Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, bugün Ay balık burcundan geçiyor. Burcun başında doğanların şanslı olduğu bir gün olacaktır. Bazı gelişmeler işler yönünden senin lehine gelişecek. Rahat edebilirsin. Çok çalışıyorsun ama sağlığına dikkat etmiyorsun. Sinirli ve duygusal davranışlardan uzak durmalısın. Kendine iyi ve güzel arkadaşlar bulmalısın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Evle ilgili harcamalar yapabilirsiniz. Keyif aldığınız şeylere yönelmek isteyebilirsiniz. Ev hayatınızla ilgili konularda yeni değişiklik yapabilirsiniz. Gün içinde sanatsal uğraşlar ilginiz çekebilir. Sorumlu olduğunuz konularda ise kendi yönünüzü netleştirmek isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınız sizi gün içinde zorlayabilir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün önemli olan sağlık. Rutin kontrollerin var ve bunları ihmal ettiysen gün içinde bazı aksiliklerle karşılaşabilirsin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Kişisel yeteneklerinizin fark edilmesi ve ön plana çıkabilmeniz için geçmiş imkanlarınız tekrar gündeme gelecektir. Koruyucu çemberi içindesiniz. Ele aldığınız tüm konularda çıkan aksiliklerden kıl payı kurtuluyorsunuz.

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Kendinizi oldukça pozitif ve neşeli hissediyorsunuz. Hayata karşı çok olumlusunuz. Güçlü yönünüz ön planda. Ufak tefek sorunlarınız olsa da siz onları görmezden gelerek hayatınıza devam ediyorsunuz.

21 Ağustos 2017 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!