Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018

Boğa Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Boğa burcu, 2018 yılını hayallerinize uzanmanızı sağlayacak bir pencere olarak görmelisiniz. Arzu ettiklerinize ulaşamadığınız her geçen gün de kendinizi iç dünyanıza kapatıyordunuz. Gelişmelerin iyi yönde olması sizi her açıdan memnun edecektir. 2018 yılının tamamında şanslı olacaksınız Boğa burcu. Zaman zaman sorunlarınız olacak ancak siz inatçı ve inançlı olduğunuz için üstesinden gelebileceksiniz.

2018 yılında karşılaşacak olduğunuz sorumlulukları mutlaka zamanında yerine getirmeye çalışmalısınız. Aksi halde ulaşacağınız başarıların kısa süreli olacağını bilmelisiniz. Kısa süreli başarılar ise geleceğinizi inşa ederken sizi zorlayacaktır. Sürekli olarak mücadele içerisine gireceğiniz bir yıl geçirmek istemezsiniz. 2018 yılının önünüze çıkartacağı her ne varsa hazırlıklı olun. Özellikle de şu an ulaşmış olduğunuz konumun kıymetini bilmeniz şart.

Şans, başarı ve fırsatlar eğitim ve iş hayatınızda daha fazla ön plana çıkıyor. Aşk hayatınızda da fırsatlarınız olacak ancak sizi mutlu edecek gelişmeler daha çok iş ve kariyer hayatınızda olacak. Rayında gitmeyen her ne varsa siz elinizden geleni yapacak ve düzeltmek için uzunca bir süre mücadele vereceksiniz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda da sorunlar olacak ancak ne olursa olsun, gözünüzde büyütmeyin.

Boğa burcu, 2018 yılında kafanıza bazı şeyleri taktığınız sürece ileriye adım atamayacaksınız. Bu süreç içerisinde sabır sizin en önemli silahınız olabilir. 2018 yılının ilk yarısında elde edeceğiniz bazı şeyler sayesinde evinizi veya yaşadığınız şehrinizi değiştirme imkanı elde edebilirsiniz. Ulaşmış olduğunuz başarılarınızın devamlılığını sağlamak istiyorsanız yılın ilk yarısında riskli işlerden olabildiğince uzak kalmaya çalışın.

Geride kalan iki yıllık süreçte tecrübesiz olduğunuz şartlar sonucunda başarısızlığa ulaştınız ve sıkıntılı günler geçirdiniz. Karşınıza çıkan her türlü zorluğun sizi artık daha da güçlü bir insan yaptığını inkar etmek mantıksız olacaktır. Özellikle iş ve kariyer hayatınızda daha büyük atımlar yapmak ve basamak atlamak istiyorsanız harekete geçmeden önce araştırmalarınızı ve analizlerinizi doğru yaptığınızdan emin olun.

2018 yılında hem iş hem de aşk hayatınızda hislerinize güvenmeniz gerekiyor. Hisleriniz, kararsız kaldığınız konularda size yardımcı olacaktır. Yenilikleri karşılarken artık ön yargılı olmadığınızı, gelişmeleri zorlanmadan takip ettiğinizi siz de fark ediyor olmalısınız. Herhangi bir işe başlamadan önce önceliğiniz şu an sahip olduğunuz konumu korumak olmalı. Detaylar üzerinde vakit harcamanın gereksiz olmadığını da görün.

Boğa burcu, 2018 yılında hala eğitim hayatınızı tamamlamamış yaştaysanız bu konularda kendinizi anlamsız bir baskı altına almamaya çalışın. Eğitim yaşantınızda sizin de fark ettiğiniz eksikliğiniz varsa yılın ilk zamanlarında bu tarz eksikliklerinizi gidermek için çalışmalar yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye devam ettiğiniz sürece sadece eğitim hayatınızda değil iş hayatınızda da sizi başarıya ulaştıracak adımlar atacaksınız.

2018 yılının ilk yarısında birlikteliğinizle ilgili sizi daha da ciddiyete itecek olan gelişmeler yaşanacak. Partneriniz olan kişiyle yaşadığınız anlaşmazlıkların aslında çok da büyütülecek bir şey olmadığının farkına varacak ve bakış açınızı değiştirmek isteyeceksiniz. İlişkinizde genel olarak yöneten taraf siz olmuyorsunuz ancak mantıklı davranışlar ve doğru iletişim sayesinde de istediklerinizi rahatlıkla aktarabiliyorsunuz.

