Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

10 Aralık 2016 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, günün ilk yarısı çok daha güzel geçecek. Akşam saatlerinde Mars’ın üzerindeki etkisini en aza indirmelisin. Kavga ve gerilimli ortamlardan kaçınmalı rekabete girmemelisin. Aslında Mars enerjisini doğru yönde kullanırsan karamsarlığından kurtulur sosyal yaşamın içinde eğlenceli bir akşam geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Belli kişilerin negatif ruh hali sizi etkilemesin. Günlük burç yorumları Bu aralar evde daha sık vakit geçirmelisiniz. Zira görüşmeler, ziyaretler ya da geziler süresince aksilikler yaşayabilirsiniz. Sizi fazlasıyla geren ve sıkıntıya sokan bir durum için bir an önce çözüm bulmalısınız. Akşam üzerine yaklaşan saatlere kadar bazı belirsizlikler, isteksizlik veya kararsızlık şeklinde durumlar söz konusu olabilir. Hafta başında yazdığımız kalıcı yenilikler yapma, kişisel gelişimimize özen gösterme, yeni bilgiler edinme türünde olaylara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda ruhsal anlamda büyümeye açık, spritüel konularda gelişmelerin ön planda olabileceği, yaratıcılığın yüksek olduğu veya motive konuşmaların ve fikir alışverişlerinin yapılabileceği günlerdeyiz. Sadece gece yarısında ilişkilerde uyumsuzluklar veya stresli durumlar söz konusu olabilir.

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında evle ilgilenmeniz gereken koşullar söz konusu. Öğle sonrasında keyif veren uğraşlar ve aşk daha çok vurgulanıyor.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bazı konularla yüzleşmen gerekebilir. Kasım’ın son haftalarında başlayan konular ilerleyemeden sonlanabilir.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Sözcü Yorumu

Özel hayatınızla ilgili alanlarda, özellikle aşk ve çocuklarınızla ilgili konularda sizi duygusal tatmine taşıyabilecek ve keyfinizi arttıracak huzur verici etkinliklere katılabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Yeni tanışacağınız kişilerle işbirliği yapacak ve kararlarınızı doğru olarak vereceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki sorunlarda kendinizi iyi sınayın. Sizde de hata olabilir.

10 Aralık 2016 Cumartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!