Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Eylül 2016 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, yeni şartlara uymakta biraz güçlük çektiğin anlaşılıyor. Eskiden kopmak ve bilmediğin şeylerle karşılaşmak seni biraz da korkutuyor. Yoldan gelecek biri sayesinde biraz rahatlayacaksın. Karamsarlığa kapılmamalısın yakınlarından birinin rahatsızlığı seni üzmesin kısa zamanda bu konuda sevindirici bir haber alacaksın.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Sezgisel anlamda ve fiziksel olarak yepyeni bilgiler öğrenebileceğiniz bilgi akışının hızlandığı günlerdesiniz. Günlük burç yorumları Kozmik sarsıntılar istikrarsız durumlara rağmen, şanslı tesadüfleri de akla getiriyor. Biraz daha esnek olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün yaşayacağımız Balık burcunda meydana gelen Ay Tutulması hayalci yaklaşımlarımızı 1 Eylül deki Güneş Tutulması nın pratik ve uygulanabilir özellikleriyle birleştirmemiz gereğini hatırlatıyor. Karar vermek veya doğru düşünmek yine zor olabilir. Aldatıcı etkiler altındayız, bir alan seçip o alanda ilerleme zamanı. Gerilimin kendiliğinden geçmesini bekleyemeyerek ani tepkiler verebilir, ani hareketler yapabiliriz. Geçmişten gelen konular ilerlemenin önünü kesebilir veya bu konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Anılarımızı zorlayabilir ve nelere takıldığımızı neleri unutamadığımızı tahlil etme ihtiyacı duyabiliriz. Ancak, Uranüs ve Mars etkileşimi ekleyeceği sürpirizler, türlü hoşluklar ve özgün çözümlerle yardımımıza yetişecektir.
Öfke açığa çıkabilir. Başkalarına zarar vermemek veya zarar görmemek için ekstra çaba gösterilmesi gerekebilir.
Provokatif tavırlara karşılık vermemek ve sabırlı olmak en iyisidir. Duygusal veya fiziksel anlamda yaralayıcı olaylara karşı tedbirli olmak gerekebilir. Hayal dünyamız geniş olabilir, ama sorumlulukları ve ihmal kabul etmeyecek durumları asla ihmal etmemeliyiz.
Tartışmalara girmekten kaçınmak ve ufak tefek kazalara veya sakarlıklara karşı tedbirli olmak da en iyisi iki hafta için. Tutulmanın detaylarını hafta başında ele almıştık, okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında evlilikte ve ilişkilerinizde daha hassas davranabilirsiniz. Öğleden sonra yine meşguliyetler artmakta.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Duygusal davranmak istemediğiniz halde, bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün para, iş ya da sorumluluk paylaşımları bir tarafın diğerine üstünlük sağlama çabası nedeniyle sıkıntılı olabilir. Paylaşmak yerine bireysel hareket etmeyi tercih edin. Mecbur kalmışsanız da adil olmaya gayret edin.

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için gereken gücü ortaya koyabilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün aklınızı karıştıracak ve sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. İşyerinizde evrakları yeniden inceleyip gerekli değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Özel hayatınızda aradığınız mutluluğu kısa süre içinde bulacaksınız. Mutlu olacaksınız.

25 Eylül 2016 Pazar Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 25 Eylül 2016 Pazar günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!