Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Temmuz 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, net bir insan olmandan dolayı sana hayranlık duymaları çok doğal. Bir partiye katılabilir ve o partinin odak noktası olabilirsin. İçinde bir volkan kaynıyor ama sen kendini daima sakin ve serinkanlı göstermeye çalışıyorsun duygular üstündeki yoğun baskı iyi sonuç vermeyebilir.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Herşeyi basit tutmanız, daha uygun iş birlikleri kurmanıza veya ilişkilere girmenize yardım edebilir. Günlük burç yorumları Yaratıcı olmanız durumunda ilerlemeniz kolaylaşacaktır. Ufukta aşk var. Pozitif düşünen, zira gelişmeler pozitif olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Dün de belirttiğim gibi, gezegenler önümüzdeki iki üç hafta boyunca rüzgarı arkamıza alıp gideceğimiz yere varmamıza(ya da belli amaçlarımıza ulaşmamıza) yardım ediyor. Ancak, bu durum yolumuzun üzerinde bizi bekleyen engeller ya da bizzat bizi engellemeye çalışan kişiler olmayacağı anlamına gelmiyor. Örneğin, ilk olarak bugün ve yarın, bu tür kişiler karşımıza çıkabilir. Bu kişileri yok saymak yerine, politik davranarak ilerlememiz daha doğru olacaktır. Herşeyin olumlu ilerleyebileceği bir haftada olduğumuzu unutmayıp, ani tepkilerden kaçınmamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminiz açısından hareketlilik yaşayabilirsiniz. Komşularınız, çalışma arkadaşlarınız gibi her gün karşılaştığınız kişilere karşı daha ilgili olabilirsiniz. Bol bol sohbet ve havadis paylaşımları gözüküyor. Gün içinde eğitime ve yazmaya dair işlerinizde oldukça üretkensiniz. İçgüdülerinize güvenebilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Kısa yolculuklarla ilgili düşünceleriniz var. Seyahatler konusunda başarılı bir iletişim örneği çiziyorsunuz. Çevrenize karşı son derece özverili davrandığınız bir gerçek. Anlaşılmıyor olmak; sizi ilgilendirmemeli. Sizi sorumluluk konusunda üzerinize düşen görevleri yerine getirebiliyorsunuz… Yalnızlık duygusu bazen sizi derinleştiriyor.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Duyacağınız beklenmedik bir haber bugün keyfinizi kaçırmaya yetebilir. Anlayıp dinlemeden verilen cevaplara, ölçüsüz tepkilere gerek yok. Oturup konuşmaya birbirinizi anlamaya ve yapılacakları planlamaya ihtiyacınız var.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

ZOR bir aşkın peşinde olanlar artık yorulmaya başladınız. Karar değiştirip kendinizi çekebilirsiniz. Peşinde koşulan kişi olacaksınız.

24 Temmuz 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Temmuz 2014 Perşembe günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!