Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Kasım 2015 Pazartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, senin için gün sıradan olabilir ancak olumsuz herhangi bir gelişmede yaşanmayacaktır. Kendini iyi hissetmen için gereksiz harcamalardan kaçınmalısın. Kendine ne kadar zaman ayırıyorsun bunu düşünmelisin. İsteklerini kolayca ifade edebilir ve kabul de ettirebilirsin. Hiçbir endişeye kapılmadan içinden geldiği gibi hareket edersen karşılığını da alırsın.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Duygusal veya ekonomik başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda gözle görülür gelişmelere açık birkaç günün içerisindesiniz. Günlük burç yorumları Başarılı olmak istediğiniz alanlarda, ne istediğinizi ve ne beklediğinizi netleştirmeniz ve ardından isteklerinizi dile getirmeniz gerekebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ev hayatınızdaki konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak için kararlar alabilirsiniz. Gün içinde evle de ilgilenebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkıyor. Sevdikleriniz için organizasyon yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Arkadaş çevrenizde aktif bir gün içindesiniz ve sıra dışı konulara ilgi duyan kişilerle bir arada olacaksınız. Kişisel başarınızı destekleyici özel arkadaşlarınızın size sunacağı tekliflere hayır dememelisiniz. Kendinizden daha genç kişilerle bir arada olmanın zevkini yaşayacaksınız. Bugün yalnızlık duygunuzu yenmelisiniz.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde ikili ilişkiler alanınızda yeni kararlar alabileceğiniz, partneriniz, dostlarınız ve değer verdiğiniz insanlarla aranızda duygusal mesafe hissederek yeni bir tavır benimseyebileceğiniz, varolan problemlerin üzerine gitmemeniz gereken bir zaman dilimindesiniz.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İleri dönük tahminleriniz sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Son derece karışık duygular içinde olduğunuz görünüyor. Geniş ihtimallere yer açmayın.

30 Kasım 2015 Pazartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Kasım 2015 Pazartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!