Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

20 Aralık 2014 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Ay sabahın ilk saatlerinde hala burcunda olacak ve Venüs’le zıt konumda bulunacak. Burcun son günlerinde doğanlar da bundan olumsuz etkilenebilirler. Endişe duyduğun konuları kafanda çok daha büyütebilirsin. Karamsar ve güvensiz olabilirsin. Ev ortamındaki huzur seni rahatlatacaktır. Yeni bir aşka da yelken açabilirsin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

İlişki veya iş birliklerinizi ilgilendiren ilginç değişiklikler veya gelişmeler aslında sizi hedeflerinize daha kolay ulaştırabilir. Günlük burç yorumları Aklınıza sevdiğiniz kişileri memnun edecek fikirler gelebilir. Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız alışverişlerin olumlu geri dönüşleri olabilir. Çevrenizdeki aktivitelerin keyfini çıkartabilir veya siz kendiniz bir toplantı organize edebilirsiniz. 2015 burç yorumlarına başladık yıllık burç yorumunuzu http://sosyal.hurriyet.com.tr/yazar/niobe_141 linkinden takip edebilirsiniz. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Gerek zihinsel gerekse sanatsal açıdan üretken bir gününüzdesiniz. İletişim ve orijinal fikirler açısından rahat akan enerjiler gözüküyor. Bu yüzden kişisel ilgi alanlarınıza işinizden daha fazla ağırlık verebilirsiniz. Keyifli zaman geçirmeniz sağlayacak etkinliklere katılabilirsiniz. Bu yöndeki harcamalarınızda pek ölçülü gözükmüyorsunuz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Ay'ın bulunduğu konum,sizi daha da hassas yapıyor. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapmamalısınız. Kalbi boş olanlar için, her an her şey olabilir unutmasınlar.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Sevdiğiniz bir insan sizden yardım isteyebilir. Bu kişi ile geçmişte kalan yaşadıklarınızı göz önüne alarak hareket etmeniz en sağlıklısı olacaktır.

20 Aralık 2014 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 20 Aralık 2014 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!