Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2014 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, bugün Satürn ilişkilerde soğukluk oluşturabilir o nedenle romantik ilişkiler ummasan iyi olur. Sinirlerini kontrol edemediğin anlarda ağzından istemediğin sözler dökülüyor. Sevdiklerini kırıyorsun. Kötü niyetli biri yüzünden bir kısmetinden olabilirsin.  Hayal gücünü kullanarak iş konusunda radikal değişimler yapabilirsin.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Farklı şekilde gelişeceğinden emin olduğunuz konular düşünmediğiniz biçimde gelişebilir. Günlük burç yorumları Ancak, düşünülmeyen şekli sizin daha çok işinize geleceğe benziyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Yönetici gezegeniniz Venüs'ten olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün kişisel kararlardan çok işbirliği içinde olmayı yeğliyorsunuz. Bu özelliğiniz kayıp yerine kazanç getirecek. Siz düzen insanısınız. Girdiğiniz her ortam, kargaşadan uzak kalmalı ve rahatınız için çaba gösterirsiniz. İyi niyetinize herkes hayran.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Sabah saatleri evde her zamankinden daha çok zaman geçirme isteği duyabilirsiniz. Gününüzü dışarıda geçirecekseniz bile özellikle erken saatle r için ev rahatlığı ve konforu sağlayacak ortamlarda bulunmayı tercih edin.

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Sizi yönlendirmeye çalışan insanlara karşı dikkatli olmalısınız. İyi niyetiniz suistimal edilebilir. Denge sorunu yaşıyorsanız muayene olun.

20 Eylül 2014 Cumartesi Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 20 Eylül 2014 Cumartesi günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!