Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018

Kova Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Kova burcu, 2018 yılının gelmesiyle beraber beklentilerinizi çok yüksek tutmamanız gerektiğini aksi halde hayal kırıklığı ile karşılaşabileceğinizi bilmelisiniz. Şu an hayatınızda devam etmekte olan ve sizi fazlasıyla zorlayan bir durum var ve o da düzensizlik. Düzensizlik, hayatınızın her alanında sizin en büyük sorununuz olarak ön plana çıkıyor. Başarılı olmak ve hayatınızın daha iyi olması için çabalıyorsunuz ancak sürekli yerinizde sayıyorsunuz.

2018 yılında, geçen yıl karşılaştığınız sorunlar ve yıldırıcı sıkıntılar ile karşılaşmak istemiyorsanız mutlaka planlı hareket etmelisiniz. Sizin özgürlük ve rahat hareket etmeyle olan problemlerinizden dolayı işinizi de aşk hayatınızı da eğitiminizi de riske atıyorsunuz. 2018 yılının ortalarına kadar yaşantınızda çok fazla sürprizle karşılaşmayacaksınız Kova burcu. Sizin önceliğiniz toparlama olacak.

Yıl içerisinde geride bıraktığımız yılın benzeri bir süreç geçireceğiniz için içinizdeki hevesin kırılma ihtimali var. Hayata daha da sıkı bağlanmaya ihtiyacınız var. Belki de hiç düşünmediğiniz, aklınızın ucundan dahi geçmeyen yardım alma durumunu düşünmelisiniz. En azından sıkıntılı süreci atlatana kadar hayatınızın her alanında kendi başınıza mücadele etmemeniz en iyisi olacaktır Kova burcu.

2018 yılında sorun ve sıkıntıların fazlalaşacak olması üzerinizde gerginlik oluşmasına neden oluyor. Yılın ilk aylarında sizi seven insanları kırabilir, incitebilir ve kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Sinirli ve stresli olmanın size pahalıya patlayacağını üzülerek söyleyebiliriz. Sakin kalmalı ve kişiliğinizin değişmesine izin vermemelisiniz.

Kova burcu, 2018 yılının tamamı bu tarz sorun ve sıkıntılarla geçmeyecek. En azından bunu bilmek içinizi biraz olsun rahatlatacaktır ancak güzel gelişmeleri değerlendirebilmeniz için sıkıntılı süreci en doğru şekilde atlatmaya ihtiyacınız var. Hayal kırıklığı yaşar ve iç dünyanıza kapanırsanız güzel gelişmelerin hayatınıza girdiğini dahi fark edemeyebilirsiniz. Hedefinize, hayatınızın daha iyi olmasına odaklanın.

İçinizdeki heyecanı 2018 yılının ilk yarısında ne kadar diri tutarsanız o kadar iyi. Aceleci davranmayın, umudunuzu yitirmeyin ve en önemlisi karşınıza ne çıkarsa çıksın, ne kadar zorlayıcı olursa olsun, üstesinden geleceğinizi asla ama asla unutmayın. Yılın ilk altı aylık sürecinde ne olursa olsun özellikle iş hayatınızda kontrolü elinizden kaçırmamalısınız. Bunu başarırsanız, yılın ikinci altı aylık sürecinde basamakları hızla çıkacaksınız.

2018 yılının ne ilk yarısında ne de ikinci yarısında, yılın tamamında sorumluluklarınızla ilgili konularda mutlaka istekli olmalı ve motivasyonunuzu üst seviyelerde tutmalısınız. İhmalkar davranmanız, karşınıza çıkacak sıkıntılardan daha da fazla sorun teşkil edecektir, bundan emin olabilirsiniz. 2018 yılının ikinci yarısında şans sizinle olacak Kova burcu. Belki de, karşılaştığınız sorunlardan sonra gelecek bu dönemi ödül olarak görmelisiniz.

Kova burcu, 2018 yılının ilk günlerinden itibaren zorlukla karşılaşacak olsanız da kendinizi sürekli olarak geliştirmeye devam edeceksiniz. Olgunlaşıyorsunuz ve bu sandığınızdan da önemli bir durum. Daha fazla tecrübeye sahip olacaksınız. Nerede nasıl davranacağınızı bilecek olmanız özellikle iş hayatınız açısından fazlasıyla önemli olacak. Kova burcu, siz sandığınızdan da fazla yeteneklisiniz, bunun farkında varın.

