İkizler Burcu 2018

İkizler Burcu 2018

İkizler Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili İkizler burcu, 2018 yılında sizde dikkat çekecek olan ve hemen hemen çevrenizde bulunan herkesin de takdir edeceği gelişme olgunluk gösterecek olmanız. Burcunuzun özelliklerinden dolayı burçlar kuşağının yaramazı olarak adlandırılmanız gayet normal. Siz bazen kabul ediyor bazen etmiyor olsanız da bu tam olarak böyle. Peki, yapmış olduğunuz yaramazlıkların kimi zaman sevimli kimi zaman da insanları çıldırtacak düzeyde olduğunu biliyor musunuz?

Sizin fikir konusunda anlaşamadığınız kişiler genellikle size değer veren ve iyiliğinizi isteyen yakınlarınız İkizler burcu. Bu kişilerin 2018 yılında sizden yana olumsuz bir beklentileri olmayacak. Zevklerinize olan düşkünlüğünüz size keyif veriyor olsa da çoğu zaman zarar gördüğünüzün siz de farkındasınız. Neyse ki, 2018 yılının size kazandıracağı olgunluk sayesinde tüm olumsuzluklarınızdan yavaş yavaş kurtulacaksınız.

2018 yılında hayatınızın her bölümünde biraz daha tutumlu olacaksınız ancak bu davranışınızı devam ettirirken yakınlarınızı kırmamaya mutlaka özen göstermeniz gerekiyor. Bu süreç içerisinde eğlenmeye fazlasıyla zaman ayıracaksınız ancak bunu devam ettirirken mutlaka iş veya eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, eğitiminize gereken özeni göstermelisiniz. Yaşantınızda bir denge kurmalısınız. Bir tarafta fazla diğer tarafla az ilgilenemezsiniz.

İkizler burcu, 2018 yılında aslında kısıtlandığınızı düşündüğünüz hemen her konuda rahatlamaya başladığınızı fark edeceksiniz. Özellikle burcun genç olan üyeleri rahatlamayı sorumlulukları fazla olmadığı için daha fazla hissedebilir. Hayatınızda bir takım değişiklikler olacak ve siz hemen hemen hepsinden fazlasıyla keyif alacaksınız İkizler burcu. Bazılarınız yıl içerisinde okul, bazılarınız ev, bazılarınız da iş değişikliğine yönelecek.

2018 yılı sizin kişisel olarak ön plana çıkacağınız yıl İkiler burcu. Bu süreçte yaptıklarınız veya yapacaklarınızda günlük değil uzun süreli düşünerek hareket etmeyi alışkanlığınız haline getirmeniz lazım. Bazılarınız bu konuda yaşları genç olsa da derin bir tecrübeye sahip. Kısa vadeli değil de uzun süreli düşünmenin sizi daha da başarılı bir insan yapacağının farkındasınız. Her konuda en iyisini yapmayı hedefleyin.

2018 yılının ilk yarısında zaman zaman zorlanacak ve ilerlemek istediğinizde kısıtlandığınızı düşüneceksiniz. Başta da söylediğimiz gibi tüm bunlar değişecek ancak biraz daha sabırlı olmalısınız, beklemeyi sevmiyor olsanız dahi. 2018 yılında belki de uzun süredir devam eden düzeninizde bir takım düzenlemeler yapabilirsiniz. Sosyal hayatınız da bu konuda en önde durmakta. Şu an arkadaşınız olan bir kişiyle kısa zaman içerisinde bağlarınızı kopartabilirsiniz.

Bu tarz değişim ve düzenlemeler sadece sosyal ve arkadaşlıklarınızda değil iş ve kariyer yaşantınızda da ön plana çıkıyor İkizler burcu. Uzun süredir iş ve kariyer hayatınıza olağan seyrinde devam ediyordunuz ancak değişim ihtiyacında olacağınız için beklentileriniz de doğal olarak yenilenecek. İşinden fazlasıyla memnun olanlar artık bahaneler ve hiç olmayacak şeylerden de sorunlar üretmeye başlayacak.

