Aslan Burcu 2018

Aslan Burcu 2018

Aslan Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Aslan burcu, 2018 yılında burcunuzda yaşanacak olan gelişmelerin genel olarak gezegenlerden kaynaklanacak olacağını söyleyebiliriz. Aslında geride bıraktığımız yıl içerisinde çoğunlukla durgun dönemler geçirmiştiniz. Durağan ve sakin geçen zamana adapte olmakta zorlandınız. Bunun nedeni ise, burcunuzun özelliklerinden dolayı sizin her açıdan hareketli bir karaktere sahip olmanız. Geçen yıl sakinliğe alışmak zorunda kaldınız, bu yıl ise tekrardan hareketliliğe alışmak zorunda kalacaksınız.

Aslan burcu, 2018 yılında geçen yıla oranla biraz daha az sorun ve sıkıntıyla karşılaşacaksınız. İstediklerinizi hayata geçirmek isterken sizi engelleyecek pek bir şey olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Çalışırken, eğlenirken, eğitim hayatınıza devam ederken veya aşk hayatınıza vakit ayırırken hiç zorluk yaşanmayacak desek yalan söylemiş olur ancak bu konuda içinizi rahatlatacak gelişmeler ise sorunların çözümleme noktasında kolay olacağı.

Siz, sürekli hareketlilik ve değişim istiyor gibi görünseniz de aslında pek değişim olması taraftarı değilsiniz Aslan burcu. Şartların bu dönem içerisinde sizin yanınızda olacak olması kurulu düzeninizde köklü değişiklikler olmayacağı anlamına gelmekte. Yaşantınızın herhangi bir noktasında adapte olmadığınız şartlar varsa yılın ilk zamanlarında ayak uydurmaya başlayacaksınız. Kontrol sizin elinize geçiyor Aslan burcu.

2018 yılında geçen yıl yapmış olduğunuz hataları tekrar etmediğiniz takdirde faydalı bir sürece gireceksiniz. Belki de 2018 yılında sizin en büyük yardımcınız hisleriniz olacak Aslan burcu. Yoğun bir döneme girdiğiniz için hislerinizi dinlemeniz gereken zamanlarla da karşılaşacaksınız. Yüzünüzü güldürmeyen, sizi engellediğini düşündüğünüz durumlarda mutlaka sakin kalmalı ve acemice davranmayı bırakmalısınız.

2018 yılının genelinde sergileyeceğiniz davranışların hayatınızda ufak tefek de olsa değişim getireceğini bilmelisiniz. Hayatınızın olumlu anlamda değişmesini arzu ediyorsunuz ve isteğiniz yerini bulacak Aslan burcu. Sorunlar ve sıkıntılar siz ne kadar kaçsanız da başta da söylediğimiz gibi mutlaka karşınıza çıkacak ancak yıldırı ve yıpratıcı olmayacağını bilmelisiniz. Yaşınız kaç olursa olsun Aslan burcu, 2018 yılında da gelişim göstereceksiniz.

2018 yılını arzu ettiklerinize sahip olacağınız yıl olarak görebilirsiniz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları iş, özel, eğitim, aşk veya aile hayatınızda tekrardan yapmadığınız sürece belki de tüm burçlar arasında en sakin, en huzurlu siz olacaksınız. Hala geçmişin izlerini üzerinde taşıyan, kendilerini bir türlü olumsuz duygulardan kurtaramayan Aslan burcu insanları var ise, başarısız olmanız kaçınılmaz.

Aslan burcu, 2018 yılında geride kalan yılı nasıl geçirdiğinizin pek bir önemi olmayacak. Önemli olan şey, geçen yıl içerisinde iyi veya kötü karşılaştığınız hemen her şeyden ders çıkartıp, çıkartmadığınız. Hayatınıza girecek insanlara üzerinizde hali hazırda bulunan baskı ile yakınlaşırsanız, karakteristik özelliklerinizi karşı tarafa net olarak yansıtamayacağınızı görmelisiniz. Yani, kendinizi yanlış tanıtabilirsiniz.

Özellikle 2018 yılının ortalarına kadar tekrardan bir hata yapmamaya çalışmalısınız. Bu anlamda iş veya eğitim hayatınız ön plana çıkıyor. İş veya eğitim birlikteliklerinizde sakin kalmalısınız. Her şeyin mükemmel olmasını arzulayan bir yapıya sahipsiniz ancak bunun hemen olmayacağının bilincinde olacak bir burçsunuz siz. İş hayatınızda veya aşk hayatınızdaki birlikteliklerin sağlam temeller üzerine inşa edilmesine özen gösterin.

