Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Haziran 2015 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, önemli biriyle tanışmanız duygularınızı değiştirebilir. Çalışmalarınıza gereken önemi vermelisiniz. Bir haber gerçekleri öğrenmenizi sağlayacak. Tatil günü olmasından faydalanarak, kendinize zaman ayırmalısınız. Alış-verişe çıkabilir, moralinizi yükseltebilirsiniz ancak hiç bir şekilde abartmayınız küçük mutluluklar yaratmalısınız.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Belli bir iş birliğinin, ilişkinin ya da plan ve projenin hiçbir tutarlı yanı olmadığı kanısı hakim olmaya başlayabilir. Günlük burç yorumları Dolayısıyla, daha fazla ileri gitmek mi yoksa geri planda kalmak mı gerektiği konusuna odaklanmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yeni randevular veya mevcut ilişkilerimizde yenileyici etkiler devrede. Aşırılıklara ve abartılara açık günlerdeyiz. Her şeyin fazlasını isteyebiliriz. İlişkiler, sosyal aktiviteler veya içine estetik katılması gereken işler bu anlamda desteklenirken, yeme içme, giyinme veya alışveriş temalı işlerde aşırılıklara kaçmak zararlı olabilir. İlerleyen saatlerde, bize verilen fikirleri veya önerileri dikkatle dinlememizde fikir farklılıklarını tartışmaya çevirmememizde fayda var. Dolunay stresi yavaş yavaş hissedilmeye başlasa da, Genel anlamda şanslı kazanımlara(özellikle, maddi, ilişkiler veya yaratıcılık gerektiren işler bazında) açık birkaç gün. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularla ilgili eksiklikleri tamamlamak isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerle ilgili olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Öğlen saatlerinde yanlış değerlendirmeler yapabilirsiniz dikkatli olmanızda fayda var. Sizi yoran konulara dahil olmayın.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Duygusal sorunlardan kaynaklanan takıntılarınızdan kurtulmanın zamanı geldi. Düşüncelerinizi yeniden formatlamalısınız. Ccedil;evrenizdeki kişilere iyi örnek olmak zorunda olduğunuz sizde biliyorsunuz. Ouml;zellikle bugün, karşılaştığınız kişilerin, değişik fikirleri kafanızın karışmasına neden olacaktır. İnatçı yönlerinizi ortaya çıkarmanın zamanı geldi.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Maddi konularda girişimde bulunmak, dışarıdan gelecek olanı şükranla kabul etmek, elinizdekini değerlendirmek gibi şeyler için uygun bir gün. Akşam saatleri çok derin duygular içinde olacaksınız. Dualarınız bolluğu getirecek.

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca kendinizi neşeli, iyimser ve eğlenceli bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani bir teklif alabilir, ev ve yerleşime dair konularla aile ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceğiniz bugün, ilişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Bugün enerjiniz ve performansınız yerinde. İçinize sığmıyorsunuz. Bu mutluluğun anlamı yakında partnerinize kavuşacak olmanız.

30 Haziran 2015 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Haziran 2015 Salı günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!