2018 yılı içerisinde iş ve kariyer hayatınızla ilgili bazı kararlar alacaksınız. Bu kararların sadece size faydası ve zararları dokunuyorsa insanlara ne yapacağını, onları nasıl etkileyeceğini pek düşünmeyeceksiniz. Jüpiter, 2018 yılının ikinci yarısına doğru burcunuzla iletişim içerisine gireceği için iş hayatınızda siz insanlara değil insanlar size ayak uyduracak gibi duruyor İkizler burcu. Şu an size sıkıcı gelen her şeyden yakanızı kurtaracaksınız.

İkizler burcu, 2018 yılının başlarında iş ve geleceğinizle ilgili bir düzenleme yapmalısınız. Kendinize çizeceğiniz yollar olacak. Çizdiğiniz yollar fazlasıyla harika ve kusursuz olacak ancak dış etkenleri de hesaba katarak düşünmeniz lazım. Özellikle mesleki anlamda sizden kaynaklanacak herhangi bir sorun olmasa dahi belki çalışma arkadaşınız belki de üstünüz olan kişiler çalışmalarınızla ilgili sizi zorlayabilir.

İkizler burcu, uzun süredir mutlu ve huzurlu olmak için zaman kolluyorsunuz. Aslında karşılaştığınız mutluluklar da mutsuzluklar da tamamen sizin seçimlerinizdi. Yaşantınızın hemen her kısmında düzenleme olacağı için artık rahat nefes alacak ve önünüzü daha net görebileceksiniz. Özellikle de aynı anda iki ve hatta üç farklı şey düşünmeyi bırakmalısınız. Zihinsel olarak kendinizi yormaktan başka bir şey yaptığınız yok İkizler burcu.

2018 yılında hissedeceğiniz ve geldiği için mutlu olacağınız değişimlerin sadece iş, arkadaşlık ve sosyal hayatınızda olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Değişimler aşk ve ilişki hayatınızda da ön plana çıkacak. Uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyle bu süreç içerisinde yolları ayırma kararı alabiliriniz ancak bu evli olan İkizler burcu için geçerli bir gelişme değil. Evliliğinde sorun yaşayanlar düzenleme yolları ararken, flört döneminde olanlar yollarını ayırmak isteyecek.

Birlikte olduğunuz kişi sizin düşüncelerinize ve hayata bakışınıza ayak uyduramıyor, uğraş verseniz dahi uyumu yakalayamıyorsanız oturup konuşmalı ve ortak bir karar almalısınız. Şu an "tatlı tartışma" olarak adlandırdığınız kavgaların ileride tartışması kalacak tatlısı gidecek ve en kötüsü de birbirinize olan saygınlığınızı yavaş yavaş kaybedeceksiniz. Böyle bir şeyin yaşanmasını istemiyorsanız, mantıklı hareket edin.

İkizler burcu, 2018 yılı öyle ya da böyle geçecek bir yıl. Peki bu yılın nasıl geçmesini bekliyorsunuz? Yılı her açıdan en doğru şekilde sonlandırmak ve geriye dönüp baktığınızda keşke demek yerine iyi ki yapmışım demek gibi bir düşünce içerisindeyseniz öncelikle sorumluluklarınızı aksatmamalısınız. Önerileri dikkatte aldığınız sürece iş, aşk, aile, sosyal veya eğitim hayatınızda her şeyi rayına oturtacaksınız.

Söz konusu sağlığınız olduğunda herhangi bir rahatsızlığa yakalanmadan önce sağlığınıza hiçbir şekilde özen göstermiyorsunuz. Sorun yaşadığınızda da yanınıza yaklaşılmıyor İkizler burcu. Sizin sağlık sorunu yaşamanıza sebep karşınızdaki kişi, tüm gerginliğinizi ve sinirinizi karşınızdaki kişiye göstermekten asla vaz geçmiyorsunuz. İnsanların size karşı ilgili olmasını istiyorsanız davranışlarınızı değiştirmelisiniz.

2018 yılında genel olarak sağlıklı olacak ve belki de tek derdiniz fazla kilolarınızdan kurtulmak olacak. Böyle bir dert iyi olduğu kadar kötü de. Kilo vermek pek kolay değildir ki bunu siz de iyi biliyorsunuz. Elinizden geldiğince dinlenmeye vakit ayırmalısınız. Fiziksel ve zihinsel açıdan başka türlü kendinizi toparlama imkanı elde edemeyeceksiniz.

İkizler Burcu 2018. Burçlar İkizler 2018, İkizler burcu 2018.