Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, Venüs’ün sizdeki etkisi fazla bu nedenle her zaman ilgi göreceksiniz. Hem seviyor hem de seviliyorsa birisi bundan daha büyük mutluluk olur mu? Elbette ki bazı sorunlar  bazı dönemlerde olacaktır. Yaşamın doğasında bu var. Mantıklı biri olarak sen olayları çözümlerken duygularını karıştırmamalısın.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde gelecekle ilgili planlarınızla ilgilenebilirsiniz Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Arkadaşlarınızla plan yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizle daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Birkaç konuyla birlikte ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Sanatsal aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Ev ve düzenin gibi konular merkezinde. Bugün daha çok evinle ve yerleşik düzeninle meşgul olabilirsin.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Sosyal açıdan aktif olmanız sizi şımartmasın.. Hedefleriniz yüksek fakat egonuzu doğru kullanmalısınız. Birlikte iş yaptığınız kişileri uzaklaştırma pahasına ifade etmeye başlayabilirsiniz. Çevrenize karşı nazik olmalısınız.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Terazi Burcu Takvim Yorumu

AŞK: Duygu yoğunluğunuz yüzünüze yansıyor. İyi gitmeyen ilişkinizde birilerini suçlama yerine onunla çok daha iyi fikir tartışmaları yaparak taşları yerine oturtabilirsiniz. PARA: İç dünyanızdaki fırtınaları asla dışa yansıtmayın. Yarım kalan işlerinizi tamamlayarak kafanızı dağıtabilirsiniz. Mali projelerinizle uygularsanız zorlu günleri aşarsınız. SAĞLIK: Kafanızın karışık olması unutkanlığı beraberinde getiriyor. Olayları akışına bırakın.

21 Ağustos 2017 Pazartesi Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Terazi burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!