İkizler Burcu 2015

İkizler Burcu 2015

2015 yılı, sizin beklemediğiniz ve özellikle kişisel gelişim açısından çok başarılı bir yıl olabilir. Fırsatlar, sürekli olarak değişim gösterecek ve bu konuda çok fazla şanslı olacaksınız. Şans sizden yanayken, fırsatları değerlendirmemek olmaz. Akıllı ve girişken olduğunuz sürece, 2015 yılı içerisinde önemli adımlar atabilir, büyük gelişmeler gösterebilirsiniz.

Jüpiter, 2015 yılı içerisinde sizi fazlasıyla hareketlendirecek. Bu etkiyi, Haziran 2015'ten sonra daha fazla hissedeceksiniz. Jüpiter'in etkisiyle yeteneklerinizi daha rahat sergileyecek, enerji açısından kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Geride kalan yıllarda, söz konusu kariyeriniz olduğunda dengeniz düşüş gösteriyordu. Ancak 2015 yılı içerisinde daha kazançlı ve akılcı olacaksınız. Yaptığınız değişiklikler de bu yönde olacak. Haziran 2015'e kadar olan dönemi, Haziran 2015'ten sonra ki döneme hazırlık ve ısınma aşaması olarak görebilirsiniz.

Mars, Haziran 2015'e kadar olan dönemde sizi fazlasıyla meşgul edecek. Yeni yıla girerken de gündeminiz yoğun olabilir ve tamamlanması gereken işlerle ilgilenebilirsiniz. Temmuz 2015'ten sonra çok fazla olanakla karşılaşacaksınız. Haziran ayına geldiğimizde yeni başlangıçlar ya da bitişlerle karşılaşabilirsiniz. Kısa süreli olacak beklemeler canınızı sıkmasın. Aksine uzun süredir kafanızı meşgul eden ve içinizi sıkan sorunlar ortadan kalkacak. Tekrar söylemek gerekebilir, Haziran 2015'e kadar olan dönemde hazırlık aşamasında olacaksınız. Değişiklikler olumlu düzeyde olacak ve bu tarz etkilerle karşılaştığınız da daha sabırlı olmanız gerekiyor.

Jüpiter, bu yıl burcunuz da bulunuyor ve bu durum hayatınızın her açıdan keyifli ve eğlendirici olmasını sağlayacak. Canlılık kazanacaksınız. Jüpiter burcunuz da ve siz de bu durumun hakkını vermelisiniz. Girişken olun ve karşınıza çıkabilecek olanakları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın. Tembellik yapmak size hiç bir şey kazandırmayacaktır. Eğitim hayatına devam eden İkizler de bu yıl içerisinde istediği fırsatlarla karşılaşabilir. Seyahatler, yabancı kişilerle birliktelikler ve uluslararası işler gündeme gelecek. Saydıklarımız konusunda oldukça parlak olduğunuzu belirtmeliyiz. Yeni başlangıçlar yapacak, yeni uğraşların içerisinde olacaksınız.

Özellikle burcun ilk günlerinde dünyaya gelen İkizleri ve İkizler burcunun tamamını etkileyecek etkiler olacak. Neptün, Balık burcun da ve bu durum güçlü dalgalarla karşılaşmanıza neden olacak. Bu dalgaları direkt olarak fark etmeniz oldukça zordur. Neptün'ün etkilerinin soyut ve gizli bir şekilde olduğunu belirtmiştik. Fark etmeniz zor ve hatta imkansızdır. Neptün, 2015 yılı içerisinde sizin de şaşıracağınız hayallere dalmanıza neden olacak. Aynı zaman da yaratıcılığınız, ruhsal konulara olan ilginiz ve hassasiyetiniz de artacak. Hayal gücünüzü kullanmak zorunda kaldığınız bir işte çalışıyorsanız, Neptün'ün etkileri size fazlasıyla iyi gelebilir. Bu dönem içerisinde uyuyan duygular uyanacak ve son derece etkileyici olacaksınız.

