Yengeç Burcu 2019

Yengeç Burcu 2019

Yengeç Burcu 2019 Genel Bakış

Sevgili Yengeç burcu, 2019 yılında belki de uzun süredir devam eden bekleyişiniz artık son bulacak. Kendi hayatınıza dilediğiniz gibi yön verebileceksiniz. Cesaretinizin de yıl içerisinde artacak olması istediğiniz adımları atabileceğiniz anlamına geliyor. Bu açıdan 2019 yılının ilk yarısı fazlasıyla dikkat çekici olacak. Hayatınıza yön verirken mutlaka geleceğinizi düşünmelisiniz. Gelişmeleri ve fırsatları bu yönde değerlendirmeye çalışın.

2019 yılının genelinde hayatınızın her kısmında sizi mutlu edecek olayların fazlasıyla olacağı açık bir şekilde ortada. Özellikle iş hayatınız artık eskisi kadar sizi zorlamayacak. Finansal açıdan rahat nefes alacak, borçlanmalar konusunda da biraz daha dikkat edeceksiniz. Ne yapacağınızı, ne yapmak istediğinizi belirlemelisiniz. Hedeflerinizde değişikliğe giderseniz, istediklerinize daha mantıklı yaklaşabilirsiniz.

İş hayatınızda ya da eğitim yaşantınızda istediğiniz seviyede olmadığınızı düşünüyorsanız, 2019 yılında kendinizi geliştirmek adına girişimlerde bulunacaksınız. Arzu ettiklerinize ulaşmanın zor olduğunu düşünebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz hayat aslında imkansız olmayabilir Yengeç burcu ancak sizin tek eksikliğiniz, fırsatları doğru değerlendiremiyor olmanız. Zaman zaman sıkıntılarla karşı karşıya kalacaksınız ancak üstesinden gelmeniz kolay olacak.

2016 yılının neredeyse tamamında kendinizi çıkmazın içerisinde gibi hissetmiştiniz. Hayatınızın artık dilediğiniz gibi olamayacağını, bunu başaramayacağınızı düşündünüz ancak hayatınızın bazı bölümlerinde yaşanan hareketlilik sizi umutlandırmış olmalı. Sosyal, iş, arkadaşlık ve aile bağlarınızda düzen arayışında olacaksınız. Geçen yıla göre daha ciddi olacaksınız Yengeç burcu. Yıl içerisinde bazılarınızın arkadaşlıkları baştan sona değişecek, hazırlıklı olun.

Sosyal hayatınızda yaşanacak olan bu farklılık sayesinde yeni karakterler tanımış olacaksınız. Değişimin aslında size iyi geleceğinizi sizin de fark ediyor olmanız gerekmekte. Şartlar sizin için nasıl olursa olsun, nasıl ilerlerse ilerlesin keyif aldığınız insanlarla bir arada olmaya çalışmalısınız. Sosyal hayatınızın artık sizi gereksiz yere meşgul ettiğini düşünüyorsanız da uzaklaşmanız iyi olacaktır. Hayatınızın her alanında kontrol sizin elinizde olmalı Yengeç burcu.

Yengeç burcu, 2019 yılı sadece sosyal hayatınız açısından değil aşk hayatınız açısından da sizi memnun edecek gelişmeleri ya da canınızı sıkabilecek sorunları karşınıza çıkartacaktır. Hayatınıza girecek olan kişi veya kişileri tanıdığınızdan emin olmalısınız. Hayalini kurduğunuz aşk hayatınıza adım adım yaklaşacaksınız. Yaptığınız ya da yapacak olduğunuz seçimler sizi mutlu edecek olan en büyük etken.

2019 yılının ilk yarısı aşk açısından fırsatların yoğun olacağı dönem olarak ön planda. Hisleriniz en büyük yardımcınız olacak. Kişilerin üzerinizde olumlu ya da olumsuz etki sahibi olmasına fazla izin vermemelisiniz. Uzun süredir ilişki içerisinde olmayan Yengeç burcu insanlarının daha ağır adımlar atması gerekiyor. Süregelen birlikteliği olanların ise, 2019 yılının ilk yarısında partneriyle harika ilişkiye sahip olmaları yüksek ihtimal.

Yengeç burcu, 2019 yılının ikinci yarısında aşk hayatınızın size sunacakları biraz olsun keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Uzun süredir devam eden ya da kısa sürede sizi fazlasıyla mutlu eden birlikteliğinizde her şey tersine dönmeye başlayabilir. Bazılarınızın birlikteliği sonlanacak, bazılarınız ise aşk hayatlarında daha güçlü olacak. Tüm bunlar tamamen olaylara bakış açınızın nasıl olacağı ile ilgili olacak.

