Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Mayıs 2017 Pazartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay,  burcun başında doğanların gerisindeki yaylar bu günlerde pek bir iyisiniz. Küçük anlaşmazlıklar için kendinizi üzmeniz doğru değil. Sizin için kara bulutlar dağıldı çoktan..  Yaşaması zor  günler geride kaldı. Bundan böyle mutlu olacağınız kişilerle ve sevdiklerinizle birlikte olmayı isteyeceksiniz. Keyfini sürünüz.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Günlük burç yorumları Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda harcama yapabilirsiniz. Stres yaratan konular gündeme gelebilir. İlişkilerinizde güç savaşları olabilir. Duygusal olarak kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Geride bıraktığın olayları göz önüne alırsan her zaman haklı olmadığını görebilirsin. Unutmasan da sineye çeken bir yapın var.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Siz kendi doğrularınıza inandığınız zaman, her şey çok daha anlamlı ve güzel olduğunu biliyorsunuz. Bugün derin düşünmek size birçok konuda yoğunluk kazanmanıza neden olacak. Dağınıklık size çoğu zaman çok şey kaybettirebiliyor.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Aşk hayatınız, haftanın ilk gününe ışık tutacak. Hobiler, sosyal ilişkiler ve yaratıcı faaliyetler, komisyon konuları için oldukça dinamik bir gün!

Yay Burcu Takvim Yorumu

Alacağınız bir haber karşısında üzüntü yaşayabilirsiniz. Bir yakınınızla ilgili olan bu haber uzun sürmeyecek ve çabucak rahat bir nefes alacaksınız.

22 Mayıs 2017 Pazartesi Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Mayıs 2017 Pazartesi günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!