Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Günlük Burç

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

19 Ağustos 2018 Pazar Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Boğa Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişiler neler elde ettiğinizin veya neler başardığınızın farkında olmasalar da, aslında çok fazla şey elde ettiniz. Günlük burç yorumları Bu durumun farkına varmalarını sağlamak veya sağlamamak ise, size kalmış. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün eşinizle ya da ortaklaşa konular içinde daha aktif olmanız gerekebilir. Duygusal alanda karşınızdaki kişiyi daha çok dinlemeye bakmalısınız.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Hayatında yol kat etmek istediğin konularda, sana engel olanın ne olduğunu daha net gördüğün bir gün.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

DIŞ görünüşünüzde veya maddi planlarınızda yapacağınız değişiklikler işinizde ilerlemenizi hızlandırabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz destekleniyor.

19 Ağustos 2018 Pazar Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 19 Ağustos 2018 Pazar günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!