Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018

Terazi Burcu 2018 Genel Bakış

Sevgili Terazi burcu, 2018 yılı geldi ve 2018 yılı iler beraber geçen yıldan devam eden güzel gelişmelerin üzerine koyacak ve tüm aksilikleri, yolunda gitmeyen işleri veya eğitim hayatınızda yaşadığınız eksiklikleri yavaş yavaş gidermeye başlayacaksınız. 2018 yılında karşınıza çıkacak gelişmelerden bahsetmeden önce, yıl içerisinde ortaya bir mücadele koyar ve değişmesi için çabalarsanız, her şeyin değişeceğini ve düzeleceğini bilmelisiniz.

2018 yılında durmak nedir bilmeyeceksiniz ancak ne olursa olsun, adım adım ilerlemeli ve kontrolü elinizden kaçırmamalısınız. Yaşınızın kaç olduğu pek önemli değil ancak hayatınızın her alanında daha olgun davranışlar sergileyeceğiniz de açıkça ortada. Özellikle iş ve kariyer hayatınızla ilgili büyük atılımlar içerisine girmek istiyorsanız öncelikle kendinizi geliştirmeye çalışmalı ve çabalamalısınız.

Şu an bulunduğunuz konumun size yeterli olduğunu düşünür veya değişim için hevesli olmazsanız yerinizde sayacaksınız. Geride bıraktığımız yıl içerisinde iş ve kariyer hayatınızla ilgili tepmiş olduğunuz fırsatları düşünürken bence artık eski hataların tekrarlanmaması için en doğru kararları vereceksiniz. Terazi burcu, bulunduğunuz konum gelişim göstermenize engel değil. Fırsatları değerlendirin.

Terazi burcu, 2018 yılında eğitim hayatınıza devam ediyorsanız veya iş dünyasına adım attıysanız geleceğinizi düşünmelisiniz. Hedeflediğiniz nokta belki de diğer kişilere imkansız veya ulaşılması zor gibi görünebilir ancak siz hangi yolu izleyeceğinizi çok iyi biliyorsunuz. Zihinsel olarak güçlü karaktere sahip olduğunuz için kısa sürede çoğu insandan daha faydalı planlamalar yapıyorsunuz ancak tek bir eksikliğiniz var, o da cesaret.

Cesaretiniz, iş ve kariyer hayatınızda büyük atılımlar yapmanıza engel oluyor. Bu fırsatı değerlendirsem ne gibi durumlarla karşılaşırım, karşılaşırsam ne yaparım veya değerlendirmezsem ne olur diye düşünmekten ilerleyemiyorsunuz. Hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak Terazi burcu ancak 2018 yılında artık cesaretinizi toparlamalısınız. Doğru seçimler sadece iş hayatınızda değil aşk hayatınızda da önemli olacak.

Seçimden bahsederken, aşk hayatınızda iki seçenek arasında kalacaksınız. Birisi sizi evliliğe ulaştıracak kapı diğeri ise, aşk hayatınızdaki olağan seyrin devam edeceği kapı. Hangi kapıyı seçeceğinizi az çok siz de biliyorsunuz ancak iki kapının hangisi sizin istediğiniz kapı olduğunu bilmiyorsunuz. Karşınızdaki kişinin yaklaşımları az çok bunu belli edecek ve siz de aşk ile ilgili konularda zaten karşınızdaki kişinin ne istediğini, sizden ne beklediğini anlayacak kapasiteye sahipsiniz.

Yeniliklerle ve değişimlerle ilgili 2018 yılında kontrolü elinizde bulundurmalısınız Terazi burcu. Sosyal hayatınız iş veya aşk açısından elinizden gelenin en iyisini yapmak isterken tek bir tarafa odaklanırken diğer alanlarda eksiklik yaşanabilir. İletişim yeteneğiniz sürekli olarak gelişiyor, karşınızdaki kişilerle nasıl konuşacağınızı da iyi biliyor, etkilemekte zorlanmıyorsunuz. Yeteneklerinizin kıymetini bilin ve kullanmaktan çekinmeyin.

Terazi burcu, 2018 yılında iletişim yeteneğiniz aşk hayatınızda sizin karşınıza neler çıkacağı konusunda az çok bilgi vermekte. İnce, kibar bir dil seçerseniz, aşk hayatınızda karşınıza çıkabilecek tartışmaları en doğru şekilde sonlandırabileceksiniz. Genç yaşlarda olan Terazi burcu insanlarının zaman zaman kafası karışabilir, bu olağan bir durum. Olgunluğa erişen kişileri çok fazla fırsat beklemezken genç yaşta olanları sayısız fırsat bekliyor.

