Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019

Akrep Burcu 2019 Genel Bakış

Sevgili Akrep burcu, 2019 yılı hayalini kurduklarınıza ve arzu ettiklerinize adım adım yaklaşacağınız yıl olarak ön plana çıkıyor. Gelişmelerin ardı arkası kesilmeyecek ve sahip olduğunuz imkanların kıymetini bildiğiniz sürece daha önceleri elde edemediklerinize sahip olma imkanınız olacak. Gelişmeler sizi memnun edecek düzeyde. Şansınız, 2019 yılının tamamında yüksek olacak ancak zaman zaman sorun ve sıkıntılarla karşılaşacağınızı da bilmelisiniz.

Siz, yıl içerisinde hayatınızın hemen her alanında üzerinizde hissetmiş olduğunuz sorumluluklarınızı zamanında yerine getirmelisiniz. Bunu başardığınız sürece eğitim, iş ve sosyal hayatınızda çok fazla sıkıntı yaşamazsınız. 2019 yılının size sunacakları çok kıymetli ve değerinin bilinmesi gerekiyor. Şans, fırsatlar açısından başarıyı, başarı da hayatınızda güzellikleri size getirecektir.

2019 yılında işinizi veya eğitim hayatınızdaki eksiklikleri yavaş yavaş oturtmaya başlayacaksınız. Hayatınızın sıkıntılardan uzak olması sizin daha mutlu olmanızı sağlayacak. Özellikle yılın ilk yarısında karşınıza çıkacak olan sorunları artık gözünüzde büyütmemelisiniz. Bu tür yaklaşımlarınızın gereksiz olduğunu sizde iyi biliyorsunuz Akrep burcu. Kafanıza takar, sürekli olarak düşünürseniz başarılı olamazsınız.

Sabır, 2019 yılında önemli olacak. Genel olarak bakıldığında zaten istediklerinize sahip olabileceksiniz. Bazılarınız ev alacak, bazılarınız yeni eşyalar, bazılarınız da araba alacak. İşinizi veya okuduğunuz okulu değiştirme ihtimaliniz var. Hareket geçmelisiniz, beklediğiniz sürece arzu ettiklerinize sahip olamazsınız Akrep burcu. 2019 yılında aşırı riskli işlerden uzak durmanız gerekiyor. Risklerin, maddi ve manevi açıdan size fazlasıyla zararı dokunabilir.

2019 yılında hisleriniz, hayatınızın her alanında en büyük yardımcınız olacak. Fırsatlar sizi fazlasıyla şaşırtacaktır. Gelişmeler ve yenilikler her açıdan ilerlemenizi sağlayacak. Doğru olanı yapmak alışkanlığınız haline gelmeli. Bir işe başlarken ya da ilerleme kaydederken araştırma yapmayı, detaylar üzerinde fazla olmasa dahi durmayı alışkanlık haline getirmelisiniz.

Hisleriniz size doğru olanı gösterecektir. İş ve eğitim hayatınızdaki ya da aile yaşantınızdaki var olan sorumluluklarınızı görmezden gelmeye devam ederseniz sıkıntıların artmasına neden olursunuz. İş, eğitim ya da sosyal hayatınızdaki hareketlilik sayesinde hayatınıza yeni insanlar girecek. Keyifli sohbetler bolca olacak gibi duruyor ve bu sayede yakınlaşmalar da kaçınılmaz olacaktır.

Akrep burcu, 2019 yılında yakınlaşmalar sayesinde aşk hayatınızın renklenmesini sağlayabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza çıkacak kişiler daha etkileyici olacak gibi duruyor. Aşk hayatınız açısından sizi memnun edecek çok fazla şey olacak. Yalnız olan kişilerin özellikle yılın ilk aylarında ciddi birlikteliğe adım atma ihtimalleri var. Herhangi bir birlikteliğe girmeden önce şıp sevdi olmamaya dikkat edin. Ciddi sözler söylemek ya da ciddi kararlar almak, daha sonraları hislerinizin gerçek olmadığını anlamanızdan dolayı hayal kırıklığı yaşanmasına neden olabilir.

Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken biraz ağırdan almanız gerekiyor. 2019 yılında aşk hayatınıza olan yaklaşımınız iki farklı şekilde olacak. Yılın ilk yarısında duygusal, ikinci yarısında ise mantıksal davranışlar sergileyeceksiniz. Çekiciliğinizden ve üst seviyede olan iletişim yeteneğinizden faydalanmalısınız. Seçim yaparken daha özenli olmanız gerekiyor. Karşınıza çıkan her fırsatı da değerlendirmeyin.

Birliktelik içerisinde olmasınız da olmasanız da karşınıza çıkan bir kişi tüm duygu ve düşüncelerinizin değişmesine neden olabilir. Birlikteliğinden sıkılan ve artık hislerinin eskisi kadar kuvvetli olmadığını düşünenlerin ayrılık yaşama ihtimalleri var. Kesinlikle ihanet etmeyin Akrep burcu. 2019 yılında geçmişte kalan ilişkinizin de yeniden can bulması söz konusu olabilir. Duygularınızı hiçe saymamalısınız.

Akrep burcu, 2019 yılında aşk hayatınızın genel açıdan bakıldığında sizi zorlamayacağı ortada. Zorlandığınız dönemlerde de sebebi büyük ölçüde siz olacaksınız. Aşkla ilgili konulara odaklanırken, iş hayatınızı veya eğitim yaşantınızı da geri plana itmemelisiniz. Hayatınızın bir yönden iyiye giderken, diğer yönlerden geriye gittiğini düşünüyorsanız bunun dengesizlikten kaynaklandığını anlamanız gerekiyor. Kendinize yeni bir yol haritası çizmelisiniz.

2019 yılında iş ve eğitim hayatınızda karşılaşacağınız etkilerin daha yoğun ve geçtiğimiz yıla oranla daha yıpratıcı olacağını bilmelisiniz ancak ne olursa olsun, daha fazla fayda elde edeceksiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren yeni kişilerle tanışacağınız gibi iş hayatınız açısından da önemli olacak kişilerle tanışacaksınız. İş dünyasında önemli yerlere gelmiş kişi veya kişilerin söylediklerine kulak vermelisiniz ancak sizin yanlış yaptığınızı düşündüklerinde ya da şunu yapın dediklerinde son kararı sizin vermeniz, bu konuda iradenizi kullanmanız gerekiyor.

Akrep burcu, 2019 yılında finansal açıdan iyi durumda olacaksınız. Zaman zaman arzu ettiklerinize sahip olurken elinizdeki imkanları sonuna kadar kullanabilirsiniz ki bu da her ayın geri kalan günlerinde maddi açıdan zorlanmanıza neden olabilir. Gelir ve gider açısından dengeli olmanız gerekiyor. Bu yıl içerisinde başarı oranınızı ikiye katlarsanız, terfi alma ihtimalinizi de yukarılara çıkartırsınız.

2019 yılı, gelişmelerin istediğiniz düzeyde olacağı yıl olacak. İş, eğitim, sosyal ve aile hayatınızda fazlasıyla yoğun olacaksınız. Zihinsel ve fiziksel açıdan yıpranacağınız günler olacak. Zihinsel yorgunluk, önemli konular veya sorunlarda odaklanma problemi yaşamanıza neden olabilir. Söz konusu sağlık olduğunda zaten kendinize dikkat eden burçlar arasında yer alıyorsunuz ancak bu yıl her zamankinden daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Akrep burcu, 2019 yılında sağlığınıza gerekli olan zamanı ayırmalısınız. Önceliğiniz, süregelen sağlık sorununuzu ortadan kaldırmak olmalı. Fiziksel ve zihinsel açıdan kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Aktivitelerinizi daha da yoğunlaştırmalısınız. Bu açıdan da hobileriniz önemli olacak. İlaç kullananların, 2019 yılında daha dikkatli olması gerekiyor.

Sağlığınızla ilgili kontrol tamamen sizin elinizde olmalı. Gezegenlerin de sağlık açısından sizinle uyumlu açıda olduklarını bilmelisiniz ancak sizden biraz daha çaba istiyor olacaklar. 2019 yılında sağlığınızı göz önünde bulundurursanız, yılın genelinde kısa süreli problemler dışında, sizi zorlayacak çok fazla etkiyle karşılaşmazsınız.

Akrep Burcu 2019. Burçlar Akrep 2019, Akrep burcu 2019.