Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2017 Salı Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, Ay bugünde kova burcunda olacak burcun son dekanında doğanların duygularında baskı oluşturabilir. Diğerleri özel işlerinde ilerlemeler kaydedecek. Ani değişimler planlarını altüst edebilir ama  yakında her şeyi yeniden düzene koyabilirler. Parasal sorunlar bir hayli üzmüş ama bunlardan ders almasını da bildiler.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Günlük burç yorumları Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde parasal konular gündeminizi meşgul edebilir. Harcamalarınızı düzenlemek isteyebilirsiniz. Sağlamlaştırmak istediğiniz konularda yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Keyif aldığınız insanlarla program yapabilirsiniz. İşinizde alacağınız yardımlarla daha rahat ilerleyebilirsiniz. Duygusal yönden biraz zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Kendinle gurur duyacağın işler yaptığını açıkça görebilirsin. Gün içinde motivasyonun oldukça yüksek.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Duygusal konularda hatalı davranmaya müsait bir yapınız olmasına rağmen, konu mantık olduğu zaman, kafanız oldukça işlek çalışıyor. Atacağınız her adımda dostlarınızın size vereceği desteklerin önemli olduğunu farkındasınız.

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Kova Burcu Takvim Yorumu

Bekar olanlar bugün kendilerine uygun bir eş bulabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabilirler. Ancak evli olanları ailevi sorunlar bekliyor. Evi terk etmeye hazır hale gelmemelisiniz. Onların sizi sevdiğini ve beklentilerini hatırlayın.

28 Şubat 2017 Salı Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Şubat 2017 Salı günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!