Başak Burcu 2015

Başak Burcu 2015

Mars, 2015 yılında burcunuzda bulunuyor ve bu durum mücadele açısından fazlasıyla önemli. Mars'ın etkileşimi birden fazla anlamlar taşımakta. Haziran 2015'e kadar olan dönemde mücadele etme arzusu ve yeni adımlar atma isteği sizi fazlasıyla aktif kılacak. Var olan cesaretinizi en iyi şekilde sergileyebilecek ve haklarınız konusunda da fazlasıyla istekli olacaksınız. Özellikle iş konusunda yeni girişimler başlatabilirsiniz. Yakın çevreyle ilgili konularda da mücadeleci ve son derece aktif olacaksınız. Bu dönem içerisinde sabretmeyi pek başaramayabilir, hedeflerinize ulaşma konusunda da çok daha istekli olabilirsiniz. Unutmamanız gereken nokta ise, Mars'ın savaş ve mücadele gezegeni olması. Bu durum bazı konularda huzursuzluk ve çatışma yaşanmasına neden olabilir. Haziran 2015'e kadar olan dönemde daha planlı adımlar atmalı ve soğukkanlı olmayı öğrenmelisiniz. İçinizdeki enerjiyi yapıcı bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız.

2015 yılında, verilen tavsiyelere uymadığınız takdirde birtakım talihsizlikler yaşanabilir. Hem enerjinizi hem de çabalarınızı boşa harcayabilirsiniz. Hayatınızın önemli noktalarında tekrarlar yaşamak istemiyorsanız, planlı ve mantıklı olmayı öğrenmelisiniz. İsteğiniz ve arzunuz oldukça yüksek, sabırlı olmaya çalışın. Kendi kendinize düşman edinmek istemezsiniz.

Jüpiter, 2015 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde ufuklarınızı genişletmeye devam ediyor olacak. Özellikle düşünce açısından kendinizi fazlasıyla geliştirebilirsiniz. Yabancı kişilerle iş birlikleri gündeme gelebilir. Bu birliktelik, ilişkilerinizin gelişmesini sağlayacak. Jüpiter, yeni kişilerle tanışma isteğinizi ve yeteneğinizi üst seviyelere çıkartacak. Jüpiter sayesinde düşüncelerinizi ve fikirlerinizi daha geniş alanlarda kullanabilirsiniz. Eğitim, medya, akademik çalışma ve seyahatler konusunda var olan bilgilerinizi daha da geliştirebilirsiniz. Tüm bunlar, popülaritenizin artmasını sağlayacak.

Üniversite de öğrenim gören Başaklar, 2015 yılı içerisinde daha iyi olanaklara sahip olabilir. Düşüncelerinizi daha pratik ve daha somut bir şekilde aktarabileceksiniz. Aslında hem maddi hem de manevi konularda kendinizi zenginleşmiş hissedeceksiniz. Haziran 2015'ten sonra ise iş hayatınız daha fazla etkiler alacak. Yeteneklerinizi başarıya ulaşma yolunda kullanabilirsiniz. Her açıdan güzel imkânlar elde edeceksiniz. Kariyerinizi daha üst noktalara taşıyabilir, kendinizden daha fazla söz edilmesini sağlayabilirsiniz. Haziran ayından, Ekim ayına kadar olan sürede kazançlarınızı sağlamlaştırmanın yollarını aramalısınız. Gelip, geçici kazançlar ileriye dönük planlar kurmanıza engel olabilir. Bu nedenle daha önceden önlemler almalısınız. İş hayatınızda üstünüz olan kişilerle aranızı iyi tutmaya çalışın. Bu davranış, kendinizi geliştirmenize ve iş konusunda size yeni kapıların açılmasına yardımcı olabilir. 2015 yılında gösterdiğiniz çabaların karşılığını fazlasıyla alacaksınız.

Satürn, Ekim 2015'e kadar birikimlerinizi ve maddi durumunuzu en iyi şekilde kullanmanızı sağlayacak kazanımlar ve deneyimler edinmenizi sağlayacak. Geride kalan yıldan bu yana gelirinizi ve yeteneklerinizi etkileyen Satürn, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli sürecin yaşanacağına işaret ediyor. Daha önce kurduğunuz ortaklık ve ilişkilerin, kariyeriniz ve iş hayatınız açısından önemli olduğunun farkına varacaksınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda hem diplomatik hem de dengeli davranışlar sergilediğiniz de kazançlarınızın daha da sağlam temeller attığını göreceksiniz.

