Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2018 Salı Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, güneş Boğa burcunda ve sizlere başarı, mutluluk ve sağlık dağıtacaktır lakin Ay ile güneş bugün olumsuz konumdalar. İlgilendiğin ve yakınlaşmaya çalıştığın biri varsa duygusal ilgisizliğin romantizmden uzaklaşmana sebep oluyor. Onunla ilgilendiğinin bile farkına varmayacak. O nedenle değişmelisin. Sağlığına özen göster.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Yaşanan olaylara karşı sakin tavrınızı korumanızda fayda var. Ani değişen olaylara karşı dikkatli olmalısınız. Gündem yaratacak konular sizi zorlayabilir. Ailevi konular gündeminizde değişim yaratabilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Eskide kalan konular gündeme gelebilir. Güven arayışı içinde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Deneyeceğin yöntemler işini epey kolaylaştıracak. İlişkin yoksa hoşlandığın kişiye açılmanın yollarını arayabilirsin.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Sözcü Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün kazanç ve para alanına geçmesiyle, gelirlerinizde artış meydana gelir.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

İş hayatınız son derece aktif ve keyifli geçiyor bugünlerde. Sosyal çevreniz zor durumlarda hayatınızı kolaylaştırmaya hazır görünmekteler. Dost çevrenizin...

24 Nisan 2018 Salı Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Nisan 2018 Salı günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!