Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Ağustos 2015 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak,sosyal ilişkilerin güçleneceği bir dönem bu. Yeni kişilerle tanışacak yeni ortamlara gireceksin o nedenle hiç bir daveti geri çevirmemelisin. Umutsuz bir aşkın peşinden koşmayı bırakmalısın. Çevrendeki kişilere biraz şans vermeli hayatın için doğru kararlar almalısın.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Olumsuz düşünmemekte fayda var. Günlük burç yorumları Her ne kadar önceden üzerinde anlaşılmış konularla ilgili ufak tefek aksilikler veya anlaşma dışına çıkan gelişmeler yaşansa bile, bu durum mevcut davet, öneri, anlaşma veya tekliflerin olumlu taraflarını görmenizi engellem Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün aile hayatınızla ilgili konular gündeminizi meşgul etmeye başlayabilir. Geçmişe ait konular size sıkıntı yaşatabilir. Kendi iç sesinizi dinleyerek bu konularda sıyrılabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda düşünceleriniz konusunda idealist davranacağınız zamanlar var. Gün içinde akışta kalmaya özen gösterin.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Partnerinizle yaşadığınız yoğun duygular yüzünden zor anlar yaşayabilirsiniz.. Kazançlar konusunda şartlarınızı yeniden belirlemek istiyorsunuz. Ouml;ğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Hırslı yapınızı ön plana çıkarmadan önce kısa düşünme molaları içindesiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Aile içi dayanışmayı erken saatlerde bulamayabilirsiniz. Sevdiklerinizle bir konuda anlaşmaya varmak, el birliği edeceğiniz bir işe ortak karar vermek, aile büyükleriyle hoş vakit geçirmek istiyorsanız akşam saatleri uygun.

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Kartınız Sessizlik... Birileriyle sohbet etmeye hazır konumda değilsiniz. Serüvenci ve enerjik tavırlarınızdan eser yok. Bu sizler için geçici bir süreç.

4 Ağustos 2015 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Ağustos 2015 Salı günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!