Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

11 Aralık 2018 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, yaşamda farklı olaylar olmakta ve bunların bazıları seni zorlamakta. Yapacağın şey tüm engellere rağmen direncini kırmadan devam etmek olmalı. Vazgeçmek kaybetmek olabilir. Amirler yada yaşlı kişilerle anlaşman zor olsa da yapılacakları ihmal etmemelisin. Katı kuralların içinde kendini sıkışmış hissedebilirsin.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

TERAZİ İlişkilerde bugün biraz ipler gelebilir. Üzerinize düşeni fazlasıyla yaptıysanız daha fazla korkmanıza ve kaygılanmanıza izin vermeyin. Günlük burç yorumları GÜNÜN EMOJİSİ:

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Gün içinde yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar yapabilirsiniz. Öğleden sonra sevdiklerinize karşı daha yumuşak davranmaya özen gösterin. Enerjinizi yaptığınız işe yönlendirmeniz sizi rahatlatacak. Akşam saatlerinde sorumluluklarınızda artış olabilir. İlişkilerinizle ilgili ani kararlar vermeyin.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Bugün profesyonel arenada rahatsız edici diyaloglarla karşılaşabilirsin. Bırak insanlar kıskandıklarıyla kalsınlar. Sen başarılarına bir yenisini daha eklemelisin. Kendi çıkarlarını korumak zorundasın. İlişkisi olan bir Terazi burcuysan, sevgilinle fikir ayrılığına düşeceğin konular olabilir. İster istemez dediğim dedik bir tavra bürünebilirsin.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

Ay’ın tüm gün Kova burcundaki seyahati, aşk, romantizm, çocuklarla ilişkiler, yaratıcılık, eğlence hayatı, hobileri hareketlendirecek. Önce iyi arkadaş olduğunuz biriyle şimdi sevgili olabilirsiniz. Hayatınızdaki değişime açık bir süreç sizi bekler. Duygu yerine mantık ön plana çıkacaktır. İlişkilerde akılcı kavramlar değer kazanır. Bilginizi karşınızdakilere aktarmaktan mutlu olursunuz.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Başarılarınızla ne kadar övünseniz azdır. Kendinizle ve çevrenizle mücadele ederek siz kazandınız. Bunun tadına akşam saatlerinde daha çok varacaksınız. Sürpriz haberler sizi şaşırtmasın.

11 Aralık 2018 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 11 Aralık 2018 Salı günü Terazi burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!