Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

10 Aralık 2016 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Ay Balık burcundan Koç burcuna geçecek. Akşam saatlerinde Ay’la Mars’ın zıt konumu nedeniyle stresin artabilir. Kendini yeni durumlara göre ayarlamalısın. Korkmaya hiç gerek yok zira her şey senin için çok daha iyi olacaktır. Harekete geçmek için tereddüt göstermemelisin. Başkalarının gücü ve başarıları seni ürkütmemeli.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Hayatta daima pratik ve dinamik olmasınız. Şu birkaç işleriniz yoğunlaşabilir. Günlük burç yorumları Hepsine yetişemeyeceğiniz için bazılarına hayır demeniz daha doğru. Yeni yöntemler gelecek planlamanız için çok daha verimli olabilir.Akşam üzerine yaklaşan saatlere kadar bazı belirsizlikler, isteksizlik veya kararsızlık şeklinde durumlar söz konusu olabilir. Hafta başında yazdığımız kalıcı yenilikler yapma, kişisel gelişimimize özen gösterme, yeni bilgiler edinme türünde olaylara açık günlerdeyiz. Aynı zamanda ruhsal anlamda büyümeye açık, spritüel konularda gelişmelerin ön planda olabileceği, yaratıcılığın yüksek olduğu veya motive konuşmaların ve fikir alışverişlerinin yapılabileceği günlerdeyiz. Sadece gece yarısında ilişkilerde uyumsuzluklar veya stresli durumlar söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Günün ilk yarısında oldukça aktifsiniz ancak biraz daha sabırlı olun. Öğle sonrasında arkadaşlarla keyifli zamanlar olabilir.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

İşini ciddiye almayanlarla münakaşaya girebilirsin. Çevrende bahaneler öne süren kişiler olabilir.

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Yengeç Burcu Sözcü Yorumu

Arkadaşlıklar başta olmak üzere tüm kurumsal ilişkilerinizde sağduyu, merhamet, yardımlaşma ve şefkat duygularının varlığını hissetmeye devam edeceksiniz.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

Çevrenizdeki insanları özenle seçiyor ve yeni dostluklar kurmak istiyorsunuz. İş yaşamınızdaki başarınız bu durumdan kaynaklanıyor. Gelirinizde de artışlar olacak.

10 Aralık 2016 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 10 Aralık 2016 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.
Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!