Akrep Burcu 2018

Akrep Burcu 2018

Akrep Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Akrep burcu, 2018 yılında hayatınızda güzel ve özel gelişmeler sandığınızdan veya beklentilerinizden daha fazla olacak gibi duruyor. Uzun süredir yaşantınızda bir hareketlilik ve karmaşıklık söz konusu. Hayatınızın hangi alanına yetmeniz gerektiğine veya nasıl adımlar atabileceğinize bir türlü karar veremiyordunuz ve bu da aksaklıkların daha zorlayıcı olmasına neden oluyordu. 2018 yılında geçen yıla oranla biraz daha az kısıtlanacaksınız. Daha da fazla gelişim göstereceğiniz bir dönem var önünüzde. Doğru değerlendirmeler ile mutlu, huzurlu ve rahat bir yıl geçirebilirsiniz.

2018 yılının ilk zamanlarından itibaren değişimi fazlasıyla hissedeceksiniz. Bu süreç içerisinde bazılarınız iş değişikliğine bazılarınız da ev değişikliğine yönelecek. Tüm bu değişimler sizi az da olsa uğraştıracak. İş değişikliği gibi bir duruma yöneldiğinizde gerekli prosedürleri yerine getirirken yorulacaksınız. Ev değişikliğini arzu ediyorsanız da toplama, taşıma ve yerleştirme durumları sizi zorlayabilir.

Fark ettiyseniz eğer tüm bu zorluklar tatlı zorluklar olacağı için yavaş yavaş ve keyif alarak yaptığınızda mutlu olabilirsiniz. 2018 yılının ilk aylarında uzun süredir arkadaşınız olan kişiyle aranıza biraz olsun soğukluk girecek. Başkalarından kaynaklı söylemleri dikkate alırken biraz daha özenli olabilirsiniz. Kafanızda kurduklarınız ve düşündükleriniz dostunuz olan kişinin sergilediği davranışlar olmayabilir.

Arkadaşınız olan kişinin size yanlış yaptığını, sizin ona verdiğiniz değeri onun size vermediğini düşünüyorsanız mutlaka kendi başınıza kararlar almak yerine arkadaşınızı karşınıza almalı ve düşüncelerinizi aktarmalısınız. Sosyal ve arkadaşlık anlamında hata yapmanız çok da fazla büyütülecek bir şey değil aslında bir arkadaş gider bir arkadaş hayatınıza katılır ancak dostluğun kıymetini bilmeniz şart.

2018 yılında hayatınızda mutlaka yakından takip etmeniz gereken şartlar olacak Akrep burcu. Hayatınızın belirli noktalarında da olgun ve profesyonel bakış açısına sahip olmanız gerekiyor. Burcunuzun özelliklerinden dolayı şu an sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilemeyip hep daha fazlasına uzaklaşabileceğinizi de biliyorsunuz. Aslında şu an sahip olduklarınızın değerini bilmeniz çok daha iyi olacaktır.

Akrep burcu, 2018 yılında hep daha iyisine sahip olmak isterken hali hazırda sahip olduklarınızı riske atma ihtimaliniz var. Mutlaka elinizden gelenin en iyisini yapacak ve ortaya bir mücadele koyacaksınız ancak özellikle iş hayatınızda bu tarz adımlar atacaksanız da kayıplar daha da zor olabilir. Hayatınızın her alanını genel olarak değerlendirmek gerekirse, hayal kırıklığı yaşayacağınızı söylemek güç olacaktır.

Kaçınılmaz olaylara kendinizi hazırladığınız ve aklınızın bir köşesinde bazen sorunlarla karşılaşabileceğinizi aklınızda bulunduruyorsanız daha az yıpranacaksınız. Karşınıza çıkabilecek her şeye pozitif bakış açısı ile yaklaşmalısınız. Bu tarz yaklaşımlarınız eğitim veya iş hayatınızda sizin üstün performans sergilemenize biraz olsun yardımcı olacaktır. Ayrıca, yılın genelinde hislerinizi de dinlemeyi öğreneceksiniz.

