Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2016 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Ay Boğadan geçiyor Satürn ve Merküre de ters düşüyor. Geçmişten gelen haberler keyif kaçırabilir. Ufak tefek meseleleri büyüte büyüte başlı başına birer sorun haline getirmekten ve hırçın davranışlardan vazgeçmek durumundasın. Aksi davranışlarla moralini bozup itibarını sarsabilirsin. İyisi mi sen hayatını isteğine göre tanzim etmeye bak.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Sezgilerinize güvenebileceğiniz günler. Günlük burç yorumları Karşınızdaki kişiye güvenmiyorsanız verdiğiniz sözleri tutmak zorunda değilsiniz. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerle ilgilenmek yerine, kendi başınıza ilerleyeceğiniz planlar yapmanızda fayda var. Enerjinizi, rekabet gücünüzü ve fiziksel yeteneklerinizi test edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde gündeminiz yoğun olabilir. Etrafınızdaki insanlarla uyum içinde hareket etmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki olaylarla ilgilenebilirsiniz. Ticari anlaşmalar için uygun zamanlar var. Akşam saatlerinde gerginlikler olabilir. Sakin kalmanızda fayda var.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün, aktif yapınızı ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısınız. Enerjinizi doğru kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeleri sessiz bir şekilde takip ediyorsunuz. Gücünüz, biraz da ailesel konularla paralel gelişiyor. Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız zıtlaşmalar, yüzünden zor anlar yaşıyorsunuz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Sosyal ortamlarda kendinizi gösterme şansınız var. Yapacağınız konuşmalar çevreniz üzerinde etkili olacak. Aynı zamanda size söylenen sözlere de dikkat edin. Kilit açan ve fikir değişikliği yaratacak ifadeler duyabilirsiniz.

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İlişkinizde hızlı kararlar veriyor olmanız size bazen olumlu sonuçlar getirmiyor. Birikim planlarınız var ancak bunun için bir düzenli kaynağınız daha olması gerek.

22 Ekim 2016 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2016 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!