Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2018 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Ay Boğadan geçiyor Satürn ve Merküre de ters düşüyor. Geçmişten gelen haberler keyif kaçırabilir. Ufak tefek meseleleri büyüte büyüte başlı başına birer sorun haline getirmekten ve hırçın davranışlardan vazgeçmek durumundasın. Aksi davranışlarla moralini bozup itibarını sarsabilirsin. İyisi mi sen hayatını isteğine göre tanzim etmeye bak.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde çalışma ortamınızda hareketlilik olabilir. Karar almak için uygun saatler içindesiniz. Öğleden sonra bilemediğiniz nedenlerden dolayı işlerinizde aksamalar olabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İçinize dönüp, bazı şeyleri kabullenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları olgunlaştırma isteği içinde olabilirsiniz

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bugün, evinizle ilgili özel çalışmalar içinde olacak ve bütçenizi yeniden gözden geçireceksiniz. Yapacağınız değişimlerin meblağsı yüksek.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Öğlene kadar arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, keyifli ortamlarda bulunabilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Bugün çok şanslı bir gününüzdesiniz. Hemen hemen her istediğinizi yapabilirsiniz. PARA: Maddi konularda ani bir rahatlama bekleyebilirsiniz. Önemli konumlardaki kişiler de size yardımcı olacaklardır. Çevrenizden biriyle ilginç bir projeye el atabilirsiniz. SAĞLIK: Bazı kıskanç kişiler sizi çekemeyerek değişik sorunlar çıkartabilirler. Onlara aldırmayıp, kararlı bir şekilde ilerlemekte devam etmelisiniz. Aksi halde yoğun başağrıları çekebilirsiniz.

22 Ekim 2018 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2018 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!