Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

30 Ekim 2014 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, güzel bir gün geçireceksin bunu bozacak alınganlıklardan kaçınmalısın. Başkalarının arzu ve eğilimlerini dikkate alarak normal şartlar dışında bir yol tutturmaya çalışman mutluluğa yaklaşmana neden oluyor. Şunun ya da bunun etkisinde kalarak kendini unuturcasına gevşemekten kurtulmalısın. Kişiliğin ve karakterin ne gerektiriyorsa onu yapmalısın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Önümüzdeki günlerde şekillenecek iş birliklerini veya düzenlemeleri gözden geçirmeniz gerekebilir. Günlük burç yorumları Bu esnada, doğru taktik kullanmaya ve pazarlık elinizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli iş, plan, proje veya ürünlerinizde son değişiklikleri de tamamladıktan sonra, kişisel anlamda veya daha büyük ölçekli hedeflerinize ulaşmanıza yardım edecek yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Öngörüleriniz ne kadar dahice ve yaratıcı olursa, istediğinizi elde etme olasılığı az senaryolara inanmanız daha da kolaylaşabilir. Ancak, bu esnada sezgisel olarak olası görünen her şeyin gerçekleşme olasılığının her zaman çok yüksek olmadığını hatırlamamızda fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün zıtlaşmalardan ve duygusal tepkilerden uzak durmaya gayret edin. Akılcı ve ölçülü konuşmalar uzlaşma gerektiren çalışmalarınızda hız kazanmanızı sağlayabilir. Mahkemelerdeki işleriniz için daha toleranslı olmanız gereken koşullar gözüküyor. Açıkçası kanunları ilgilendiren işleriniz için zorlu bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Kombinasyon burcunuz Akrep'e geçen Venüs 'den olumlu destekler almaya başlıyorsunuz. Ortak dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bugün pratik işlerin çözümü sizi bekliyor. Uzun zamandır unuttuğunuz işlerin yeniden karşınıza gelmesini istemiyorsanız, hızlı hareket etmelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

KAZANÇLARINIZIN artışı, kariyerinizle paralel ilerlerken, enerjinizi doğru kullanacağınız alanları seçmelisiniz.

30 Ekim 2014 Perşembe Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 30 Ekim 2014 Perşembe günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!