Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2014 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, bugün senden daha iyisi yok. Her şeyin en kısa süre içinde yoluna girmesi için ufak bir gayret sarf etmen gerekiyor. İmkansızlıklar içinde kıvranır gibi davranmamalısın. Bu güne kadar istediğin her şeye kavuşmadın mı? Hayallerini de gerçekleştirmedin mi? Bu defa neden tersi olsun ki.seni yakından tanıyanların güveni çok.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Karşınızdaki kişilerle fikir çatışması yaşayabileceğiniz ve farklı kutuplara düşebileceğiniz bir gün. Günlük burç yorumları Herkesin biraz zamana veya mesafeye ihtiyacı olabilir. Ardından, seçim yapmak ya da seçenekleri değerlendirmek daha kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bize dikte edilen, artık biraz mesafede yaklaştığımız, inandırılmaya çalışılan olaylara daha mesafeli durmaya başladığımız bir gündeyiz. Biraz geri çekilip, gerçekte neler olup bittiğini anlamaya çalışıp, bindirilmek istendiğimiz trende direksiyonda başka birisinin olduğunu fark edebileceğimiz bu süreci, yararımıza olabilecek gerekli değişiklikleri yapmak için kullanmalıyız. İstikrarsızlık veya olumsuzluk içeren olayların yaşanmasının asıl nedeni lüzumlu düzeltmelerin yapılabilmesi olduğunu önemle hatırlamakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Eğitime ve araştırmaya dayalı çalışmalarınız için günün ilk saatleri oldukça uygun gözüküyor. Ticari alanlardaki işlerinizi halletmek için elinizi biraz çabuk tutmaya bakın. Kardeşlere ait konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Fedakarlık göstermeniz gereken durumlar var. Akşamı evde dinlenerek geçirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Ortak işler içinde olduğunuz kişilere karşı duygusal tepki gösterebileceğiniz bir gün. Onlardan bazı kişilerin size olan sinsi tavırları canınızı sıkabilir. Tahakküm altına girmek istemiyorsunuz. Verilen sözlerin yerine getirilmemesi sonucunda; kafanız oldukça karışık. Fakat yine de, başarınızın devamı için çevrenizle olan uyumunuzu sert tepkilerle sonlandırmayın.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün alacağınız bazı haberler ya da yolunuza çıkan bazı detaylar hiç beklemediğiniz ek uğraşılar açabilir başınıza. Sorun her kiminle ise, çözüm adına tek taraflı değil karşılıklı fedakarlıklar yapılması gereke cek.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Bugün çok zekisiniz. Akılcı yaklaşım tarzınız ve soğukkanlılığınız bir çok işi çözmenize sağlıyor. Maddi kazanç için uygun bir zamandasınız. İş çevrenizde çok fazla iltifat alıp, şımarabilirsiniz.

22 Ekim 2014 Çarşamba Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ekim 2014 Çarşamba günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!