Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Temmuz 2015 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Merkür burcun başında geri harekete geçiyor. O halde tüm ilişkilerinizde dikkatli olunuz. Yarım kalmış işlerinizi tamamlamak durumundasınız. Sevdiklerinizin size anlayış göstermeleri gerekirken ve durumunuzu bile bile sizden yardım istemelerine sinirlenmemelisiniz. Siz zorlukları aşarsınız işleriniz yakında düzelecektir..

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonu, ilgisiz konularla ilgilenirken veya kendi işinize bakarken, uzun zamandır sorun yaratan bazı konularda, aniden ard arda aklınıza gelen fikirler altın değerinde olabilir! Günlük burç yorumları Tüm burçlar için gün geneli: Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamamız zor görünüyor. İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız. Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Günlük burç yorumunuzu okurken yükselen burcunuzu özellikle okumalısınız. Hepinize keyifli sohbetler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Duygusal alanda biraz daha sabırlı ve dengeli kalmaya bakın. Kimi zaman bağlı kaldığınız kişilerle zorluk yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün çevre ilişkileriniz güçleniyor. Sosyal ilişkilerinizi canlı tutmaktan hoşlandığınız için, size sunulan tekliflerde farklı istekler arıyorsunuz. Maddesel konularla ilgili yeni değişimlere ihtiyaç duyacak ve bulunduğunuz şartları daha da yukarıya çekeceksiniz. Bazı gerginlikleriniz için rahatlamayı denemelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Bugün aklınızdan geçenleri, daha önce yapayım dediğiniz girişimleri tekrar gün yüzüne çıkarmak, niyetlerinizi ortaya koymak için elverişli bir gün. Terapiler almak, maneviyata yönelik şeylerle uğraşmak için de uygun.

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden evinizde düzenlemeler, ev ve yer değişiklikleri, aile içi iletişim ve ilişkiler ile ruhsal anlamda yeni kararlar almamanız, yeni ve radikal değişikliklere gitmemeniz, zamanın akışına güvenerek hareket etmeniz gereken bir zaman diliminde bulunmaktasınız.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

YENİ yapılanmaya ihtiyacınız var. Yüksek enerjinizi olumlu kullanmayı başaracaksınız. Dost kişilerle bir araya gelmelisiniz.

4 Temmuz 2015 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Temmuz 2015 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!