Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Aralık 2014 Cuma Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu

Sevgili Boğa, Venüs’ün üstünde olumlu etkileri var sevgiyle hareket edecek karşılığını da alacaksın. Çoktandır görmediğin birinin ziyaretiyle monotonluktan kurtulacaksın. Amir yada büyüklerinden birinin haksız ithamı karşısında üzülebilirsin. Paranı harcarken dikkatli olmalısın işbirliği yapacaksan fazlasıyla düşünmelisin.

Boğa Burcu Hurriyet Yorumu

Son derece iyi niyetli olsanız bile, kafanızdan geçenleri bir an da söylememeniz gereken günlerdesiniz. Günlük burç yorumları Zira, hiç kimse yeni aldığı aracının kasasının 3 ay sonra değişeceğini duymak istemiyor olabilir?.2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Boğa Burcu Milliyet Yorumu

Kariyer ve iş konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. İşe dair sorumluluklarınızın yanı sıra yeni projeler ve görevler gündeme gelebilir. Bu süreçte özellikle üstlerinizle ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminiz önemli olacak. Gün içinde ara ara anneye dair konular öne çıkabilir. Aşırı tepkilerden kaçının.

Boğa Burcu Sabah Yorumu

Ay yaratıcılığınızı arttırma konusunda size gereken desteği veriyor. Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir.

Boğa Burcu Vatan Yorumu

Boğa Burcu Posta Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Takvim Yorumu

Yaptığınız iyilikler karşısında bugün bol bol dua alacaksınız. Bu pozitifliğiniz hayatınıza olumlu yansıyacak ve yardımlarınıza devam edeceksiniz.

26 Aralık 2014 Cuma Boğa burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Aralık 2014 Cuma günü Boğa burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!