Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2017 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, sorunlarınız var ancak ufak tefek olayları bile dert ve sorun etmekten vazgeçiniz.. İşleri birazda oluruna bıraksanız ne olur.. Hayatınızdaki pürüzleri unutup eğlenmeyeli hayli zaman geçti. Eğlenmeyi unuttunuz adeta. Sevginizi göstermeyi öğrenmelisiniz. Karşınızda ki kişi sizden bunu bekliyor.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Çok fazla bilgi paylaşımı size ters şekilde geri dönebilir ve size bazı bedeller ödetebilir. Günlük burç yorumları Bu hafta sonu, sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebilir, kalıcı sözler verebilirsiniz. Ortak bir amaç için birlikte çalışma fırsatınız da olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel
36.

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerle ilgili sözleşmelerde dikkatli olmalısınız. İletişimde olduğunuz kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Bazı haberler gündeminizi değiştirebilir. İşlerinizle ilgili konularda sıkışıklık yaşayabilirsiniz. Karar verdiğiniz konular için mücadele etmeye hazırsınız.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Odak noktanda maddi imkanların için ekstra çabalamak var. Bir projedeki başarıların seni ve çevreni mutlu ediyor.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Bugün enerjinizi yükselten ve yaratıcılığınızı olumlu kullanabileceğiniz yeni bir başlangıç yapacağınız bir gün içindesiniz. İşinizle ilgili atılımlar yapmanız gereken önemli bir sürece girmiş bulunuyorsunuz. Disiplin önemli.

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Partnerinizi bir dans partisine ya da akşam yemeğinden sonra komedi filmine davet edin. Çocuklarla neşeli bir gün geçirmek için fırsat kapınızda olacak.

Kova Burcu Takvim Yorumu

Uzun zamandır ihtiyacınız olan neşeli bir döneme geçeceksiniz. Partnerinizle istediklerinizi yapabilir, keyifli planlarınıza dostlarınızı da ekleyebilirsiniz.

22 Mayıs 2017 Pazartesi Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!