Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengec, kapıldığın endişe kalbine sızdığında aşk konusunda garip bir ümitsizliğe kapılıyorsun.Zaman içinde herşey düzelecek ve  huzuru bulacaksın. İnsan umduğu sonucu hiç bir zaman elde edemeyeceğini düşündüğü sırada kader ağlarını örer. Hasreti çekilene doğru bizleri sürükler.Senin hedefinde aşk.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişiler bazı hareketlerinin istenmeyen sonuçlarını öngöremiyor olabilirler. Günlük burç yorumları Aslında niyet dahilinde olmayan olası bu sonuçları bu kişilere anlatmak zor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gezegenlerin bazı olayları daha da büyütmemizi teşvik edebileceği ya da kendi duygu durumumuza bağlı olarak olayların üzerine düşmeme iradesini gösterebileceğimiz bir gündeyiz. Cuma gününe kadar kırılgan veya gergin olaylarla başa çıkabilmek için en esnek tavrımızı takınmamız ve soğukkanlılığımızı koruyarak en mantıklı şekilde hareket etmemiz gerekeceğe benziyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Aşkla ilgili konularda heyecan ve derinleşme arzusu içinde olabilirsiniz. Öte yandan bu duygusal yoğunluk sizi biraz kuruntulu ve alıngan yapabilir. Biraz rahatlamalısınız. Kendinizi ifade etmede daha akıcı ve yüksek enerjiler içindesiniz. Konuşmalarınızdaki coşkulu hava etrafınızdakileri etkisi altına alacak.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Kararlarınızı alırken, duygusal istekleriniz daha belirgin olduğu için, mantık ve hisler konusunda bocalayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek istiyorsunuz fakat alışkanlıklarınızdan vazgeçemediğiniz için, açılımlarınız konusunda gecikmeler yaşıyorsunuz. Düşler ve gerçekler arsında gelip gitmekten vazgeçmelisiniz..

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Eğlenceli ak tiviteler, sinema, tiyatro, konser gibi organizasyonlar, varsa hobinizle ilgili yapacağınız çalı şmalar, bu tarz keyif artırıcı işler için elverişli bir gün. Bu gibi şeyler için harcanan paraları abartmamaya çalışın.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Duygularınızla, mantığınız arasında kalıp zorlanabilirsiniz. Konuya bakış açınız çok önemli. Uzun vadede mantığınızla hareket etmek sizin için daha iyi.

1 Eylül 2014 Pazartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Eylül 2014 Pazartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!