Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Eylül 2015 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, özellikle öğlen saatlerinde oldukça arzulu isteklisiniz. İstediğiniz bir şey için harekete geçebilirsiniz. İçinizdeki arzular uyanıyor amma velakin sabırsızlık yapmadan kendinizi germeden sakin sakin karşılamalısınız olayları. Sporla ilgilenebilir adaleti hararetle savunabilirsiniz. Mars’ın etkisini dengeleyiniz.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Olan biten değişiklikleri takip etmeniz gerekiyor. Günlük burç yorumları Amaçlarınızın, hayallerinizin veya kısa vadeli planlarınızın üzerine gitmenin, hatta bir kere daha denemenin tam zamanı! Hakkınızı almak ve hedeflerinize ulaşmak için uygun günler. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerde sıkışıklıklar yaşanabilir. Akışta kalmanız gereken zamanlar var. İlerleyen saatlerde bilemediğiniz konular daha fazla sizi meşgul etmeye başlayabilir. Sorumlu olduğunuz konularda mücadeleci tavrınızı ortaya koyacaksınız.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Bugün düşündüklerinizin gerçekleşmesi mümkün değil. Yapacağınız yeni anlaşmalara özen göstermelisiniz. Bazı özel durumlar söz konusu olabilir. Siz mantık demeyi bilen ve ortaya sert çizgiler koyan bir yapıya sahipsiniz. Yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde yeni konular gündeme gelecek. Şansınıza güvenmeli ve iletişim konusunda hatalardan kaçmalısınız.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Bugün konu ne olursa olsun herkesi dinleyin. Öfkeyle kestirip atmayın. Dişlerinizle ilgili geciktirdiğiniz tedavi birkaç güne kadar sorun çıkarabilir.

4 Eylül 2015 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Eylül 2015 Cuma günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!