Kova Burcu 2015

Kova Burcu 2015

Kovalar son yıllarda çok fazla çalışıp büyük çabalar gösterdiler. Bu çalışmaların ve çabaların sonuçlarını, 2015 yılı içerisinde alabilirsiniz. 2015 yılı Kova burcu insanları için zirve yılı olabilir. Geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde Satürn'ün etkisiyle birçok sorumluluk altına giren Kovalar durumlarından şikâyetçi değillerdi. Sahip oldukları rahatlığın, Ekim 2015'e kadar devam edeceğini söylemek gerekiyor. Bu dönem boyunca fikirlerini ve akıllarından geçenleri daha iyi şekilde ifade edebilecekler. Kova burcu insanları, 2015 yılı içerisinde yeni şeyler öğrenmeye açıklar ve yeni fikirler edindikleri sürece başarıyı yakalayacaklar.

Satürn, 2015 yılı içerisinde yurtdışı kaynaklı konuları da gündeminize getirebilir. Yaşanan gelişmeler sonucunda birçok kazanım elde edebilir ve uygulamaya geçirdiklerinde daha iyi sonuçlar ortaya koyabilirsiniz. Satürn'ün Ekim ayı sonrası oluşacak hareketi Kovalara kariyer ve hedefler açısından büyük kazanç sağlamakta. Ayrıca yükseleni Kova olan kişiler de bu dönemde oldukça başarılı olacaklar.

2015 yılı içerisinde oluşacak olan Satürn’ün etkileri yılın altıncı ayından sonra açığa çıkmaya başlayacak. Bu etki önümüzdeki 3 yıl boyunca devam edecek. Bu süre içinde Kovaların kariyeriyle alakalı konular ve özellikle sınanmalar meydana gelebilir. Misal olarak iş yerinizde yükselmenizle alakalı sorumluluk artışı ya da kıskançlıklar meydana gelebilir ve bu durum sizi zorlayabilir.

Kova burcu insanları, 2015 yılında karşılaştıkları garip ve ilginç olaylar karşısında soğukkanlı davranmalı ve vazgeçmemelidirler. Ortaklık içerisinde yürüttüğünüz işlerde bazı değişiklikler ortaya çıkabilir. 2015 yılının sonlarında bu konuyla ilgili işlerine yarayacak işaretler ortaya çıkacaktır. Ama özellikle 2016 da bu işaretler daha da artacaktır. Sonuç olarak, kariyer yaşantınızın üst seviyelerinde olduğunun farkında olmanız gerekmektedir.

Jüpiter, 2015'in ilk yarısına kadar olan süreç içerisinde burcunuzla yakından ilgilenecek. Jüpiter, Kova burcu insanlarına mal artımı ve şans olarak olumlu etkilerde bulunabilir. 2015'in ilk altı aylık dönemi içerisinde, özellikle ciddi yatırımlarda bulunabilirsiniz. Ayrıca ailevi durumlarda da pozitif etkiler alacaksınız. Arkadaşlarından, çevresinden ve ailesinden büyük destek görecek olan Kovalar evlerinde genişleme yaşayabilirler. Ev ile ilgili yapılan her yatırım, Kova burcu insanlarına huzur, rahatlık ve konfor olarak geri dönecektir.

Jüpiter’in burcunuza vermekte olduğu güzel etkileri ikinci altı aylık dönemde de hissedilebileceksiniz. Haziran 2015'ten sonra ise duygusal anlamda gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca hobileriniz doğrultusunda eğlenceli uğraşlar içinde olacaksınız. Fakat Haziran ayının sonlarına doğru bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bunların önlenmesi için maddi açıdan daha dikkatli olmanızda fayda var.

Şubat 2015'te Neptün, sunmakta olduğu etkiyle beraber Kova burcu insanlarını maddi anlamda etkileyecek. Önümüzdeki 10 yıllık süreçte para yönetimine önem vermeniz, size fayda sağlayacak. Bazı hayallerinizi gerçekleştirmek adına birikimlerinizi kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Uzun vadede olumlu gibi görünen fakat hiç bir değeri olmayan işlere adım atmamanızda fayda var.

Son yıllarda Kovalar hisleriyle hareket ettiler. Aslında bu durumun nedeni ise, Uranüs'tür. 2015 yılında bu gezegenin dinçleştirme eğilimlerini fazlasıyla hissedeceksiniz. Çünkü Uranüs gençleştiren tazeleyen bir güce sahiptir. Kova burcu insanları bu olumlu etki altında açığa çıkmayan yeteneklerini daha iyi görecekler ve attıkları adımlarda daha cesur davranacaklar. Bu sırada yükseleni Kova olan kişiler de fikirler açısından oldukça üst seviyelerde olacaklar. 2015 yılı içinde farklı eğitimlere katılmak ve teknolojik gelişmeleri daha yakından takip etmek Kovalar için oldukça olumlu olacaktır. 2015 yılının ikinci yarısından itibaren zihinsel gelişimi etkileyecek uğraşlar içinde olmanızı sağlayacak fırsatlar söz konusu olabilir.

2015 yılının altıncı ve onuncu ayları arasında zihinsel açıdan yorucu durumlar ortaya çıkabilir. Bu dönem boyunca sezgileriniz kuvvetli olacaktır. Fakat bazı Kova burcu insanları bu dönem içerisinde zihinlerinde olumsuz fikirler barındırmamalıdırlar. Çünkü bu olumsuz fikirler yıpratıcı etkide olabilir.

Aşk, 2015 yılında farklı farklı alanlarda karşınıza çıkabilir. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız, karşınızdaki kişiye karşı önyargılı davranmamalısınız. Birlikteliğiniz var ise, partnerinizle aranızın diğer kişilerden kaynaklı olarak açılmasına izin vermeyin. Evli olan kişiler, evliliğini daha sağlam temeller üzerine kurma fırsatını yakalayacaklar.

2015 yılını sağlık açısında da iyi değerlendirmek ve sorunsuz geçirmek istiyorsanız, bağımlılıklarınızdan kurtulmaya çalışmalısınız. İlaç kullanan Kova burcu insanları, 2015 yılında aşırıya kaçmamalı ve doğal tedavi yöntemlerini aramalıdır. Spora ve dengeli beslenmeye özen gösterin. Enerjinizin ve neşenizin üst düzeyde olmasını sağlayacak faaliyetler de bulunmalısınız.

Kova Burcu 2015. Burçlar Kova 2015, Kova burcu 2015 falı.