Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

27 Kasım 2014 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, Venüs’ün Merkür’le açısı güzel o halde aşk meşk işlerinde güzel konuşmalar duyguların açıklanması belkide karşılık bulma. Ancak Venüs’ün Jüpiter’le zıt konumda olması abartı içinde olup sahip olduklarını kolay harcayabilirsin diyor. Borç vereceksen geri alamayabilirsin. Yasalara karşı hareket edilmez.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Güven sorunu yaşayabilir ya da yola kimlerle devam edeceğiniz konusunda kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bugünü daha hafif konu ya da aktivitelerle geçirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Olanaklar, fırsatlar veya sürprizler kapıda! Ancak yine de, gezegenler bazı olayları, davetleri, teklifleri, kavramları, kişileri veya plan ya da projeleri olduğundan çok daha harikulade görmemize neden olabilir. Bahsettiğimiz konulara iyimser yaklaşmakta haklı olma ihtimalimiz olmasına rağmen, olayları gözümüzde büyütme ve olaylar hakkında yanılma ihtimalimiz de yüksek. Dolayısıyla, olabildiğince gerçekçi, detaycı, araştırmacı olmamız ve imkanı varsa belli ölçümleme teknikleriyle konuları test ederek ilerlememiz daha doğru olabilir. Olumlu bir ruh halindeyiz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Maddi konularda önemli bir hareketlilik gözüküyor. İş hayatınıza dair uğraşlar önem kazanıyor. Özellikle paraya dair alanlarda kendinizi güvende hissetme ihtiyacı duyabilirsiniz. Başkalarından desteklerle ilgili girişimlerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeleri mümkünse bugünlük ertelemeye bakın.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Yaptığınız işin karşılığını almak, ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. İş disiplininiz mükemmel. Birlikte çalıştığınız kişilerin, en az sizin kadar özverili çalışmasını istiyorsunuz. Maddesel menfaatlerinizi korumak zorundasınız ve bugün egolarınızı ön plana çıkaracaksınız. Öfkeli davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Ailenizle, işinizle yada maddi konularla ilgili bir tartışabilirsiniz. İkna yeteneğinizle olayı halletmek varken yangına körükle gitmeyin.

27 Kasım 2014 Perşembe Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 27 Kasım 2014 Perşembe günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!