Terazi Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Mart 2017 Salı Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu

Sevgili Terazi, Mars gücünüze güç katacak. Sağlığınız yerinde. Kendinizi enerjik hissediyorsunuz. Yapamayacağınız hiçbir şey  yok. Hal böyle olunca da keyfiniz yerinde. Fırsatlarınız da artıyor. Güzel bir hafta sonu tatili planlayabilirsiniz.. Her şey sizin için daha güzel olacak. Keyfinizi hiçbir şeyin kaçırmasına izin vermeyin.

Terazi Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, önemli kişisel değişiklikler yapmanız durumunda kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Günlük burç yorumları Sizi bekleyen güzel bir gelecek varken lüzumsuz endişelerle vakit geçirmeyin. Yeni düzenlemeler yapabilir ve kendi işinizle meşgul olabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Terazi Burcu Milliyet Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte organize olacağınız zamanlar var. Hizmet aldığınız kişiler gündeminizi meşgul edebilir. Gün içindeki sorumluluklarınızı planlamanız gerekebilir. İşlerinizde bazı şeyleri bırakabilirsiniz. Akşama doğru eşinizle ilgili konularda daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Ortaklı konularda güvene ihtiyaç duyabilirsiniz.

Terazi Burcu Sabah Yorumu

Uzun zamandır görüşmediğin kişilerin haberlerini alacaksın diyor gök kubbe. Duydukların biraz canını sıkabilir.

Terazi Burcu Vatan Yorumu

Bugün partnerinizle olan ilişkinize farklı gözle bakabilirsiniz. Hem kendinizi, hem de onu sorgulayarak, zaman kaybediyorsunuz. Olaylara değişik bir felsefe ile yaklaşmak istediğiniz gibi olmadığı zaman, canınız sıkılıyor.

Terazi Burcu Sözcü Yorumu

İş ortamınızda sizin için çalışan insanlara karşı sezgileriniz artabilir. Şefkatli ve merhametli davranarak hizmet alanınızdaki dengeyi koruyabilirsiniz.

Terazi Burcu Takvim Yorumu

Yürütmekte olduğunuz bir iş veya ilişki, hiç beklemediğiniz önemli bir noktaya ulaşabilir. Bu gelişme, sosyal statünüzü de ilgilendirecek bir gelişmeyi getirebilir.

28 Mart 2017 Salı Terazi burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Mart 2017 Salı günü Terazi burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!