Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

14 Şubat 2016 Pazar Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç,  Ay aslan burcunda dolunay oluyor ancak bu seni fazla ilgilendirmiyor. Uranüs gelecek için harekete geçmeni sağlayabilir. İlişkilerin yüzünden bazı sorunlar yaşaman da mümkün. Bu arada daha cömert olmaya çalışmalısın. İş hayatında beklemediğin sorunlar karşına çıkabilir. Ancak tecrübeli kişilerin yardımıyla başaracaksın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bu hafta sonunda, yaratıcılık gerektiren işlerle uğraşabilir, küçük şeylere kafayı takmak yerine önemsediğiniz amaç ve hedeflerinize konsantre olabilirsiniz. Günlük burç yorumları Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde ve öğle civarında gergin diyaloglar veya hızlı hareketlere bağlı sıkıntılar olabilir, ama gün genelinde ve önümüzdeki günlerde aklımızın hızlı çalışacağı, zekamızla göz kamaştırabileceğimiz, bizim için önemli hedef ve amaçlarımıza odaklanabileceğimiz, büyük resme odaklanacağımız, kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünebileceğimiz ve bu alanda kısmen şanslı da olabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Enternasyonel işler, yabancılarla ilişkiler, seyahatler, ticari veya maddi başlıklı konular açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün düşüncelerinizde yeni konulara yer açmalısınız. Aynı zamanda arkadaşlarla bir araya gelmek keyifli olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Bir hayli enerjik olacağınız bir gün. Sorunlarınızı halletmek isteyebilirsiniz ama her konuyla ilgilenmek yerine önem sırası vererek hareket etmelisiniz.

14 Şubat 2016 Pazar Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 14 Şubat 2016 Pazar günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!