Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Kasım 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, başak burcundaki Marsın etkisi bugün öne çıkabilir. Seçicilik ve eleştiri aşk sınırlarını zorlayabilir kaçamaklarının çekici gücü mantığının ve duygularının arasında kalmana sebep olabilir. Düşündüğün gibi hareket edememek seni yıpratacak ve yoracaktır. Kendini sürekli olarak kontrol edemezsin ki. Fırsatları kullanabilmekte özgürsün.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir hayran kitleniz veya sadık şekilde size bağlı kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Günlük burç yorumları Bakalım bu kişiler size bazı anlaşmalar teklif edecekler mi? Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

İşe ve hedeflere dair konular öncelikli hale gelebilir. Çalışma hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için çeşitli eğitimlere katılmak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminizi güçlendirmeniz gerekiyor. Gün içinde anneye dair konularda gelişmeler yaşanabilir. Sakin ve anlayışlı olmaya özen gösterin.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde, bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Bugün harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özel paylaşımlarınız için bazı fedakarlıklar yapmanız sizi rahatlatacak. Tartışmalardan uzak kalmalı ve içsel dinginliğinize önem vermelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Eşinizle aranızda özgürce hareket etme gayreti sebebiyle gereksiz sürtüşme yaşanabilir. Normalde tepki vermediğiniz bir konuda sesinizi yükseltmeye kalkarsanız tepki çekersiniz. Bireyselliğiniz hoş görülmeyebilir.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Çevrenizdekilerin güvenini iyice sarsmaya başladınız. Daha da kötüsü hatayı kendinizde değil başkalarında arıyorsunuz. Halbuki onların hepsi sizin dostunuz. Bunu oturup düşünmelisiniz.

1 Kasım 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Kasım 2014 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!