Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

29 Ağustos 2016 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boga,Satürn burcunuzun karşısında hareket ederken sizin de sabrınızı sınıyor. Zamanı doğru kullanmanız şart.Karışık olan özel hayatını düzene koymanın zamanı geldi. Her konuda gerçekleri arayıp bulmalısın.İş hayatındaki sorunları sabrın ve sebat edişinle daha kolay ortadan kaldırıyor  ve güzel günlere gidiyorsun.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Ayın bu son günlerinde, biraz çekingenlik yaratabilecek veya utanmanıza neden olabilecek durumlar yaşanabilir. Günlük burç yorumları Mücadele etmek veya yüzleşmek için ısrarcı olmak yerine, sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz veya tercih etmenizde fayda var. Ancak, bu esnada türlü hoşunuza gidecek gelişmeler, fırsatlar veya teklifler de yok değil. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün özellikle sabah saatlerinde düşüncelerinizde gereksiz endişelere kapılmamaya bakın. Bakış açınızı yenilemeye çalışın.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ortaklıklar ve iş yaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Sizden yaşlı kişilerle kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacaktır. Paylaşıma fazla önem vermeniz, bazen hata olabilir. Çevrenize soğukkanlı olmaya çalışın.. Yaşam enerjinizin güçlü olması, bazı sorunları da, beraberinde getiriyor.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Aksiliklere rağmen hayata meydan okuyanlardansınız. Sizler hayatı eğlenceye çevirmeyi başaran insanlardansınız. Bu zor günleri böylece aşarak rahatlayacaksınız.

29 Ağustos 2016 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 29 Ağustos 2016 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!