Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ocak 2015 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oglak, Ay oğlak burcunda bugün Uranüsle de anlaşamıyor. Sevgi konusunda çok duygusal davranabilir kıskançlık yüzünden acı çekebilirsin. Saçma sapan dedikoduları ciddiye alarak arkadaşlarınla tartışmaya girmemelisin. Yaşam kaliteni arttırmak için istekli ve kararlı olmalısın. Şansın açık ama her dilediğinin şu anda gerçekleşmesi biraz güç.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı konuları dikte etmek yerine, herkesin fikirlerini alarak hareket edebilirseniz, karşınızdaki kişilerin daha iş birlikçi ve katılımcı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Günlük burç yorumları Aksi takdirde, ilerlemek çok kolay olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne biraz gergin veya stresli başlıyoruz. İlişkilerimizi doğru yönetmemizde ve dikkatli cümleler kurmamızda fayda var. Öğle saatleriyse, olumlu görüşmeler, akıcı veya memnun edici işler açısından uygun görünüyor. Akşam saatlerinde Merkür’ün olumsuz açıları fikir çatışmalarını veya yanlış anlaşılmaları tetikleyebilir, ama geceye doğru yine güzel etkiler altındayız ve yatmadan önce huzuru yakalayabiliriz. Günün önemli gezegen hareketlerinden biri de, Venüs’ ün burç değiştirerek Balık burcuna geçecek olması. Venüs Balık’ta(21 Şubat’a kadar) bizi daha duygusal, şefkatli yapar. Daha affedici veya ilişkilerimizde daha hayalci olabiliriz. Bu hayalcilik etkisi, sanatsal konularda veya yaratıcılık gerektiren işlerde yüksek performanslar ortaya konmasını sağlayabilir veya kadınlarla ilgili konuları ön plana taşıyabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde yaratıcılık ve zevklerde sıkışma olabilir. Spekülatif konularda ısrarcı davranmamaya özen göstermelisiniz. Çocuklarınızla ilgili olaylarda kararlı davranmanız gereken zamanlar var. Eşinizle birlikte keyif verici faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Güven ve paylaşım içinde olmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Gününüzü ailenizle birlikte paylaşacağınız çok yoğun bir gün olacak. Özellikle genç aile bireylerinin kişisel özelliklerinden kaynaklanan sorunlar gündeme gelebilir. Siz düşüncelerinizi söylerken kalp kırmamaya özen göstermelisiniz. Sevdikleriniz sizi anlamalarını beklediğiniz bir gün içindesiniz. İfade zorluğu yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

28 Ocak 2015 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Ocak 2015 Çarşamba günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!