Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

24 Nisan 2018 Salı Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, Ay duygularında baskı kurmana izin vermeyecektir. Sevilen kişiyle geçiçi bir ayrılığın sonunda aranızdaki bağın güçlendiğini anlayacaksınız. Her ne kadar yalan söylenmesini hoş karşılamıyor olsan da sevdiğin birinin yalanını affetmek büyüklüğünü göstermelisin. Kırgınlığı ilelebet sürgit edemezsin. Bir yerde dur artık.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Yabancılarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde değişimler yaşanabilir. Bu durumlar sizi yorabilir. Bazı konuları sağlamlaştırmakta zorlanabilirsiniz. Geleceğe yönelik konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte yolculuklar planlayabilirsiniz. Düşünsel konularda kendinizi daha yaratıcı kılabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Fikirlerini nasıl hayata geçireceğin konusunda bocalayabilirsin. Yakın bir arkadaşından haber alabilirsin.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Aynı anda iki ilişki kafanızı karıştıracaktır.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Aile yaşamınızda biraz daha sabırlı olup kimseyi kırmamalısınız. Esnek yapıda olmanız halinde evinizde pozitif hava esecek. Hayalini kurduğunuz seyahatin şimdi tam zamanı.

24 Nisan 2018 Salı Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 24 Nisan 2018 Salı günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!