Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

31 Ağustos 2014 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oglak, Ay-Venüs karesi seni de olumsuz etliliyor.Gönül işlerinde beklenmeyen karşılaşmalar olayların akışını değiştirebilir.Sevimsiz olayları unutmalısın.Etrafın bakışlarını üzerine toplayacaksın.İş hayatında değişim yapmaya kalkışmamalısın.Yeni işlere girişmeye heveslenme.Uzaklardan beklediğin haberi alabilirsin.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Tavır veya tepkilerinizi gözden geçirmeniz durumunda en iyi tutuma ve sonuca ulaşabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu sayede, kötü sonuçların oluşmasını da engellemiş olacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin bazı konuların tekrar gözden geçirilmesi veya yeniden düzenlenmesi gerektiği şeklindeki öneri, yorum veya tavsiyelerine itiraz etmeden önce, aslında söylenmek istenen şeyin olayların, çevrenin, tecrübenin veya taleplerin gerçeğe uygun olması ya da gerçeği yansıtması gerekliliğini anlayabilmemizi sağlamak olduğunu aklımızda tutmalıyız. Olumlu eleştiri veya öneriler gelişmenin en önemli yapı taşlarıdır, tepki vermek yerine kullanmayı bilmeli. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Duygusal sorunlarının nedeninde, maddesel sorunların etkisini inkar edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda, yeni kararlar almanız mümkün. Onların size destek vermesini bekliyor, duygusal konularda hata yapmaktan çekiniyorsunuz. Yakın çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Size fayda sağlayacağını düşündüğünüz bir kişi sizi yarı yolda bırakabilir. Eğer verebileceğinden, bir dostun sağlayabileceğinden fazlasını talep etmişseniz, vaatlerin gerçeğe dönüşmesi konusunda çok fazla iyimser olmayın.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

YAKINLARINIZI şaşırtacak kadar değişim içine girebilirsiniz. Onları iyi yönde şaşırtın. Aşk ve iş hayatınıza dengeli zaman ayırmaya çalışın..

31 Ağustos 2014 Pazar Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 31 Ağustos 2014 Pazar günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!