Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Mayıs 2015 Salı Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, içinize kapanmak ve duygularınızı saklamak sevdiğiniz kişiyi şaşırtabilir. Gizli duyguların çekimine kapılabilirsiniz. Siz inanmasanız da çevrenizde sevilen biri olduğunuzu aklınızdan çıkartmayınız.. Yinede herkese güvenip sırlarınızı onlara açmanız doğru olmuyor. Kolayca aldanabilir aldatılabilirsiniz..

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Bazı kişilere planlarınızı veya yapmak istediklerinizi anlatmanız zor olabilir. Günlük burç yorumları Ancak, siz şimdiden bir ön hazırlık yapsanız veya kafanızda neler yapacağınızı tasarlasanız iyi olur. Zira, şöför geldiğinde gideceğiniz yerin adresini biliyor olmanız gerekecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Neptün’le olumsuz açı yapıpı, yarın, geri giden Merkür’le bir araya gelecek olan Mars, plansız, tedbirsiz veya detaylara odaklanmadan yapılabilecek işlerde sıkıntılara neden olabilir 7 gün boyunca. Her tür aldanma, yanılma, yanıltılma riskine karşı tedbirli olmakta hareket etmekte fayda var. Dalgınlıklar, unutkanlıklar, kararsızlıklar, konsantrasyon bozuklukları veya bazı durumlarda zehirlenmeler de bu açının diğer bir etkisi olabilir. Bir an bir şey yapmaya karar verip birden yerinizden kalkamayacak durum alıyorsanız, sebebi Neptün. Dün yazdığım ilişkilerde gerilimi, ani hareketleri, asiliği veya aşırı özgürlük arzusunu tetikleyen etkiler de devam ediyor(yazıyı instagram.com/niobeaslitemel adresinden ya da hurriyetsosyaldeki )bulabilirsiniz. Günü basit planlar yaparak geçirmek lazım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Gelecek beklentilerinizle ilgili hedefleriniz için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Dernekteki işlerinizi toparlamanızda fayda var. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerlediğinizi hissedebilirsiniz. Gün içinde iletişimle ilgili problemler canınızı sıkabilir. İş hayatınızla ilgili risk almaya açık zamanlar içindesiniz.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Ay'ın konumu, iletişim evinizi etkiliyor. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız fakat gizli korkularınızı yenmelisiniz. Düşündüğünüzü şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, gerekli enerjiyi toplamalı ve birlikte çalıştığınız kişilerden yardım almalısınız. Her şeyi tek başınıza yapmanız çözüm değil.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün içinde kalabalık ortamlar, toplantılar, etkinlikler ve davetlerde yer alabilir, kariyer gelirlerinizle ilgili gelişmeler yaşayabilir, arkadaş çevreniz ve sevdiklerinizle keyifli ortamlarda bulunarak, mutlu bir gün geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

AŞK: İçinizde öylesine büyük coşku ve sevgi var ki onsuz bir dünya hayal edemiyorsunuz. Ancak bugün aranızda tatsız ve sert rüzgarlar esebilir. PARA: Alacak verecek işlerinizdeki tahsilatlarınız rahatlamanıza neden olacak. Aksiliklere rağmen kendinize olan inancınızı yitirmeyin. SAĞLIK: Bugün güçlü ve enerjik olmak için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Akşam saatlerinde ani bir alerjik reaksiyon oluşabilir.

26 Mayıs 2015 Salı Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Mayıs 2015 Salı günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!