Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Eylül 2018 Perşembe Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Yay Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

(23 Kasım - 21 Aralık)Bugün ortaya çıkan konular, görmezden gelindiğinde kendiliğinden hallolacak cinsten olmayabilir. Günlük burç yorumları Evinizi ilgilendiren harcamaları veya yatırımları ya da maddi konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygusal nedenlere bağlı harcamalardan ve işi şansa bırakmaktan kaçınmalısınız. Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kararsızlıklar, belirsizlikler, şüpheli durumlar ya da dalgınlıklar bugün yine gündemde olabilir. Akşam saatlerinden itibaren, daha engelleyici, baskı yaratan veya gergin etkiler ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, gerekli konuşmaları ve görüşmeleri (erken sabah saatleri hariç)gün içerisinde yapmakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Yakın çevrede hareketlenme var. Gün içinde işlerinizle ilgili sorumluluklarınızda hırslı bir tavır sergileyebilirsiniz. Yapmış olduğunuz işlerinize farklı düzenlemeler getirmek istemeniz mümkün. Kararlarınızı alırken sakin olmanızda yarar var. Ani kararlar sizi zor durumda sokabilir. Sorumlu olduğunuz işlerde yapacağınız anlaşmaları ertelemenizde yarar var.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Bugün hızlı düşünüyor ve kendine her konuda güveniyorsun. Başlattığın işleri yarım bırakanlara tepkin sert olabilir.

Yay Burcu Vatan Yorumu

İlişkilerinizde güven duygusun önemli olduğunu biliyor ve birlikte olduğunuz kişiden belli bir teminat bekliyorsunuz. Çevrenizin davranışları konusunda haklı çıkmak istiyorsanız verdiğiniz sözleri yerine getirmelisiniz.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Kardeş ve yakın akrabalarla vakit geçirirken bazen yalnız olduğunuzu hissetseniz de zihninizdekileri onlarla paylaşmak ruhunuza iyi gelir.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Bugün kendinizi biraz kötü hissedebilirsiniz. Yaptığınız bir hatanın bedelini ödediğinizi hissedeceksiniz.

20 Eylül 2018 Perşembe Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 20 Eylül 2018 Perşembe günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!