Yengeç Burcu 2015

Yengeç Burcu 2015

Geride bıraktığımız yıllarda, hayatınızla ilgili önemli çabalar gösterdiniz. 2015 yılının gelmesiyle beraber çabalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Bu yıl, hayatınızın her noktasında daha hırslı, daha gerçekçi ve daha mücadeleci olacaksınız. Yengeç burcu insanları son derece yumuşak ve hassas kişiliğe sahiptir. Daha önce ki yıllarda yenilenme ve değişime uğradınız. Bunun sonucunda eskisi kadar kırılgan olmayacak, biraz sert ve duygusal açıdan oldukça olgun davranışlar sergileyeceksiniz. Bu konuda aldığınız etkiler oldukça önemliydi ve aslında zorlandınız da.

Ekim 2015'e kadar, Satürn sayesinde daha emin ve kararlı adımlar atacaksınız. Özellikle sevdikleriniz, yakınlarınız ve aileniz konusunda çabalar sarf etmiştiniz. Anne, baba ve aileyle ilgili sorumluluklar fazlasıyla bağlayıcı durumdaydı. Ayrıca, 2015 yılı içerisinde diplomatik, objektif ve akılcı davranışlar sergilemek isteyeceksiniz. Özellikle yakınlarınız konusunda sınırlarınızı yeniden belirmek isteyeceksiniz. Bu yıl içerisinde aile ve ev hayatınızı ilgilendiren dengeler şekillenme içerisine girecek. Bazı Yengeçler, bu yıl içerisinde önceliklerini belirleyecek ve yeni sorumluluklar altına girecek. Düzeniniz yenilenecek ve geleceğiniz açısından yeni dengeler kuracaksınız.

2015 yılında, gezegenlerden kaynaklı olarak zorunlu değişim yaşayacaksınız. Hem cesur olacak, hem de geçmişte ki bağlarınızda yenilenmeye gideceksiniz. Geride bıraktığımız yıllarda, Plüton'dan kaynaklı olarak evlilik, iş ve ikili ilişkiler konusunda dönüşüm içerisindeydiniz. Bu sürecin, aslında 2015 yılı içerisinde de devam edeceğini söylemek mümkün. 29 Haziran - 1 Temmuz arasında dünyaya gelen Yengeçler, sözünü ettiğimiz baskıyı daha fazla hissedebilir. Bu konuda önemli deneyimler elde edeceksiniz. Deneyimlerinizden sonra, 2015 yılının sonlarına doğru büyük değişim yaşanacak. Etkisi altında olduğunuz ilişkiler, baskı yoluyla da gerçekleştiği gibi kimi zaman da sizi olgunlaştırabilir.

Yengeç burcu insanlarının bir kısmı, 2015 yılı içerisinde kişilik olarak güçlü insanlarla karşılaşma fırsatı elde edecek. Bu kişiler iş ve hukuki açıdan size yardımcı olabilir. Kişilik olarak yeni kazanımlar içerisinde olacaksınız. Ayrıca iş ortağınız, eşiniz ve kişiliğiniz konusunda mücadeleci olacaksınız. Aldığınız etkiler sonucunda bazılarınızın birlikteliği sonlanabilir, kendinizi yenileyebilir ve daha güçlü olabilirsiniz. Kendinizle ilgili önemli keşifler yapacaksınız. Plüton burcunuzla etkileşim içerisindeyken, birlikteliğinizi ve ortaklığınızı fazlasıyla önemsemeniz gerekiyor.

2015 yılı içerisinde diğer insanlardan çok fazla şey öğreneceksiniz. Yeni deneyimler elde ediyorsunuz. Güçleneceksiniz ve bu durum zaman zaman size fazlasıyla zor gelebilir. Özellikle yükselen burcu Yengeç olan kişiler bu etkiyi daha fazla hissedebilir. Aldığınız baskılar sonucunda hem kişiliğinizi hem de özgüveninizi test edebilirsiniz. 2015 yılı içerisinde güçlü olmayı, gerçekçi olmayı ve olgun olmayı öğrenmelisiniz.

Uranüs, geride bıraktığımız iki yıllık süreç içerisinde sizi bazı konularda zorladı. Aldığınız etkilerle beraber yalnız başınıza hareket etmek istediniz ve fazlasıyla cesur oldunuz. Bunu başaramayan Yengeç burcu insanları için aynı süreç, 2015 yılında da devam edecek. Kalıplaşmış davranışlardan kurtulacaksınız. Daha atılımcı ve daha aktif olmayı öğreneceksiniz. Özellikle kariyer ve meslek hayatınızda ani fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fırsatlar karşısında pasif kalmayı tercih eder, değişime karşı çıkarsanız, karşılaştığınız ani değişim fırsatlarını olumsuz bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Uranüs'ün etkilerine karşı çıkmak yerine, olumlu yaklaşırsanız, kendi sınırlarınızı kendiniz belirleyebilir ve var olan cesaretinizi artırabilirsiniz. 2015 yılında hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlamalısınız. Özellikle iş konusunda karşınıza çıkabilecek fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Gelecek sizi korkutmasın, aksine daha fazla üzerine gidin. Endişeleriniz yersiz, bu süreç size iyi gelecek, bunun farkına varın.

