Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2014 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak arkadaşım bu hafta epey ağır etkiler alıyor olabilirsin. Ancak sen son derece sağlıklı, dayanıklı, dimdik ayakta duran ve duracak olan Oğlak Burcusun. Sabırla bu günlerin geçmesini beklemek ve dikkatli olmak gerekecek. Güneşin burcunda olması sağlık kazandırırken, kendine güvenini de arttıracaktır. Haftanın en güzel günü salı günüdür. En önemli işini, randevunu bu güne denk getirirsen daha olumlu sonuçlar alabilirsin. Çarşamba ve sonrasında gerilimler artabilir, inadınında buna katkı sağlarsa iplerin kopma noktasına gelebilirsin. Burcun sonunda doğanlar Venüs’ün geri hareketi geçmiş güzel günleri hatırlaman ve zamana ayak uyduramaman anlamında etki verebilir. Zamanı yakalamalısın.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Oğlak burcunda oluşacak yeni ay ve yavaş yavaş burcunuzda toplanmaya başlayan gezegenler nedeniyle, önümüzdeki iki haftalık süreçte hayatınızı yenilemek ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Günlük burç yorumları Değişme isteği ve yüksek enerji yaratan bir süreç. Dünyayı kucaklayacak gücünüz var! 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel TÜM BURÇLAR İÇİN GÜN GENELİ: 22 Aralık’ta Oğlak burcunda oluşacak olan yeni ay ve yavaş yavaş Oğlak burcunda biriken gezegenler, hepimizin burcumuza göre yukarıda ele aldığım alanlarda yenilenme ve ilerleme sürecinde olduğumuzu gösteriyor. Bu haftanın en önemli gezegen geçişi ise, eğitmen gezegen Satürn’ün Akrep burcundaki eğitimini tamamlayıp, Yay burcuna geçecek olması. Bu gezegen geçişi kendini bir gün de hissettirmeyeceği ve etkisinin yol aldığı 3 yıl boyunca sürecek olması nedeniyle yıllık yorumlarımız biter bitmez ele alacağım bu konuyu daha geniş şekilde yorumlayacağım. Zira, önümüzdeki üç yıl boyunca gündemimiz değişiyor olacak. Uranüs Pluton sert açısının agresifleştiren, saldırgan kişileri ve ani gelişmeleri gündemimize taşıyan etkilerini geçen hafta Pazar günü yazmıştım. Bu hafta ve Şubat ayına kadar bu etkiler de devrede olacak bilginize…

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün bedene ait konular öncelikli hale gelebilir. Özellikle sağlığınızla ilgili daha kararlı ve ilgili olacaksınız. Doktor kontrollerinizi yaptırmak için son derece uygun bir gündesiniz. Ayrıca beslenme konularında köklü bir anlayış değişikliği gündeme gelebilir. Yeni alışkanlıklar edinmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız olabilir.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Dostluğa önem veriyorsunuz ama bir hayal kırıklığı yaşamaya hazır olun. Karşı cinsten bir arkadaşınızla aranıza kara kediler girebilir.

22 Aralık 2014 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Aralık 2014 Pazartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!