Balık Burcu 2015

Balık Burcu 2015

Neptün, 2015 yılında, siz hızlı bir şekilde fark etmeseniz dahi, hayatınızda yepyeni bir dönemin başlamasına neden olacak. Neptün'ün hangi ve nasıl tema içerisinde olduğunu kestirmek oldukça zordur. Siz de burcunuzdan dolayı hayalci, kolay etkilenen, yumuşak ve arayış içinde özelliklere sahipsiniz. Neptün, 12 yıl boyunca farklı farklı konuları değişik ve farklı yollarla karşınıza çıkartacak. Zaten var olan hayalcilik, yaratıcılık ve sezgileriniz, Neptün'den kaynaklı olarak daha üst seviyelere ulaşacak. Hayal gücü isteyen, yaratıcılık gerektiren ve izlenim isteyen konularda gelişim gösterebilirsiniz. Net bir şekilde bu durumun farkına varmanız çok zor olacak. Aldığınız etkilerin aşırı olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde dağılmanın söz konusu olabilir. Aldığınız etkiler karşısında vücudunuzun direncini üst seviyelere taşımalı ve son derece zinde olmalısınız. Neptün, sağlık konularına da dikkat çekiyor. Bağımlılığı olan kişiler, 2015 yılı içerisinde son derece dikkatli olmalı.

Neptün, 2015 yılı içerisinde engin hayal gücüne sahip olmanızı sağlayacak. Yardımlaşma arzunuz artacak, evrensel değerlere sahip olacak ve sezgileriniz artacak. Ruhsal anlamda yeni öğrenimler kazanacak, inandığınız konularda farklılık yaşayacaksınız. Kişiliğiniz de 2015 yılı içerisinde etkileşime uğrayacak. Bu yıl, ayağınız yere sağlam basmalı, en azından bir tanesi. Hayallere fazla dalmayın, 2018 yılına kadar olan süreçte, kurduğunuz hayallerden sert bir şekilde uyanabilirsiniz.

Neptün, 2015 yılı içerisinde kişisel enerjinizin ve yaratıcılığınızın artmasını sağlayacak, idealize edilmiş konularla ilgilenmenizi sağlayacak. Yaşayacağınız deneyimin güzel olacağını bilmeli, keyif almaya çalışmalısınız. Yine de bu konuda dikkat etmeniz gereken bir konu var, kendinizi kurban etmeyin ve biraz daha detaycı ve ayırıcı olun. Kötü alışkanlıklarınızdan, tembellikten, dağınıklıktan ve bağımlılıktan olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız. Bedensel olarak canlılığınızı yeniden kazanmalı ve canlı olmalısınız.

Satürn, Ekim 2015'e kadar önemli etkiler de bulunacak. Bu etkileşim, özellikle finansal durumunuz, ikili ilişkiler ve krediler konusunda önemli olacak. Aynı zamanda tüm bu alanlarda daha realist ve dikkatli davranışlar sergileyeceksiniz. Ekim 2015'e kadar, diğer insanların maddi durumuyla ilgilenmeniz gündeme gelebilir. Alacaklar, borçlar ve mirasla ilgili konularda soğukkanlı ve diplomatik olabilirsiniz. Kontrolü elinizde tutun ve bırakmayın.

Söz konusu maddi durum olduğunda, 2015 yılı içerisinde dikkatli ve dengeli olmalısınız. Ocak ve Nisan aylarında, özellikle iş ilişkileri ve evlilik açısından sıkıntılar, sürtüşmeler, engeller ve beklemeler meydana gelebilir.

Ekim 2015'ten sonra ise Satürn, sorumluluklarınızın artmasına, bu konuda son derece istekli ve rahat olmanıza neden olacak. Bu dönem içerisinde karşılaştığınız işlerden uzak durmayacak, yapacağınız işlerden son derece memnun kalacaksınız. Bu dönem içerisinde yabancılarla yapılacak işbirlikleri de gündeme gelebilir. Yüksel öğrenimine devam edenler, uluslararası konularla ilgilenenler ve medya alanında çalışanlar son derece şanslı olacak. Alacağınız etkiler sonucunda daha istikrarlı ve realist olacaksınız. Yılsonuna kadar olan süreç içerisinde Satürn, bahsettiğimiz konularda sorumluluklar almanızı ve deneyimler kazanmanızı sağlayacak. Sosyal hayata olan bakış açınız, hayat görüşünüz ve inandıklarınız değişim gösterebilir ve bu dönem içerisinde testten geçebilir.

Jüpiter, Haziran 2015'e kadar burcunuzla yakından ilgilenecek. Bu süreç içerisinde düşünceleriniz daha somut olacak, sanatsal olarak kazançlı işlerin içerisine girecek ve düşüncelerinizi geliştirme fırsatı elde edeceksiniz. Eğitim konusunda da pozitif gelişmeler yaşanacak. Ayrıca, kardeşlerinizden destek alacak, çevreniz canlanacak, daha hareketli olacak ve ilişkiniz konusunda uyumlu olacaksınız. Tüm bunlarda fazlasıyla şanslısınız. Haziran 2015'ten sonra da çok fazla hareketlilik olacağını söylemeliyiz. Yine de değişen şartlar, size güven vermeyen biçimde olabilir. Karşınıza çok fazla insan çıkacak ve hayatınıza yeni insanlar girecek. Bu durumun sürekli olarak değişim göstereceğini ve bu alanda son derece hareketli olacağınızı söylemeliyiz. Tüm bunlar, sizi aldatmak isteyen insanların hayatınıza girmesine, yalanlarla ve kötülüklerle uğraşmanıza neden olabilir, dikkatli olun.

2015 yılında dikkatli olmadığınız sürece hayal kırıklıkları yaşama olasılığınız çok fazla olacak. Haziran ayının son haftasında çok dikkatli olmanız gerekiyor. Jüpiter, ev değiştirme durumunuzu, şehir değiştirme ihtimalinizi ve ev yaşantısında büyümeyi de gündeme getirebilir. Ailenize yeni bir birey katılabilir ya da kalıcı misafirlikler söz konusu olabilir. Ev hayatınız yoğun olacak. Eğitim, canlılık ve zihinsellik yoğun yaşanacak.

Plüton, uzun süredir Balık burcuyla etkileşimde bulunuyor. Aldığınız etkiler, iş konusunda daha kararlı ve iradeli olmanızı sağlıyor. Grup çalışmaları gündeme gelebilir, sosyal ya da politik çevreden istediğiniz desteği görebilirsiniz. Birlikte hareket ettiğiniz gruplar, işbirliği konusunda sizinle aynı fikir de olabilir. Sizden daha üst seviyede ve güçlü olan kişilerden iş konusunda önemli destekler alabilirsiniz.

Balık Burcu 2015. Burçlar Balık 2015, Balık burcu 2015 falı.