Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2014 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, olanları bugün tamamen kendi lehine döndürme şansına sahipsin. Özellikle iş konusunda kimseden yardım beklememelisin. Böyle bir şeyi düşünmüş olman bile hata. Senin meselene başkaları katılmamalı. Mantığın iyi niyetin ve zekan birleşince yapamayacağın hiç bir şey olamaz. Heyecanlanman paniğe kapılman tamamen abes işi biraz oluruna bırak.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Geçici bir süre için, sizi zorlayan ya da verimsiz olmasına rağmen çok fazla zaman ve enerji alan projelerden ya da planlardan uzaklaşmanızda fayda var. Günlük burç yorumları Zira, bir süre için, sizin için yararlı olabilecek iş birliklerine ve ilişkilere odaklanmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

İşe dair konularda olumlu gelişmeler gözüküyor. Projelerinize destek bulma konusunda destekleyici enerjiler var. Bağlantıları güçlü kişilerle tanışabileceğiniz etkinliklere katılabilirsiniz. Zekanızı ve azminizi gösterme fırsatını iyi değerlendirin. Ayrıca işten gelen paralar konusunda da güzel haberler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve eski alışkanlıklarınızı kolay sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Bugün, olaylara yine hakim olma duygusu içindesiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

İşlere güçlere fazlasıyla kendinizi kaptırdınız son dönemlerde. Haddinden fazla sorumluluk alıp kendinizi iyice yordunuz. Çalışmaya devam deseniz bile , sosyal hayatınıza biraz daha fazla özen gösterin ilerleyen günlerde.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Bekleme dönemindesiniz. Aşk hayatınızda yalnızlık var. Partneriniz olsa bile siz adeta onun yanında kendi içinizdesiniz. Sorunlarla uğraşıyorsunuz ve eğlenmek için vakit harcamıyorsunuz. PARA: Bilinçsiz para tüketimi sizin için bitiş olabilir dikkat edin. Lükse düşkünlük size çok yeni bir takıntı ancak hızla sizi sarıyor. SAĞLIK: Kilolarınıza dikkat etmeden devamlı olarak abur cubur tüketiyorsunuz.

25 Ekim 2014 Cumartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 25 Ekim 2014 Cumartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!