Yay Burcu 2018

Yay Burcu 2018

Yay Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Yay burcu, 2018 yılında burcunuzu etkileyecek olan gezegenler sayesinde hayatınızın her alanında ilerleme yaşayacaksınız lakin bu ilerlemeleri kontrolünüz altında tutmadığınız sürece can sıkıcı olaylarla karşılaşma ihtimaliniz var. İlerlemelerin olumlu olduğu kadar olumsuz olma ihtimalini de aklınızın bir köşesinde mutlaka bulundurmanız lazım. 2018 yılında iş, sosyal, eğitim veya aşk hayatınızda daima dikkatler üzerinizde olacak. Öyle ki, etrafınızda bulunan insanların sürekli sizi takip ettiğini düşünecek, adımlarınızı da ona göre atacaksınız.

Düşüncelerinizin bu boyuta ulaşması iç dünyanızda daha da yoğunlaşacağınız anlamına gelmekte. Duygularınız eskisinden daha da ağır basacak gibi duruyor Yay burcu. Aslında siz çoğu insanın hayalini kurduğu ancak insanların tepkilerinden korktuğu için atamadığı adımları attığınız için eleştirilere maruz kalıyorsunuz. Aldığınız veya alacak olduğunuz eleştiriler genel olarak sosyal ve aşk hayatınızla ilgili olacak.

2018 yılında sizin en büyük arzunuz macera isteğinizin karşılık bulabilmesi. Farklılık arayışınız da bu yönde olacak. Bazılarınız sosyal hayatlarının biraz daha hareketlenmesi sayesinde sürekli olarak yolculuğa çıkabilir. Gezmeye ve eğlenmeye olan eğiliminiz geride bıraktığımız yıldan daha da fazla olacak gibi duruyor Yay burcu. Hareketli bir yaşam sizi bekliyor. Kendinizi bu duruma iyiden iyiye alıştırmalısınız.

Yay burcu, 2018 yılında özgürlük ihtiyacınız iyice artış gösterecek, baskıya ve artan sorumluluklara karşı sert bir tutum sergileyeceksiniz. Yaşantınızın hızı, hayatınıza giren veya çıkan kişilerle hemen hemen aynı. Peki, siz hareketli olmaktan ve genel olarak eğlenmekten hoşlanıyorsunuz ancak iş dünyasına adım attıysanız artık her şeyin eskisi gibi olmayacağını bilmelisiniz. Sosyal hayatınızdan işle ilgili konularda fayda sağlamalısınız.

2018 yılına iş ve kariyer hayatınız açısından hızla giriş yapıyorsunuz. 2018 yılının ikinci yarısına kadar şu an sahip olduğunuz iş hayatınıza sahip çıkmanı gerekiyor. Olgunluk gösterdiğiniz ve çılgınca davranışlar sergilemediğiniz sürece iş ve kariyer hayatınızı riske atmayacaksınız. Sizin yaklaşımlarınızı beğenmeyen iş arkadaşlarınız olacaktır Yay burcu ancak bunu pek kafanıza takmamaya çalışın.

Dikkatlerin ve gözlerin üzerinizde olması iş hayatınızda zaman zaman hata yapmanıza neden olabilir. Artan sorumlulukların üzerinizde anlamsız bir baskı oluşturmasına izin veriyorsunuz. Hal böyle olunca, iş ve kariyer hayatınızda fazlasıyla büyütmüş olduğunuz sorunların sebebi siz de olabilirsiniz. 2018 yılının ilk yarısı baskı altında geçecek Yay burcu ancak yılın ikinci yarısı daha farklı olacak.

Yay burcu, 2018 yılında iş ve kariyer hayatınızda karşınıza ne çıkarsa çıksın, duygularınızı kullandığınız kadar mantığınızı da kullanmalısınız. Yetenekleriniz sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz pek de bir şey yok aslında ancak siz tam olarak ne zaman adım atacağınızı pek bilmiyorsunuz. Aldığınız kararlar iş ve kariyer hayatınızı değiştirecektir ancak aldığınız kararın daima arkasında durun.

2018 yılında sadece iş ve kariyer hayatınızda değil aşk hayatınızda kafanız bir hayli karışacak ve henüz genç yaşlardaysanız da tecrübesizliğinizden dolayı alacağınız kararların aşk hayatınızda iyice karmaşıklık yaratacağını da bilmelisiniz. Genç yaşta olan Yay burcu insanlarının karşılarındaki kişiyi büyük sözler vererek etkilemeye çalışmaması gerekiyor. Amacınız sadece birliktelik kurmak olmamalı. Karşınızdaki kişinin duyguları da sizin için önemli olmalı.

