Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019

Aslan Burcu 2019 Genel Bakış

Sevgili Aslan burcu, 2019 yılında hayatınız her açıdan değişim gösteriyor olacak. Geçen yıl hareketlilik söz konusu olduğunda dilediğiniz gelişmelerle bir türlü karşılaşamıyordunuz ancak bu yıl içerisinde gelişmelerin sizi tatmin edebileceğini söyleyebiliriz. 2016 yılında sizi zorlayan şeyler 2019 yılında karşınıza çıkmayacak Aslan burcu. Kısıtlanmayacak, daha rahat hareket edebileceksiniz. Fırsatları üzerine yoğunlaşmak istiyorsunuz ancak biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

2019 yılında eğitim, iş ve özel hayatınızla ilgili konularda köklü değişimler yapabilirsiniz. Bazılarınız okulunu değiştirmek isteyecek, bazılarınız ise ev hayatlarında değişime gidecek. İş hayatınızda da sizi şaşırtacak ilerlemeler yaşanabilir. Sosyal hayatınızda artık daha farklı ortamlarda bulunacak ve yeni arkadaşlıklar peşinde olacaksınız. Kafanızın rahat olmasını isteyeceksiniz. Değişim size iyi gelebilir Aslan burcu.

Yıl içerisinde şartlar genel olarak istediğiniz gibi olmaya başlayacak. Gezegenlerinde sizi bu konuda destekleyecek olması fazlasıyla önemli. Geçen yıl kaçırdığınız ve büyük pişmanlık duyduğunuz başarıları bu yıl içerisinde yakalayacaksınız. Sadece iş değil özel hayatınızda da başarılı olmak istiyorsanız, gelişmeleri en doğru şekilde takip etmeli ve doğru değerlendirmeler yapmalısınız. Ne olursa, hangi alanda olursa olsun, profesyonel bakış açısına sahip olmalısınız.

Aslan burcu, 2019 yılında kişisel açıdan da gelişim gösteriyorsunuz. Siz, az ile yetinmeyi bilmeyen ve daima en iyisine sahip olmak isteyen burçsunuz. Tüm bunların gerçek olması için elinizden geleni yapacak ve sürekli olarak çaba göstereceksiniz. Merak etmeyin, yıl içerisinde göstermiş olduğunuz her türlü çabanın karşılığını alabileceksiniz. Hayal kırıklıkları yaşanmayacak. Hedeflerinize her geçen gün biraz daha yaklaşacaksınız.

2019 yılında eğitim, iş ya da sosyal yaşantınızda karşınıza birtakım gelişmeler çıkacak ve bu kaçınılmaz bir şey. Enerjinizi doğru kullanmalısınız. Yılın tamamında kendinizi canlı ve pozitif hissedeceksiniz. Özellikle eğitim yaşantısına devam eden Aslan burcu insanlarının performansı üst seviyelere çıkacak. Hisleriniz sizin en önemli rehberiniz Aslan burcu, gerekli önemi vermelisiniz.

İş ve özel hayatınızda üst seviyelerde performans sergiliyor olmanız önemli ve güzelken aşk hayatınızla ilgili de çok güzel gelişmeler yaşanacağını bilmelisiniz. En önemlisi, romantizme yatkınlığınız daha da artacak Aslan burcu. Geçmişi, geçmişte bırakmayı öğreneceksiniz. Aşk hayatınızla ilgili kararlar almayı düşünüyorsunuz ve bu konuda da başarılı olma ihtimaliniz var. Uzun süredir devam eden yalnızlığınız artık son bulacak.

2019 yılının ilk günlerinden itibaren kafanız aşk konularında biraz olsun karışık olacak. Duygularınızın size anlatmak istediklerini bir türlü anlamayacaksınız. Bu nedenle, yılın ilk aylarında aşk açısından yanlış kararlar verme ihtimaliniz var. İstekleriniz genel olarak karşılık bulacak. Duygularınızın gerçekliğini anlamaya çalışmalısınız. Sevgi sandığınız şeyin sadece alışkanlık olma ihtimali de var, dikkatli olun!

Aslan burcu, söz konusu aşk hayatınızdaki gelişmeler olduğunda iş ve eğitim yaşantınızı göz ardı etmekten hiç çekinmiyorsunuz. Geride bıraktığımız yıl içerisinde iş hayatınız sizin için biraz daha önemliydi ancak bu yıl aşka daha yatkın olacaksınız. Birlikteliği olan kişilerin, aşka olan yatkınlıkları partnerini fazlasıyla memnun edebilir. Sorunların yoğun olduğu birlikteliğiniz var ise, düzene sokma ihtimaliniz çok yüksek.

