Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, özel hayatın çok önemli gelişmelere gebe. Hiç olmadığın kadar duygusalsın ve gerçek sevgiyi yakaladın. Artık ilişki arzu boyutundan çıkmalı. Birlikte geçirdiğiniz zamanları yada yakın gelecekte ne yapmanız gerektiğini düşünmeyi bir kenara itip daha  uzun vadeli planlar yapmalısın.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Duygularınızı açıkça ortaya koymak için uygun bir gün olmayabilir. Günlük burç yorumları Başladığınız işleri bitirmeden yeni başlangıçlar yapmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilere haddini bildirmemek ya da kendileri veya ilgisiz fikirleriyle ilgili düşüncelerinizi beyan etmemek için kendinizi zor tutabileceğiniz bir gün. Birkaç gün sonra, hala fikirleriniz değişmediyse planlarınızı, ilişkilerinizi veya mevcut durumunuzu sarsmak pahasına da olsa konuşabilirsiniz. Ancak, zor durumda kalmak istemiyorsanız, lütfen bugün ve yarın değil! Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün iş, anlaşmalar ve tanınma konuları öne çıkıyor. Mesleki tanınırlığınızı arttıracak görev ve projeler gündeme gelebilir. Ancak bu durum biraz kıskançlığa yol açabilir. Sorumluklarınız artabilir. Üstlerinizle olan iletişiminde sağduyulu ve sakin bir tavır sergilemenizde fayda var. Resmi evraklar veya resmi kurumlardaki işleriniz umduğunuzdan uzun sürebilir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Hedeflediğiniz amaçlara ulaşmayı bir kariyer meselesi haline getirdiniz. Kişilik meselesi olarak algıladığınız içinde fazladan enerji sarf ediyorsunuz. Fikirleriniz, planlarınız ve kendinizi ifade şekliniz bugün ön planda olacak.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Eşinizle aranızda temel bazı konularda bazı fikir ayrılıkları yaşanabilir bugünlerde. Devreye giren arkadaşlar, arabuluculuk etmeye çalışanlar işleri durultmak yerine karışıklık yaratabilir. Uzak tutup mesafe koymakta yarar var.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Felaket... İlişkilerinizi batağa sürüklüyor ve pişmanlık duymuyorsunuz. Karakteriniz sizin için her şey. Egolarınız çok baskın.

1 Ağustos 2014 Cuma Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Ağustos 2014 Cuma günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!