Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Günlük Burç

Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

19 Ağustos 2018 Pazar Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Yay Burcu günlük burç yorumları güncelleniyor. Bir süre sonra tekrar deneyin.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Belli konularla ya da kişilerle ilgili fikirleriniz iyice netleşmeye başlıyor. Günlük burç yorumları Olan soru işaretlerinizi de yakında cevaplayabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya hazırsınız sevgili Yaylar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün düşünmeden hareket etmemeli ve daha gerçekçi olmaya bakmalısınız. İlişkilerle ilgili hassasiyetler ve gizli durumlar dikkat çekebilir.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Senin için sürpriz ve beklenmedik gelişmeler barındıran bir gün. Bugün aniden kısa mesafeli bir seyahat yapabilirsin.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Yay Burcu Sözcü Yorumu

25 Temmuz’dan beri geri hareket eden Aslan burcundaki Merkür bugün durağan konuma geçiyor.

Yay Burcu Takvim Yorumu

ENERJİNİZ yükseliyor. Kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızın desteğini alabilir, sevdiğiniz kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Parasal konulara yönelik girişimlerinizde başarılı olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Ani değişiklikler yüzünden olaylardan fazla etkilenebilirsiniz.

19 Ağustos 2018 Pazar Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 19 Ağustos 2018 Pazar günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!