Balık Burcu 2019

Balık Burcu 2019

Balık Burcu 2019 Genel Bakış

Sevgili Balık burcu, 2019 yılında zorluklar ve sıkıntılar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak ve bu sayede zihinsel açıdan kendinizi fazlasıyla rahatlamış hissedeceksiniz. Rahat nefes alacak olmanız, hayatınızda kötü gittiğini düşündüğünüz hemen her şeyi kolaylıkla değiştirebileceğiniz anlamına gelmekte. İş hayatına adım atmış durumdaysanız, başarısızlıklarınızı silmenizi sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız da geçen yılın ikinci yarısında almış olduğunuz kötü notları da düzeltme imkanı yakalayacaksınız.

2016 yılında çok fazla zorluk çektiniz Balık burcu. 2019 yılının size sunacaklarını telafi olarak görebilirsiniz. Jüpiter, yıl içerisinde burcunuzla uyumlu açıda bulunacak. Sürprizlerin biri gidecek, biri gelecek gibi durmakta. Doğru değerlendirmeler sonucunda atacağınız her adımdan istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Sürekli olarak ileriye gidecek, geçmişte yaşanan ufak da olsa büyük de olsa her sorunu unutacaksınız. Yenileniyorsunuz Balık burcu ve bu çok önemli.

2019 yılında en önemli gelişmeler iş hayatınızda yaşanacak. Planladığınız her şeyi hayata geçirecek, yapmış olduğunuz her türlü çalışmadan da mali anlamda geri dönüşler alacaksınız. Hayalini kurduğunuz iş hayatı aslında çok uzaklarda olmayacak ve şansınız yardımıyla da kısa süre içerisinde hedeflediğiniz noktaya ulaşabileceksiniz. Sizin dahi gerçekleşmesini imkansız gördüğünüz şeyler karşınızda olacak.

Kendinize olan güveniniz ve iş hayatınıza karşı olan cesaretiniz her geçen gün daha da artmaya başlayacak. Yeni yıl, beraberinde yeni umutlar getirecek. Geçen yılın son aylarında finansal açıdan çok fazla zorluk içerisine girmiş olabilirsiniz ancak bu yıl tamamen farklı olacak. Şimdiye kadar kazanmadığınız paraları kazanabilirsiniz. Eğitim yaşantınızda da hiç olmadığınız kadar başarılı olma ihtimaliniz var.

2019 yılı içerisinde hayatınızın her alanında çevrenizdeki insanlara güven veriyor olacaksınız. Özenli davrandığınız sürece hemen her şey istediğiniz gibi oluyor ve sizde bunun farkındasınız. Şartlar sadece iş hayatınız açısından değil aşk açısından da istediğiniz gibi olacak. Duygusal açıdan daha iyi hissedeceksiniz ve ilişkiniz varsa da romantizme olan yatkınlığınız daha da artacak. Aşk ve iş hayatınıza eşit seviyelerde önem vereceksiniz.

Balık burcu, 2019 yılı içerisinde partnerinizle birlikteliği yakalamak istiyorsanız, en ufak sorunları dahi büyütme alışkanlığınızdan vaz geçmelisiniz. Ne partnerinizin ne de sizin keyfin kaçmasına izin vermemeniz gerekiyor. Birlikteliği olmayan Balık burcu insanlarının bu dönem içerisinde kuracağı ilişki sağlam temeller üzerine kurulu olacak ancak yılın ikinci yarısında kuracağınız birliktelikte biraz olsun karmaşıklık yaşanabilir.

2019 yılında güzel gelişmelerin ardı arkası kesilmeyecek. Pozitif gelişmeler sonucunda daha rahatlamış hissedeceksiniz. Uzun süredir arzuladığınız ve düşlediğiniz birlikteliğe sahip olma imkanınız olacak. Geride bıraktığımız yıl içerisinde çekingenliğinizden dolayı istediğiniz kişiyle yakınlaşamıyordunuz. Utangaç tavırlarınızı veya ters tepki alacağınızı düşündüğünüz için geri planda kalmalarınız artık son bulacak.

2019 yılında tüm bunlar geride kalacak Balık burcu. Cesaretinizi toparlayacak ve birliktelik için gereken adımları atacaksınız. Yılın tamamında heyecan ve tutku aşk hayatınızda olacak. Şans, birliktelik söz konusu olduğunda burcunuzda olacak. Şartları lehinize çevirmekte ustalaşacaksınız. Hayatınız her geçen gün daha da fazla düzene girecek. Kişiliğiniz zaten herkes tarafından beğenilmekte ancak takıntılarınızı mutlaka bir kenara bırakmanız gerekiyor.

