Oğlak Burcu 2015

Oğlak Burcu 2015

2015 yılında gezegenlerden kaynaklanacak yenilenmeler, dönüşümler ve mücadeleler içerisinde olacaksınız. Tüm bunların geri dönüşü olmayacak, bunu unutmayın! Plüton, uzun süredir burcunuzla olumlu etkiler içerisinde bulunmakta. Burcunuzun aldığı etkiler, değişmenize neden oldu. Gücünüz, dayanıklılığınız ve yetenekleriniz Plüton tarafından test edilmekte. İstekleriniz, takıntıya varan ısrarlarınız, kişiliğiniz ve kimlik arayışınız açısından güçlü itilimler içerisinde olacaksınız. Plüton, sergilediğiniz kararlılık karşısında hem kendi hem de diğer kişilerden kaynaklı güçlü dönüşümler altında olduğunuzu belirtiyor. Bu duruma örnek vermek gerekirse, iş konusunda üzerinizde hissettiğiniz baskılar, koşullar açısından farklılık yaşamanıza neden oluyor. Bunun sonucunda hedefleriniz değişim gösteriyor. 2015 yılı içerisinde sahip olacağınız deneyimler hiçte yumuşak ve hafif olmayacak.

Özellikle Aralık ayının son günlerinde dünyaya gelen Oğlaklar, Plüton'un etkisini fazlasıyla hissedecek. Aynı zamanda Ocak ayının ilk günlerinde dünyaya gelen Oğlaklar da Plüton'un etkilerini, 2015 yılının gelmesiyle hissetmeye başlıyor. Aralık ayının sonlarına doğru dünyaya gelen Oğlaklar, hayat açısından kendilerine olan güvenleri artacak. Yapmak istedikleri ve ulaşmak istedikleri hedefler konusunda mücadeleye girmek zorunda kalabilirler. Hangi konuyla ilgili olduğu pek önemli değil, siz yaratıcılık konusunda var olan gücünüzü ortaya çıkarmak adına çok fazla çaba sarf edeceksiniz.

Aldığınız etkiler, size karşı otoriter tutum içerisinde olan kişilerle ilgili de dönüşüm yaşamanıza neden olacak. Değişim ve bitişler söz konusu olabilir. İçinizdeki gücün ne kadar fazla olduğunu fark ettiğiniz de, otoriter figürlerle aranızdaki iletişiminde değişmeye başladığını fark edeceksiniz. Plüton'un sağladığı deneyimlere, ölmek ve yeniden dirilmek diyebiliriz. Oğlak burcu insanları, 2015 yılı içerisinde hem iş hem de özel hayatlarında derin bir yenilenme sürecinin içerisine giriyorlar.

Satürn, söz konusu meslek ve kariyer olduğunda en büyük söz sahibi olan gezegendir. Geride bıraktığımız iki yıllık süreçten itibaren burcunuzla etkileşimde bulunmakta. Bazı konularda kısıtlamalar yaşandı ve değişim rüzgârları esti. 2015 yılında da aynı durum devam edecek. İki yıl önceden bu yana, evlilik ve ortaklık konularında gerçeklerle karşı karşıya kaldınız. Boşanmalar ya da ortaklıklar konusunda değişim yaşandı. Aynı zamanda yeni evlilik ya da yeni anlaşmalar da gündeme gelmiş olabilir. Tüm etkiler sonucunda şu durumun farkına varmış olmalısınız; iki yıllık süreç içerisinde birçok değişim yaşandı ancak kariyeriniz daha fazla ileriye gidemedi. Yükselen burcu Oğlak olan kişiler için bu durum daha net bir şekilde yaşandı. Tüm bunların, Ekim 2015'e kadar devam edeceğini bilmelisiniz.

2015 yılı içerisinde söz konusu ortaklıklar olduğunda gelişmeleri yakından takip etmeli ve en ince ayrıntılara bile göz atmalısınız. İş hayatınızda politik davranabilir, önemli dönüşler yapabilir ve kendi çıkarlarınızı düşünebilirsiniz. Hakkınızı aramalı ve korumalısınız. Haziran 2015'ten sonra, yavaş yavaş ortaklıklar ve işbirliklerinde değişim yaşanacak. Bu konuda yenilenecek ve yeni kartlara sahip olacaksınız.

