Boğa Burcu 2015

Boğa Burcu 2015

2014 yılı içerisinde bir anda gelişen olaylar, zaman zaman huzurunuzun kaçmasına neden oldu. 2015 yılı içerisinde de önemli gelişmeler yaşanacak, bunları aklınızdan çıkarmamalısınız. Özellikle Satürn, bu yılın her açıdan önemli olmasına neden olacak. Eylül 2015'e kadar olan dönemde, özellikle iş konuları yoğun bir şekilde gündeme gelecek. Bazı Boğa burcu insanları, Satürn'ün etkisini çok fazla bir şekilde hissedebilecek. Bu konuda önemli bir uyarıda bulunmalıyız. Ekim 2015'ten sonra para konusunda beklediğiniz gelişmelerin gerçekleşmediğini, maddi anlamda istediğiniz ilerlemeleri kaydedemediğinizi görebilirsiniz.

Ekim 2015'e kadar Satürn, iş konusunda farklı koşullarla karşınıza çıkacak, iş birlikteliklerinde daha organize ve etkin olacaksınız. Bu dönem içerisinde sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bir dizi testten geçeceksiniz, bunu unutmamalı ve bu şekilde hareket etmelisiniz. Bazı Boğalar, bu dönem içerisinde fazlasıyla yorucu ve sıkıcı iş hayatına sahip olabilir. Yine de yılsonunda bu durum değişecek ve keyifli, zevk alacağınız bir iş hayatına sahip olacaksınız. Özellikle 20-29 Nisan arasında doğan Boğalar, finansal açıdan risklere girmemeye özen göstermeli. Bu konuda önemli uyarılar alacaksınız, gözünüz açık olsun. Haziran 2015'ten sonra sabırlı olmanızda fayda var. Yılsonuna kadar sizin için önemli etkiler olacak ve bu etkiler sizi fazlasıyla meşgul edecek.

Satürn'ün yapmakta olduğu etkileşim, diğer insanlarla olan koşulları ve ortaklaşa işleri derinden etkileyecek. Bu anlamda yoğun çaba ve uğraşlarınız olacak. Alacağınız etki sonucunda iş hayatında ya da hukuksal konularda ufak tefek sorunlar yaşanabilir, hazırlıklı olmalısınız. İş konusunda var olan sorumluluklarınızın üstüne bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Alacağınız sorumluluklar, iş hayatınızın farklı yönlere gitmesine neden olabilir. Maddi konularda kısıtlamalara gidebilir, finansal gücünüzü gelişmelere karşı daha dikkatli kullanabilirsiniz.

Jüpiter, 2015 yılı içerisinde size çok fazla destek verecek. Bu etki, sizin için fazlasıyla önemli olacak. Bu yıl içerisinde Jüpiter'in koruması altında olacaksınız. Özellikle Haziran 2015'e kadar etkilerini daha derinden hissedebilirsiniz. Haziran 2015'ten sonra ise iş konusunda var olan yeteneklerinizi daha iyi sergileyebilecek, farklı kazanç yollarına sahip olacaksınız. İstediğiniz kazancı, istediğiniz şekilde elde edebileceksiniz. Bu iyi bir gelişme olduğu gibi diğer insanlar açısından da şüphe uyandırabilecek bir durumdur. 2015 yılı içerisinde sadece maddi anlamdaki şansınıza güvenmemeli, yeteneklerinizi de en iyi şekilde kullanmalısınız.

Haziran 2015'te Jüpiter alım-satım, yabancılarla işbirliği ve ticaret konusunda gelecek olan kazançlarınızı en üst potansiyeline ulaştıracak. Mart 2015'te yeni iş hayatına başlayabilirsiniz. Karşınıza hem maddi hem de manevi anlamda birçok fırsat çıkacak. Bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Karşılaştığınız koşulların bazıları güvenilmez ve sürekli değişim gösteren şekilde olabilir. Özellikle Haziran sonuna doğru karşılaştığınız fırsatların istediğiniz gibi olmaması, huzursuzluk yaşamanıza neden olabilir. Yapacağınız anlaşmalar konusunda son derece dikkatli olmalısınız. Güvenli ve sağlam koşullar sizin daha iyi olacaktır.