Genç yaşlarda olan Terazi burcu insanlarına söylemek istediğimiz bir şey var, kısa süreli birlikteliklerden beklentilerinizi artık yüksek tutmayı ne zaman bırakacaksınız. Karşınızdaki kişi zihinsel açıdan size ayak uyduramıyorken, fiziksel açıdan sizi etkilediği için gözünüzü karartıp da mutsuzluğa sürüklenmemelisiniz. Aslında herhangi bir ilişkiye başlayıp, kısa süre içinde sonlansa dahi kendinizi hemen toparlamayı başarıyorsunuz ancak biraz daha dikkatli olabilirsiniz.

2018 yılında birlikteliği olan Terazi burcu insanlarının, partneriyle bir paylaşımda bulunurken kesinlikle fevri davranmaması gerekiyor. Aksi halde dolu dizgin devam eden ve sizin de derin tutkular beslediğiniz ilişkinizin sonlanmasına neden olabilirsiniz. Mutlaka aşk hayatınızda tartışmalarınız olacak Terazi burcu ancak nasıl yöneteceğinizi artık iyi biliyorsunuz. Zaman zaman sizden hiç beklenmeyecek düzeyde gergin olabiliyor ve ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyor. Tartışma bittikten sonra da sarf ettiğiniz sözlerden dolayı derin pişmanlık duyuyorsunuz.

Terazi burcu, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızda yaptığını hatalardan ders çıkartacak olmanız ve pişmanlık duyacağınız iyi gibi duruyor olsa da asıl önemli olan karşı tarafa ne hissettirdiğiniz. Karşınızdaki kişiye aşağılayıcı sözler söyleyip, sonrasında da özür dilemek pek mantıklı olmayacak. Burada mantıklı olan şey o sözleri söylememek ve ne olursa olsun sabırlı davranmak. Aşağılayıcı sözler kullanmadan da anlatmak istediklerinizi anlatabilirsiniz. Aksine davranırsanız, ilerleyen günlerde neden ayrıldık diye de düşünmeyin.

Uyarıları dikkate alırsanız, 2018 yılında aşk ve ilişki hayatınızda olağan dışı şeylerle karşılaşmazsınız ancak aksine davranırsanız geçmişte sizi duygusal olarak yaralayan, iç dünyanıza kapanmanıza neden olan olumsuzluklarla karşılaşmanız da kaçınılmaz olacaktır. Siz, iç dünyanızda sorun yaşadığınız sürece iş ve kariyer hayatınıza da odaklanmayı başaramıyorsunuz. İş ve kariyer hayatınıza odaklanamazsanız şimdiye kadar elde ettiklerinizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

Terazi burcu, 2018 yılında sizi bekleyen güzel gelişmeler var ancak bunları karşılamak ve lehinize çevirmek aslında sandığınız kadar da kolay olmayacak. Farklılıkların size iyi gelebileceğini ancak hiçbir şey için acele etmemeniz gerektiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Sabırlı olun Terazi burcu, her şey yavaş yavaş rayına oturacak. Son olarak da söz konusu sağlığınız Terazi burcu. Sağlığınız yıllardır iyi durumda. Yaşadığınız bir kaç sorun dışında hastaneye veya doktor kontrolüne kendinizle ilgili bir problemden dolayı gitmiyorsunuz.

Sağlıkla ilgili konularda en sağlam burçlar arasında yer alıyorsunuz. Özellikle mevsim değişimlerinde zorlanıyorsunuz ancak kısa süreli dinlenmeyle bunun da üstesinden rahatlıkla geliyorsunuz. Enerjiniz 2018 yılında üst seviyelerde geziyor olacak. Hayatın hızına ayak uydurmak isterken, enerjinizi ve dolayısıyla sağlığınızı göz ardı etmemelisiniz. Söz konusu sağlık ise, umursamaz olma lüksünüz yok.

Kilo problemi olan Terazi burcu insanları, çevrenizde bulunan zayıf kişilerle hemen hemen aynı besinleri tüketiyor olsanız dahi kilo almaktan şikayet ediyorsanız öncelikle karşınızdaki kişinin yediklerini hızlıca yakabildiğini göz önünde bulundurun. Sonrasında yeteri kadar hareket halinde olmadığınızı veya herhangi bir rahatsızlığınız olduğunu düşünmelisiniz. Belki de kilo almanıza neden olabilecek her şeyi doktorunuzla beraber araştırmalısınız.

Terazi Burcu 2018. Burçlar Terazi 2018, Terazi burcu 2018.