Aşk ve ilişki yaşantınızda ciddi bir adım atmak için hislerinizin doğruluğundan emin olmaya çalışın. Alacağınız kararların mutlaka geri dönüşü olacak ancak kararlar almadan önce yaşayabileceklerinizi analiz ederseniz de daha doğru adımlar atabilirsiniz gibi duruyor Boğa burcu. 2018 yılının ikinci yarısında hisleriniz büyük ölçüde değişim göstereceği için özellikle yakınlaşmayla ilgili konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Yalnız olan Boğa burcu insanları, yalnızlıklarının son bulması adına atacak oldukları adımlarda dikkatli olmalısınız. 2018 yılında aşk hayatınıza öncelikle duygusal yaklaşımlar sonrasında da mantıklı yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Size karşı koymanın zor olacağı bir yıl içerisindesiniz. Çekim gücünüz oldukça fazla. İletişim yeteneğinizi de aşk hayatınızda doğru kullanabilirseniz sizi mutluluğa ulaştıracak olan birlikteliği kurmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz.

Boğa burcu, 2018 yılında karşınıza çıkacak fırsatların sadece yalnız olan kişileri ilgilendirmediğinizi söylemeliyiz. Birlikteliğiniz olsa dahi ilgi duyabileceğiniz bir kişiyle tanışma ihtimaliniz var. İlginizin başkasına kaymasıyla beraber parterinizden uzaklaşmak isteyecek, sizi aradığında meşgul gibi yapacak ve iç dünyanızda karmaşıklık yaşanmasına izin vereceksiniz ancak size birlikteliğiniz varken ilgisini açıklayan kişiyle mutlu olamazsınız.

Öncelikle bu kişinin sadece size değil halihazırda devam etmekte olan birlikteliğinize dahi saygı duymadığını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ihanete yer yok Boğa burcu. Yapacağınız hatalı davranışlar nedeniyle sadece kendi saygınlığınıza zarar verir ve karşınızdaki kişiyi de hayal kırıklığına uğratırsınız. Birlikteliğinizin son bulmasını arzu ediyor, farklı deneyimler elde etmek istiyorsanız da bunu en doğru şekilde yapmalısınız.

2018 yılında kişisel açıdan gelişim göstereceksiniz. Zihinsel ve fiziksel açıdan üzerinizde anlamsız bir baskı oluşmakta. Olumsuzlukları gözünüzde büyütmez ve kafanızı kaldırıp önünüze bakarsanız başarılarınıza başarı katarsınız. Yorgun olduğunuz dönemlerde kendinize dinlenmek için zaman ayırabilir ve zihinsel olarak üzerinizde bulunan yoğunluktan da yavaş yavaş kurtulabilirsiniz Boğa burcu.

Sağlığınızla ilgili 2018 yılında önemli bir konu yok ancak hayatınızın her alanında aktif olmak ve gelişmeleri yakından kontrol etmek istiyorsanız sağlığınızı iyi seviyelerde tutmaya çalışmalısınız. Özellikle zihinsel açıdan bir sorun yaşıyorsanız bunu hobilerinize zaman ayırarak ortadan kaldırabilirsiniz. Geçmişten gelen bir sağlık sorununuz var mutlaka doktorunuza görünün. Kendi kendinizi bazı rahatsızlıklar dışında tedavi edemezsiniz Boğa burcu.

Boğa burcu, 2018 yılının hemen hemen tamamında sağlığınızı kontrolünüz altında bulundurmalısınız. Yılın ikinci yarısında gezegenlerden de alacak olduğunuz destekle beraber üzerinizde bulunan negatif enerjiyi rahatlıkla en aza indirebilirsiniz. Son olarak, fazla kilolarınız varsa ve fiziksel olarak kendinizi toparlama gibi bir düşünce içerisindeyseniz 2018 yılının ikinci yarısı bu anlamda faydalı olabilir.

Boğa Burcu 2018. Burçlar Boğa 2018, Boğa burcu 2018.