Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2017 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, sıcak günler enerjini tüketebilir lakin moralini bozmaya yetmez. Vicdanı güçlü ve çiçek kadar hassas ruha sahipsin. O nedenle ufak olaylar bile sinirlerine etki yapıyor olsa da adaletten sapmayacaksın. Duyguların karmaşık sonunda hüsrana uğramamak için aşkta sorumsuz davranmaktan kaçınmalısın.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Gelecek hayallerinize yeni bakış açısı katabilirsiniz. Uğraştığınız işlerinizde kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar organize edebilirsiniz. Ruhsal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmak isteyebilirsiniz. İşlerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Baskın ve kararlısın. Bugün ipleri eline geçirmek istiyorsun. Özellikle kariyerin ve iş alanın bu noktada önemli olacak.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Egolarınızın yüksek olduğu bir gün.. Aile yakınlarınızın ve ebeveynlerinizin fikirleri ikinci planda kalacak, kişisel inisiyatifiniz her konuya hakim olacak. Kendi düşünceleriniz doğrultusunda koşullarınızı yaratmaya çalışın.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Yay Burcu Takvim Yorumu

Harekete geçmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ancak aceleci davranmayın ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Biraz makul olmalısınız.

21 Ağustos 2017 Pazartesi Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ağustos 2017 Pazartesi günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!