Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

7 Temmuz 2015 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, para  imkan var ama her şeyden önce fırsatları nasıl değerlendireceğini de bilmek durumundasın. Aklın mükemmel çalışıyor yuvada mutluluk görünüyor. Ancak buna karşılık masraflarda artabilir. Para konusunda daha hesaplı ve mantıklı hareket etmelisin. Yorulmamalı daha çok dinlenmelisin.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde sizi provoke eden, sinirlerinizi bozan ve tartışmaların içerisine çekmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.Ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve ani tepkiler vermekten sakınmalısınız. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Duygusal ve birbirimizi anlamaya çalışacağımız bir günde olmamıza rağmen, gerek haftanın gergin etkileri gerekse öğle saatlerindeki Ay’ın ters açısı nedeniyle, öğle saatlerinde tartışmalardan uzak durmakta, kırıcı konuşmamaya veya yanlış anlaşılmalara dikkat etmeye dikkat etmekte fayda var. Akşamüzeri saatlerinden itibaren ise, koşullar rahatlamaya başlıyor. Ancak gün genelinde aksi tepkiler vermekten, alelacele hareketlerden veya kararlar almaktan kaçınmakta fayda var. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzun yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Başarı için çaba sarf edeceğiniz zamanlardasınız. İş hayatınızda alacağınız desteklerle istediğiniz adımları atabilirsiniz. Öğleden sonra iletişimden kaynaklı problemler yaşanabilir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapmalısınız.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Sosyal ilşkilerinizi nasıl kullanacağınızı artık biliyorsunuz. Ouml;zellikle kendi sisteminizin üzerine çıkmak istemiyor ve titiz bir yaklaşımla ilişkilerinizi gözlemliyorsunuz. Paraya karşı ilginiz artacak ve kazanma konusunda iddialı bir tutum izlemeniz sizi şanslı kılacaktır. Organizasyonlarda karşılaşacağınız kişiler çok önemli olacak.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün kişisel çıkarları ve bunların çatışmalarını ilgilendiren konularda tartışmalı ortamlardan kaçının. Bu tarz çekişmelerin kimseye faydası yok. Amaç fayda sağlamak olduğunda sizinki dahil tüm çıkarlar ikinci planda kalmalı.

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde kalabalık ve sosyal ortamlarda yer alabilir, görüşmelerinizde yapmak istediklerinizi ve projelerinizi daha kolay kabul ettirebilir, kariyer gelirlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde son derece pozitif ilişkiler geliştirebileceğiniz bir zamandasınız.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Duygularınız yoğun. Kıskançlık düzeyiniz artabilir. Ama olaylara başka bir açıdan yaklaşırsanız bütün bunları boşa yaptığınızı göreceksiniz.

7 Temmuz 2015 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 7 Temmuz 2015 Salı günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!