Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Mart 2015 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, sosyal yaşamınızda veya iş hayatınızda yapacağınız bir toplantıda beklenmedik bir konuk aranıza katılabilir ve gerilim yaratabilir. Bir arkadaşınızın sürpriziyle karşılaşabilirsiniz.Duygularınızdaki düzensizlik kararsızlığınızdan kaynaklanıyor olabilir. Bazı konuları geciktirmeden ele alıp çözümlemeniz gerekmektedir.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Yaşanan stres veya baskılara rağmen sakinliğinizi korumalısınız. Günlük burç yorumları Karşınızdaki kişilerin hareketleri hoşunuza gitmeyebilir veya sizi sinirlendirebilir, ama tepki vermek için birkaç gün beklemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs’ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatlerinde maddi kaynaklarınızla ilgili dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi daha rahat kullanacağınız alanlarınız var. Öğleden sonra mesleki konular gününüzü etkileyemeye başlayacaktır. Konuşma ve yazışmaların bol olduğu bir gündesiniz. Yakın çevrenizle ilgileneceğiniz zamanlar olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bu gün, sosyal yaşamınızın ilginç olaylara sahne olduğunu görecek ve bu hareket içinde önemli ve enteresan kişilerle bir arada olacaksınız. Bu grup aktiviteleri çerçevesinde, ayni görüşlere sahip olduğunuz kişilerle, ayni hedefler ekseninde kenetleneceksiniz. Geleceğe yönelik dostlukların temelini atabilirsiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

4 Mart 2015 Çarşamba Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Mart 2015 Çarşamba günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!