Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

18 Nisan 2015 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Ay Yay burcunda ve ilişkileri güzel sen de keyifli bir gün geçireceksin. Özellikle maddi konularda aradığını bulabilirsin. Balık burcundaki Venüs seni sevgiye, sanata ve sosyal ilişkilere yöneltecek. His hayatında uyumlu, hoşgörülü ve duyarlı olacağın bir devre başlıyor. Sahip olduğun maddi gücü paylaşmalısın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konularda sabrınız zorlanıyor olabilir veya bazı konularda öfkenizi kontrol edememeye başlamış ya da başlamak üzere olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Sakinliğinizi korumaya çalışmalı, grup çalışmalarına veya iş birliğine yatkınlığınızı göstermelisiniz.

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Hafta sonunda kendi duygularınızı ve sizi huzursuz edebilecek koşulları anlamaya gayret edin. Bazı elde olmayan anilikler yaşanabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Bir takım korkularınızla başa çıkma adına fırsatlar çıkacak bugünlerde. Biraz daha cesaretli olmalısınız. Bazı atılımları siz yapmazsanız sizin adınıza kimse yapamaz. Bunun için aileden birinin vereceği destek sizi besleyecek.

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Bugün gökyüzünde Venüs 120 Jüpiter ile sosyal etkinlikler, görüşmeler, kısa seyahatler, toplantılar ve yakın çevre ilişkilerinizden fayda elde edebilir, iş hayatınızda olumlu bir teklifle karşılaşabilir, özel hayatınızda varolan ilişkilerinizi sevgiyle geliştirebilir, yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz. Finansal anlamdaki işlerinizi kolayca halledebileceğiniz pozitif bir gündesiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İş hayatında fikir birliği kavramının öne çıkabileceği bir gün. Aniden çağrıldığınız toplantılara hoşgörü, taviz ve uyum duygusu üst seviyede olacak.

18 Nisan 2015 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 18 Nisan 2015 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!