Aslan burcu, 2018 yılının ilk yarısında aşk hayatınızda ayrılık gibi bir gerçekle yüzleşme durumunuz var ancak bu genel olarak genç yaşlarda olan ve birlikteliğini kuralı çok olmayan Aslan burcu insanlarını vuracak. Rüzgarlar tersine esiyor Aslan burcu ve aşk hayatınızda olayları yakından takip etmediğiniz, ince eleyip, sık dokumadığınız ve ayrıntıları gözden kaçırdığınız sürece de rüzgarı lehinize çevirme ihtimaliniz pek yok.

Lider özelliklerinizi işinize geldiği zaman değil sürekli olarak kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Bu süreç içerisinde halen daha devam eden bir ilişkiniz varsa sadece kendinizin değil karşınızdaki kişinin de yıpranmamasına özen göstermelisiniz. Herhangi bir ayrılık yaşanırsa hissedeceklerinizin uzun süreli olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kısacası, ayrılığı atlatmanız çok kolay olacak.

2018 yılının ilk yarısında bir ayrılık yaşanırsa çok geçmeden yeni bir ilişkiye adım atacaksınız ancak bu konuda sizi uyarmamız gerekiyor. Geçmiş birlikteliğinize halen daha derin hisler besliyorsanız, severim veya ileride bağlanırım diyerek bir ilişkiye başlamamalısınız Aslan burcu. Bir ilişkiye başlarken asıl amacınız yalnızlığınıza son vermek olmamalı. Bu kötülüğü ne kendinize ne de karşınızdaki kişiye yapın.

Aslan burcu, her zaman olduğu gibi sizin veya sizi etkileyecek bir kişi bulmanız zor olmayacak ancak 2018 yılının ikinci yarısında kurulacak bir ilişkinin daha sağlam ve ileriye yönelik olma ihtimali daha yüksek. Başta da belirttiğimiz gibi Aslan burcu, hisleriniz sizin en büyük yardımcınız. Kimseye bir şey ispatlamak zorunda değilsiniz. Doğru kişiyi bulduğunuza inandığınızda da her şartta ve koşulda yanında olmalısınız.

2018 yılında aşk veya aile hayatınızda yaşanabilecek olumsuzlukları doğrudan iş ve kariyer hayatınıza yansıtmamaya çalışmalısınız. Her zorlukla kendi başınıza mücadele edemeyeceğinizi için iş ve kariyer hayatınızla ilgilenirken kendi başınıza sorun ve sıkıntılar yaratabilirsiniz. İş hayatınıza odaklanmak istiyorsanız bu engelleyecek her türlü olumsuzluğu hayatınızdan çıkartmanız gerekiyor. En başta dediğimiz gibi iş hayatınızda sakin kalmalısınız.

Çalışmalarınızı hayata geçirirken, her şey tamam, şimdi harekete geçebiliriz dediğiniz zamanlarda mutlaka geriye dönmeli ve yaptığınız işi tekrar tekrar kontrol etmelisiniz. Aksine sergileyecek olduğunuz her türlü yaklaşımın iş ve kariyer hayatınızı riske atacağını unutmamalısınız. Amacınız ve hedefiniz öncelikle hali hazırda devam eden iş hayatınıza sahip çıkmak olmalı. Sonrasında fırsatları değerlendirebilirsiniz.

2018 yılında maddi konularda pek fazla kafanız karışmayacak. Zorluk çektiğinizi pek görmeyeceksiniz. Finansal durumunuz, maddi durumunuzla bağlantılı olacak. İş ve kariyer hayatınız genel olarak 2018 yılında iyi geçecek Aslan burcu ancak hem iş hem de özel hayatınızda güzelliklerle karşılaşmak için en çok neye ihtiyacınız var? Bunun cevabı tahmin ettiğim gibi sağlık dışında her şey olabilir Aslan burcu.

Sağlığınızı önemsememeye daha ne kadar devam edeceksiniz Aslan burcu. Şimdiye kadar karşılaştığınız sağlık sorunlarının asıl sebebi sizin tedbirsizliğiniz değil mi? Aslında siz de gerçeklerin farkındasınız... 2018 yılında sağlığınız açısından tehdit oluşturan büyük etkiler almıyorsunuz ancak fiziksel olarak artık eskisi kadar güçlü olmadığınızın da farkında olmalısınız. Güçlenin Aslan burcu... Hayatınızın her alanında başarı istiyorsanız buna mecbursunuz.

Aslan Burcu 2018. Burçlar Aslan 2018, Aslan burcu 2018.