Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları

5 Mayıs 2016 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak, Ay Yengeç burcunda ve Merkür’le olumlu etki yapıyor. Duygu düşünce ve isteklerin işlerini  karmaşık hale getirebilir. Duygularının üzerinde baskı kurmadan isteklerini netleştirmelisin.. Karamsarlaştığında sevdiklerinin yanında ol zamanı doğru kullanarak ve açık açık konuşarak başarıya ulaşman mümkün.

Oğlak Burcu Hurriyet Yorumu

Evinize ve ailenize odaklanmalı, kişisel problemlerinizin üzerine eğilmelisiniz. Günlük burç yorumları Etrafınızda olan biten olaylar sizi hedeflerinizden alıkoyabilir, dikkatli hareket etmelisiniz. Beklenmedik yerlerden gelen paralar ya da maddi değeri olan şeyler söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Enerjik, fiziksel anlamda hareketli işlere, yeniliklere veya spora eğilimli olabileceğimiz aktif gündeyiz. Öğle sonrası saatlerde ise, daha somut ve ciddiyet gerektiren işlerle ilgilenebiliriz. Gece saatlerinde ise, ortam biraz daha gergin veya huzursuz olabilir. Acele hareketlerden uzak durmak daha doğru olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Oğlak Burcu Milliyet Yorumu

Ailevi konularda sıkışıklıklar meydana gelebilir. Bazı konuları kabullenmek durumunda kalabilirsiniz. Eşinizle ilgili zihninizi kurcalayan durumlar olabilir. Yakın çevrenizde sizi zorlayan olaylar yaşanabilir. Güven aradığınız durumlar gündeminizi meşgul edebilir. Emlak işleriyle ilgilenebilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler sizi duygusal açıdan etkileyebilir.

Oğlak Burcu Sabah Yorumu

Çeşitli dış etkenlerin engellemelerine karşın, fikirlerinizi sessizce hayata geçirmekte yarar var. Karşınıza çıkan zorluklarla yılmadan mücadele etmeniz, sizi daha da güçlendirerek motive olmanızı sağlayacaktır. Başarı size çok yakın. . Sonu gelmez kuruntular, organizma üzerinde farkında olmadan ciddi rahatsızlıklara dönüşebilir.

Oğlak Burcu Vatan Yorumu

Oğlak Burcu Radikal Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde yolculuklar, eğitim süreçleriniz, olası devam eden davalar, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle iletişim konusunda geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim problemlerinin giderildiği, sosyal ortamlarda bulunabileceğiniz, partnerinizle olumlu kararlar alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

Oğlak Burcu Takvim Yorumu

ENGELLER konusunda sezgilerinize güvenmeniz halinde, iş hayatınızda veya maddi açıdan ilerleme kaydedebilirsiniz.

5 Mayıs 2016 Perşembe Oğlak burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 5 Mayıs 2016 Perşembe günü Oğlak burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!