Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, keçi gibi inatçı birisin ve olayları hele de kötü yaşanmışlıkları kolay kolay unutmuyorsun. Tedbirli ve soğukkanlısın ama bir kusurun var ki birini bilerek kırıyorsun. Herkese eşit muamele yapmalı ve yapılan iyilikleri unutmamalısın. Sana akıl verenleri kırmana gerek yok. Onları kırman doğru olmaz.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Bugün hayatınızda sizi yoran konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı para konuları gündeme gelebilir. Endişe duyduğunuz konular zaman zaman kriz yaratabilir. Gün içinde banka işleriyle ilgilenebilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar için uygun bir gündesiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Bugün, anne ve anne gibi gördüğün insanların yanındasın. Özellikle sağlık konularında desteğin yoğun olacak.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Eğitim alanlar için dönüm noktası oluşturabilecek önemde değişiklikler olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda ön planda olma gayretleri içinde çaba sarf edeceksiniz. Değişimler size tecrübe kazandıracak şekilde olacaktır unutmayın.

Oğlak Burcu Sözcü Yorumu

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

İş hayatınızda çok büyük başarılar elde ettiniz etmeye de devam ediyorsunuz. Bu sizin sabırlı ve dikkatli yapınızdan kaynaklanıyor. İşleriniz çok fazla birikmiş bunları düzene sokun. Aşk hayatınızda hareketlenme var.

21 Ağustos 2017 Pazartesi Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!