Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

13 Ekim 2015 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, güzel bir hafta sonu geçirebilirsin. Huzur ve sükunetin hızla geri gelmesi seni şaşırtmasın sakın. Çektiğin bunca üzüntüden sonra bunu fazlasıyla hak etmiştin zaten. Keyfini sürmeye bak.olayların böyle bir sonuca doğru yönleneceğini değil aklına hayaline bile getiremezdin değil mi? Halbuki oldu işte. Sorunlar yok olmakta.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Üzerine eğilinmesi veya onarılması gereken konular ya da tamamlanması gereken işler varsa, hangi tutumu takınırsanız takının odaklanmanız, istediğiniz sonucu elde etmenizi sağlayabilir. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün zamanınızı ailenize ayırmak isteyebilirsiniz. Ev hayatınızda bazı değişiklikler yapmak eviniz için para harcamak isteyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara fikir danışmak bazı konularda kararlar vermek isteyebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak için mücadele edebilirsiniz. Babanızla ilgilenmeniz gerekebilir. Akışta kalın.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Sizi mutlu edecek haberlerin yolda olduğunu müjdeleyebiliriz. Aşk yaşantınız canlanıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda olumlu motivasyonlar kuruluyor. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. İşlerinizi kendiniz takip ettiğiniz zaman daha başarılı oluyorsunuz. Şartlarınız olumlu ilerliyor.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

içsel donanımınızı gösterecek bir yükseliş grafiği içindesiniz. İyi ya da kötü olan olayları çok çabuk kabullenerek uyumlu tavır sergileyeceksiniz.

13 Ekim 2015 Salı Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 13 Ekim 2015 Salı günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!