İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu

Sevgili İkizler, ani gelişen olaylar karşısında duygusal tepki verebilirsin. Aile içinde oluşan bazı anlaşmazlıklar ve patlak veren tartışmalar seni böylesine üzmemeli. Bunlar herkesin başaına gelebilen olağan şeyler. Yangına körükle gideceğine unutmaya ve unutturmaya çalışmalısın. Huzur ancak böyle kazanılacak.

İkizler Burcu Hurriyet Yorumu

Evinizde ve özel ilişkilerinizde yapacağınız değişiklikler duygusal anlamda istikararı sağlayabilir. İş birliğine açık olmanız durumunda, evinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren gelişmeler oluşabilir. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
12.

İkizler Burcu Milliyet Yorumu

Bugün kişisel hassasiyet içinde olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Bazı konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Bunun için sorumluluklar almanız gerekebilir. Eşinizle ilgili konularda tepkisel olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konuları göz ardı etmeyin. Sorumlu olduğunuz konular mücadele gerektirebilir. Eğitimle ilgili işler sekteye uğrayabilir.

İkizler Burcu Sabah Yorumu

Keskin sözlerinle dikkat çekeceksin. Yakın bir arkadaşının hoş olmayan bir davranışı seni çok şaşırtabilir.

İkizler Burcu Vatan Yorumu

Yaptığınız her işi ses getirirken, kararlı davranışlarınız takdir görecek. Mücadeleniz içinde; rutin alışkanlıklarınız ve yeni oluşan koşullar arasında çatışmalar yaşayabilir, ilişkilerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Sözcü Yorumu

Günün genelinde zihinsel alanınız ve özel hayatınızla ilgili heyecanlı bir süreçle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Yorumu

Enerjiniz oldukça yüksek ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz. Bolluk ve bereket bugün hayatınızın merkezinde olacak. Aile hayatınızda da mutlulusunuz.

28 Nisan 2017 Cuma İkizler burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü İkizler burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!