Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları

25 Ekim 2014 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu

Sevgili Yengeç, Ay yengeçten geçiyor ve diğer planetlerle senin için güzel ilişkiler oluşturuyor o halde. Her yaşananlara rağmen olumlu sonuçlara ulaşman yine de mümkün. Çalışmalarını sürdür. Uzun zaman bir tembellik ve ihmalkarlık devresinden sonra biraz da zahmete girmek zor olsa da yapmalısın. Aşk konusunda da durum bundan farklı değil.

Yengeç Burcu Hurriyet Yorumu

Mevcut gezegen etkileri nedeniyle aslında durumun gerektirmediği adımlar atabilirsiniz. Günlük burç yorumları Bu tür motivasyonlara kulak asmamak için, tüm dikkatinizi neler olup bittiğine vermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Sizin için çok önem taşıyan belli bir fikire, pozisyona, plana veya programa bağlı kalma isteğiniz (aslında işiniz, aşk hayatınız veya aile ilişkileriniz v.b açısından iyi olmayacağına dair işaretler olsa bile)çok normal. Ancak, yine de bazı öneri veya tavsiyelere de kulak vermeniz istediğiniz alanlarda ya da konularda daha hızlı ilerlemenize yardım edebilir. Önerilere kulak verin. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Milliyet Yorumu

Sezgilerinizin ve yaratıcılığınızın arttığı bir gündesiniz. Bu güçlü etki çalışmalarınıza da yansıyacak. Borsadaki girişimlerinizden kazançlarınız olabilir. Öte yandan romantik ilişkileriniz için biraz zor koşullar gözüküyor. Duygusal inatlaşma içine girme eğiliminde olabilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere zor durumlara sokmayın.

Yengeç Burcu Sabah Yorumu

Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işlerin birikmesine meydan vermemelisiniz. Bugün, disiplinli davranmakla bir çok başarıyı garantileyebilirsiniz..

Yengeç Burcu Vatan Yorumu

Önümüzdeki haftalar çocuğunuzla alakalı şeylere odaklanabilirsiniz. Ailevi konularda her zamankinden daha çok, karşılıklı alışveriş halinde olacaksınız. Siz ona rehber, o da size çocukça doğallık nasıl oluru öğreten olacak.

Yengeç Burcu Posta Yorumu

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Takvim Yorumu

GECİKMİŞ ödemeleriniz karşınıza çıkabilir. Bu da biraz canınızı sıkacak gibi. Yakın dönemde çok fazla masraf yapmamaya özen gösterin.

25 Ekim 2014 Cumartesi Yengeç burcu günlük burç yorumları. Günlük burç yorumunuz bugün neler söylüyor? 25 Ekim 2014 Cumartesi günü Yengeç burcu için nasıl geçecek? Burcunuza özel günlük yorumuz ve gazetelerden derlenen günlük burç yorumları.

Günlük Burç Yorumları

Editörlerimizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!