Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcu 2018

Yengeç Burcu 2018 Genel Bakış

Yengeç burcu, 2018 yılında aslında çok fazla değişim ve yenilikle karşılaşmayacağınız gibi geride bıraktığımız yılda uzun süredir devam eden keyif aldığınız veya almadığınız her ne varsa bu yıl içerisinde de karşınızda olacak. Bazılarınız gelişimlerin bu yönde olmasına sevinirken bazılarınız da üzülecektir ancak burcunuzda çok fazla gelişme olmayacağını bilmeli ve 2018 yılının hazırlıklarını buna göre yapmalısınız.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde sizi memnun etmeyen her ne var, bunlar eğitim, iş, aile, aşk veya arkadaşlıklarınızda olabilir üzülmek ve durup beklemek yerine istediğiniz gibi olmayan şeyleri değiştirmek için ortaya bir mücadele koyabilirsiniz. Karşınıza hiç olumlu bir şey çıkmayacak, sürekli mücadele etmek ve çabalamak zorunda kalacaksınız demiyoruz ancak söylediğimiz gibi bir şeylerden memnun değilseniz bunun kendiliğinden olmasını bekleyemezsiniz.

2018 yılında tıpkı geçen yıl olduğu gibi bazı şeylerin kontrolü elinizde olacak. Aslında her şeyi kontrolünüz altında tutmak isterken de size zararı dokunabilecek davranışlar da sergilemiyor değilsiniz. Kafanızın bir köşesinde şunu da bulundurmalısınız, her şeyi kontrol edemez veya yönetemezsiniz Yengeç burcu. Ne yaparsanız yapın, üzülecek ve zorluk çekecekseniz, önünü kesemezsiniz bazen.

Gelişmeler bu boyutlardayken aslında gerektiğinde mantığınızı gerektiğinde de duygularınızı kullanmayı ve bu konuda da tecrübe edinmeniz şart. Karşınıza bazen öyle şeyler çıkıyor ki tecrübesiz olduğunuz için nerede ne yapacağınızı bir türlü kestiremiyorsunuz. 2018 yılında duygularınızı ve mantığınızı kullanırken aslında bir baskıma şanslı olacaksınız. Bu süreç içerisinde attığınız her olumlu adım sizi kendinize getirecek.

Yengeç burcu insanlarını temel bir durum beklememekte. Bazılarınız geride bıraktığımız yılda mücadeleci bir kimliğe dönüşmek zorunda kalmışken bazılarınız da başarılarının keyfini sürüyordu. Başarılı olan Yengeç burcu insanları başarılarının devamlılığını sağlamak için uğraş verecek. Başarılarınızı korumaya aldığınız ve üzerine koyarak ilerlediğiniz sürece pek sorun görünmüyor önünüzde.

Mücadeleci kimliğe dönüşmek zorunda kalan Yengeç burcu insanları, 2018 yılının ikinci yarısına kadar bu tarz etkiler almaya devam edeceksiniz. Yılın ikinci yarısında oturmaya, dinlenmeye ve bacaklarınızı uzatmaya vaktiniz olacak. Hayatınızdaki hareketlilik sadece sorunlarla karşılaşacağınız anlamına gelmemekte. Sizi mutlu edecek veya belki de yapmaktan keyif aldığınız şeyleri yapmaya devam ederken yorulacaksınız.

Yengeç burcu, geride bıraktığımız yılı nasıl geçirdiğiniz pek de önemli değil aslında. Önemli olan tek şey 2018 yılını nasıl geçirecek olduğunuz. Yılın hemen hemen tamamında sosyal açıdan elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceğiniz için aslında durmak nedir bilmeyeceğiniz bir yaşantınız olacak. Bu süreç içerisinde hayatınıza yeni yeni insanlar katacaksınız. Kim bilir, aşkı da böyle bulacaksınızdır.

Aşk hayatınız sizi pek uğraştıran, aklınızı meşgul eden bir bölüm değil gibi duruyor olsa da çok fazla uğraş verdiğiniz açıkça ortada Yengeç burcu. Mutluluğu yakalamak, huzurlu olmak ve aşk hayatınızdaki tutkunun hiç bitmemesi için partnerinizi daima el üstünde tutuyorsunuz. Aslında yaptıklarınız yanlış değil ancak birlikte olduğunuz kişi sanki sizin iyi niyetinizi suiistimal ediyor gibi görünmekte.