2015 yılından sonraki yıllarda da hassas davranışlarınızı ve idealizminizi bir şekilde kariyer yaşantınıza aktarabileceksiniz. Sosyal hayatınız da aktif olacak ve bu alanda yine fazlasıyla fedakâr olacaksınız. Fark etseniz de, etmeseniz de bu dönem içerisinde kendinizi farklı bir amaca adayabilirsiniz. Bazı İkizler burcu için, geride kalan yıllarda fark ettikleri dağınıklık ve yön kaybı 2015 yılı içerisinde daha belirgin bir hal alabilir. Kalıplaşmışlıktan kurtulacak ve karmakarışık durumlarınız çözüme kavuşacak. Tam tersi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu, sizin yükselen burcunuzla ilgili bir durum olacak. Yükselen burcunuzun da falını gözden geçirmelisiniz.

2015 yılı içerisinde aklınızın dağılacağı net bir şekilde belli. Bu dağınıklık iş, aşk ve ev hayatınıza yansıyabilir. Hedefleriniz konusunda kararsız olabilir, karar almakta tereddüt edebilirsiniz.

Bazı İkizler burcu insanları 2015 yılının belirli bölümlerinde sağlığına dikkat etmeli. Özellikle sinir ve bağışıklık sisteminize fazlasıyla özen göstermeniz gerekiyor. Kendinizi toparlamaya çalışın ve sizi gerebilecek olaylardan olabildiğince uzak durmaya çalışın. İlaç kullanan İkizler, ilaç kullanımı konusunda dikkatli olmalı. Bünyesi zayıf olanlar, depresif bir hal alabilir. Özellikle fiziksel açıdan güçlü olmanızı sağlayacak uğraşlar bulmalısınız.

Ekim 2015'e kadar olan dönemde Satürn size istikrar sağlayacak ve aynı zamanda Uranüs'ün destekleyici durumlarını da hissedeceksiniz. Hayatınız konusunda olumlu değişiklikler gündeme gelebilir. Özellikle bakış açınız da farklılıklar yaşanacak. Bazı İkizler burcu insanları, Neptün'ün etkilerinden sonra hayatlarını yenileme fırsatıyla karşı karşıya kalabilir. Uranüs, özgürleştiren, uyandıran ve aydınlatan gezegen olarak bilinmektedir.

Uranüs, 2015 yılı içerisinde olumlu etkilerde bulunacak ve aldığınız etkiler sonucunda kendinize yeni uğraşlar bulabilir, kendinizi ifade etme konusunda gelişme yaşayabilir ve farklı yollar yaratabilirsiniz. Bu durumu, özellikle 21-30 Mayıs arasında dünyaya gelen İkizler daha fazla hissedebilecek. Beklentileriniz sosyal hayatınız, yeni arkadaşlıklar, yeni işler ve canlılık sayesinde gerçekleşebilir. Haziran 2015'ten sonra daha tecrübeli olacaksınız. Hobileriniz de artış söz konusu olabilir. Dağınık olan her şey geride kalacak ve kendinizi her açıdan daha iyi hissedeceksiniz.

Satürn kariyer, istikrar ve yönetsel kararlar ile ilgilidir. Geride bıraktığımız yıllardan bu yana size olumlu etkilerde bulunmaktaydı. Özellikle mesleki yaşantınız da daha iyi çizgiye yükseldiniz. 2015 yılının Ekim ayına kadar olan döneminde de aynı etkileri hissedebileceksiniz. Ancak Eylül 2015'ten sonra iş konusunda ki sorumluluklarınız artabilir ve fazla çalışarak kendinizi bir hayli yorabilirsiniz. Ocak 2015'ten sonra iş hayatınız da neleri doğru, neleri yanlış yaptığınızı daha net görebilirsiniz.

2015 yılında yeni arkadaşlıklar kuracak, sosyal olarak daha fazla aktif olacaksınız. Bu durum aşk hayatınıza da olumlu ya da olumsuz bir şekilde yansıyacak. Birlikteliği olan kişiler, sosyal hayatlarının fazlasıyla aktif olmasından kaynaklı partneriyle ufak tefek sıkıntılar yaşayabilir. Birlikteliği olmayan İkizler ise, yeni bir aşka yelken açabilir. Sosyal hayatın genişlemesi, birçok fırsatı da beraberinde getirecektir. Karşınıza çıkabilecek bazı kişiler konusunda da dikkatli olmayı unutmayın.

İkizler Burcu 2015. Burçlar İkizler 2015, İkizler burcu 2015 falı.