Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2018 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, sevgiliyle yaşanan kriz dönemini atlatmayı ve ilişkine eski uyumuzu kazandırmayı başaracaksın. Ona karşı daha ılımlı ve anlayışlı bir yaklaşım içinde olacaksın. Hislerini gizlemek için gösterdiğin bu üstün çaba anlaşılır gibi değil. Ay, kova burcundan geçerken bunu yapmakta zorlanırsın. Rahat olmalısın. Sağlığa dikkat.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Ailevi konularda dönüşümler yaşanabilir. İkili ilişkilerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişiye kendinizi doğru ifade etmeniz gereken bir gündesiniz. Eşinizle ilgili konularda sürprizler olabilir. Ev hayatınızdaki olaylar sizi değişime itebilir. Aldığınız sorumluluklar sizi yorabilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Hoşlandığın kişinin çekingen tavırları geri adım atmana neden olabilir. Akşamüzeri evdeki bir eşya bozulabilir.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Kova Burcu Sözcü Yorumu

İlişki, para, aşk ve uyum gezegeni Venüs 20 Mayıs’a kadar sizin eğlence alanınıza yerleşiyor. Demek ki vur patlasın çal oynasın enerjisi hayatınızı etkisi altına alacak.

Kova Burcu Takvim Yorumu

Geleceğinizi ilgilendiren güzel işlerde bulunmaktan haz duyuyorsunuz. Özel işlerinizi aksatmamalısınız. Sağlığınızla yakından ilgilenin. Artan iştah şişmanlık sorunu yaratabilir.

24 Nisan 2018 Salı Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Nisan 2018 Salı günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!