Plüton, geride bıraktığımız yıllar içerisinde kişisel olarak güçlenmenizi ve olan gücünüzü en iyi şekilde kullanmanızı sağladı. Bu konuda birden fazla fırsatla karşılaştınız. 2015 yılı içerisinde de aynı durum devam ediyor olacak. Güçlendirici etki altındasınız ve bu durumu harekete geçirmelisiniz. Kişiliğinizi büyük ölçüde etkileyecek fırsatları değerlendirmeye çalışmalısınız. 2015 yılı içerisinde önemli ve güçlü insanlardan destek göreceksiniz. Aldığınız desteği de en iyi şekilde yönlendirmeye çalışmalısınız. Çabalamadığınız sürece Plüton'un size sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendiremeyeceksiniz. 27-29 Nisan tarihlerinde dünyaya gelen Boğalar, Plüton'un sunduğu etkileri daha olumlu bir şekilde kullanabilecekler.

Haziran ve Eylül 2015 tarihleri arasında iyi sayılabilecek birçok olanakla karşılaşacaksınız ve bu olanaklar karşısında uyanık olmak zorundasınız. Beklemediğiniz anlarda, beklenmedik koşullarla karşılaşacaksınız. Riskler, planlarınızın zarar görmesine neden olabilir. Karşılaşacağınız koşullar sosyal, ekonomik ve politik durumlardan kaynaklanabilir.

Şubat 2015'ten sonra Neptün'ün de etkisiyle ruhsal anlamda ve yaratıcılık konularında önemli destekler alacaksınız. Neptün'ün sunduğu etkiler genelde soyut ve pek belli olmaz düzeydedir. Yine de hayata karşı yeni anlayışta olacak ve yumuşak davranışlar sergileyeceksiniz. Zaman zaman toleranslı da olacaksınız. 2015 yılının sonlarına doğru daha anlayışlı, daha verici ve daha fedakâr olacaksınız. Bu durumdan sanatsal ve sosyal anlamda fazlasıyla aktif olan Boğalar daha fazla yararlanabilecek. Bazı Boğalar, Neptün'ün sunduklarını daha olumlu şekilde kullanacak ve yaratıcılık konusunda enerjilerinde artış olacak. Aldığınız etkiler sonucunda maddi konulara olan ilginiz azalacak, daha çok sosyal yaşantınızla ilgileneceksiniz. Bu dönem içerisinde önemli sosyal aktivitelerde bulunabilir, yeni projelerin altına imza atabilirsiniz.

2015 yılında Uranüs'te beklenmedik etkilerle karşılaşmanıza neden olacak. Geri bıraktığımız yıllarda önemli gelişmeler yaşandı ve bu gelişmeler finansal açıdan sizi fazlasıyla şaşırttı. Söz konusu aşk olduğunda da aynı durumlarla karşılaştınız. Hiç beklemediğiniz durumlar meydana geldi, ayrılık ve yeni bir aşk gibi. 2015 yılı içerisinde zaman zaman durgun olacaksınız. Yine de istediğiniz aşkı, hiç beklemediğiniz bir anda bulma ihtimaliniz oldukça yüksek.

2015 yılında sağlığınız iyi düzeyde ilerliyor. Geride kalan yıllarda bir rahatsızlığa yakalandıysanız ve tedavi yolunu arıyorsanız, istedikleriniz 2015 yılı içerisinde gerçekleşebilir. Alternatif tedavi yöntemlerinden istediğiniz gelişme ve sonuçları elde edebilirsiniz. Yine de dikkatli olun ve nasıl olsa sağlığım iyi diye rahat hareketler sergilemeyin. Enerjinizi en iyi seviyelerde tutmaya çalışın. Spor, Boğa burcu insanları açısından oldukça önemli olacak.

Boğa Burcu 2015. Burçlar Boğa 2015, Boğa burcu 2015 falı.