Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2015 Salı Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, çok dirayetli görünüyorsun. Kişisel hırsların inatçılığını frenlemelisin. Engellere karşı sevgini, hoşgörünü, anlayışını kalkan oluşturmalısın. Ay’ın Balık burcundan geçişiyle sen de duygularını gösterme meylindesin. Pozitif değişimlere hazır olmalısın. Zira yaşamına hayatın binbir rengi ekleniyor.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişiler bazı konularda aşırı tepkiler verme ya da kontrollerini kaybetme noktasında olabilirler. Günlük burç yorumları Siz konuşmalara katılarak konuyu uzatmak yerine, daha güzel sonuçlar elde edebilmek için konuşmanızı birkaç gün erteleyebilirseniz daha doğru olur. Günlük yükselen burç yorumunuzu okumayı sakın unutmayın. Not: instagram.com/niobeaslitemel adresinden genel burç yorumlarınızın detaylarını aylık olarak takip edebilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Yeni ufuklara açılmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. Uğraştığınız konularla ilgili bütünü görüp, işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Yeni yolculuklar planlayacağınız zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Akşam iç uyumunuzu hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Güneş Koç burcunda ilerlerken, iddialı yönlerimiz ortaya çıkıyor. Başlangıçlar için uygun bir ortam gibi görünmesine rağmen, Jüpiter'in geri hareketi yüzünden, aşk dahil hiçbir konuda yenilik yapılmaması gerekir. Süregelen işbirliğiniz varsa, ve bundan memnunsanız, sorun yok.. Aksi takdirde ilişkilerinizi gözden geçirmenin tam zamanı. İlişkilerinizde haklı bile olsanız hiçbir konuda ısrar etmemelisiniz.... devamı...

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Yeni şeyler denemek, yeni insanların olduğu yerlerde kendinizi göstermek, potansiyelinizi sergilemek ve beğeni almak bugün sizi biraz zorlayabilir. Eğer bir görüş ya da danışmanlık alacaksanız açık olmak size fayda sağlayacak.

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Saat 17.00’a kadar olan dönemde aile ilişkilerinizde, ev ve yerleşime ait konularda ve ruhsal alanınızda problemlere, öfkelenmeye müsait bir zamandan geçerken, 17.00 sonrası aşk hayatınızda ve flörtler alanlarında mutluluk, uyum ve kaliteli paylaşımlar sözkonusu olacak

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

Gelgitler içinde kalabilirsiniz. Neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermekte zorlanacağınız gibi ani alacağınız kararlar da hatalı olabilir.

28 Nisan 2015 Salı Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2015 Salı günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!