Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Haziran 2017 Çarşamba Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, Mars’ın enerjisini hissedeceksiniz. Yeni bir dost duygu dünyanızı hareketlendirecek. Birlikteliğinizde giderek daha tatminkar paylaşımlar yaşayacaksınız. Partnerinizin çok yönlü bir insan olması, ilişkinizin zenginleşmesine yardımcı oluyor. Sevdiklerinizin çeşitli konularda ortaya atacakları iddiaları önemsemeniz doğru değil.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Günlük burç yorumları

Yay Burcu Milliyet Yorumu

İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda iletişimden kaynaklanan sıkıntılar yaşanabilir. Üstlerinizle yaptığınız çalışmalara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Toplum önünde olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. Bürokratik konular işlerinizin yavaşlamasına neden olabilir. Yakın çevrenizdeki konularda daha etkili olabilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Karar alma süreci diye bir durum senin için pek geçerli değil. Çünkü hayatında attığın adımların çoğu bir çırpıda verilmiş kararlar.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Çekim gücünüz çok yüksek.. Girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerlerinize çevrilmesine alışmış olduğunuz bir gerçek. Bugünlerde seyahatlerin getireceği önemli avantajları iyi kullanmalısınız. Zihinsel yorgunluk söz konusu.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Bugün uzun zamandır sonuçlanmayan pek çok işi becerikli bir kadının desteğiyle halledebilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Etrafınızdaki insanları eleştiri yağmuruna tutuyorsunuz. Ancak birileri sizi eleştirmeye kalktığında isyan ettiğiniz belli oluyor. Buna artık bir son vermelisiniz. Özel hayatınızda ise ihtiyacınız olan sadakati bugün fazlasıyla bulacaksınız. Bir çocuk gibi hür ve neşelisiniz. Bu gönül rahatlığını özlemiştiniz. Yeni fırsatları değerlendiriyorsunuz.

28 Haziran 2017 Çarşamba Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Haziran 2017 Çarşamba günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!