Kurduğunuz ilişkiler de denge konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Ortaklık konusunda üzerinden geçmeniz gereken konular olabilir. Ayrıca diğer kişilerden iş konusunda aldığınız destekler de ufak çaplı sınavdan geçebilir. Haziran ayından, Ekim ayına kadar olan dönemde zihinsel açıdan fazlasıyla meşgul olacaksınız. Daha fazla konsantre olmanızı sağlayacak, farklı sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Ayrıca bu dönem içerisinde yakın olduğunuz kişiler ve kardeşler konusunda son derece duygusal davranabilir, her açıdan güçlenebilir ve kararlı olabilirsiniz.

İş hayatınızda var olan konsantrasyon ve fazla dikkat gerektiren konular, yeni sorumluluklar altına girmenize neden olabilir. Yeni sorumluluklar, düşünceleriniz konusunda araştırmacı ve analizci olmanızı sağlayacak. 2015 yılı, eğitim hayatına devam eden Başaklar için de önemli olacak. Bir dizi testten geçeceksiniz, bu testler kendinizi denemeniz açısından önemli olacak. Yaşanacakların zorlu olduğu kadar öğretici olduğunu da söylemek gerekiyor.

2015 yılında Neptün'den alacağınız etkiler alacaksınız. İlk başlarda bu etkilerin farkına varmak oldukça zordur. Önünüzde yıllar var. Bu süreç içerisinde kişiliğiniz, ortaklaşa konularınız, ilişkileriniz ve evlilik hayatınız yeni ve belirgin çizgiye taşınacak. Yaşanacaklara olumlu taraftan bakmaya çalışırsanız, karşınıza çıkacak kişilerin size yumuşama, kabullenme ve ruhsallık kazandıracağını görebilirsiniz. Uranüs'te bu konularda uyanış yaşamanızı, uzun yıllar önce sağlamıştı. Şimdi ise bu durum Neptün sayesinde gerçekleşiyor.

Başak burcu insanlarının detaycı ve inceleyici olduğunu bilmeyen yok. Bu konularda ki tutumunuz değişim gösterecek. Yaşanacaklar, karşınıza çıkacak yeni bir kişi ve duygusal anlamda sizi etkileyecek kişi olabilir. Arkadaşlık konularında, iş ortaklıklarında ve ilişkiler de dikkatli olmanız gerekiyor. Kuracağınız ya da kurmuş olduğunuz beraberlikler, gelişmenizi ve ruhsal açıdan eğitilmenizi sağlayabilir. Yine bu dönem içerisinde sizin aldanmanıza ve kafanızın karışmasına neden olacak ilişkiler yaşanabilir, hazırlıklı olmalısınız. Bazı Başak burcu insanları, bu dönem içerisinde daha önceden kurmuş olduğu ilişkilerin, iş ortaklıklarının ya da arkadaşlıkların dağılmaya başladığını görebilir. Bazı Başaklar ise, daha önce hiç hissetmedikleri derece etkileşimlerde bulunabilir. 2015 yılında hayatınıza girecek yeni kişiler, düşüncelerinizin karışmasına, hayaller kurmanıza ve varsayımlarınızın değişmesine neden olabilir.

Plüton, 2015 yılı içerisinde burcunuza olumlu yönde etkiler sunmaya devam ediyor. Bazı Başak burcu insanları, bu dönem içerisinde yeni ilişkiler kurabilir ve iş hayatları açısından bekledikleri desteği görebilirler. Plüton, iş konusunda, yabancılarla ilişkiler de, uluslararası konularda görüşlerinizin değişmesine neden olacak. Bu durum, siz isteseniz de istemeseniz de gerçekleşecek. 2015 yılında yeniliğe açık olmalısınız. Hem iş hayatınız, hem de hayata bakış açınız da sizi yönlendirecek ve güçlenmenizi sağlayacak etkiler alacaksınız.

2015 yılı içerisinde, finansal konular ve ortaklaşa işler de Uranüs'ün aniden karşınıza çıkaracağı koşullara hazırlıklı olmalısınız. Uranüs, geride bıraktığımız iki yıllık süreçten itibaren ortaklık konusunda kopmalar ve yalnız başınıza kalmaya zorlayan olumsuzluklar yaşamanıza neden oldu. Diğer insanlardan kaynaklı olabilecek yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fırsatlarla karşılaşabileceğiniz gibi aniden değişime uğrayabilecek maddi durum konularına da hazırlıklı olmalısınız.

Sağlık konusunda yeni ve sıkıntı veren gelişmeler yaşanmayacak. Yine de dikkatli olmalı ve gerekli olan besinleri almalısınız. Spor yapmak size fayda sağlayacaktır. Uykunuzu da düzene sokmalısınız. 2015 yılı içerisinde hobilerinize ve kendinizi iyi hissettiğiniz uğraşlara yönelmelisiniz. Zihinsel olarak kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz. Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur!

Başak Burcu 2015. Burçlar Başak 2015, Başak burcu 2015 falı.