Ortaklığı bulunmayan Oğlaklar, 2015 yılı içerisinde ilişkiler, mücadele gerektiren konular ve finansal durumlarında yeni strateji uygulamak zorunda kalabilir. Ekim 2015'ten sonra geleceğinizi göz önünde bulundurmalı ve beklentilerinizi bu yönde ayarlamalısınız. Tüm bunlar sayesinde, geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde gerçekleşen baskıları bir kenarda bırakacak, ilerisi için yeniden yapılanmaya girebilirsiniz. Bu dönem içerisinde umutlarınızın yeşereceğini bilmelisiniz. Beklentiler konusunda gerçekçi olmaya çalışmalısınız. İyimserliği bir kenara bırakmalı, gerçekçi bir şekilde mücadele etmelisiniz. Mesleki alanda ilerlemek istiyorsanız, güçlü ilişkileri nasıl ve ne şekilde kullandığınıza bağlı olacak.

Uranüs, 2015 yılında sizi her açıdan etkileyecek. Özellikle aile ve ev konularında varsayımlarınız değişecek, geçmişiniz temizlenecek ve kendinizi sıfırlanmış hissedeceksiniz. Ani ve beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Uyandıran ve yenilik getiren gezegen olarak bilinen Uranüs, 2015 yılı içerisinde sert ve keskin olmanıza neden olacak. 21-30 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen Oğlaklar, sabırsızlık ve başkaldırı arzusunu çok fazla hissedecek. Ani bir şekilde karşılaşacağınız durumlar, özgür ve rahat hissetmenizi sağlayacak olsa da, Plüton'un etkisini de göz önünde bulundurursak, yenilenme içerisinde olacak ve kalıp haline gelmiş hayatınızın değişmesini isteyeceksiniz. Aslında bu durum siz isteseniz de istemeseniz de gerçekleşecek. Bu konuda kontrol siz de olmayacak. İstemeniz, sadece hazırlıklı ve bu durumu en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak.

Jüpiter, yeni fırsatlar, zenginlik ve geliştirme gezegeni olarak bilinmektedir. Haziran 2015'e kadar burcunuzla uyumlu açı içerisinde olacak. Özellikle bu süreci en iyi şekilde değerlendirmeli ve hayatın, daha doğrusu Jüpiter'in size sunacaklarından keyif almalısınız. Rahat olun, gerilmenize gerek yok. 2015 yılının, ilk altı aylık döneminde aşk hayatınız önem kazanıyor. Sizi tatmin edecek değişiklikler yaşanacak. Etkilerin keyif verici ve tatmin edici olacağını bilmelisiniz.

Haziran 2015'ten sonra çalışma ve iş hayatınız da çok fazla aktiviteler içerisine girebilirsiniz. Bu dönem içerisinde zihinsel açıdan daha yoğun olacak ve derin uğraşlar içerisinde olacaksınız. Söz konusu iş hayatınız olduğunda, yabancılarla ilişkiler ve eğitimle ilgili pozitif gelişmeler yaşanacak.

Yumuşatan ve gevşeten gezegen olarak bilinmekte olan Neptün, 2015 yılında hayatınıza yeni boyutlar kazandıracak. Aslında, 2014 yılında bu etkileri yavaş yavaş hissetmeye başlamış olabilirsiniz. Neptün, katı gerçeklerden uzaklaşmanıza ve daha fazla hayalci olmanıza neden olabilir. Özellikle sosyal ve yaratıcılık isteyen sanatsal alanlarda fazlasıyla etkili olacak.

2015 yılında hayatınızın, siz isteseniz de istemeseniz de değişime uğrayacağı kesin. Tüm bunlara hazırlıklı olmanız, şartları daha iyi ve olumlu şekilde kullanmanıza yardımcı olacak. Cesaretinizi toplayın ve 2015 yılını en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın!

Oğlak Burcu 2015. Burçlar Oğlak 2015, Oğlak burcu 2015 falı.