Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

7 Şubat 2016 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, genelde sabırlı ve güvenilir birisin ancak bugün sabırlılığınla herkesi şaşırtabilirsin. Tarafındaki kişilerin davranışlarını yadırgıyor olabilirsin. Çok sevdiğin biri hayal kırıklığı bile yaşatabilir sen onlardan bir şey bekleme. Sevdiğin kişiyle bir arada olmak hafta sonunda elde edebileceğin en büyük şeydir.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Hafta sonunda, prensiplerinizi, ilkelerinizi veya yaşamsal olmazsa olmazlarınızı gözden geçirebilir, bazı düşüncelerinizde değişiklikler ya da düzeltmeler yapabilirsiniz. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İkili ilişkilerde gergin, agresif tutumlardan uzak kalmayı başarabilirsek, romantizmin ve tutkuların hakim olduğu bir hafta sonundayız. Ancak, ani gelişmeler veya ani tepkiler ilişkilere zarar verebilir. Aşk hayatımızı veya maddi başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda ani kararlar almaktan çekinmeliyiz. Eski bağlantılar, geçmişle ilgili konular ön plana çıkabilir. Öğle sonrası saatlerden itibaren, beş gün boyunca, düşüncelerimiz zenginleşiyor, önemsediğimiz alanlarda ilerleme kaydetmemizi sağlayacak girişimlerimiz veya görüşmelerimiz olabilir. Alışılmadık işler, farklı yaklaşımlar veya özgün çalışmalar ya da özgün dokunuşlarımızı yansıtabileceğimiz konular ön plana çıkabilir. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Yaratıcılığımız yüksek. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün elinizdekileri daha iyi değerlendirmek elinizde. Ancak alışveriş yaparken bazı şanssızlıklar da yaşanabilir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Kendinizi yenileme ihtiyacı içinde olacaksınız. Fakat geleneksel yapınızı zorlayacak davranış biçimlerini seçtiğiniz için, başarınız gecikebilir..Bugün, detaylar ve küçük ayrıntılar önemli olacaktır. Kendinizi aşan düşünceleriniz var ve cesaret isteyen konularda güçlü bir motivasyon desteği arayışı içindesiniz. Kısa yolların gündem kazanması muhtemel.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak sizi iyi hissettiren kısa yürüyüşler, geziler yapmak, pozitif ortamlarda bulunmak ve enerji çalışmaları, kişisel gelişim gibi alanlardan yararlanarak ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde iletişim ve yakın çevreyle ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Sevdiğiniz insandan hem sevgi hem saygı beklemeniz çok doğal. Ancak her ikiniz de mantıklı davranmakta abartıya kaçarsanız ilişkinize zarar verirsiniz...

7 Şubat 2016 Pazar Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 7 Şubat 2016 Pazar günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!