Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Mayıs 2016 Çarşamba Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, içinize kapanmak ve duygularınızı saklamak sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilir. Gizli duyguların çekimine kapılabilirsiniz. Siz inanmasanız da çevrenizde sevilen biri olduğunuzu aklınızdan çıkartmayınız.. Yinede herkese güvenip sırlarınızı onlara açmanız doğru olmuyor. Kolayca aldanabilir aldatılabilirsiniz..

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Tamamlanılması gereken şeyleri tamamlayabilir, ucu açık konuları neticelendirebilirsiniz. Günlük burç yorumları Hayal dünyanızın hızlı çalışacağı, yaratıcılığınızı verimli kullanmanız durumunda fayda sağlayabileceğiniz bir aylık süreçtesiniz. Sadece bu hafta gerilimden uzak durmak, güvenilecek partnerlerle zaman geçirmek lazım. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün Venüs İkizler burcuna geçiyor ve Venüs ve Mars arasındaki gergin görünüm kesinleşiyor(bir hafta boyunca etkili). İkili ilişkiler, iş birlikleri ve ortaklıklar açısından kontroldışına çıkan tutumları, kutuplaşmaları ve tartışmaları akla getiren ve aynı zamanda karşı cinsle etkileşimi arttıran bu görümlerle ilgili detaylı yazımı dün ele aldığım için bugün uzun uzun yer tutmuyorum. Pazartesi yazımı okumanızı tavsiye ederim Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Artık çok gerilerde kalan nostaljik ilişkilerinizdeki serüvenleri bir kenara bırakın. Çünkü, hale aklınızın bir köşesinde yer etmiş durumda ve zaman zaman küllerini deşiyorsunuz. Sizi kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaştırıyor ama hiçbir şey kazandırmıyor. Çünkü, gerçekten yollarınız bir daha kesişmeyecek derecede farklı rotalarda ilerliyor.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Sevdiğiniz kişilere ayak uyduracağınız bir gün geçirebilirsiniz. Birey olarak parlamayı değil, grubun içine karışmayı tercih edebilirsiniz.

25 Mayıs 2016 Çarşamba Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 25 Mayıs 2016 Çarşamba günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!