Evli olan Yengeç burcu insanları, 2019 yılında aile hayatınızın daha iyi olması için çabalamaya başlayacaksınız. Huzursuzluklardan ya da ufak tefek sorunlardan kaynaklanan mutsuzluklardan bıkmış olabilirsiniz. Evliliğinizi eşinizle kurtaracağınızı anlamalısınız. Kısa sürede bunu başarabilirseniz, daha güzel günlerle karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Doğru kararlar ve doğru adımlar sayesinde mutlu olmanızı engelleyecek herhangi bir şey olmayacak.

2019 yılına bekar giren Yengeçler için fırsatları değerlendirmek daha önemli olacak. Uzun süredir ilişki içerisinde olmadığınız için utangaçlığınız tavan yapmış durumda olabilir. İletişim yeteneğinizi en kısa zamanda düzeltmeniz gerekiyor. İlk girişimleriniz başarısızlıkla sonuçlansa bile kendinizi rahatlamış hissedeceksiniz. Çekincelerinizi kenara bırakmanız gerekiyor. Atağa geçin ancak tedbiri de elden bırakmayın.

İlişkiniz olsun ya da olmasın, burcunuz üzerinde etkiler genel olarak iyi. Aşk hayatınızda mutluluk mu arıyorsunuz yoksa macera mı? Öncelikle bu konuda bir karar vermeniz gerekiyor. Üzerinizdeki yoğun etkiler yanlış kararlar vermenize neden olabilir. Genel açıdan yorumlamak gerekirse, 2019 yılında aşk hayatınızda tutkuyu, heyecanı, eğlenceyi ve macerayı bir arada yaşayabilirsiniz.

Yengeç burcu, aşk hayatınızın biraz olsun istediğiniz düzeyde olması, iş hayatınız açısından kafanızın rahatlamasına ya da bu anlamda daha fazla odaklanmanıza neden olabilir. Geleceğiniz açısından sorun yaşamak ya da ileride kara kara düşünmek istemiyorsanız, özellikle genç yaşlardaysanız mutlaka girişimlerde bulunmalısınız. Nereden başlayacağınızı bilmiyor olabilirsiniz ancak en ufaktan başlamak, hiç başlamamaktan iyidir.

2019 yılında işle ilgili konularda mutlaka doğru adımlar atmaya çalışmalısınız. Çevrenizde sizden daha tecrübeli insanlar olabilir ve varsa da böyle kişilerin düşüncelerinden ya da edinmiş oldukları tecrübelerden mutlaka faydalanmaya çalışmalısınız. Yılın ilk yarısı, parasal konularda rahat olacağınız dönem. Yılın ikinci yarısında ise, zorlanmayacaksınız ancak çok da rahat olamayabilirsiniz. İş hayatınızda kademe kademe ilerlemeyi hedeflemeniz gerekiyor.

Geride bıraktığımız yılı gözünüzün önüne getirin Yengeç burcu. Yapmak istediklerinizi bir türlü yapamıyor ya da ortaya koyduğunuz girişimlerden de başarılı sonuçlar elde edemiyordunuz. 2019 yılı daha farklı olacak, kuşkularınızı ve korkularınızı geride bırakmalısınız. Üstünüz olan kişilerin sırtınıza çok fazla sorumluluk yüklemesi normal. Her ne olursa olsun, olumsuz tavırlarınızı bırakmalısınız.

Yengeç burcu, 2019 yılında iş hayatınızın size zorluk çıkartacağı dönemler mutlaka olacaktır. Zorlu süreçleri atlatmanız açısından, finansal durumunuz gayet iyi durumdayken birikimler yapabilirsiniz. Sorunları çok fazla takarsanız, sağlık açısından da zorlayıcı şartlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşantınız ve iş hayatınız açısından mutlaka dengeyi kurmalısınız. Sağlığınızın size sıkıntı çıkartmaması adına sizin alacağınız önlemler çok önemli olacak.

Sağlığınız, iş veya sosyal hayatınızdan daha önemli olmalı. Zorlandığınızı ve kısıtlandığınızı düşünüyorsanız, gerekli kontrollerinizi de yaptırmalısınız. Stres, 2019 yılında sağlığınızı tehdit edecek en büyük etken. Süregelen sağlık sorununuz var ise, canınızın sıkılması çok normal. Siz moralinizi yüksek tutmaya ve konuda size yardımcı olacak aktivitelere yönelmeye çalışmalısınız. Doğru hamleler, 2019 yılından keyif almanızı sağlayacak Yengeç burcu.

Yengeç Burcu 2019. Burçlar Yengeç 2019, Yengeç burcu 2019.