Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, dostların kadar düşmanlarında olması normal. Her şeyi açık açık anlatman kıskanılmana sebep oluyor. Karşına ilgi duyacağın biri çıkacak. Güven veren bu kişi aslında kendi menfaatinin peşinde. Onun bu hali bir süre sonra sana zarar bile verebilir. Daha dikkatli olmalı ve arkadaşlarını ihmal etmemelisin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı planlarınız veya kurulmuş düzenler istediğiniz düşündüğünüz veya işlemesi gerektiği şekilde ilerlemiyor olabilir. Günlük burç yorumları Vaat ettiği şeyi yerine getirebilecek olan iş, plan, araç veya düzenlemelere enerjinizi yönetmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu hafta sonu, bazı girişimlerinizin, sağlığınızla ilgili konuların, ilişkilerinizin veya sizin ön plana aldığınız başlıklar her ne ise onların olumsuz taraflarına odaklanarak zaman kaybedebilirsiniz. Aslında her konunun olumlu tarafını görmek veya size her anlamda iyi hissettiren konulara odaklanmak enerjinizi yükseltmekle kalmayıp sizi motivede edebilir. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Hareketli ve yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevrenizle olan paylaşımlarınızda dikkat ve anlayış göstermeniz gereken durumlar içine girebilirsiniz. Ticari konularda başta rakamlar olmak üzere detaylar önem kazanacak. Anlaşma ve sözleşmelere dair işlerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Düşüncelerinizde karamsar olmanız için hiçbir nedeniniz yok. Bugün, değişik fikirler içinde bocalıyorsunuz. Aklınıza koyduğunuz her şeyi yaşama geçirmek için gerekli tüm alt yapıya sahipsiniz. Geleneksel olmanızdan dolayı, yenilikler konusunda tereddüt ediyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkarmak için kolları sıvamalısınız.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yeni bir iş üstlendiniz ya da yeni bir günlük plan oluşturacaksanız zamanı iyi ayarlamayı ihmal etmeyin. Doğru işlere enerji sarf ettiğinizden emin olun. Bugünlerde ufak bir mekan temizliği günlük enerjinizi yükseltebilir.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

BAŞKALARININ yaşamını merak edebilirsiniz. İnsanları iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz kişilerle çalışmalısınız.

22 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Eylül 2014 Pazartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!