2018 yılını ilk yarısına kadar birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne yaşanırsa yaşansın siz alttan alan taraf olmayı tercih edeceğiniz için genellikle hata payı dönüp dolaşıp size gelecek gibi duruyor. Alttan alan taraf olmayı ve hataları kabullenmeyi tercih ettiğiniz sürece birlikteliğinizde pek sorun yaşanacağını ve hele ki ayrılık gibi bir durumla karşı karşıya kalacağını söylemek mantık dışı olacaktır.

Yengeç burcu, 2018 yılının ikinci yarısında belki de bir patlama yapacaksınız. Şimdiye kadar içinize attığınız her ne varsa yılın ikinci yarısında açığa çıkacak gibi duruyor. Karşınızdaki kişi ne kadar çekici ve cazibeli olsa da siz bu etkilerin esiri olmayacaksınız. Doğru bildiklerinizin arkasında duruyor olmanız fazlasıyla güzel. Yalnız kalsanız, ayrılık gibi bir durumla karşılaşacak olsanız da bunu dert etmeyin kendinize.

2018 yılında istediğiniz zaman istediğiniz kişiyle yakınlaşma imkanı elde edeceksiniz. Sosyal hayatınızın size bu alanda büyük yardımı dokunacak gibi duruyor. Belki de başınızı döndürecek, içinizde tükendiğini düşündüğünüz hislerin yeniden canlanmasını sağlayacak bir kişiyle karşılaşacaksınız. Size bir önerimiz var, duygusal olarak kırılgan olduğunuzu pek belli etmeyin.

Yengeç burcu, 2018 yılının hemen hemen tamamında iş ve kariyer hayatınızla ilgili konularda kendinize fazlasıyla güveneceğiniz için hata yapma payınız biraz daha fazla olabilir. Bir iş yapılacağında benden iyi kimse yapamaz diye atlamak yerine biraz izlemeli ve son çare olarak siz adım atmalısınız. Söz konusu iş ve kariyer hayatınız olduğunda 2018 yılında beklemede kalmanız daha mantıklı olacak gibi duruyor.

İş ve kariyer hayatınızda yılın sonlarına kadar daima yapıcı olmaya çalışacaksınız. Üstünüz olan kişilerle de aranız iyi çalışma arkadaşlarınızla da. Pek bir aksaklık yaşanmayacak gibi duruyor ancak yılın ilk yarısında pek iş değiştirmeye müsait olmayacaksınız. En iyisi, şu an sahip olduğunuz işe sonuna kadar sahip çıkmak ve size verilen görevleri en iyi şekilde yerine getirmek olmalı.

2018 yılının sonlarına doğru işle ilgili yeni adımlar atacağınız için şanslısınız. Bu adımlardan kısa süre içerisinde de geri dönüşler sağlayacaksınız Yengeç burcu. Hayatınızın her alanında bir koşuşturma var ve sizin bu konuşturmaya enerjinizle ayak uydurmanız gerekiyor. Enerjiniz 2018 yılında gayet iyi durumda olacak Yengeç burcu. Yıl içerisinde kendinizi yormamaya çalışın. Üzerinizde biraz olsun bitkinlik hissettiğinizde de doktorunuza görünmelisiniz.

Sağlığınız söz konusu olduğunda Yengeç burcu, 2018 yılında ihmalkar davranma lüksünüz yok. Süregelen sağlık sorununuzla ilgili güzel gelişmeler olacak ancak bunun için ne kadar istekli olduğunuzu sağlığınıza gereken önemi vererek göstermelisiniz. Son olarak, 2018 yılında belki de beklentileriniz dışında olaylarla karşılaşacaksınız ve bu da üzerinizde stres oluşmasına neden olacak. Stres, sağlığınıza büyük ölçüde zarar veriyor.

Yengeç Burcu 2018. Burçlar Yengeç 2018, Yengeç burcu 2018.