Yay Burcu 2019

Yay Burcu 2019

Yay Burcu 2019 Genel Bakış

Sevgili Yay burcu, 2019 yılının gelmesiyle beraber özellikle iletişim ve ikili ilişkilerde ki becerileriniz artış gösteriyor olacak. Geçen yıl bu konularda biraz olsun sıkıntı yaşıyor ve istediğiniz şartlara bir türlü sahip olamıyordunuz. İnsanlarla aranızdaki mesafe zorlayıcı olabiliyordu. 2019 yılında bağlar daha sıkı hale gelecek ve yaptığınız ya da yapacağınız seçimlerden de istediklerinizi elde edebileceksiniz.

2019 yılında özel hayatınıza olan ilgiliniz biraz daha fazla olmaya başlayacak ancak bu durum iş hayatınızı geri planda tutacağınız anlamına gelmemekte. Fırsatların güzel olması, hareketli hayatınız olacağı anlamına geliyor. İletişim konusundaki becerilerinizden iş ve sosyal hayatınızda çok fazla faydalanacaksınız. Hareketlilik, hayatınıza yeni insanlar girmesi anlamına geliyor. Bu kişilerin hayatınızın her alanında karşınıza çıkacağını bilmelisiniz.

Duygularınız, geride bıraktığımız yıla göre daha fazla ön planda olacak. Karşınıza duygularınızı hareketlendirecek bir kişi çıkacak ve sizde bu durumdan memnun kalacaksınız. Sorumluluklarınız, hayatınızın her alanında biraz daha fazla olmaya başlayacak. 2019 yılında eğlenecek, çalışacak, gezecek ve yaşantınızdan tam anlamıyla keyif alacaksınız ancak biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor.

2019 yılının gelmesiyle beraber hayatınız olumlu anlamda değişim gösterecek. Özellikle özgürlük ihtiyacınız ve bu konuda bulacağınız karşılık üst seviyelere çıkacaktır. Geçen yıl istediklerinize ulaşırken veya dilediğiniz adımları atarken çok fazla zorlanıyordunuz ancak bu yıl karamsar olmanıza gerek yok. Yay burcu, çevrenizde bulunan hemen herkes sizi desteklemeye başlayacak. Gelişmelerden olumlu geri dönüşler alacaksınız.

Karakteristik özelliklerinizden dolayı insanların hak ettiklerine sahip olmasını istiyor ve haklı olan kişilerin de ezilmesine dayanamıyorsunuz. Zaman zaman sizi bu konuda kısıtlama içerisine sokacak durumlarla karşılaşabilirsiniz ancak canınızı çok fazla sıkmanıza gerek yok. Düşünceler ve davranışlar konusunda rahat olacaksınız. İş, eğitim ya da sosyal hayatınızda karşınıza çıkan sorunlar yavaş yavaş çözüme kavuşacaktır.

Yaklaşımlarınızda ve hayata bakış açınızda anlaşılmaması imkansız olan bir netlik var. Söz konusu aşk hayatınız olduğunda karşınızdaki kişinin kafasını karıştırmayı pek sevmiyor ve ne hissediyorsanız direkt olarak söylüyorsunuz. Bir ilişki içerisindeyken ayrılmak isterseniz uzatmadan son verebiliyorsunuz. Sizin net oluşunuz zaman zaman acımasızlık olarak görülebilir ancak doğru olan kendinizi ölçü içerisinde düşünmek.

Yay burcu, 2019 yılı içerisinde daha önceleri birlikte olduğunuz kişiyle yeniden bir araya gelme ihtimaliniz var. Kuralları baştan belirler ve çizginizi çizerseniz birlikteliğinizin daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz. Tutkulu ve arzulu olacaksınız. Çekim gücünüzün size sunacakları şaşırmanıza neden olabilir. Hareket, aşk hayatınızdan uzak olmayacak.

