Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2017 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, harekete geçiyorsun işler seni bekliyor. Sırf senin iyiliğini düşünürmüş gibi görünerek işlerine müdahale etmek hevesine kapılanlara izin vermemelisin. Sen işini kendin yaparsın. Engelleri yenecek kadar güçlü ve aklı olan bir insansın. Çok bunaldığın anda içini birine dökmek istediğin anlarda eşin ya da sevgilin ne güne duruyor.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında eşinizle ilgili konular gündemde olabilir. Akşam saatlerinde yine ortaklaşa bir maddi konu üzerinde durabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Dışarıda bulamadığın huzuru, içinde yaşamana dahi izin verilmediğinden yakındığın bir güne başlayabilirsin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

İlgilendiğiniz konuların farklı yorumlanması canınızın sıkılmasına neden olacaktır. İlişkilerinizi gözden geçirmelisiniz. Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Terazi burcuna geçen Mars gündelik hayatınızdaki ilişkileri alt üst edebilir. Kararsız insanlarla uğraşmak sizi yoracaktır.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

23 Ekim 2017 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 23 Ekim 2017 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!