İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2017 Pazartesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Sevgili İkizler, Ay ikizlere geldi Neptünle kare açı yaptı. Duygularda yanılma aldanma aldatılma yaşanmaması için dikkatli olmalısın. İşlerin iyi gitmiyor ve bundan dolayı sinirlerin de bozuk olabilir. Ancak bunların hepsi gelip geçici ne diye sorun haline getirip tesir altında kalıp sevdiğin kişiyle tartışıyorsun? Engellerini aşmaya bak.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında zaman alan işlere dikkat etmek ve aşırı tepkilerden kaçınmak gerekiyor. Akşam saatlerinde yakın ilişkiler önem kazanacak.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Sakinliğinle başaramayacağın hiçbir şeyin olmadığına şahit olabilirsin. Bugün planların değişebilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

İkinizde farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok. Parasal kazançlarınız sezgileriniz ve aklınızla birlikte ilerleyecek.

İkizler Burcu Sözcü Yorumu

Aşk hayatınızda kararsızlıklar dönemi başlıyor, zira Mars bugün Terazi burcuna geçiyor.Sosyal ilişkiler ve aşk hayatınızda gelgitler yaşayabilirsiniz. Ayrıca sportif faaliyetlerden dolayı kazalara açıksınız.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

23 Ekim 2017 Pazartesi İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 23 Ekim 2017 Pazartesi günü İkizler burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!