Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Mayıs 2015 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, kontrat ve anlaşmalar için görüşmeler yapabilirsiniz. Maddi sıkışıklıklar içinde olabilirsiniz. Gerçekçi fikirleriniz var ve ayaklarınız sağlam yere basıyor. Bu nedenle sizin düşüncelerinizi ve duygularınızı anlamak isteyen arkadaşınıza karşı daha samimi ve içten olmalısınız. Onlarla münakaşlara girmeyiniz.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Kritik kararlar dönemi olabilir. Günlük burç yorumları Yaşantınızı tamamen değiştirebilecek bazı kararlar alabilmenizi sağlayacak fırsatları kullanma ya da bu alanda yeteneklerinizi geliştirme eğiliminiz yüksek.

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Parasal konularda destek bulmanız zor olmayacak. Ortaklı durumlar dikkat çekmekte.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak kendinizi güçlü ve moralli hissederek, ailenize ve sevdiklerinize destek olabileceğiniz, ev ve yerleşime ait konularda düzenlemeler yaparak, kendinize zaman ayırabileceğiniz, gün içinde ilişkilerinizde bencillik ve öfkeden uzak durarak, sevginizi daha yoğun paylaşmanız gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Gözler üzerinizde. Kalbinizi kıran insanlar sizin daha da güçlenmenizi sağladı. Böyle kararlı devam ederseniz her istediğinize sahip olursunuz.

24 Mayıs 2015 Pazar Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Mayıs 2015 Pazar günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!