Koç Burcu 2015

Koç Burcu 2015

Satürn, geride kalan dönemler içerisinde ortaklıklar ve ilişkiler konusunda önemli dersler almanızı sağladı. Bu yıl içerisinde de aldığınız etkiler devam edecek. 2015 yılı içerisinde sabırlı olmaya devam etmeli, dengeyi korumaya çalışmalısınız. Satürn'ün öğretmen olduğunu söyleyebiliriz ve bu konuda da oldukça başarılıdır. Koç burcu insanları oldukça sabırsız bir kişiliğe sahiptir ve hemen her şeyin olmasını isterler. Bu nedenle Satürn, daha sabırlı olmanızı ve diplomatik davranışlar sergilemenizi sağlayacak sınavlar yapacak. Bu konuda yaşanacaklar, Ekim 2015'e kadar devam edecek, bunu bilmenizde fayda var.

Haziran 2015'e kadar olan dönemde, geride kalan yıllarda öğrendiklerinizi evlilik, ilişkiler ve arkadaşlıklar konusunda sergileyebilirsiniz. Özellikle iş ortaklığı konusunda sabırlı ve soğukkanlı davranışlar sergilemelisiniz. Bu dönem içerisinde, daha önceden başlattığınız ve şuan sizin için bir şey ifade etmeyen birliktelikler de son bulacak ya da daha önceden son bulmuş olabilir. Aldığınız etkinin sonucunda hayata bakış açınızın değiştiğini fark etmiş olabilirsiniz. Bu değişim zaman zaman olumsuzluk olarak görülebilir. Çoğu şeyin farkına, 2015 yılı içerisinde varacaksınız.

Kişisel olarak kendinize hedefler belirlediniz ve bu konuda ilerleyemediğiniz zamanlar oldu. Bu durum hem sizin açınızdan hem de diğer insanlar açısından hayal kırıklığı olabilir. 2015 yılı içerisinde olaylara farklı bakış açısıyla bakmayı öğreneceksiniz. Bazı Koç burcu insanları, Satürn'ün size ters gelen yavaşlatıcı etkisini daha fazla hissedecek. Bu durum, Ekim 2015'ten sonra tamamen ortadan kalkacak.

Son derece mücadeleci ve hırslı olan Koç burcu insanları, bu dönem içerisinde sizin koşullarınızı değiştirecek, sınırlarınızı kabul etmemenize neden olacak ve sizi yenileyen önemli etkiler altında olacaksınız. Uranüs'ün etkisinden kaynaklı olarak, hayatınızda önemli gelişmeler yaşandı ve siz de bu durumun farkına vardınız. Yenilenme etkisi oldukça fazla ve 2015 yılı içerisinde bunu daha derinden hissedeceksiniz. Uranüs, daha net ve tek başınıza mücadele etmeyi öğretecek. Yalnız başınıza hareket etmek isteyeceksiniz. Bazı Koçlar, bu dönem içerisinde yön değiştirmelerini sağlayacak, oldukça yeni fırsatlarla karşılaşacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde, arzu ettiğiniz önemli adımları atamadınız ve bundan da oldukça fazla şikâyet ettiniz. Bu yıl, her şey değişecek ve tazeleneceksiniz.

İçinizde bulunan asilik duyguları ve farklılık isteği, özgüveniniz sayesinde hayatınızın daha heyecanlı olmasını ve kendinizi tutsak hissettiğiniz durumlardan kurtulmanızı sağlayacak. Şimdiye kadar yapamadığınız, yapmaktan çekindiğiniz her şeyin üzerine gideceksiniz. Bazı Koçlar, özellikle üstler ve otoriter kişiler açısından farklılık yaşayacak. Daha bağımsız ve kişisellik üzerine gitmek isteyeceksiniz. Koç burcu kadınları da bu dönem içerisinde kimliklerini daha özgür biçimde sergileyebilecek. Yenilik istediğiniz alanlarda ve hedefleriniz konusunda yapmak istediğiniz başlangıçlarda istediklerinizi rahatlıkla sergileyebileceksiniz, hiç kuşkunuz olmasın.

