Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2018 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, sevgi alışverişinin hala yoğun yaşandığı günlerdeyiz. Kendini olayların akıntısına kaptırmış gidiyorsun bedbin bir halin var ve sen bile neden böyle olduğunun farkında bile değilsin. Aşk konusunda ki endişelerin seni garip bir yöne sevk ettiğini düşünenler haksız olmasa gerek. Onların bu düşüncesini değiştirmek senin elinde.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Çalışma koşullarınızı düzenleyebilir ve iş arkadaşlarınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Günlük burç yorumları Duygusal olarak hassas ve huzursuz olabileceğiniz bugün de sağlığınıza da özen göstermeniz gerekiyor.

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Gün içinde sorumlu olduğunuz işlerde karar vermeniz gereken durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizle tamamlanma söz konusu olabilir. Kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Görüşeceğiniz kişilerin sizden bazı beklentileri olacak fakat ayrıntıların üzerinde çok fazla durduğunuz için, karşı tarafın yorulmasına neden olacaksınız.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Sağlık sorunlarından uzaklaşıp, partnerinizle heyecan dolu bir pazar yaşamak için hazır olun.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Bugün sosyal yaşantınızda birtakım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sinirli bir ruh hali içinde olabilir ve karşınızdaki kişilerle küçük tartışmalar...

22 Ekim 2018 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2018 Pazartesi günü Terazi burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!