Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

26 Kasım 2015 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, güzel bir gün olacak bu. Alınganlığı bir tarafa bırakmalısın. Sana gülen yüzler gerçek dostluğun simgesi olabilir. Çalışma hayatında ufak bir değişiklik olabilir. Bu fırsatı görmemezlikten gelmemelisin. Daha çok kalbinin sesini dinleyerek yaşamayı sürdürüyorsun güzel sanatların her dalında çalışabilir ve başarılı da olabilirsin.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Çözmek için ciddi ve gerçekçi seçenekler bulunması gereken problemler söz konusu olabilir. Günlük burç yorumları Dolayısıyla, geçici, genel geçer çözümler üretmek zaman kaybından başka bir anlama gelmeyecektir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karmakarışık durumlar, fikir değişiklikleri, yanıltıcı bilgiler, yanıltıcı kişiler, yanlış haberler(medya ve sosyal medyadakiler dahil) ve sürekli değişen bilgi ortamı kafamızı karıştırabilir. İşin en kötüsü ortaya atılan bir haberin veya bilginin hızla yayılması olacaktır ki, bu da ne yapılacağına karar vermeyi iyice zorlaştırır. Ya da kendi fikirlerimiz sıklıkla değişebilir veya belirsizliklere bağlı endişelere kapılabiliriz ya da kendi kendimizi ve inandıklarımızı veya hayat görüşümüzü sorgulayabiliriz. En güzeli birkaç gün için düşük profil çizmek ve fikirler netleşene ya da bilgiler kesinlik kazanana kadar harekete geçmemek olacaktır. Uluslar arası konular, inançlar veya ideolojilerle ilgili başlıklar da yine gündemde sıklıkla yer alabilir bugünlerde. Ani tepkiler vermekten, sert açıklamalardan ve sözel tartışmalardan kaçınmakta fayda var bugünlerde. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Bugün tam bilemediğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Umut ettiğiniz şeylerden dolayı hayal kırıklığına meyilli olabilirsiniz. Söylenti ve dedikodulara karşı dikkat etmenizde fayda var. Bazı olayları kabullenme içine girebilirsiniz. Tartışmalara karşı duyarlı olun. Olayları kendi akışı içinde görmek, fedakarlıkta bulunmak gerekebilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bugün Ay rsquo;dan aldığınız olumlu etkiler sayesinde birlikte çalıştığınız kişilerle, içsel bir denge kurmanın hazzını yaşayacaksınız. Kişisel zevklerinizde aşırılığa kaçmamalı ve isteklerinize belli bir sistem getirmelisiniz.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Radikal Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Sizi etkileyecek biri ile tanışacaksınız. Bu arada planlarınıza başlamanın tam zamanı. Geç kalmadan uygulayın. Bu üstlerinizin de hoşuna gidecek.

26 Kasım 2015 Perşembe Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 26 Kasım 2015 Perşembe günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!