Aslan Burcu 2015

Aslan Burcu 2015

2015 yılında transitler var ve bu transitler size etkileşimde bulunacak. Aldığınız güçlü etkiler ev ve iş hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyecek. Bu alanlarda yeni ufuklara sahip olacak ve yenileneceksiniz. Hayata bakış açınızda, geride kalan yıl içerisinden başlayan ve belki de hala devam eden değişim söz konusu. İlk başlarda bu değişimin farkında olmak zordur, ani ve etkili bir şekilde başlar. Uranüs, yabancılarla iletişim konusunda sizi etkiliyor. Hayatınıza yeni insanlar girebilir, değişiminize son derece yardımcı olabilir. Yeni fikirler ve çok farklı ümitler söz konusu olacak. Gündeminize sürekli olarak farklı konular geliyor. Bunun sonucunda hem ilişkinize hem de olaylara bakış açınız kökten değişim göstermekte.

2015'te, düşüncelerinizi değiştirecek ve sizi son derece özgür kılacak gelişmeler yaşanacak. Bu konuda ki sürprizler, 2015 yılında hiç eksik olmayacak. Özellikle 23-31 Temmuz arasında dünyaya gelen Aslanlar, Uranüs'ün sağladıklarını en iyi ve etkili biçim de kullanabilecek. Özgürlüğü, gerçekleri ve aydınlanmayı sağlayan Uranüs'tür. 2015 yılı içerisinde hayatınıza yeni insanlar girecek, bu durum sizi heyecanlandıracak ve hevesli olmanızı sağlayacak. Belki de şimdiye kadar denemediklerinizi, bu yıl içerisinde deneyebilirsiniz.

Jüpiter, genişlemeyi, öğrenmeyi ve fırsatları temsil eder. 2015 yılı içerisinde size farklı farklı fırsatlar sunacak. Haziran 2015'e kadar bu etkileri fazlasıyla hissedeceksiniz. Özellikle mesleki alanda, hedefleriniz konusunda size destek çıkacak, güçlü kişi veya kişilerle tanışabilirsiniz. Maddi anlamda beklentileriniz var ise, bu dönem içerisinde beklentilerinizin karşılığını alabilirsiniz. Haziran ayına kadar dönemde, yaptığınız iş açısından ön plana çıkabilir, tanınan kişi olabilirsiniz. Ödüllendirilmenizi sağlayacak çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız. Ünvanınızın yükselmesini istiyorsanız, karşınıza çıkan fırsatlar konusunda kararlı olmalısınız. Özellikle Mart 2015 dikkat çekici bir dönem.

Haziran 2015'ten sonra Jüpiter'in etkilerini yoğun bir şekilde hissedeceksiniz ancak bu sefer hayatınızın farklı bölümlerinde size etkiler sağlayacak. Umutlarınız yeşerecek, beklentileriniz daha da artacak. Hal böyle olunca, 2015 yılının ikinci altı aylık döneminde hayata bakış açınız olumlu düzeyde değişebilir. Koşullar açısından zengin bir dönem olacak. Jüpiter aynı zamanda sosyal yaşantınıza da etkilerde bulunacak. Yabancılarla ilişkiler ve eğitim konusunda olumlu etkiler alacaksınız. Yeni ve farklı açılımlar söz konusu... Kuracağınız ya da var olan arkadaşlıklar daha keyif verici olacak ve bu konuda canlanacaksınız. İş açısından da sizi etkileyecek takım çalışmaları ve eğitsel durumların içerisine girebilirsiniz. Haziran 2015'in sonralarına doğru daha realist bakış açısına sahip olmanız gerekiyor.

Satürn, Ekim 2015'e kadar büyük değişimler yaşamanıza neden olacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde geçerli olan temalar, 2015 yılında da aktif bir şekilde devam ediyor. Bu dönem içerisinde hem özel hem de iş hayatınızda daha diplomatik, dikkatli ve dengeli olmalısınız. Satürn düşünceleriniz ve eğitsel konularda sorumluluk yükleyecek. Eğitim hayatına devam eden Aslan burcu insanları, düşüncelerinizi daha somut bir şekilde ortaya koymalısınız. Öğrenmeniz gereken pek çok ders var.

Satürn, 2015 yılında düşüncelerinizin daha gerçekçi olmasını sağlayacak. Aile, yakın çevre ve ilişkileriniz açısından var olan sorumluluklarınız, düşünceleriniz açısından büyük bir yere sahip. Bu dönem içerisinde hem görüşlerinizi hem de sözlerinizi daha gerçekçi ifade etmeli, dengeli ve objektif olmalısınız. İlişkileriniz söz konusu olduğunda sorumlu ve akılcı olacaksınız. Uzun süredir bu kadar köklü temeller atılmamıştı. 2015 yılında gerçekleşecek bu temeller, hayatınızı bambaşka noktalara taşıyabilir.

