Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

13 Aralık 2017 Çarşamba Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Ay’ın Boğa burcuna geçtiği bugün Neptün’le güzel bir ilişki kuruyor. Duyguların hayaller dünyasına dalman sebep olabilir ancak gerçeklerden de kopamayacaksın. Ufak sorunları bir kenara bırakıp elindekilerin keyfini çıkarmaya bakarsan senden iyisi olmayacak. İnce eleyip sık dokumaktan kurtulmalı sevgini doya doya yaşamalısın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konular planlandığı ya da önceden üzerinde anlaşma sağlandığı şekilde ilerlemeyebilir. Günlük burç yorumları Yardıma ihtiyacı olan kişiler için yapacaklarınız boşa gitmeyecek ve geri dönüşleri söz konusu olacaktır. Hassas davranmanız durumunda bazı ilişkilerinizi güçlendirme fırsatı doğabilir. İmajınızı güçlendirebileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Enerjik ve savaşçıyız. İstediğimizi almak veya ilerlemek istediğimiz konularda durmamak istiyoruz. Ancak, sabah saatlerinde boşluğa giren Ay akşam saatlerine kadar kararsızlık yaratıyor veya belirsizlikler engelleyici oluyor biraz. Daha esnek olabilirsek daha fazla yol alabiliriz. Geceye doğru konsantrasyonumuz yükseliyor, eğer takıntılı kişilik özelliklerimizi veya melankolik ruh halimizi engelleyebilirsek sorumluluk isteyen işleri tamamlayabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınız sizi mücadeleye itebilir. Kabullenmek sizin için zor olabilir. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde görüşmelerde artış yaşanabilir. Kardeşlerinizle ilişkiniz test altında olabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Yeni arkadaş ortamında mesafeli ilişkilerinle dikkat çekiyorsun. Kibirli duruşun senin negatif enerji yaymanı sağlıyor.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün, kendinizi enerjik fakat bir o kadar huzursuz hissedebilirsiniz. Arkad aşlarınızla ortak fikirler üretecek ve kendinizi olumlu motive edecek çalışmalar yapacaksınız Bugün Ay ilişki konularında size özgürlük veriyor.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Güneş ile Merkür kavuşumu ortak paylaşım alanında yüzünüzü güldürür.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Yaşamın tüm hoş etkenleri çevrenizi sarmış gibi görünebilir. Günün tadını çıkartın ve sizi sıkıntıya sokacak eylemlerden kaçının.

13 Aralık 2017 Çarşamba Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 13 Aralık 2017 Çarşamba günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!