Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

4 Eylül 2015 Cuma Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, çelişkilerle dolu bir gün. İleriye dönük hayalleriniz var. Geçmişe bağlılığınız yüzünden geleceğe odaklanmakta zorlanıyor olabilirsin. Ya geçmişinize takılı kalmayacaksınız yada uzak gelecek için düşler kurmayacaksınız. Hem sürprizler bekliyor değişim istiyorsunuz hem de sahip olduklarınızdan vazgeçemiyorsunuz.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Tam istediğiniz türden gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Doğru kişilerle karşılaşabilir, doğru zamanda doğru yerde olmanın keyfini çıkartabilirsiniz. Zorluklar geride kalıyor ve belli alanlarda ilerlemenizi sağlayacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Gereksiz zaman alan kişilere izin vermemenizde fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde genel hatlarıyla oldukça olumlu gelişmelere açık ve akışkan atmosferi hissedemeyebiliriz, hatta tam tersi, engellenmişlik hissi, huzursuzluk veya baskılar söz konusu olabilir. Ancak, öğle sonrası saatlerde koşullar rahatlıyor ve kendimizi daha iyi hissedebiliriz. Gece saatleri civarındaysa, abartılı ifadeler, aşırı hareketler, kibir, çok yeme içme, hız yapma, harcamalarda bütçeyi aşma ve abartma v.b türünde her tür aşırılığa açığız. Ancak, tekrar ifade etmeliyim pek çok alanda ilerlemeye açık günlerdeyiz. Yerimizde oturmayalım derim Niobe’ce! Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Sabah saatleri iletişim yönünden hareketli bir gündeminiz olabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Olası sözleşmeleri öğle saatine denk getirmeyin. İlerleyen zamanlarda gelirlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda otorite figürlerinden yardım alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Ccedil;evrenizdeki gelişen olaylara çok fazla kafanızı taktığınız için, günlük yaşantınızda gizemli olarak algılanıyorsunuz. Takıntılarınızdan vazgeçerek, olaylarda çok yönlü düşünmelisiniz. Bu sizin psikolojik olarak rahatlamanızı ve dingin bir kişiliğe bürünmenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Ummadığınız anda başlayacak yeni bir arkadaşlık hayatınıza renk katacak. Kısa zamanda mesafe kazanacağınız gibi fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz.

4 Eylül 2015 Cuma Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 4 Eylül 2015 Cuma günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!