Olumsuzlukları gözünüzde fazla büyütmemeli ve kafanıza takmamalısınız. Öyle ki, yılında ikinci yarısında elde edeceğiniz başarılar sayesinde yılın ilk yarısındaki sorunları kısa zaman içerisinde unutacaksınız. İş hayatınızla ilgili yaşanacak güzel gelişmeler sonucunda aşk hayatınızda da önemli adımlar atacaksınız. Stresli olduğunuz için ilişkinizden uzaklaşıyordunuz. Artık aşk hayatınıza değer vereceksiniz.

2018 yılının tamamında yakınlaşmalar heyecan verici olacak Kova burcu ancak özellikle yılın ilk yarısında duygusal açıdan kırılgan kimliğe sahip olacağınız için ne olursa olsun karşınızdaki kişiye kısa sürede güvenmemeli, güveniyorsanız da bunu belli etmemeye çalışmalısınız. Aşk hayatınızdan yana olan beklentilerinizi sizden başkasının bilmesine imkan yok, siz anlatmadığınız sürece ancak yılın ilk yarısında beklentileriniz karşılık bulmayabilir.

Yılın ikinci yarısında ise kuracağınız hayallere ulaşabilir, beklentilerinize karşılık bulabilirsiniz. Birlikteliği olan Kova burcu insanlarının yılın ilk yarısında partnerinden uzaklaşma ve hatta ayrılığı düşünme ihtimalleri dahi var. Herkesin aşk hayatında olduğu gibi sizin aşk hayatınızda da ayrılık gibi bir risk maalesef var Kova burcu. Söz konusu aşk hayatınız ise her şeye hazırlıklı olmalısınız.

Kova burcu, 2018 yılının ilk yarısında, hayatınızın her alanında üzerinizde kara bulutlar dolaşırken, yılın ikinci yarısında hayatınızın her alanına Güneş vuracak. Her konuda temkinli olmanız gereken bir süreç var önünüzde. 2018 yılının tamamında hislerinizi dinlemeye ihtiyacınız var. Gör ardı eder ve duygularınızı görmezlikten gelmeye devam ederseniz aşk hayatınızda aradığınız huzuru bulamayabilirsiniz.

Eğitim hayatına devam eden Kova burcu insanları, bölümünüzde kafa olarak fazlasıyla uyum göstereceğiniz bir kişi var. Aslında geçen yılın ikinci yarısında yani eğitim hayatınızın ilk yarısında bu kişiyi fark edememiş olmanız da şaşırtıcı. Neyse ki bu kişi artık arkadaş ortamınıza dahil olmaya başlıyor. İyiden iyiye bu kişiyle yakınlaşmaya başlayacaksınız. Mutlu olacağınız kişi bu kişi olabilir Kova burcu.

Söz eğitimden açılmışken, eğitim hayatınızda geçen yıl, eğitim hayatınızın ilk yarısında yapmış olduğunuz hataların bedelini ağır bir şekilde ödeme ihtimaliniz var. Bundan dolayı, sosyal ve aşk hayatınızdan uzaklaşabilir, eğitim hayatınıza şimdiye kadar ayırmadığınız kadar vakit ayırabilirsiniz. Merak etmeyin, çabalar, çalışmalar ve uğraşlar karşılıksız kalmayacak Kova burcu.

2018 yılının ilk yarısı zorlayıcı ve yıpratıcı geçeceği için üzerinizde gerginlik oluşması ve sürekli sinir halinde olmanız anlaşılır bir durum ancak söz konusu sağlığınız olduğunda buna kesinlikle müsaade etmelisiniz. 2018 yılının ilk yarısında sağlığınız fazlasıyla tehdit altında olacak ancak bu tehdidi siz oluşturabilirsiniz. Üzerinizdeki stresi en aza indirmeye çalışın.

Kova burcu, 2018 yılının ikinci yarısında ise sağlığınız güzel etkiler altında olmaya başlıyor. İhmalkar davranışlarınızı en aza indireceğiniz için sağlığınızı da kontrolünüz altına alabilirsiniz. İlk altı aylık süreç yıpratıcı, ikinci altı aylık süreç ise tam tersine tahminlerinizden de iyi geçecek.

Kova Burcu 2018. Burçlar Kova 2018, Kova burcu 2018.