Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

21 Nisan 2015 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Venüs maddi imkanlarınızın gelişeceğini söyleyebilir. Bir mektup ya da mesaj aklını kurcalayan şüphe ve endişelerden kurtaracak. Küçük bir sorun karşısında sevdiklerine kırıcı olmamak için kendine hakim olmalı yada ortam değiştirmelisin. Aşk meseleleri mantıkla çözülmüyor. Yüreğinin sesini dinlemeye bak.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bugünlerde, uzun vadeli plan veya projelerinizi destekleyen ve bu anlamda ani yükselişlere işaret eden gelişmeler söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Ancak, olası problemlere odaklanıp zaman kaybetmek motivasyonunuzu düşürebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bilemediğiniz konularla ilgili kayıp yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız içsel süreçler, ruhsal gelişiminizi destekleyebilir. Sabah saatlerinde aksilikler olabilir. Gün içinde eğitimler organize edebilirsiniz. İş hayatınızda yapacağınız konuşmalar olabilir. İşlerinizi gün içinde bitirmeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde kafa karışıklığı içinde olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Yakınlarınızla ilgili yollar söz konusu olabilir. Bugün Ay'ın konumu, yakın ilişkilerinize duygusal bir şekilde yaklaşmanızı sağlıyor. Onların problemleri sizi fazlasıyla meşgul edecek. Kardeşlerinizle işbirliği içinde olacağınız bir gün. Kendinizi üzecek konulardan uzak kalmaya çalışmalısınız. Güven duygusuna ihtiyacınız var.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Güne motivasyonunuz düşük olarak başlamayın. Negatif tarafları, hataları görme eğilimindesiniz. Sorunlu işler, gecikmeler hevesinizi kaçırmasın. Sadece önünüzdeki yığına değil, ardınızda bıraktığınız güzel işlere de bakın.

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkileriniz, partneriniz, dostlarınız ve ortaklarınızla ilgili konular önplana çıkarken, akşamüstünden itibaren etkili olan Ay Merkür karesi ile özel hayatınızda iletişim problemleri yaşayabilir, fikir ayrılıklarının getirdiği konuları çözümlemeye çalışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

MADDİ konularda istediğiniz sonuçları almanız zaman alabilir. İsteklerinizde acele etmeyin ve yatırımlarınızı gözden geçirin.

21 Nisan 2015 Salı Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 21 Nisan 2015 Salı günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!