Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

8 Şubat 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, işlerinde beklenmedik bir yenilik olabilir. Yakınlarınla tartışmalara girmekten kaçınmalısın.sevdiğin kişiyle arana mesafe koymaktan vazgeç. Durumundan şikayet etmeye hiç hakkın yok. Adalet yerini bulacak ve sen hak ettiğinden fazlasını alamayacaksın. Aşk hayatındaki pürüzlerde zamanla halledilecek.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Duygusal bağlar kurabilir veya duygusal bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Günlük burç yorumları Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz. Bir taraftan olumlu bir taraftan da ani tepki vermeye hazır ruh halinde olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İş hayatınızda sorumluluklarınızda artış olabilir. Kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Yeni başlangıçlar size stres kaynağı olabilir. Hareketli bir gündesiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yeni görevler üstelenebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Statünüzü güçlendirme isteği içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran, başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyor, olayları farklı bir şekilde yorumluyorsunuz. Ouml;zellikle kavrama yeteneğinizi doğru bir şekilde kullanacaksınız. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Yakınlarınızdan gelecek sevinçli haberler sizi de mutlu verecek. Başlamak istediğiniz birçok şey için artık vakit kaybetmenize gerek yok.

8 Şubat 2016 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 8 Şubat 2016 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!