Yay Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu

Sevgili Yay, sevdiklerin yapacağın şeylere itiraz edebilirler. Düşüncelerin bazılarından geri adım atmak niyetinde olabilirsin. Eline bir miktar para geçebilir. Yeni iş imkanları aramakta, umduğun sonucu almakta gecikebilirsin. Şans oyunlarından kaçınmalısın. Aile bireyleri senin ilgini bekliyor olabilirler.

Yay Burcu Hurriyet Yorumu

Duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Günlük burç yorumları Belli anlaşmalar yapmadan ya da bazı sözler vermeden önce, kendi araştırmanızı bizzat yapmanızda fayda var. Bu hafta sonu, elinize geçen haberlere veya gerçekelri öğrenerek bazı değişiklikler yapabilirsiniz. İnternet, teknoloji veya bilişimle bağlantılı başlıklarda yeni iş fırsatları doğabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yay Burcu Milliyet Yorumu

Bugün eşinizle ilgili sorumluluklar daha fazla gündeme gelebilir. Sizi uğraştıran durumlarla başa çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme sağlamak çaba gerektirebilir. Gün içinde keyif aldığınız uğraşılarınızla ilgilenebilirsiniz. Değişen durumları iyi yönetmeniz gereken bir gündesiniz.

Yay Burcu Sabah Yorumu

Üretken tavrın sayesinde bugün olumlu geri dönüşler alacaksın. Telefonda kuracağın iletişimlerde yanlış anlaşılabilirsin.

Yay Burcu Vatan Yorumu

Egonuzu güçlü tutacak ve isteklerinizde aşırıya kaçacaksınız.. Paneller ve konferanslara katılabilirsiniz. Konuşmacı olarak kendinizi ve fikirlerinizi rahatça tanıtabilecek, entelektüel konularda başarılı olacaksınız.

Yay Burcu Sözcü Yorumu

İlişkiniz mevcutsa odaklanma sıkıntısı çekebilir, yüzeysel davranmakla eleştirilebilirsiniz. Dolayısıyla gerek ortaklıklarınız, gerekse özel ilişkinizle ilgili bir gerginlik yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Takvim Yorumu

Çıkarlarınız söz konusu olduğunda tedbirli davranıyorsunuz. Farklı insanlarla iş birliği yapacaksınız. Çok çalışmak sizi mutlu ediyor aslında. Ama sağlığınızı da düşünün.

28 Nisan 2017 Cuma Yay burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Yay burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!