Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ağustos 2016 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oglak, güven arıyorsunuz duygusal yaşantınızdaki tasalarınız yersiz. Sizin de duygularınızı açıkça ve rahatlıkla gösterdiğiniz söylenemez. Önce siz ilk adımı atarak duygularınızı göstermeye başlayın. İş hayatınızda bugünlerde hayati kararlar almamaya çalışmalısınız. Zira sinirleriniz biraz bozuk.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Genel anlamda zorlu günlerde olsak da, ayın son günlerinde, farklı alanlardan gelen olumlu teklif ve olanaklar ya da girişimleri büyütme veya dışarıya açılma fırsatlarını akla getiriyor. Günlük burç yorumları Eğitim açısından olumlu başlangıçlar yapılabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, millet, ülke başlıklı konular ön planda bu hafta sonu. Duygusallık ve duyarlılık artıyor. Her ne kadar hafta başında yazdığımız açıların etkisi sürse de, Ay’ın olumlu görünümleri, ikili ilişkilerimizde ve iş birliklerimizde uyumu daha rahat yakalayabileceğimiz, olumlu görüşmeler yapabileceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor. Özellikle Cumartesiyi Pazar sabahına bağlayan saatlerde sevgi temalı ilişkiler veya aşk hayatı açısından oldukça güzel ve yeni şanslara işaret eden etkiler var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün sizi endişelendiren konular daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Borç ve alacaklarınızla ilgili konularda finansal destek alabilirsiniz. Banka işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Yaşadığınız olayların sağlığınızı bozmasına izin vermemelisiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bugün, ailenizin ihtiyaçları karşısında sınırlarınızı zorlayabilirsiniz. Onların problemlerinin canınızı sıkmasını istemiyorsunuz. Mantık ağırlıklı düşüncelerden yola çıkarak, çözümleyici noktaları bulacaksınız.. Sezgisel gücünüz çok yoğun. Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca partneriniz ve yakın dostlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilir, onlarla kaliteli iletişim kurabilirsiniz. Yolculuğa çıkabileceğiniz bugün, öğleden sonraki zaman diliminde iletişim konusunda hassas bir zamandan geçeceğiniz için kırgınlık ve alınganlıklara dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Daha evinizden bile çıkmadan keyifli haberler almaya başlayacaksınız ve şansınız gün içerisinde de böyle devam edecek. Sorunların bir bir düzeldiklerini göreceksiniz. İş odaklı bir gün geçirebilirsiniz ancak bu sizi asla sıkmayacak. Gününüz yorucu da olsa alacağınız doğru kararlar sonucunda iyi geri bildirimler alacaksınız.

30 Ağustos 2016 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Ağustos 2016 Salı günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!