Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2014 Perşembe Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, bugün Ay balık burcundan geçiyor. Burcun başında doğanların şanslı olduğu bir gün olacaktır. Bazı gelişmeler işler yönünden senin lehine gelişecek. Rahat edebilirsin. Çok çalışıyorsun ama sağlığına dikkat etmiyorsun. Sinirli ve duygusal davranışlardan uzak durmalısın. Kendine iyi ve güzel arkadaşlar bulmalısın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Kendinizi ve sınırlarınızı geliştirmenizi sağlayacak çok sayıda fikire sahipsiniz. Günlük burç yorumları Bu anlamda bağlantı kurulması ya da aranması veya her ne yapılması gerekiyorsa yapılması için harekete geçebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayatlarımızda yapmak istediğimiz değişikliklerin veya ilerlemek istediğimiz konuların istenilen şekilde ilerlemesini sağlayacak rüzgar arkamızda! Dolayısıyla, hayat değiştirici (ev, iş, okul, özel yaşam v.b alanlarda)düşünceler ve planlar dikkat gerektiriyor. Gaza basıyor, vites yükseltiyor ve engelsiz şekilde ilerliyoruz. Tek sorun hangi plan ve projeyi ön plana almak gerektiğine karar vermek olacak. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İş ve para konularındaki çalışmalarınızda günün ikinci yarısı daha iyi sonuçlar alacaksınız. Özellikle ticari alanlarda başkalarının görmekte zorlandığı incelikleri hemen fark edebileceksiniz. Ancak zekanıza güvenip yeni girişimlerde bulunmaya kalkışmayın. Önceliği elinizdeki işleri bitirmeye vermelisiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün, girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakın çevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranmalısınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Maddi beklentilerinizi karşılamakta zorlanmayacağınız bir gün. Bir hizmet sundunuz ve karşılığını talep edecekseniz erken saatler hızlı sonuçlar verebilir. Neye yatırım yaparım konusunda da güzel fikirler üretebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

DOSLARINIZIN yardımı ile bugün moraliniz düzelecek. Varlığından mutlu olduğunuz insanlar sizi mutlu edecek ve manevi güç verecek.

21 Ağustos 2014 Perşembe Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2014 Perşembe günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!