Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Ocak 2017 Cumartesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, gelecek için planlar yapmanın tam zamanı olabilir. Aile büyükleri de sana bu konuda bazı tavsiyelerde bulunabilirler. Masrafların artacak birikimlerini kullanmak durumunda kalabilirsin. Mesleki çalışmalarının kabulü için biraz bekleyeceksin. Sağlık durumunun düzelmesi için her şeyden önce sinirlerini düzeltmelisin gerisi sonradan gelir.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Günlük burç yorumları Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bilemediğiniz konulardan dolayı stresler yaşayabilirsiniz. Etkileneceğiniz olaylarla karşı karşıya kalmanız mümkün. Kendi iç dünyanızla ilgili konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Gün içinde görmekte zorlandığınız konular olabilir. Duygusal yönden mücadele etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Bugünden itibaren hayatına yeni kişiler girmeye başlıyor. Aldığın iş tekliflerini değerlendirirken acele etmemende fayda var.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Evinizde huzuru sağlamak adına, bazı konularda girişimciliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Ailenizin mutluluğu için çok şey başarmak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişilerle yeteneklerinizi birleştireceksiniz.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Günün yüksek enerjisine sabah saatlerinden itibaren kavuşacaksınız.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Adalet ve merhamet duygularınız yoğun. Bazen bencil olmaya çalışsanız da haksızlık size göre değil. İster istemez olaylara dahil oluyor ve sorunları çözüyorsunuz.

21 Ocak 2017 Cumartesi Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Ocak 2017 Cumartesi günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!