2018 yılında artan performansınız sayesinde üstünüz olan kişilerin veya başka şirketlerin dikkatlerini üzerinize çekebilirsiniz. Belki de uzun süredir beklediğiniz ve hayal ettiğiniz çalışma hayatınıza sizi ulaştıracak olan iş teklifini bu yıl içerisinde alabilirsiniz ancak şu an çalıştığınız yerde de şartların iyi olduğunu düşünürsek, karar vermekte zorlanacak ve değer verdiğiniz kişilerin önerilerini dinleyeceksiniz. Son kararı kendiniz vereceksiniz Akrep burcu, bunu unutmayın.

2018 yılında kafanız sadece iş ile ilgili konularda değil aşk ve ilişki hayatınızda da karmaşık olabilir. Duygularınızın sürekli olarak farklılık gösterme ihtimali var. Yılın ilk zamanlarında birlikteliğiniz varsa gizli saklı düşüncelere yönelmek yerine partnerinizle paylaşımda bulunmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. İç dünyanıza kapandığınız sürece ilişkinizden uzaklaşmanız gayet normal ancak siz bunu istemiyorsunuz.

Akrep burcu, 2018 yılının başlarında birliktelik yaşadığınız kişiyle yaşanabilecek sorun ve sıkıntıları sadece partnerinizle çözümlemeye çalışın. Haklı olduğunuzu düşündüğünüz konularda bunu partnerinize aktarırken daha anlayışlı bir dil kullanmalısınız. Suçlayıcı ve kötüleyici sözler sarf etmeniz, partneriniz hatasını fark etse dahi inatla hatalı değilim demesine neden olabilir. Söz konusu aşk olduğunda dikkatli olun Akrep burcu.

Partneriniz yoksa da yakınlık duyduğunuz kişiye karşı mutlaka hislerinizi sorgulamanız gerekiyor. İç dünyanızda ne hissettiğinize karar verebilirseniz karşınızdaki kişiye de ona göre davranırsınız. Belki aşk sandığınız şey sadece bir heves ya da sadece bir heves sandığınız şey aşk olabilir Akrep burcu. Hisleriniz tabii ki önemli ancak karşınızdaki kişinin duygusal açıdan sorun yaşamaması sizin açınızdan daha önemli olmalı Akrep burcu.

Hayatınızın herhangi bir bölümünde sizi rahatsız eden veya baskı altında hissetmenize neden olan herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ne olursa olsun bir taraftan tamamen uzaklaşıp diğer tarafa yoğunlaşmamalısınız. Bu tarz davranışların duygusal açıdan size zarar verebileceğini iyi biliyorsunuz. Öyle ki, sadece aşk hayatınıza odaklanırsanız iş hayatınızda sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızı bir düzene sokmalı ve her gün ne yapacağınızı planlamalısınız.

Akrep burcu, 2018 yılında bir ilişkiye başlasanız ya da yeni bir işe girseniz de bunun uzun süreli olacağını bilmelisiniz. Hayatınızda ayak uyduracağınız ve sizi iyiden iyiye heyacanlandıracak gelişmelerle karşılaşacaksınız. Fırsatlarla ilgili olarak 2018 yılında tam anlamıyla bolluk var Akrep burcu. Fırsatların çoğunluğunu değerlendirmek isterken de iletişim yeteneğine ihtiyacınız var.

2018 yılında aşk hayatınız sizi pek fazla zorlamayacağı için iş hayatınıza daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Yılın genelinde, hayatınızın her alanında faydalı ilerlemeler kaydedeceksiniz. Enerjinizin yüksek olması da bu açıdan fazlasıyla önemli olacak. Dolayısıyla 2018 yılında sağlığınıza geride bıraktığımız yıllardan daha fazla ihtiyacınız olabilir Akrep burcu. 2018 yılında önceliğiniz sağlık olmalı.

Sağlığınız yerinde olduğu sürece ortaya bir mücadele koyabilir, çaba gösterebilir ve zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Burcunuzun özelliklerinden dolayı soğuk algınlığına yakalanma ihtimaliniz diğer burçlara oranla biraz daha yüksek. Dikkatsiz davranıyorsunuz... Vitamini bol gıdalar tüketmeye özen gösterin. Yediklerinizin ve içtiklerinizin sindirim sisteminize zarar göstermeyeceğine dikkat edin.

Akrep Burcu 2018. Burçlar Akrep 2018, Akrep burcu 2018.