Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Eylül 2014 Pazar Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, günün ilk saatleri gönül meseleni halletmek durumundasın zira günün ikinci yarısında evinde gergin bir hava esebilir ve bu seni zorlayabilir. İş hayatında elinden geleni yapıyorsun ama bazıları seni bencillikle veya işgüzarlıkla suçlayabilir aldırma onlara. Bu senin en doğal hakkındır.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Olayların merkezinde olmak isteyebilir veya her konunun size bağlanmasını izlemek zorunda kalabilirsiniz. Günlük burç yorumları Belli konulardaki istekliliğinizi biraz frenlemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Pek çok konuda daha dikkatli olmanız lazım. Sizin dışınızda gelişebilecek olaylara hazır olmalısınız. Zira ortaklaşa alanda değişebilecek şartlar sizi yeni kararlara itebilir. Duygusal tepkileriniz ilişkilerinize olumsuz yansırken. Yanlış karar alma riskiniz çok fazla. Ortak bir zeminde buluşacağınız yeni projeler öne çıkarken, ikili ilişkilerinizde yapıcı olmalısınız.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bugün, sevdiğiniz işleri yapmaktan yanasınız Ele aldığınız konuları sonuna kadar sabırla çalışarak, ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Karşınızdaki kişileri ikna etmek için gerekli enerjiye sahipsiniz. İsteklerinizi istediğiniz gibi belirleyebileceğiniz bu gün, yaşamınızı gereksiz ayrıntılardan kurtarmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Bugün yarın gelir diye beklediğiniz bir haber, gelişme ya da verdiğiniz emeğin karşılığı bir miktar daha gecikebilir. Sizi bekletenlere kızmak yerine nerede hata yaptım, tedbirsizliğim hangi noktada oldu diye bir bakın.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

BAZI insanlar iyi niyetinizi suistimal edilebilirler dikkat edin. Kulak çınlaması sorunu yaşayan Oğlaklar varsa bu belirtileri ihmal etmeyin.

21 Eylül 2014 Pazar Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Eylül 2014 Pazar günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!