Olgunluğa ulaşan Yay burcu insanları, 2018 yılına birliktelik içerisinde giriyorsanız partnerinizle kısa zaman içerisinde ayrılık noktasına geleceğinizi bilmelisiniz ancak doğru kararlar alır ve doğru adımlar atarsanız ilişkiniz eskisinden daha sağlam bir şekilde devam da edebilir. Birlikte olduğunuz kişi veya siz bir hata yaptıysanız öncelikle tartışmak yerine oturup konuşmayı tercih etmelisiniz.

Aşk ve ilişki hayatınızda çözüme ulaşamayacağınızı ve tartışmaların iyice artış göstereceğini düşünüyorsanız da ayrılık kaçınılmaz olacaktır. Süregelen birlikteliğinizin devam etmesi bir bakıma sizin açınızdan daha iyi olacak gibi duruyor. Kafa karışıklığının size iyi hissettirmeyeceğini bilmelisiniz. Fırtınalı süreci atlatan ilişkilerin ise ciddiyetle devam etme olasılığı var. Zorlu günler partnerinizle sizi birbirinize daha da bağlayacak.

Yay burcu, 2018 yılının ikinci yarısında birlikteliğinizden uzaklaşma ihtimaliniz var. Sıkıldığınızı ve başta da söylediğimiz gibi özgürlük ihtiyacınızın karşılık bulmadığını düşünüyorsanız uzaklaşma ihtimaliniz bir hayli fazla. Partneriniz ne düşündüğünüz veya neden böyle davrandığınızı bilmiyor olabilir. Anlamasını bekleyerek de zaman kaybetmemelisiniz. Hislerinizi ve düşüncelerinizi paylaşın.

Yalnızlığa adım atsanız dahi bu durumun çok da uzun sürmeyeceğini bilmelisiniz. Çünkü, 2018 yılının her döneminde ve özellikle ikinci yarısında fazlasıyla çekici olacaksınız. Gözleriniz çok daha derin bakacak. Fırsatları değerlendirmek isteyeceksiniz ve bu anlaşılamaz bir durum da değil. Düşünceli olun, karşınızdaki kişiye değer verin ve kendiniz olmaktan asla vaz geçmeyin. Böylelikle mutluluğa adım atabilirsiniz.

Yaşantınızın her alanında mutlaka karmaşıklık olacak Yay burcu. Hem iş hem de aşk hayatınızda sizi nelerin beklediğini aktardık. Son olarak, eğitim hayatına devam eden Yay burcu insanları hedeflerini 2018 yılında yüksek tutmalı. Başarılı olma ihtimaliniz ve düşündüğünüz potansiyeliniz sandığınız da fazla Yay burcu. Her geçen gün kendinizi geliştirmek adına uğraş verirseniz, kimsenin sizden beklemediği kadar başarıya ulaşabilirsiniz.

2018 yılının sonlarına doğru iş ve kariyer hayatınızda sizi bekleyen olumsuzluklar var. Bazılarınız uzun süredir devam ettirdikleri işinden ayrılmak isteyecek. Arayışlarınızın farklılık göstermesiyle beraber ayrılığın yaşanması kaçınılmaz. Her ne olursa olsun, 2018 yılında sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getireceksiniz ve işinize sahip çıkacaksınız Yay burcu. Hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak.

İş, aşk ve eğitim hayatınızda sizi nelerin beklediğini artık biliyorsunuz ancak sağlığınızla ilgili sizi nelerin beklediği aslında sizin davranışlarınıza bağlı olacak. Hayatınızın diğer bölümleri fazlasıyla hareketli olacağı için sağlığınızı geri plana atma ihtimaliniz var. Hal böyle olunca da sağlığınızın ilerleyen günlerde sizi uğraştırma ihtimali var. Hiç spor yapmayan, yürümekten dahi korkan Yay burcu insanları var. Hastalanıp, yatağa düşmek mi istiyorsunuz?

Aslında bu soruyu şöyle sormak gerekiyor, kendinizle zorunuz ne? Neden sağlığınızın daha iyi olması için uğraş vermiyorsunuz? Hayatınız 2018 yılında zaten karma karışık olacakken sağlığınızı da umursamazsanız hali hazırda var olan sorunlarınızın daha da artmasına neden olursunuz. Düşünün, sonrasında zaten en iyi kararı vereceksiniz Yay burcu. 2018 yılı sizi bekliyor...

Yay Burcu 2018. Burçlar Yay 2018, Yay burcu 2018.