Terazi Burcu 2015

Terazi Burcu 2015

Satürn olgunlaştıran, yeni sorumluluklar getiren, realist bakış açısına sahip olmamızı sağlayan ve eksiklerimiz konusunda bizi aydınlatan gezegendir. 2015 yılının Ekim ayına kadar olan döneminde burcunuzla olumlu etkileşimler de olacak. Geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde, iyi ya da kötü çok fazla tecrübeye sahip oldunuz. Edindiğiniz tecrübelerin size çok şey kazandırdığını inkâr edemeyiz. İlk olarak hem ilişkinize hem de kendinize daha realist ve mantıklı yaklaşımlar da bulundunuz. Yeni yılın gelmesiyle beraber, arkadaşlığınızı ve ilişkilerinizi, sorumlu ve ağırbaşlı yaklaşımlarda bulunarak değerlendirebiliyorsunuz.

Birtakım beklentileriniz vardı ve bazıları havada kaldı, gerçekleşmedi. Artık bunları geride bırakacak, yeniliklerin peşinde olacaksınız. Beklentiler de olduğu gibi arkadaşlık ve ilişkilerde de aynı durum yaşandı. Yaşananlar, hem değişimin hem de kişiliğinizin olgunlaşmaya başladığının göstergesi. Aldığınız etkiler sonucunda, daha önceden yapmış olduğunuz ya da şuan için var olan hatalarınızın farkına varabiliyorsunuz. Satürn'ün kötümserlik, engeller ve yavaşlamalar getirdiğini herkes biliyor ve farkında. Siz değiştikçe, kötümserlik silinmeye başlayacak ve ayaklarınızı daha sağlam bir şekilde yere basabileceksiniz.

Bazı Terazi burcu insanları, geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde daha fazla sorumluluk altına girmeye başladı. Aynı zamanda yeni işler de gündeme geldi. Yaşanan her şey sizin iyiliğinize oldu. Özellikle iş konusunda daha planlı ve organize hareket etmeyi öğrendiniz. Bazı Teraziler, Satürn'ün etkilerinden nasibini almamış olabilir. 2015 yılında aynı etkiler devam edecek, daha disiplinli, realist ve olgun olacaksınız. Adımlarınızı fevri değil, ciddiyetle atacaksınız. Kararlılık ve sağlamlık kazanacaksınız. Evli olan Teraziler, evliliğini bitirmiş ve arkasından yeni bir birlikteliğe başlamış olabilir. Aynı durum iş hayatınız için de geçerli.

2015 yılı içerisinde Terazi burcunun üzerinde çok fazla etkileşim var. Hayatınızı ilgilendiren konularda yaşanacak sürekli ve ani değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Uranüs'te, 2015 yılında bazı konularda değişimler ve farklılıklar yaşamanıza neden olacak. Aldığınız etkiler daha önceden başladı. Ortaklık, evlilik ve ikili ilişkiler konusunda ani değişiklikler yaşadınız. Uranüs, uyandıran gezegen olarak bilinmektedir. Daha önce sorgulamadığınız, bağlılık duyduğunuz ilişkilerin farklı yönlerde ilerlemesini sağladı. Ani durumlardan dolayı ilişkinizi ve kendinizi daha farklı açıyla görmüş olabilirsiniz. Hem özgürlük isteğiniz hem de yalnız başınıza hareket etme isteğiniz yüksek seviyelere ulaştı. Uranüs'ün getirdiği etkiler, dengenizin de sarsılmasına neden olmuş olabilir.

Bazı Terazilerin, 2015 yılında bu etkiyi daha fazla hissedeceğini söylemeliyiz. Belirli konularda uyanacak, yenilenecek ve ani değişimler yaşayacaksınız. Uranüs'ün açısı, iş, aşk ve aile konularında kopmalar ve beklenmedik gelişmeler yaşanmasına neden olacak. Uranüs'ün etkilerine hazırlıklı olmalı ve etkiler doğrultusunda hareket etmelisiniz. Aksi halde enerjisini bilinçsiz bir şekilde kullanabilir ve yaşanacak olaylar hayatınızı altüst edebilir. Değişime ve yenilenmeye direnç göstermeyin, hevesli olun. Bu konuda ilk hedefiniz kendinizi yenilemek olmalı. Karşı koysanız da, koymasanız da hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmelisiniz. Cesaretli olun ve yalnız başınıza hareket etmenin gücünü içinizde geliştirmeye çalışın.

Plüton, geride bıraktığımız yıllardan itibaren burcunuzla zorlayıcı etkileşimler içerisinde bulunuyor. Terazi burcu insanları aldıkları etki sonucunda, dayanıklı ve güçlü olmayı öğrendiler. 2015 yılında da aynı etkileşim devam edecek. Bazı Teraziler, Plüton'un bu etkisini daha fazla hissedecek. Son derece mücadeleci ve dönüştürücü bir yıl sizi bekliyor olacak. Plüton'un teması, ya hep ya hiçtir. Plüton'un etkisi altındayken kendinize hedef belirlemek ve bu konuda çok fazla çaba harcamak, ölüp tekrar dirilmek kadar zordur. Plüton sayesinde daha duyarlı ve güçlü olmayı öğrenmelisiniz. Var olan gücünüzü açığa çıkarma konusunda kıyasıya mücadele edeceksiniz.

Jüpiter, kişisel olarak genişlemeyi ve zenginleşmeyi temsil eder. Haziran 2015'e kadar etkilerini yakından hissedeceksiniz. Bu dönem içerisinde, Jüpiter'in de yardımıyla iş konusunda diğer insanların kaynaklarını istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle size finansal açıdan güven veren ve destek çıkan kişilerle, 2015 yılı içerisinde tanışabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar, sizi fazlasıyla meşgul edecek. Bu dönem içerisinde kredi kullanımı ve yatırım konuları gündeme gelecek. Eşinizin ya da ortağınızın maddi imkânlarını kullanmanız da söz konusu olabilir. Eğitim, kültürel farklılık, yabancılarla ilişkiler ve akademik gelişmeler hayatınıza yeni bir pencere katabilir.

Haziran 2015'ten sonra keyifli ve eğlenceli seyahatler gündeme gelebilir. Hayatınızın renkleneceğini söyleyebiliriz. Yeni aşklar, yeni arkadaşlar veya yeni işbirlikleri gündeme gelecek. Bu konuda yaşanacak pozitif gelişmeler, 2016 yılının ortalarına kadar devam edecek.

Neptün, 2015 yılı içerisinde sanatsal olarak yeni çalışmalar içerisinde olmanızı ve farklı ilhamlar kazanmanızı sağlayabilir. Bu konuda güzellikler getirdiği gibi iş konusunda olumsuzluklar yaşamanıza da neden olabilir. Güven duygunuzda eksiklik ve belirsizlik yaşanabilir.

2015 yılında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle kimyasal maddelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Alerjiler ve nedeni belli olmayan güçsüzlükler yaşanabilir. Bunların, bağışıklık sisteminizden kaynaklanma olasılığı da oldukça yüksek. Doğal tedavi yöntemlerini tercih etmeli, aşırı ilaç kullanımından olabildiğince uzak durmaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu 2015. Burçlar Terazi 2015, Terazi burcu 2015 falı.