Özellikle 21-30 Haziran tarihlerinde dünyaya gelen Yengeçler, 2015 yılında yaşanacak gelişimlere hazırlıklı olmalı ve yapmak istedikleriniz konusunda yönlerinizi belirlemeli ve riskler konusunda fazlasıyla cesur olmalısınız. Bazı Yengeçler, bu dönem içerisinde evliliğine farklı gözlerle bakabilir. Bazı Yengeçler için de, aile büyükleriyle olan ilişkileri değişim gösterebilir. İş hayatına atılmış olan Yengeçler, otoriter kişilerden önemli çok şeyi öğrenebilir. Tüm bunların gerçekleşmesini istiyorsanız, öncelikle kendi başınıza hareket etmeye hazırlıklı olmalısınız. Cesaretiniz olmadığı sürece, hayatınızı en iyi şekilde yönlendirebilecek fırsatları da kaçırabilirsiniz.

2015 yılında yaşanacak ani olaylar, hayatınızın gidişatını farklı yönlere taşıyabilir. Ani şekilde yaşanacaklar hem ilişkiniz hem de iş hayatınız konusunda sizi yenilikçi ve özgürlükçü olmaya sürükleyebilir. Cesaretiniz ne kadarsa, o kadar yenileneceksiniz. Yenilenmek, sizi korkutmasın.

Jüpiter, şansı, fırsatları ve zenginleşmeyi temsil etmektedir. Haziran 2015'e kadar olan süreçte hedeflerinizi ve ümitlerinizi destekleyecek. Özellikle bu dönem içerisinde önemli yatırımlar yapabilirsiniz. Maddi birikimler konusunda da beklenmedik fırsatlarınız olacak. Maaşınız artabilir ya da kendi işine sahip olan kişilerin kazanımları artış gösterebilir. Maddi kaynak açısından ümidiniz var ise, geleceğe pozitif bakabilirsiniz. 2015 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde sosyal yaşantınız, iş hayatınız ve arkadaş ortamınızdan kaynaklı olabilecek fırsatlar elde edebileceksiniz. Verimliliğiniz artabilir. Özetleyecek olursak: 2015 yılı, parasal açıdan hedeflerinize ulaşacağınız bir yıl olacak. Bu konuda önemli olan yine, cesaretinizdir. Biraz çaba gösterin, her şey istediğiniz gibi olacak!

Haziran 2015'ten sonra ise Jüpiter iç dünyanızın ve bilinçaltınızın rahatlamasını sağlayacak. Bu dönem içerisinde özellikle güvenmediğiniz ve sizin arkanızdan konuşan kişilerle aranızdaki bağı kopartabilirsiniz. Hayatınızın herhangi bir bölümünde de düşmanınız var ise olumlu gelişmeler yaşanacak. Karşınızda bulunan kişilerin tutumlarını daha iyi analiz edebilecek, olumsuzlukların farkına daha rahat varabileceksiniz. Yine bu dönem içerisinde aklınızda bulunan olumsuz düşüncelerden kurtulacaksınız. İç dünyanıza yönelecek, kendinizi geliştirme fırsatı yakalayacaksınız. Sizin için önemli olmayan her şey geride kalacak ve bu da sizi fazlasıyla memnun edecek.

Neptün, 2015 yılında Yengeç burcuyla uyumlu açıda ve bu dönemin uzun olacağını söylemek mümkün. Neptün, geride bıraktığımız yıl içerisinde yavaş yavaş etkilerini göstermeye başlamıştı. Hayata karşı bakış açınız değişim gösterdi, daha yumuşak kişiliğe sahip oldunuz ve sosyal hayatınız değişti. Bu dönem içerisinde, bazı Yengeçler kendi kendilerine öğretmenlik yapabilir. Aynı zamanda bu konuda size yardımcı olacak, ruhsal yönden gelişmiş kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Bu dönem içerisinde seyahatler, yabancı kişilerle ilişkiler ve eğitim imkânları bakış açınızın değişmesine yardımcı olacak.

2015 yılı içerisinde odak noktanızı belirleyin ve asla dağılmasına müsaade etmeyin. Zaman zaman ufak yanılgılar yaşanacaktır ancak bu yıl her açıdan değişim gösterebileceğiniz bir yıl olacak. Sezgileriniz, 2015 yılında çok daha güçlü olacak. Sezgilerinize güvenmeyi unutmayın!

Yengeç Burcu 2015. Burçlar Yengeç 2015, Yengeç burcu 2015 falı.