2015 yılının gelmesiyle beraber hem iş hem de aile ve ev konularında beklenmedik, engellenemeyecek değişimler de gelmeye başladı. Kısa süre içerisinde siz de bu durumun farkına varacaksınız. Ekim 2015'ten sonra, hayatınızın önemli noktalarında bitişler ve devamında yeni başlangıçlar yaşanacak. Ev hayatınız, arkadaşlıklarınız ve yerleşiminiz, Satürn'ün etkilerinden kaynaklı olarak yeni bir aşamaya geçecek. Bu dönem içerisinde iş değiştirmek isteyebilir, geleceğiniz için köklü ve sağlam temeller atabilirsiniz. Ev ve aileden kaynaklı sorunları ortadan kaldırmak adına daha güçlü ve soğukkanlı olmayı öğrenmelisiniz.

Bazı Aslan burcu insanları özellikle aile konularında yeni sorumluluklar üstlenebilir. Aldığınız etkiler, 2015 yılının tamamında sizi fazlasıyla meşgul edecek. Aslında bunun, yeni bir dönem olduğunu söylemek gerekiyor. Bu yılın sonuna kadar yeni ve farklı koşullarla karşılaşacaksınız. Yeni süreç içerisinde hem aile hem de evle ilgili konularla fazlasıyla ilgileneceksiniz. Ayrıca iş konusunda da bazı durumlar yaşanacak ve geri dönüşü imkânsız olabilir. Bu dönem içerisinde hayatınızı ilgilendiren büyük dönüşümler yaşanacak ve bir dizi testten geçeceksiniz. Yaşanacak yenilik sizi korkutmasın. İçinizde var olan gücü olduğu gibi açığa çıkarmalısınız.

Plüton, geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde hem çalışma hem de aile ortamınızda büyük değişikliklere neden oldu. Aynı zamanda bu konularla yakından mücadele etmek zorunda kaldınız. 2015 yılının gelmesiyle, siz de yaşanan bu sürece alışmış olacaksınız. Söz konusu iş ve çalışma ortamı olduğunda disiplini elden bırakmayacak, daha mücadeleci ve planlı olacaksınız. Haziran ve Ekim 2015 ayları arasında, meslek hayatınızı ilgilendiren konularda değişim yaşanabilir. Bunun sonucunda bakış açınızın büyük oranda değişeceğini söyleyebiliriz.

Aldığınız etkiler ve yaşadığınız değişiklikler aslında çalışma tarzınızın değişmesini ve yenilenmesini sağlayacak. İş hayatınız açısından belirsizlik söz konusu olabilir. Ekim 2015'ten sonra, hayat ve kariyer hedefleriniz de kaçınılmaz yenilenme söz konusu olacak.

Neptün, 2015 yılı içerisinde hem parasal konularda hem de ilişkilerinizde daha realist olmanızı sağlayacak. Bu durum, özellikle finansal durumunuzda yaşanacak. Haziran ayından sonra, yatırımla ilgili konularda parlak fikirlerle karşılaşabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmanız gerektiğini belirtmek gerekiyor. Detaycı ve önlemci olmanız, size fayda sağlayabilir. Riskli ve hayal üzerine kurulu konularda, sizi tam anlamıyla kurban durumuna düşürebilecek gelişmeler yaşanabilir.

2015 yılını sağlık açısından da olumlu geçirmek istiyorsanız, dengeli beslenmeli ve zevkler konusunda aşırıya kaçmamalısınız. Hareketli yapıya sahipsiniz ve yine bu yıl içerisinde iş, aşk ve aile konularından dolayı sürekli çabalamak zorunda kalacaksınız. Bu durum enerjinizin düşmesine neden olabilir. Kendinizi güçsüz ve yetersiz hissetmek istemiyorsanız, sizi güçlendirecek aktivitelerde bulunmalısınız. Unutmayın, her şeyin başı sağlık!

Aşk, 2015 yılında kafanızı fazlasıyla meşgul edecek gibi duruyor. Hayatınızın yenilenecek olması, duygularınızın da değişmesine neden olabilir. Birlikteliği olan kişiler, partneriyle aralarındaki bağın artık çürüdüğünü düşünüyorsa, bu yıl birlikteliklerini rahatlıkla bitirebilir. Birlikteliği olan, olmayan kişiler için 2015 yılında çok fazla fırsat olacak. Aradığınız aşkı bulma ihtimaliniz de çok yüksek. Yine de yanlış kararlar vermekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu 2015. Burçlar Aslan 2015, Aslan burcu 2015 falı.