Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

1 Ağustos 2015 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, şans senden yana hareket ediyor. Sana karşı sevgi ve samimiyet besleyenler var ve sende bunlara aynı samimiyetle karşılık verebilirsin. Kendi kriterlerine uygun biriyle karşılaşacağın nadir zamanlardasın. Bu dönemi iyi kullanmalısın ve mutluluğun için gereken tohumları ekmelisin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Beklenmedik gelişmeler maddi durumunuz üzerinde etkili olabilir veya bazı girişimleriniz ya da ticari adımlarınız hız kazanabilir. Günlük burç yorumları Bu anlamda belli şanslara sahipsiniz, ama yine de bütçenizi bilerek hareket etmenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yaratıcı düşünceler, yenilikçi yaklaşımlar, iyimserlik, entellektüel aktiviteler gün boyu ön planda. Sadece akşam saatlerinde, abartılı duygular, aşırı hareketler nedeniyle ilişkilerde uyumsuzluklar söz konusu olabilir. İnançlar, ideolojiler ve prensipler konusunda inatçı veya ısrarcı davranmak fikir çatışmaları anlamına gelebilir. Gereğinden fazla pozitif veya gereğinden fazla negatif düşüme tuzağına kapılmamakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Özellikle maddi konular üzerinde daha çok durabilirsiniz. Duygusal açıdan fazlasıyla yüklüsünüz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirerek, istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Para hesabı isteyen veya bir paylaşım durumu söz konusu olduğunda adil ve eşit bir şeyler elde etmekte zorlanabilirsiniz. Taraf olan kişiler eşitliği bozmaya çalışabilir. Bu durumda konunun dışında olan birinden görüş alın.

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Üretkenliğinizin ve yaratıcılığınızın arttığı bugün, hayallerinize yer verin ve hayal gücünüzü kullanarak yeni hedefler belirleyin. Bugün kendinize çok faydalı olacak eşyalar satın alabilir, maddi konularda çeşitli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yaşadığınız her olayda kendinize güvenin ve bugüne kadar yaptıklarınızı, sabrınızı, emeklerinizi göz önüne alarak, kararlı tavrınızdan vazgeçmeyin.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

SİZİ bazı değişiklikler yapmaya zorlayan durumlar olabilir. Artık daha ciddi konular ilginizi çekiyor. Arkadaşlarınız ile aranızdaki iletişimi değiştirebilir.

1 Ağustos 2015 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 1 Ağustos 2015 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!