Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Ekim 2016 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Uranüs ayrılık çanları çalabilir. Sevdiğinin bazı kaprislerine boyun eğmezsen duygusal yaşamında fırtınalı bir devre başlayabilir. Kararsızlığın yüzünden elindeki imkanlardan gerektiği şekilde faydalanamıyorsun. Ona karşı anlayışlı olmalısın. Mantıklı olduktan ve iyi niyetini koruduktan sonra yapamayacağın hiç bir şey yok.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Hayatınızı basit tutmalı ve bütçenizi aşmamaya özen göstermelisiniz. Öğrenmek, yeni kişilerle tanışmak ve keyifli aktiviteler vizyonunuzun gelişmesini de sağlayabilir. Günlük burç yorumları Aklınızı daha fazla kullanmanızı sağlayacak işler veya diyaloglar verimli sonuçlar doğurabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günün iletişim temeli sorular sormak ve cevaplar almak üzerine kurulu olabilir. Araştırmacı yönümüz devrede. Sabah saatleri istediğimiz hızda akmasa da veya aksiliklere ya da halsizlik ve belirsizlik türünde ruh durumlarına açık olsa da, günün devamında sorularımıza doğru cevaplar bulabilir, gerçeğe ulaşabiliriz. Merkür’ün konumu birkaç gün boyunca, ilişkilerde, iş birliklerinde, alım satım konuşmalarında, yazışmalarda, sunumlarda, pazarlıklarda veya anlaşmalar esnasında ve iletişim ağlarını ve araçlarını kullanırken kendimizi rahat ifade edebilmemizi sağlayabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün ailenizdeki yaşlı kişilerden yardım alabilirsiniz. Ev hayatınızdaki konular önem kazanabilir. Değişim içinde olacağınız koşullar oluşabilir. Emlak konularında otorite olan kişilerden destek alabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda beklemeler meydana gelebilir. İşlerinizde kısmetli olabilirsiniz. Yine de sıkışıklıklar olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün, aşk yaşantınızı renklendirmek için, duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak. Sevdiğiniz kişi ile aranızda duygusal iletişimin mükemmel gelişeceği bir gün. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, yeni projeler üzerinde çalışmak isteyeceksiniz. Olaylar istediğiniz yönde gelişecek.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Evde gerginlik söz konusu olabilir. Ara buluculuk edeyim veya orta yolun bulunmasını sağlayım çabası vermek gerekiyor. Görünen hareketin ya da söylenen lafın ardındaki gerçek niyete bakmadan, kızgınlıkla tepki vermeyin.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Ev yaşantınız ve ebeveyninizle ilgili ortağınızdan veya özel ilişkinizden duygusal baskı görmeniz olasıdır. İlişkiniz veya ortağınız için yaşadığınız yeri değiştirme veya ailesel ilişkilerinize müdahil olunması tadınızı kaçırabilir.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Kariyerinizle ilgili sorunlar yaşasanız da gün içinde alacağınız bir haber neşenizi yerine getirecek. Özel olarak sizi arayıp tebrik edenler olacak. Dik bir tavır sergiliyorsunuz.

28 Ekim 2016 Cuma Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Ekim 2016 Cuma günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!