Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

22 Ağustos 2014 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, zaman gelip geçiyor güzel yaz günleri bitiyor. Alınganlığı bir tarafa bırakıp çalışmaya sonrasında da eğlenmeye bakmalısın. Marsın üzerindeki olumsuz etkisini dikkate alarak hareket edersen aceleci ve sabırsız olmazsan çok şey kazanırsın. Çift sayılar uğur getirecek. Bir karar vereceksen bunu önce sevdiğinle tartışmalısın.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Hiç beklenilmeyen bir kaynaktan duygusal veya ekonomik bir girişiminizle ilgili destek gelebilir. Günlük burç yorumları Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hastalıklardan korunmak için iyi bir diyete başlama vakti gelmiş olabilir. Stresli bir konuya işaret eden tartışmalar sonunda tatlıya bağlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gelecek hafta içerisinde zaman zaman bazı alanlarda bulunduğumuz konumu, elimize geçen bilgiyi veya gittiğimiz ya da yönlendirildiğimiz yolu sorgulayabilir, inişte mi çıkışta mı olduğumuzu anlayamayabiliriz. Bu tür durumlarda, bu olayların birer test olabileceğini hatırlamalı, tepki vermek yerine gülüp geçmeli ve olaylar netleşene kadar beklemeliyiz. Ancak, hiçbir konuyu hafife almamamız gerekiyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Yeni başlangıçlar konusunda destekleyici güzel enerjiler var. Sağlık ve görünüşle ilgili hassas olduğunuz alanlarda somut adımlar atabilirsiniz. Özellikle bu dönemde olumsuz alışkanlıklarınızı bırakmak veya diyete başlamak çok kolay olacak. Hem daha çabuk sonuç alacak hem de uzun süre planınıza sadık kalabileceksiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde de sizin bu konudaki hırslarınıza eşlik edebilecek kişiler arayacaksınız. Duygusal hayatınız oldukça dalgalı. Sizi derin düşünceleri olan ve duygusal bir yapıya sahip olduğunuz için, aşk beklentilerinizde derin hisler mevcut.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Dimdik ayakta duracağım, gücümü kimse elimden alamaz diyen tavırlarda abartıya kaçarsanız, bunu hırs meselesi haline getirip yıkmaya çalışanlar çıkabilir. Gücünün farkında ancak yeri geldiğinde kullanan kişi olabilmelisiniz.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

GÖZE gelmiş gibisiniz. Ağzınızı bıçak açmıyor. Kısa sürede bu kadar enerjinizin düşmesi iyi değil. En küçük sorunu büyütmekten vazgeçin.

22 Ağustos 2014 Cuma Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 22 Ağustos 2014 Cuma günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!