Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

28 Nisan 2017 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Jüpiter’in büyütücü etkisi hala devam ediyor. Bu nedenle duyduğun sözleri ve içine karıştığın olayları gerçek yönüyle görmekte zorlanıyorsun. Üzüntülerinin gerçek sebebi bu olmaklar beraber sana hayatı zehir etmek için yetiyor da artıyor bile. İçinin rahatlaması için eline güzel bir fırsat geçecek. Arkadaşlarına biraz daha yakın davran.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Önemli detayları atlamadığınızdan emin olun. İstediğinizi açık açık ortaya koymak işe yarar çözümler üretmenizde size yardım edebilir. Günlük burç yorumları Profesyonel hedeflerinizi gözden geçirmeli, maddi anlamda güçlenmenizi veya gelirlerinizi arttırmanızı sağlayacak değişiklikler yapmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sosyal ve aktif bir gündeyiz. Farklı şeyler denemek, rutini kırmak isteyebiliriz. Yeni girişimler için de uygun. Özellikle akşamüzeri saatlerinde tecrübeli kişilerle sohbetler, kalıcı ilişkiler veya girişimler ön plana çıkabilir. Ancak, bu hafta sonu, bazı dış faktörlere bağlı duygusal durumlar oluşabilir ya da diğerlerinin yaptığı son dakika değişiklikleri asıl ilgilenilecek işlerden uzaklaşılmasına neden olabilir. 18.30 sonrası belirsizlikler, halsizlik, isteksizlik, kararsızlık veya istendiği gibi ilerleyememe durumları söz konusu olabilir. Sevgili arkadaşlar, bu arada 20 Ocak sonrasında, bana twitter hesabım @NiobeAsliTemel den ulaşabilirsiniz arzu ederseniz bilginize. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. İlişkilerinizdeki gelişmeler sizi tatmin etmeyebilir. Sabah saatlerinde artan sorumluluklarınız sizi yorabilir. Gündeminizdeki konularda acele karar almayın. İş yaşamınızda keyifleneceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Ticari konularda değişiklikler olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Zihnini olumsuz düşüncelerle doldurmamalısın. Sevdiğin, sahiplendiğin kişi sana net bilgiler verecek.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Sosyal ilişkilerinizi organizasyon çalışmalarla yapacaksınız. Güvendiğiniz dostlarınızı yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Onların sezgisel yeteneklerini kendinizle birleştireceksiniz. Bugün sabrınızı ön plana çıkartın.

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Ruhsal gerilimin sizi bir parça zorlayacağı bir sabahtan sonra zihniniz birden fazla konuyla meşgul olabilir. Bugün sizin için en uygun durum, iç seslerinizi mümkün olduğu kadar azaltmak ve beyin dalgalarınızı düşük tutmak olacaktır.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Çevrenizdeki insanları özenle seçiyor ve yeni dostluklar kurmak istiyorsunuz. İş yaşamınızdaki başarınız bu durumdan kaynaklanıyor. Gelirinizde de artışlar olacak.

28 Nisan 2017 Cuma Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 28 Nisan 2017 Cuma günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!