2019 yılında aşk hayatınızda ciddiyet arayışında olmalısınız. Kısa süreli birliktelik arayışınızın sizi ileriki dönemlerde mutlu etmeyeceğini ya da edemeyeceğini anlamış olmalısınız. Burcunuzun özelliklerinden dolayı kavga etmeyi ya da tartışma içerisine girmeyi pek sevmiyorsunuz ve bu da birlikteliğiniz açısından gayet iyi. Kişiliğiniz sayesinde ilişkinizin daha güçlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Birlikteliği olmayan Yay burcu insanları, 2019 yılında karşınıza çok fazla fırsat çıkacak. İş, eğitim ve sosyal hayatınız bu anlamda ön plana çıkıyor. Doğru kararlar vermediğiniz sürece dilediklerinize sahip olamayacağınızı söylemeliyiz. Cesaretinizi kutluyoruz ancak körü körüne de olmayacak bir ilişkiye başlamamalısınız. Şans sizinle olacak Yay burcu.

2019 yılının ikinci yarısında aşk açısından istediklerinize daha fazla sahip olabileceksiniz. Birlikteliğinizde düzen ve güven ön plana çıkacak. Tutku, yakınlaşmalarda başrol üstlenecek. Daha önce karşılaşmadığınız kadar güçlü birliktelik içerisinde olabilirsiniz. Aşk hayatınız da hareketlilik söz konusuyken iş açısından da sakinlik beklemek pek doğru olmaz. Şartlar böyleyken aşk ve iş açısından mutlaka dengeyi kurmalısınız.

Yay burcu, 2019 yılında söz konusu iş hayatınız olduğunda kesinlikle ihmalkar davranmamanız gerekiyor. Çalışmalar açısından üzerinize düşen neyse onu yapmalısınız. Sürekli olarak gelişim gösterecek ve mesleki konularda sahip olduğunuz donanımı artıracaksınız. Kariyer yaşantınızın şu anki durumu sizi memnun etmiyor olsa da mücadeleyi bırakmamalısınız. Hedeflediğiniz noktaya mutlaka ulaşacaksınız ancak biraz zaman gerekiyor.

Sahip olduğunuz hırslı yapınızdan faydalanmayı öğrenin. Sizi başarıya taşıyacak olan basamakları geçen yıla göre daha hızlı çıkmaya başlayacaksınız. Yıl içerisinde çalışmalarınızın ödülü olarak terfi ya da maaş artırımı gündeme gelebilir. Sürdürmek istediğiniz hayattan beklentileriniz bir hayli yüksek ve gerçek olması için çok fazla çalışmanız gerekiyor Yay burcu. Hedeflediğiniz noktadan ve ilerlediğiniz yoldan asla vaz geçmeyin.

2019 yılında finansal çizginiz daha yukarılara çıkacak. Yatırımlardan da olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Çabalarınızın ve dökmüş olduğunuz her alın terinin karşılığı alınacak. Mantıklı davrandığınız zamanlarda içerisinden çıkamayacağınız hiçbir şey olmayacak. Ulaştığınız her başarı, kendinize olan güveninizin de artması anlamına geliyor. 2019 yılında durmayın, ilerleyin ve başarıyı kopartarak elde edin.

Yay burcu, 2019 yılında aşk, iş, aile, sosyal ve eğitim yaşantınızda enerjik olmanız gerekiyor. Hayatınızın her alanında ilerleme yaşanacağı için durgun olmak size pek bir şey kazandırmayacaktır. Gezegenler sağlık açısından burcunuzla uyumlu açı içerisinde olacak. Zaman zaman kendinizi engellenmiş ve güçsüz hissedebileceksiniz ancak dikkatsiz davranışlarınızın bedeli ağır olabilir, unutmayın.

2019 yılı içerisinde sağlığınıza gereken önemi vereceksiniz İlaç tedaviniz varsa da aksatmamaya çalışın. Devam eden ve sizi uğraştıran sağlık sorununuz varsa mutlaka ilerlememesi adına gereken önlemleri almanız gerekli. Fiziksel açıdan değişim göstermek isteyenler rejim uygulamaya çalışacak ancak aşırı yağlı yiyecekler tüketmenin sonucunda oluşan kilolardan kurtulmak sanıldığı kadar kolay olmayacak. Siz dikkatli olun, sağlığınız 2019 yılında zaten köklü problemler çıkartmaz Yay burcu.

Yay Burcu 2019. Burçlar Yay 2019, Yay burcu 2019.