Süregelen ilişkinizde ya da evliliğinizde can sıkıcı olaylar mutlaka yaşanacaktır ancak alttan almayı başardığınız zaman ilişkinizi kurtarabileceksiniz. Sorun ve sıkıntılar açısından daha yapıcı olmaya çalışın. Bazılarınızın birlikteliği bu yıl içerisinde sonlanabilir. Sonlar daima acı verici olabilir ancak duygularınızın kırılmasına müsaade etmemelisiniz. Aşk açısından hareketli bir yıl var önünüzde.

Balık burcu, 2019 yılı aşk hayatınızda olduğu gibi iş açısından da zaten güzel gelişmeler sunmakta. Başta da belirttiğimiz gibi iş hayatınız hiç olmadığı kadar iyi olacak. Geleceğinizi düşünmeniz gerektiğini anlayacak ve bu anlamda yatırımlar yapacaksınız. Kazandığınız paranın kıymetini bilecek, gereksiz harcamalardan uzak duracaksınız. İş hayatınızda uzun süredir devam eden yorucu tempo yılın ilk aylarında son bulmuş olacak.

2019 yılı içerisinde iş hayatınızda zaman zaman sıkıntılar yaşanacak ancak ilk defa bir sorunlar karşılaşıyor gibi tepkiler vermekten kaçınmanız gerekiyor. Yıl içerisinde sarf edeceğiniz kelimeleri seçerken daha dikkatli olmalısınız. İş hayatınız açısından gerekli olanı yapmaktan asla çekinmeyecek, sorumluluklarınızdan da kaçmayacaksınız. Yeni projeler ve yeni kazançlar bolca olacak.

Aksilik ya da başarısızlıkla karşı karşıya kalacağınızı düşünebilirsiniz ancak hislerinizin size yardımcı olabileceğini unutmamanız gerekiyor. İş hayatınızı değiştirmek istiyorsanız, 2019 yılı bu açıdan önemli olacak. Fırsatların size sunacaklarına hazırlanmalısınız. Değerlendirmeleri yanlış yapar, atmanız gereken adımları atmasanız başarısız olabilirsiniz. Çalışmalarınızın faydalı olacağı ve üstünüz olan kişilerin de sizden memnun kalacağı bir yıl var önünüzde.

Balık burcu, 2019 yılında geçen yıl yapmış olduğunuz hataları yapmayacaksınız ve ulaştığınız başarılar sonucunda gelir düzeyinizi üst seviyelere çıkartabileceksiniz. İşle ilgili konularda biraz daha tecrübeli sahibi oldunuz. Finansal açıdan hiç olmadığınız kadar iyi durumda olmanız, hayatınızın diğer alanlarında da rahat olmanızı sağlayacağı için seven, enerjik ve ılımlı tavırlar sergileyeceksiniz. Her şey iyiye gidiyor Balık burcu, durum böyleyken sağlığınızı da daha iyiye getirmek adına çalışmalar yapabilirsiniz.

Geçen yıl gerek zihinsel gerekse de fiziksel açıdan fazlasıyla yıprandınız. Sağlık açısından iyi olmadığınız ya da aksaklıklar yaşadığınız dönemler oldu ancak bu yıl geçmişten ders çıkartmalı ve sağlığınız için gerekli olanları yerine getirmelisiniz. Süregelen sağlık problemi olan Balık burcu insanları, kontrollerinizi zamanında yaptırmalısınız. Tedbiri elden bırakmadığınız sürece pek fazla sıkıntı yaşanmayacaktır.

Burcunuzun özelliklerinden dolayı spor yapma alışkanlığınız çok üst seviyelerde değil. Fiziksel açıdan gelişim göstermek istiyorsanız, spor yapmayı alışkanlık haline getirmeye çalışmalısınız. Spor, fiziksel olarak sizi daha iyi duruma getirebileceği gibi üzerinizde bulunan stresi de en aza indirecektir. Hobilerinize de zaman ayırmaya çalışın. Dengeli beslenin ve özellikle uyku konusunda düzeninizi asla bozmayın.

Balık Burcu 2019. Burçlar Balık 2019, Balık burcu 2019.