Plüton, çok fazla çaba sarf etmenize ve savaşmanıza neden olacak. Gücünüzün tamamını bu yönde kullanacaksınız. Özellikle geçen yıl, bazı Koçlar için tam anlamıyla savaş gibiydi. Bu savaş, gerek sağlık gerekse iş hayatınız açısından yaşandı. 2015 yılında, bazı Koçlar Plüton'un etkisini yeniden hissetmeye başlayacak. Zaman zaman kendinizi yorgun ve güçsüz hissedebilirsiniz. Hayata bakış açınız değişime uğrayacak. Hayat şartları değişecek ve eski düzenine tekrar girmeyecek. Kişiliğinizle bir savaş içerisine girmeyin, ne istediğinize odaklanın. Yaşananlar sizin daha güçlü olmanızı sağlayacak. İş hayatınız da yenilenmeye uğrayacak. Yaşanacaklar sizi korkutmasın, siz içinizde bulunan gücü ortaya çıkarmaya çalışın.

Jüpiter, yeni açılımlar ve bazı konularda şanslar getiren gezegendir. Bu dönem içerisinde size de olumlu etkilerde bulunacak. Haziran 2015'e kadar, var olan yeteneklerinizi parasal açıdan ve kalıcı sonuçlar için kullanabilirsiniz. Bu konuda çok fazla fırsatla karşılaşacaksınız, değerlendirmeye çalışın. 2015 yılı içerisinde maddi gelirinizi yükseltebilir, her açıdan kazançlı olabilirsiniz. Merak etmeyin, Jüpiter bu konuda sizi destekleyecek. Yine de harcamalar konusunda dikkatli olmalı, bütçenize uygun şekilde hareket etmelisiniz. Para çekmesi akıyor, siz havuzunuzu doldurmaya çalışın. Dikkatli davranın, temkinli olmadığınız ve sadece şansınız üzerinde gitmeye çalıştığınız da eliniz boş kalabilir.

2015 yılında önemli girişimlerde bulunacaksınız. Yaptıklarınızdan elde edeceğiniz birikimleri yatırım yaparak da kullanabilirsiniz. Haziran ayından sonra, Jüpiter eğitim ve zihinsel konularda etkileşimler de bulunacak. Pozitif fırsatlarla karşılaşacaksınız. Eğitim hayatına devam eden Koçlar, eğlenceli ve keyifli dönemler içerisine girecek. Yeni lisan sahibi olmak isteyen kişiler ya da herhangi bir konuda eğitim almak isteyenler, güzel gelişmelerle karşılaşacak. Aile konularında da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ailenizden, hayatınızın herhangi bir bölümünü ilgilendiren destek alabilirsiniz.

Haziran 2015'ten sonra zihinsel olarak fazlasıyla meşgul olacaksınız. Anlaşmalar ve yabancılarla ilişkiler konusunda daha iyimser bakış açısına sahip olacaksınız. Haziran ayında anlaşma yapacaksanız dikkatli olmanızda yarar var. Önlemci olun ve her koşulları en iyi şekilde analiz edin.

2015 yılının son aylarında özellikle işle ilgili şartlarda değişimler yaşanacak. Bu süreç içerisinde alacaklar ve verecekler konusunda ciddi davranmalısınız. Başkalarının maddi durumlarını yönetiyorsanız, Ekim 2015'ten sonra daha dikkatli ve özenli davranacaksınız. Bu yıl içerisinde hem eşinizin hem de diğer kişilerin maddi sorumluluklarını üstlenebilirsiniz. Bankalar, borç ve alacak işleri Haziran 2015'ten sonra daha belirgin şekilde yaşanacak.

2015 yılı içerisinde kişisel durumlarınızla da fazlasıyla uğraşacaksınız. Sosyal hayatınız da önem kazanıyor. İlişkiler konusunda son derece duyarlı olacaksınız. Birlikteliği olan kişiler partnerine karşı daha ılımlı yaklaşımlarda bulunacak. Bekâr olan Koçlar için de güzel fırsatlar var. Ruhsal açıdan kendinizi geliştirmeye çalışın. Özellikle aşk hayatınızda yaşanacakları akışına bırakmalısınız. 2015 yılı oldukça ilginç ve bir o kadar da keyif verici olacak, hazır olmalısınız!

Koç Burcu 2015. Burçlar Koç 2015, Koç burcu 2015 falı.