2019 yılında kuracağınız birlikteliğin uzun soluklu olması sizi ve partnerinizi mutlu edecektir. Yılın ortalarına doğru hislerinizin size anlatmak istediklerini kolaylıkla anlayabileceksiniz. Belki yılın ilk aylarında aşk açısından yanlış seçimler yapmış olacaksınız ancak başta da dediğimiz gibi geçmişi geçmişte bırakmalısınız. Geçmiş, yakın olsa da uzak olsa da bunu sağlamalısınız. Hayatınız her açıdan hareketlenmeye başlıyor. Bolluklardan en iyi şekilde faydalanın.

İletişim yeteneğiniz sayesinde zaten ön planda olan çekiciliğiniz daha da artmaya başlayacak. Karşı cinsin size karşı pek şansı olmadığını zaten biliyorsunuz ve bunun ne kadar büyük bir avantaj olduğunun farkına varmalısınız Aslan burcu. Aşk hayatınız sizi çok fazla yormayacağı için iş hayatınızla ilgili de sorumluluklarınızın farkına varacaksınız. Başarılı olmak zordur ancak siz 2019 yılında bıkmadan koşuyor olacaksınız.

İş hayatınız söz konusu olduğunda artık umursamaz olmayacaksınız. Aşk hayatınıza olan yatkınlığınız iş hayatınızdan daha fazla olabilir ancak bu iş hayatınızı hiç umursamayacağınız anlamına gelmiyor. Doğru noktalara odaklanmayı başaracaksınız. Projelerinize odaklanacak, sorun ve sıkıntıların tekrar karşınıza çıkmaması adına önlemler alacaksınız. İş hayatınızda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Artan kazancın ve ulaşacağınız başarıların tadını çıkartın.

Aslan burcu, 2019 yılında iletişim konusunda çok iyi olacaksınız ve bu durum yılsonuna kadar göze çarpıyor olacak. Sahip olduğunuz özelliğinizi kullanarak yeni işler bağlayabilir ve satış patlaması yapabilirsiniz. Çalıştığınız şirkette gözler üzerinizde olacak. İş dünyasının acımasız olduğunu sizde iyi biliyorsunuz ve rolünüzü de buna göre takınacaksınız. Riskleri her zaman göz önünde bulundurun. Altından kalkamayacağınız ya da toparlayamayacağınız kadar zarara uğramamaya çalışın.

Eğitim hayatını bu yıl tamamlayıp, iş hayatına atılmak istiyorsanız, başlangıcınız ne kadar iyi olursa, devamının da o kadar iyi olabileceğini unutmamalısınız. İş hayatınızın getirileri memnun edici olacak. Çalışmalarınız daha geniş çevreye ulaşıyor olacak. Lüks, vaz geçemediğiniz bir şey Aslan burcu. 2019 yılında kazandığınız paranın çoğunu bu anlamda kullanabilirsiniz ancak daha dikkatli olmanız gerekiyor. İş veya özel hayatınızın sizi memnun etmesini istiyorsanız, yüksek enerjinize ihtiyacınız olacak ve bunun için mutlaka sağlıklı olmalısınız.

Aslan burcu, 2019 yılında ne olursa olsun, sağlığınızı riske atacak hemen her şeyden uzak durmanız gerekiyor. Yıl içerisinde iş güvenliğinizi üst seviyelere çıkartmalısınız. Dikkatli davranışlar sergilerseniz, sağlığınızın size sıkıntı çıkartma ihtimali de oldukça azalır. Üzerinizdeki enerjinin kıymetini bilmelisiniz. Süregelen sağlık sorununuz açısından sizi memnun edebilecek gelişmeler yaşanacak ancak olumsuz düşüncelerinizden mutlaka sıyrılmanız gerekiyor.

2019 yılında yedikleriniz ve içtikleriniz de önemli olacak. Zaman zaman beslenme konularında aşırıya kaçabiliyorsunuz ve bu da geri verilmesi zor olan kilolar almanıza neden oluyor. Yılın tamamında spor yapmalısınız. Yürüyüşler, bir sonraki güne daha hazır olmanızı sağlayacaktır. Düşündüklerinizi hayata geçirmek istiyorsanız, sağlığınızı en iyi seviyede tutmalısınız. Genel olarak iyi durumda olacaksınız Aslan burcu.

Aslan Burcu 2019. Burçlar Aslan 2019, Aslan burcu 2019.