Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Detayların önem kazandığı bir gün. Günlük burç yorumları Her şeyi her zaman olduğu gibi oluruna bırakmak ve rutin seyretmesini izlemek yanlış anlaşılmaların ve yanlışlıkların önünü açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İşe dair sorumluklarınız açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Gün içinde yaşı sizden büyük iş arkadaşlarınızı veya üstlerinizi biraz idare etmeniz gerekebilir. Sabırlı olmanız gereken durumlar var. Üretim ve planlamaya dair işleriniz sizi yorabilir. Sağlık konularının üstüne biraz daha ciddi eğilmeniz gerekiyor. Kendinizi çok yoruyorsunuz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Siz güçlü savaşların insanı olduğunuz için, bugünkü sorunların üstesinden kolaylıkla geleceksiniz. Rakiplerinize dikkat etmelisiniz. Aşk konusunda, sevdiğiniz kişinin sosyal yaşantısını kıskanmakla hata ediyorsunuz. Onun çevre iletişimi en az sizin kadar güçlü. Ona hak vermelisiniz .Sağlığınızla ilgili karın kaslarınızı çalıştırmalısınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Kardeşiniz ya da bu derecede yakınınızda yer alan birileri ile bazı iletişim sorunları yaşanabilir bu içinde bulunduğumuz günlerde. Duymayı tahmin etmediğiniz cümleler söylenebilir. Ağırbaşlı ve olgun cevaplar gerekiyor.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

UNUTKANLIKLAR, küçük sakarlıklar size vakit kaybı yaşatabilir. Ayrılık düşüncesindeki Boğalar bunu bir kez daha düşünmelisiniz.

2 Ağustos 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 2 Ağustos 2014 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!