Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2017 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, duyguların hızla değişiyor öğlen saatlerinde aşk meşk konularında heyecanlanacak olaylarla karşılaşabilir gelecek için. Girişimde bulunabilirsin. Bugünü  eğlenerek geçirebilirsin. Onların sevgi gösterileri kendine olan güvenini arttıracak. Önemli işlerini tamamlamaya çalış. Kusursuz insan olmayacağı için sevdiğini de mükemmel olmaya zorlama.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Günlük burç yorumları Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ailevi konular sizi daha fazla meşgul edebilir. Emlak işleriyle uğraşabilirsiniz. Gün içinde ilgilendiğiniz konularda değişiklikler olabilir. Bu durum sizi uğraştırabilir. Mücadele verdiğiniz işlerde farklı fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Hızlı başlayan bir ilişki olabilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Yenilikçi yanını ortaya koyabileceğin bir gün. Karşına önemli bir fırsat çıkabilir; kabul etmeden önce iyice düşünmeni öneriyor gökyüzü.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yakın ilişkilerinizde belli bir mesafeyi koruma taraftarısınız. Bugün maddi konularla ilgili geniş bir araştırma ve seçim yelpazesine sahip olabilirsiniz. Duygusal konularda daha esnek ve yumuşak davranmayı yeğlemelisiniz.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Yay Burcu Takvim Yorumu

İş hayatınızı veya üzerinde yoğunlaştığınız bazı iş ya da planları ilgilendiren konuların neticeye bağlanacağı bir gün. Planlarınızı yürürlüğe koymak için daha fazla çalışabilirsiniz. Bazı şeyler sonlansa da, bu sonlanmalar yeni ve çok daha güzel şeyler için yer açacak. Zaman zaman sinirlerinize hakim olamayabilir ve ani tepkiler verebilirsiniz. Sakin olmalısınız.

28 Şubat 2017 Salı Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Şubat 2017 Salı günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!