Kova Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu

Sevgili Kova, aklı çok çalışan zeki bir o kadar da havai birisin. Sıcak havalardan mı nedir boş yere zaman geçiriyorsun. Bu halden kurtulmalı gelecekte sana faydası olacak ciddi işlerle ilgilenmelisin. Çalışmalarını sürdürmelisin. Başaramayacağın iş yok aslında. Bugünlerde beklediğin bir istek gerçekleşecek.

Kova Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Kova Burcu Milliyet Yorumu

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde denge arayışı içinde olabilirsiniz. Sizi uğraştıran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan konularda rahatlamalar olabilir. Hizmet aldığınız kişilerle ilişkilerinizde gelişmeler olabilir.

Kova Burcu Sabah Yorumu

Bugün, özellikle zamanın bir kısmını arkadaşlarına ayırmak isteyebilirsin. Uyku problemin için çareler arıyorsun.

Kova Burcu Vatan Yorumu

Teknik donanımınızla ilgili yeniden değerlendirmelere gideceksiniz. Programladığınız aktivitelerinizin, seyahatlerinizin ve çalışmalarınızın yoğunluğunu azaltın veya çok fazla riskli olanlarını yeniden yapılandırmalısınız..

Kova Burcu Sözcü Yorumu

Kova Burcu Takvim Yorumu

Son günlerde çok fazla yalan söylüyorsunuz. Söylediğiniz yalanlar ortaya çıkınca zor durumda kalabilirsiniz. Partneriniz size çok kızgın. O da yalanlarınızdan bıkmış gibi görünüyor. Onun gönlünü almaya çalışın.

21 Ağustos 2017 Pazartesi Kova burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Kova burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!