Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Eylül 2015 Cuma Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, çok fazla hayalleri olan biri değilsiniz. Olmadık hayaller peşinde koşarak düş kırıklıkları yaşamışlığınız pek olmamıştır. Ancak bugün hayallere kapılabilir hatta onlara kavuşma günü olabilir. Sanatla ilgilenebilir ve hayal ettiklerinizi düşündüklerinizi kolayca ifade edebilir ve karşılık da bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Aslında olan pek çok şeyin geçerli bir nedeni var. Günlük burç yorumları Ancak, bu konuda emin olmadan veya bunu düşünmenize neden olan sebepleri sıralamaya başlamadan önce, bu durumu destekleyen veya doğrulayan olayların meydana çıkmasını beklemelisiniz. Çevrenizde meydana gelen değişiklikler sizi endişelendirmemeli. Özel bir kişiyle ilişkinizde ya da gayrimenkul başlıklı konularda korktuklarınız olmayacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız. Öğle sonrasından itibaren ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından ve genelde, stres ve gerilim söz konusu olabilir. Dolayısıyla, bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmak veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır. Genel anlamda olumlu bir haftda olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli ve görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, halledilmesi gereken şeyleri halletmei, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Seçimlerinizde dikkatli olmalısınız. Yeni kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Yaşadığınız olaylarda gerçeği görmeniz keyfinizi kaçırabilir. Düşüncelerinizi paylaşmak ve rahatlamak için arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Tepkisel olmamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bugün Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor. Amaçlarınız doğrultusunda yaptığınız çalışmaların sizi yormadığı bir gerçek.. Partnerinize olan tutkularınız sizi farklı bir şekilde yönlendirebilir. Ona, duygusal sürprizler yapabilir ve maddi destek verebilirsiniz. Ccedil;evrenizde, sözde iyi niyetli kişilere dikkat etmelisiniz. Aşırı çalışmanız gereken bir gün. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde motivasyon ve enerjinizde geçici bir düşüş hissedebilir, iletişim yeteneklerinizi rahat kullanamayabilirsiniz. 17.00 sonrasında enerjiniz ve motivasyonunuz yükselirken, aşk hayatınızda flört tekliflerini değerlendirebilir, spor yapabilir, eğlenceli etkinliklerde yer alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Değişik ve orijinal fikirlere her zaman açıksınız. Yaratıcılığınızı engellemeyen ve içinizdeki coşkuyu ortaya çıkaran işler yapmayı seviyorsunuz. Bugün her şeyi çok çabuk kavrayabiliyor ve olaylara etkili çözümler getiriyorsunuz.

4 Eylül 2015 Cuma Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Eylül 2015 Cuma günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!