Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Kasım 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, mutluluk içinde geçen günlerin ardından rehavete kapılıp olaylara ilgisiz kalmamalısın. Hayallerin yakın zamanda gerçekleşebilir. Daha aktif olursan bu süreyi kısaltabilirsin. Burcun son günlerinde doğduysan Ay’ın Mars’la kavuşumu seni cesaretlendirmekte ve heyecan vermekte. Enerjini doğru yönde kullanmalısın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli ilişkilerinizin veya iş birliklerinizin güvenilirliğini, vadesini veya gerçekliğini sorgulamanız gereken bir gün. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İşe dair sorumluluklar ve üstlerinize dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bugün üstlerinizle olan iletişiminiz oldukça önemli hale gelebilir. Soğukkanlı ve ölçülü davranmak kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Gün içinde anne ve anneliğe dair konularda yeni gelişmeler olabilir. Anlayışlı olmaya çalışın.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Sosyal başarıları ve statünüzü desteklerken ilişkilerinizi diplomatik bir şekilde kullanacaksınız. Kardeşlerle aranızda uyumlu beraberlikleriniz olacak. Kısa geziler, entelektüel çalışmalar ve yaratıcı yönleriniz birbirini besleyecektir. Öfkeleriniz bastırmayı başaracaksınız. Kariyerinizle ilgili uzun dönemli başarıların temelini atacaksınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Çılgınlığınız üzerinizde. Elinizde fırsat olsa dünyayı yeniden keşfedeceksiniz. Bunu muhafaza ederseniz gelecek ayınız harika geçecek.

28 Kasım 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Kasım 2014 Cuma günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!