Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa,  Ay yaşamakta olduğum tüm duygularını yoğunlaştırabilir. Kazancın fırsatların diğerlerine göre fazla olabilir ama ne yazık ki tasarruf edemiyorsun. Geldiği gibi de gidiyor. Her şeyi abartıyorsun dengeyi tutturman zor olabilir. Terazinin küfesi sizin için ağırlık kazanıyor. Sağlık konusunda ihmalkarlıkların olmamalı.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

BOĞA Geçmişe dair bazı bilgi akışları sizi rahatsız edebilir. Günlük burç yorumları Geçmiş hesaplaşmalardan sıyrılmanız gereken bir gün. GÜNÜN EMOJİSİ:

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün hedeflerinize ulaşabilmek için çaba sarf edeceksiniz. Üstlerinizle ilişkilerinizi iyi tutmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak sizi mutlu edecek. İlerleyen saatlerde üzerinde çalıştığınız konularda fazla inatçı davranmamaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde sorumluluk alacağınız işler planlayabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati sizin hedeflerinize ulaşmak için kararlı olmanıza destek verir. Toplum önünde başarılı projelerinizin hazırlığına bugün başlayabilirsiniz. Teknolojik her türlü destekten yararlanabilirsiniz. Kararlı tavırlı kişilerle iş birliğine girebilir, fütüristik projelerle iş hayatınızı canlandırabilirsiniz. İnatçı ve dik başlı tavırlardan kaçınırsanız hayatın akışı size olumlu yansıyacaktır.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Sorumlu olduğunuz konularda eksikliklerinizi tamamlayacaksınız. Parasal konularda yeniden düzenleme yapabilirsiniz. İşlerinizi aceleye getirmek sorunlar yaratabilir.

11 Aralık 2018 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 11 Aralık 2018 Salı günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!