Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, duygularını gizlemenin anlamı olmayacak. Sevdiğin kişi senden bağlılı, sadakat bekliyor. O ilgi görmeye bu derece muhtaçken sen yeni maceraların hevesine kapılmamalısın. Böyle bir davranışa sadece onu kıskandırmak amacıyla kalkıştıysan son derece yanıldığını kabul etmelisin. Sen zarar görürsün.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Günlük burç yorumları Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Bugün keyif aldığınız konular için mücadele verebilirsiniz. Yaratıcılığınızı daha pratik işlerde kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular sizi oyalayabilir. Sorumluluklarınız gün içinde değişim gösterebilir. Yakın çevrenizden biriyle ilişki gündeme gelebilir. Gün içinde çatışmalara dikkat edin. Tavrınızı ortaya koyarken sakin kalmaya çalışın.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Arkadaşlarınla anlamsız tartışmalar yaşayabilirsin. O yüzden zihnini bugün konuşulanlarla meşgul etmemen iyi olabilir.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Kişisel ve toplumsal başarınızda kullanacağınız bu dönemde, insanları diplomatik tavırlarınızla kendinize bağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla güç birliği içinde olmanıza rağmen, bazı tartışmalardan olumsuz etkileniyorsunuz.

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Sabah saatlerinde özellikle arkadaşlarınız veya eşinizle aranızda gerilim yaşamanız olasıdır. Özelikle çocuklarınızla meşgul olmanız ve onlarla hoş vakit geçirmeniz için uygun bir gündesiniz.

Kova Burcu Takvim Yorumu

İçinizden geldiği gibi davranıyorsunuz. Bu yüzden de bazı insanlar size farklı ya da sahte gelebiliyor. İnsanlarla fazla içiçe bulunmamayı tercih ediyorsunuz.

28 Nisan 2017 Cuma Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!