Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2014 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, duygularına hakim biri olduğun için aşırı sevince kapılıp her şeyi karmakarışık edecek halin yok. Teklifleri benimsemeden önce iyice tartmalısın. Sanki senin için zaman ve saat gelmiş gibi. Hiç umulmadık bir sürprizle karşılaşabilirsin. Ruh durumunu buna göre ayarlamalısın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Engeller ya da aksilikler konusunda sabırlı olmanız ve sezgilerinize güvenmeniz halinde, iş hayatınızda veya maddi açıdan ilerleme kaydedebileceğiniz günler, ancak kontrollü olmalısınız. Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Yanıltıcı etkiler, bu hafta sonu hepimizi, karşımızdaki kişilere ne kadar büyük bir yıldız olduğumuzu ya da neler yapabileceğimizi ispat etme konusunda cesaretlendiriyor. Ancak, gerçekte zar zor bisiklet kullanmayı öğrenmişken, ağır vasıta ehliyeti varmış gibi davranmanın, ne can güvenliğimiz, ne talip olduğumuz firmanın araç güvenliği ne de taşınacak ürünlerin geleceği üzerinde olumlu etki yapmayacağı aşikar olduğundan, gezegenlerin üzerimizde oluşturduğu içi boş bir özgüvenle yola çıkmamamız daha doğru olacaktır. Yine de, bu hafta sonu Macarca bilmeden Budapeşte'de rehberlik yapmaya giden, borsa bilgisi olmadan yatırım yapamaya kalkışan ve kanadı olmadan uçmaya çalışan kişilerle karşılaşma olasılığımız yok denecek kadar az olacaktır. Neyse, bu kişilerden birisi de biz olmayalım daJ Sevgili arkadaşlar, 1 - 15 Ağustos arası tatilde olduğum için, gün geneli hariç burç yorumlarınızı asistanım hazırlıyor olacak. Umarım hoşunuza gider. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın. Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün, evinizle ilgili olumlu değişimler söz konusu. Ay'ın çalışma evinde olması, sizi daha evcil ve sevdiklerine bağlı bir kişi yapıyor. Evinizde dostlarınızı ve arkadaşlarınızı ağırlayabilir, onlarla birlikte ortak aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. İçinizdeki coşkuları çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Kilo problemlerine dikkat edin.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Aileden bir kadın figürü ya da önem verdiğiniz sözüne saygı duyduğunuz bir kişi bazı karar ve hareketlerinizde çok etkili olacak bugünlerde. Özellikle ticari bazı kararlarınız söz konusu ise mut laka söz dinleyen kişi olun.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

AYRILIK yaşayan Yengeçler şanslı gündesiniz. Yüzünüzden tebessümünüz eksik olmayacak. Eskiler konusunda ısrarcı olmamalısınız.

2 Ağustos 2014 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 2 Ağustos 2014 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!