Yay Burcu 2015

Yay Burcu 2015

2015 yılı iş hayatınız açısından bakılırsa önemli farklılıkların ve dönüm noktalarının yaşanacağı bir yıl olacaktır. Yay burcu insanları, 2015 yılı içerisinde Mars'ın önemli ve dikkat çekici etkileri altında olacak. Bu etkiler, 2015 yılının ilk dört aylık döneminde daha yoğun bir şekilde hissedilecek. Bu dönem içinde kariyerinizle alakalı çeşitli organizasyonlar meydana gelebilir.

2015 yılı içerisinde, Yay burcu insanları kontrolü elden bırakmamalı ve sabırlı davranmalılar. Çünkü küçük ve basit görünen aksaklıklar bile zorluklar meydana getirebilir hatta her şeye yeniden başlamaya bile sebep olabilir. Mars gezegeninin sebep olduğu bu durumlar 2015 yılının ortasına kadar hissedilecek. Sonuç olarak 2015 yılının ilk dönemi boyunca kariyer alanında yoğun günler yaşanacak.

Yılın ikinci altı aylık dönemi itibariyle elde olmayan çeşitli koşullar meydana gelebilir. Bu durum iyi bir şekilde izlenmeli ve çıkarımlar yapılmalıdır. Satürn'ün etkisiyle 2015 yılının ilk dönemi içerisinde geleceğe yönelik planlarınızla ilgili olaylar görülmekte. Geleceğe yönelik planları olan Yay burcu insanları için bu konularda işbirlikleri iyi bir düzende ilerlemekte. Bu işbirliklerinde veya grup çalışmaları durumunda soğukkanlı olmakta fayda var. 2015'in Haziran ayından sonraki döneminde gerek iş gerekse sosyal çevrenizle ufak tefek sürtüşmeler meydana gelebilir. Bu durum gelecekle ilgili beklentilerinizi kırmamalı.

Aslında 2015 yılı içerisinde daha önemli gelişmeler yaşanacak dönem ikinci altı aylık dönemdir. Özellikle geride bıraktığımız yıllar Yay burcu insanları için mücadelelerle ve sıkıntılarla doluydu. Yaşanan kısıtlamalarla birlikle kariyer açısından pek parlak dönemler yaşanmadı. Bu durum 2015 yılının Ekim ayı ortalarından sonra değişmeye başlayacak. Fakat bu dönem sırasında bazı aksaklıklar da meydana gelebilir. Bu zamana kadar görmüş olduğunuz ve etkisinde kaldığınız finansal alanda sizi güvende hissettiren durumlarla ilgili olumsuzluklar meydana gelebilir. Özellikle Ekim ayının sonrası oluşabilecek bu olumsuzlukların sebebinin kariyer mücadeleleri veya kıskançlıklarının olması muhtemeldir. Bu yüzden Yay burcu insanları bu dönem içerisinde daha dikkatli davranmalı ve kendilerini yaşanacak olan değişime hazırlamalı.

2015 yılının ilk altı aylık dönemi boyunca kariyeriniz ve iş hayatınız açısından oldukça yoğun bir dönem bekleniyor. Bu yoğunluk fazla mesai veya daha fazla iş olarak tanımlanabilir. Akademik hayatınız açısından bakarsak bu dönemde daha yapıcı olunması gerekmekte. Bazı Yay burcu insanları, Haziran ayının başlarından itibaren Jüpiter’in etkilerini daha fazla hissetmeye başlayacak. Bu durum önümüzdeki 2 yıl boyunca süregelecek olan ortaklıklar ve çeşitli işbirliklerini beraberinde getirecek. Ayrıca yurtdışı bağlantılı ortaklık fırsatları da gündeme gelebilir. Fakat bu ortaklıkların ve işbirliklerinin tamamen olumlu olacağı yönünde konuşmak yanlış olabilir. Belirsizlikler ve hayal kırıklıkları yaşama riski mevcuttur. Haziran ayının sonlarında beklentileri çok fazla yüksek tutmamak ve bunun yanında ortaya çıkan önerilere karşı temkinli olmakta fayda var.

2015 yılında, Yay burcu insanları üzerinde en çok etkiyi gösterecek olan Neptün gezegeni ve şubat ayı içerisinde yapacağı geçişler olacak. Neptün’ün kariyer açısından etkilerini kısaca tanımlayacak olursak iş hayatı için karmaşıklık ve belirsizlik getiren bir etki olduğunu söyleyebiliriz. Bu etkiyi özellikle Yay burcunun ilk 5 günlük dönemi içinde dünyaya gelenler hissedecekler. Olumlu ya da olumsuz düşünecek olursak, Neptün gezegeni Yay burcu insanları için fikir farklılaşmaları, bakış açısı genişlemeleri ya da dağılmaları yaşatacak. Kariyer hedefleri olan Yay burcu insanları, hedefleri açısından karmaşık hatta belirsiz projeler meydana getirebilecekler. Bu konuda dikkatli olmaları gereken nokta, karşılarına çıkan her fırsata olumlu bakmamak olacaktır. Her şeye inanmaları sonucunda büyük hayal kırıklıkları ve kayıplar yaşanabilir.

2015 yılında, ruhsal olarak ilerleme kat etmek isteyen Yay burcu insanları için, Neptün'ün etkileşimi olumlu gelişmeler sağlayacaktır. Bu sayede katılaşmış, gereksiz düşüncelerden rahatça kurtulmanız mümkün olacaktır. Fakat yine de her konuda dikkatli olmanızda fayda var çünkü bu etkileşim belirsizliklerle dolu olabileceği için güvenilirlik açısından sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu durumdan sadece Yay burcu insanları değil yükseleni Yay olanlar da etkilenebilirler. Yükseleni Yay burcu olanlar ayrıca bu dönem içinde ev hatta şehir bile değiştirebilirler yani yaşadıkları yer ile ilgili belirsizlikler yaşamaları mümkün.

2015 yılında, Yay burcunun ilk bir haftalık döneminde dünyaya gelenler için olumlu enerjiler mevcut. Bu enerjiyi Uranüs’ten alacak olan Yaylar özellikle duygusal anlamda ve aşk hayatında içlerinden geldiği gibi ilerlemeler kat edecekler. Risk almakta çekinmeyin çünkü bu enerji size yol gösterecektir. Son yıllardaki monotonluk az da olsa yerini özgürlüğe ve harekete bırakıyor. Yay burcu insanları, bu dönemde karşılarına çıkabilecek olan beklenmedik ve ani gelişmelere açık olmalılar.

2015 yılı içerisinde hobilerinize ve keyif aldığınız aktivitelere yönelik çalışmalar yapabilir, hayatınızın renklenmesini ve daha mutlu olmanızı sağlayabilirsiniz. Önerilere kulak verdiğiniz ve uyguladığınız sürece, enerjiniz daha üst seviyelere yükselebilir. Sonuç olarak 2015 yılı, eskiyi bir kenara bırakacağınız ve her alanda yeniliklere açık olmanızı gerektiren bir yıl olacak.

Yay Burcu 2015. Burçlar Yay 2015, Yay burcu 2015 falı.