirlerinizi yaymak isteyebilirsiniz. Karşınızdakilerle uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulardan kaçınmalısınız. İşlerinizde başarı elde etmek isteyeceksiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Kapanan konular yeniden gündeminde. Önümüzdeki günlerde maddiyat, iş ve ailenle ilgili gelişmeler yoğunlaşacak.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Çevresel ilişkilerinizin güçlü olduğu bir gün. Yaratıcı yönlerinizin desteklenmesi sizin için motivasyon kaynağı olabilir fakat başkalarının uçucu fikirlerinden yola çıkmamalı ve kendi deneyimlerinize güvenmelisiniz.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Partneriniz veya ortaklarınız ile bir araya gelip metafizik ve doğaüstü konulardan bahsetmek, bu tip etkinliklere katılmak gibi bir değişiklik yapabilirsiniz. Partneriniz ve ortaklarınıza karşı merhamet duygusunun yükselebileceği bir konumdasınız.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz oldukça güçlü olacak. Duygularınız değişiyor. Duygusal karmaşa hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

21 Ocak 2017 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ocak 2017 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!