Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2014 Çarşamba Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, Ay boğadan geçiyor ve daha ciddi konular üzerinde çalışabilirsin. Belki başta sevdiğin kişi olmak üzere bütün yakınlarını  ihmal ediyor olabilirsin. Bu sebeple de aleyhte bir rüzgarın esmesine neden oluyorsun. Tesadüfen ortaya çıkan birtakım yeni dostluklar sana eskiyi unutturmasın. Bu değer kaybetmene sebep olmakta.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Belli hedef veya amaçlarınızı gözden geçirebileceğiniz veya bazı grup arkadaşlıklarınızı ya da ait olduğunuz organizasyonları yeniden yapılandırabileceğiniz bir aylık sürece giriyorsunuz. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Ani ve beklenmedik gelişmeler ya da ortaya çıkan bilgiler veya haberler günün akışını farklılaştırabilir. Uzlaşmanın zorlaşabileceği, gerilime açık bir gündeyiz. Geçtiğimiz haftalarda oluşan ay tutulması(8 Ekim) yazımızda ele aldığımız başlıklarda kısmen de olsa bir hareketlilik olabilir. Gün içerisinde sakinliği korumaya çalışmak, riskli hareketlerden, yerlerden ve kişilerden, patlayıcı veya yanıcı özellikli nesnelerden uzak durmakta fayda var. Acele hareketler ufak tefek sakarlıklara da neden olabilir. Akşam saatlerinde, diyalog kurmak ve birbirini anlamak daha kolay olacaktır. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

İş ve kariyer konuları önem kazanıyor. Hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde akılcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Üstlerinizle olan iletişiminiz artacak. Zekanızı ve tecrübenizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yine de sabırlı olmalı ve iyi ilişkiler kurmaya devam etmelisiniz. Elinizdeki projeleri tamamlamaya öncelik verin.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Duygularınızda ve isteklerinizde hedefleriniz belli. Bugün, karşı tarafın duygularından etkilenebilirsiniz. Siz mükemmel kuralcı yapınızla, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Sevdiğiniz kişi de bu konuda sizin fikirlerinize çok önem veriyor. İştahınızı denetlemek zorundasınız. Kilolarınızı denetlemelisiniz.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Amacınız huzur yaratmak olsun bugün. Ancak sizin bu anlayış gösteren çabalarınız duygusal baskı olarak görülebilir. Kavga etmek isteyen kişilere yapma demek işe yaramayabilir. Susturmaya çalışmayın. Sakinleştirin insanları.

Oğlak Burcu Posta Yorumu

Bugün çevrenizde olanlara özellikle dikkat edin. Ayrıca bugün bu yılın en romantik zaman dilimin yaşamaktasınız. Olayları akışına bırakarak gitmelisiniz. Eğer yaratıcı bir ortamda çalışıyorsanız, bugün size ekstra destek gelecek. Çocuklarınıza dikkat edin.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

SİZDEN maddi yardım isteyen yakınlarınız varsa bütçenizi aşmamaya çalışın. Fazla yardım sizi zorlarken dostluğunuzu da bozabilir.

22 Ekim 2014 Çarşamba Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2014 Çarşamba günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!