Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2017 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, duygusal yaşamınızdaki canlılık hareket biraz daha devam edebilir. Gereksiz kıskançlıklarınızla biranda karmakarışık olabilirsiniz. Çok fazla arkadaşlarınız var ama arkadaşlarınızı seçerken dikkatli olmalısınız. Kimseyle tartışmaya girmeden yarışmacı kişiliğinizle çevrenizdekilerin bazılarını rakibiniz gibi algılıyorsunuz.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, önemli kişisel değişiklikler yapmanız durumunda kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Günlük burç yorumları Sizi bekleyen güzel bir gelecek varken lüzumsuz endişelerle vakit geçirmeyin. Yeni düzenlemeler yapabilir ve kendi işinizle meşgul olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ikili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Eşinizle ilgili konulara dikkat etmeniz gerekebilir. Değişen koşullar sizi zorlayabilir. Çevrenizdeki insanlara tepkisel yaklaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde çözülmeler olabilir. Olayları daha iyi kavramanız gereken bir gündesiniz. Güçlü kişilerle mücadele içinde olabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Bırak bazı gerçekler kendiliğinden ortaya çıksın! Kalabalık arasında olmak bugün sana iyi gelecektir.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Ailenizle ilgili duygusal paylaşımlar söz konusu olacak. Onlarla ortak çalışmalar gündeme gelecek. Onların aksiyonlarına yardım etmek isteyebilirsiniz. Duygu alış verişi içinde kendinizi mutlu ve huzurlu hissediyorsunuz.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Kardeşler, komşular, yakın akrabalarla ilgili bir konu gündeminizi meşgul eder. Aynı zamanda ikili ilişkilerde alacağınız sürpriz kararlara hazırlıklı olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Bazı konularda yardımcı olacağına inandığınız insanlardan destek istemeniz gerekebilir. Gurur yapmadan fırsatlardan faydalanın. Bereketli günlerde bulunuyorsunuz.

22 Mayıs 2017 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Terazi burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!