Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, Ay boğadan geçiyor ve daha ciddi konular üzerinde çalışabilirsin. Belki başta sevdiğin kişi olmak üzere bütün yakınlarını  ihmal ediyor olabilirsin. Bu sebeple de aleyhte bir rüzgarın esmesine neden oluyorsun. Tesadüfen ortaya çıkan birtakım yeni dostluklar sana eskiyi unutturmasın. Bu değer kaybetmene sebep olmakta.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı belirsizlikler veya kararsızlıklar belli kişiler tarafından sorgulanmanıza, tuhaf bir durumda kalmanıza neden olabilir. Günlük burç yorumları Diğerleriyle yaşadıklarınızdan öğrenecekleriniz var. Sizden daha az bilgi sahibi kişilere öğreteceğiniz şeyler olduğu kadar sizden daha bilgili kişilerden öğrenecekleriniz de var. Bugünlerde paylaşmak başarının ve başarısızlığın kilit noktasında duruyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Geçmiş çalışmalarımızın sonuçlarını görebileceğimiz, uzaklardan gelen ani haberlerin, beklenmedik gelişmelerin veya tam tersi sürprizlerin gündeme gelebileceği bir gün. Seyahatler, öğretici ve keyifli aktiviteler, ziyaretler ufuk açıcı olabilir. İşlerimizi bir sonraki seviyeye taşıyabiliriz. Mars Pluton görünümü bir yandan ısrarcı, saplantılı, yobaz veya dediğim dedik kişileri ön plana çıkartırken, bir yandan da değişimi körüklüyor. İnsanlığın karanlık tarafıyla yüzleşmemizi sağlıyor. Çok istediğimiz amaçlar için hırsla çalışabilir ve sürekliliği olan sonuçlar elde edebiliriz. Dayanıklılık yüksek.
Bu görünüm aynı zamanda cinsel duygularda artış ve şehvet anlamına da gelir. Bazı kişiler bazı kişileri saplantı haline getirebilir. Öğle sonrası saatlerde, maddi başlıklı konularda problemler, utangaçlık, özgüven kaybı veya ilişkilerde problemler ön plana çıkabilir. Ortaya çıkan gücü yapıcı kullanmalı. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde eşinizle ilgili konulara uyumlu yaklaşabilirsiniz. Sizi uğraştıran durumlara karşı temkinli davranmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda harekete geçmek isteyebilirsiniz. İlerleyen saatlerde karşınızdaki kişiye kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal anlamda sizi sıkan konuların üzerinde fazla durmayın.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsunuz. Ortaklıklarda paslaşarak çalıştığınız zaman, başarılı oluyorsunuz.. Bilinç altınızda sizi yönlendiren olaylara karşıt düşünceler içindesiniz. Kendinizle çelişkiler yaşıyorsunuz. Ani gelişebilecek olaylara kaşı tepkili olmadan önce düşünmelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Partnerinizle birlikte vakit geçirmek, sohbet etmek ve karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için güzel bir gün. Birlikte çıkılacak kısa bir gezi de günü şenlendirebilir. Planlama kısmını ona bırakın. Sizi mutlu edecek.

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Bugün yapacağınız görüşmeler ve kuracağınız bağlantılarda maddi manevi fırsatlar elde edebilir, yolculuklar, eğitimler, seyahatler ve iletişimi ilgilendiren alanlarda başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Sevdiğiniz değer verdiğiniz insanlarla görüşmek, iletişim kurmak için harika bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Sevgiliniz yaptığınız sürpriz karşısında hoşnut olacak ve bu sizin de hoşunuza gidecek. Yapacağınız kısa vadeli birkaç yatırım sizi ilerleyen zamanlarda kurtarabilir.

22 Ekim 2016 Cumartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2016 Cumartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!